Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 09:51:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Devojcice i Dijademe  (Pročitano 32997 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Nokia 
i tacno je ovo 90% majki i reklo u toj emisiji .
Da se primetiti da 90% tih "mamica" ima preko 150 kila.

napisala sam to  Smile

najveci degenerizam je definitvno stavljanje vestackih porculanskih zuba ... mislim koja tortura  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 6.0.472.55
Znate šta? Iskreno, ja mislim da je to fake. Kao i većina tih reality shit emisija. Wink

Ne kažem da ne postoje majke koje to rade svojim devojčicama, bolesno ambiciozni roditelji koji leče svoje komplekse na nedužnoj deci ili, još gore, žele na njima da zarade.

Ali da se to snima, sa sve sočnim detaljima poput veštačkih noktiju, svađa i dečjeg protivljenja? Botoks?  Smile

Pa ti si, Sandra, sama na jednoj temi pričala kakav je sistem socijalne zaštite dece u SAD. Roditelj može da dospe na sud i ako pisne, a sad 'vamo imamo reality zlostavljanje?  Smile

Plus, sve ide lepo na televiziji, kao da je najnormalnija stvar, niko se ne meša, svi srećni, majke uživaju, devojčice plaču... ne verujem u to. Sve je izrežirana farsa da bi ljudi što više gledali i čudili se. Vidite da im ide od ruke i to odlično. A to donosi keš, a keš je jedini bitan, zar ne?  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
mob
Nokia N97
u autobusu broj 15

Ah, petnaja, nedostaje mi ta stara kurva  Smile

Shtaj eto, osvojiti jedan grand slam ? Pis ov kejk.  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Nokia 
Znate šta? Iskreno, ja mislim da je to fake. Kao i većina tih reality shit emisija. Wink

Ne kažem da ne postoje majke koje to rade svojim devojčicama, bolesno ambiciozni roditelji koji leče svoje komplekse na nedužnoj deci ili, još gore, žele na njima da zarade.

Ali da se to snima, sa sve sočnim detaljima poput veštačkih noktiju, svađa i dečjeg protivljenja? Botoks?  Smile

Pa ti si, Sandra, sama na jednoj temi pričala kakav je sistem socijalne zaštite dece u SAD. Roditelj može da dospe na sud i ako pisne, a sad 'vamo imamo reality zlostavljanje?  Smile

Plus, sve ide lepo na televiziji, kao da je najnormalnija stvar, niko se ne meša, svi srećni, majke uživaju, devojčice plaču... ne verujem u to. Sve je izrežirana farsa da bi ljudi što više gledali i čudili se. Vidite da im ide od ruke i to odlično. A to donosi keš, a keš je jedini bitan, zar ne?  Smile

cisto sumljam Bambi da je fake zato sto "obrade" mnogo licnosti kroz samo jednu emisiju . razni delovi amerike , razni tipovi osoba , razna mesta za odrzavanje tih takozvanih izbora za mis , nove sudije ...mnogo ljudi da ne budu provaljeni  Smile


ah Bambi pa to njima nije zlostavljanje . oni tu vide priliku za kes. sto ovi sto snimaju , sto ovi producensti sto trljaju zadovoljno ruke , sto roditelji koji bi da se okoriste , a tu sve i ta estetika koja se debelo placa i tu neko zgrce kes . dakle razne grane industrije . a tuca deteta ? od toga drzava nema nikakve koristi  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 6.0.472.55
To jeste zlostavljanje dece, Sandra. Kao prostitucija, samo u nešto blažem obliku.
Ako se snima to kako devojčice plaču, govore da im se spava a mame ih teraju da se šminkaju i vrckaju - to jeste zlostavljanje.

Opet, ne kažem da to ne postoji. Ali da se snima... teško mi je u to da poverujem.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Nokia 
To jeste zlostavljanje dece, Sandra. Kao prostitucija, samo u nešto blažem obliku.
Ako se snima to kako devojčice plaču, govore da im se spava a mame ih teraju da se šminkaju i vrckaju - to jeste zlostavljanje.

Opet, ne kažem da to ne postoji. Ali da se snima... teško mi je u to da poverujem.

razumem sta hoces da kazes . ali zar nije u istom rangu i prikazivanje ovog materijala ?
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 6.0.472.55
Jeste, naravno. Zato i kažem da nije baš moguće. To je Discovery produkcija, zar ne?  Smile

Ne verujem da bi oni sebi tako nešto dozvolili.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Nokia 
mislim da jeste . Jeste! sad sam proverila . pa .. kao sto vidimo iz prilozenog i oni imaju deo programa koji im nikako ne odgovara .

John & Kate plus 8 jos i nekako ali ovo... Smiley 1
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 6.0.472.55
Nema veze da li se nekome sviđa ili ne. Činjenica je, da je u pitanju pravi reality show, sa realnim pričama i učesnicima (a malo koji je takav, svi verovatno imaju ceo tim mentally challenged scenarista) to bi ujedno i kršilo zakon i snimatelji, učesnici i televizija koja je to emitovala morali bi za to krivično da odgovaraju. Discovery ili ne. Još je i veći znak pitanja kad se zna da se radi o jednom gigantu poput Discovery-ja.

Obzirom da to nije slučaj, jasno ostaje samo alternativa da je Fake. Neukusno i iritirajuće, ali i dalje fake.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
Ovaj reality nije fake...to je prosto njihov način života i vaspitavanja dece.Održava se u većini država, a jednom godišnje se održava i federalni izbor..tek to je monstruozno.Kad vidiš na šta liči devojčica od 5 godina, dođe ti da se ubiješ.
Bilo je sličnih pokušaja i u Srbiji, srećom, ta ideja nije zaživela, bar ne u većoj meri...ne zato što su roditelji u Srbiji naročito prosvetljeni, već prosto-bilo je preskupo.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 09:51:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.