Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 19:58:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: feng shui pocetak  (Pročitano 13615 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
mob
SonyEricsson 
Uh ja imam sedmoro vrata,mogu da kruzim do mile volje Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
mob
SonyEricsson 
E sad ide pitanje,je li lose, ulazna vrata naspram spavace sobe? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
Uvek je dobro da spavaca soba budesto dalje od ulaznih vrata,jedno resenje je postaviti zastor izmedju a ukolko za to nema mesta,obesiti zavesu,plasicne roletne ili drvene paravne,bilo sta sto ce stvoriti delotvornu preprekukako bi ste primorali brzi Sar ci da uspori svoj tok,da napravi krug oko prepreke.Kada se dvoja vrata nalaze direktno jedna naspram drugih kaze se da se nalaze u sukobu.Postoji verovatnoca da ce ukucani biti nestrpljivi u medjusobnim odnosima.Kada postoje troja vrata koja dkle zaklapaju trouglastu strukturu,svadje i nerazumevanja ce biti uobicajena pojava.Tu negativnu energiju mozete leciti postavljanjem u centar trougla zvoncica,jos jedan delotvoran lek je postavljanje jakog svetla na koridoru u kome se nalaze ta troja vrata.
Tavanske grede emituju tesku energiju....stoga ih je potrebno maskirati:postavljanjem bambusovih stapova vezanih crvenom trakom pod uglom 45",ili biljke puyavice da kriju ivice,ilikacenjem zvoncica,ili zakrivljenog noza ali opet je sve povezano sa pripadajucom direkcijom.Bambus je unuverzalan lek. ma  evo:astro-art.net/forum/fengsui Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
Pre tri dana sam po prvi put bio u pravoj bambusovoj sumi.

Dakle visine oko 5-8 metara i samo bambus. A suma. Sa putem iznad kojeg se bambus spojio, i stazicama.

Smejao sam se kao dete.

Kinezi nisu mogli da mi se nacude.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
Kako mislis pod uglom od 45 stepeni?

I zelen bambus, ili?
(kako da napravim cevcice od zelenog bambusa?)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
molim za pomoć. nova sam u ovome i imam one klasične početničke probleme odredjivanja pružanja kuće. jasno mi je da se odredjivanje unutrašnjosti kuće vrši tako sto sa kompasom stanemo u centar kuće, sobe itd.ali mi nije jasno kako da odredim pružanje doma . ulazna vrata su mi (gepgrafski gledano) na jugoistoku a fasada ili lice kuće i ulaz u dnevni boravak na zapadu,ustvari to sam računala tako sto sam stala u vrata i pročitala kompas ali nisam sigurna da li sam dobro to uradila. imam neki vojni kompas koji me zbunjuje?!
druga stvar koja me zbunjuje je da li u dom spada i terasa i spred kuće,natkriveno stepenište i da li i preko toga računamo nedosrajuće delove??? 
i poslednje šta sve odredjujemo:
1.pružanje doma
2.unutrašnjost tipa stanemo u centar kuće pa podelimo na devet delova pa je jedna soba na jugu,trpezarija na zapadu...
3. svaku prostoriju posebno npr.ovaj zid mi je na severu ,cosak mi je severozapad...
jel to sve ili ima još,naravno podrazumeva se da odredimo sve strane sveta???? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.5
Ja upravo citam knjigu,o FS"Za uspeh i srecu" ,tu pise da je najbolji lek za grede u stanu po sredini  grede postaviti cevcice bambusa tako da su okrenute jedna naspram druge i da supljina gleda na dole.Pokusaj tako pa mozda ti i pomogne.
IP sačuvana
social share
If speed kills, do brakes give life?
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 19:58:42
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.