Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 07:56:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Machete  (Pročitano 23823 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 287
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
to što tebi nešto mora da piše na špici da bi ukapirao je tvoj problem. očigledno suptilniji načini da se na nešto ukaže kod tebe prolaze neopaženo.

za to što ne veruješ imdb-u ne znam šta bih ti rekao. ti onda uzmi sve te filmove sa liste pa proveri i javi za par godina kad završiš jesu nešto slagali.

Unforgiven nisam gledao, a nešto nisam primetio da se Welles ikome zahvaljivao preko špice kada sam gledao Citizen Kane.

takođe, malo je čudno to što misliš da si ti taj koji određuje koji je ispravan način da se u svetu filma ukaže poštovanje prema onima koji su ti uzor.

a to što me prozivaš za google je presmešno. garant ti je krivo što je internet na engleskom Smiley Mada nikad nije kasno da naučiš.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
 
Citat
to što tebi nešto mora da piše na špici da bi ukapirao je tvoj problem. očigledno suptilniji načini da se na nešto ukaže kod tebe prolaze neopaženo.


Shvatam ja dosta iako to ne piše ne zato što sam pametan već zato što za razliku od nekih filmove gledam.I to Istvud (jedan od časnih izuzetaka) nije napisao zbog nas već zbog sebe.

Citat
Unforgiven nisam gledao, a nešto nisam primetio da se Welles ikome zahvaljivao preko špice kada sam gledao Citizen Kane.

Kao što sam  mislio i napisao,ego ti ne dozvoljava da nađeš odgovor,cenjeni i poštovani autoru teksta.

Citat
za to što ne veruješ imdb-u ne znam šta bih ti rekao. ti onda uzmi sve te filmove sa liste pa proveri i javi za par godina kad završiš jesu nešto slagali.


Napisao sam da ne verujem svemu što tamo pročitam.Samo jedan od glupih i benignih primera da bih dokazao ono što i drugi znaju.

http://www.imdb.com/title/tt0081991/
http://www.imdb.com/title/tt0117442/


Ili nešto ozbiljnije što bih shvatio kao opis nekog ko film nije video.Ako te zanima pogledaj sam pa zaključi da li je to što su napisali tačno.Ovo su samo neki kojih sam se odmah setio.

http://www.imdb.com/title/tt0260414/

http://www.imdb.com/title/tt0363249/


Citat
takođe, malo je čudno to što misliš da si ti taj koji određuje koji je ispravan način da se u svetu filma ukaže poštovanje prema onima koji su ti uzor.


Da si malo više čitao šta drugi misle i pišu video bi da nisam sam.


Citat
a to što me prozivaš za google je presmešno. garant ti je krivo što je internet na engleskom Smiley Mada nikad nije kasno da naučiš.


Citat
a to što me prozivaš za google je presmešno. garant ti je krivo što je internet na engleskom Smiley Mada nikad nije kasno da naučiš.

Pogodio si i ti nešto,autoru citiranog teksta,pa da odogovorim pitanjem.Ko od nas ne bi voleo da internet na srpskom jeziku ? Okreni stranicu pa vidi  zašto ne verujem svemu što vidim na Guglu.Engleski ne znam baš dobro ali  ono što sam naučio kao neki ovde (filmovi i muzika) mogu da primenim.To što mislim da je to nedovoljno dobro je nešto sasvim drugo i zato učim i ovaj jezik.


IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Machete vredi pogledati, brutalna akcija kakva i prilici Rodrigezu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Super je film
Bas sam uzivao gledajuci ga  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.63
Super je film
Bas sam uzivao gledajuci ga  Smile
Smile Smiley 1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Samsung 
Погледао.

Срање.

У суштини нема овде много приче. Или имаш један глупав акциони филм који ће те макар мако забавити или имаш срање, које ћеш једва одгледати до краја.

Пленет терор је рецимо био оно прво. Мачета је изванредан пример другог.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.215
mob
Ericsson jeste
govori u svoje ime molim te,bez debilne generalizacije Smile  mene je zabavio recimo,a i mnoge druge tako da ne vidim chemu proseravanje i generalizacija
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 07:56:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.