Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 00:32:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pitanja veterinaru  (Pročitano 18030 puta)
01. Sep 2010, 15:48:47
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Vlasnici pasa često imaju nedoumicu oko ishrane, nege ili lečenja svog ljubimca, a često nisu u situaciji da različita pitanja postave veterinaru.  
Otvaranjem ove teme cilj nam je da zajednički potražimo odgovore na različita pitanja koja se tiču uzgoja i nege.  
Naravno, podrazumeva se da, za neka stanja koja iziskuju hitnu posetu veterinaru, nećete tražiti odgovor na internetu :D
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
HTC Sensation
Само да вам пожелимо добродошлицу овде и да вас поздравимо  Smile

Милан и Тео  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 275
OS
Windows Vista
Browser
Opera 10.61
mob
BlackBerry 
Pozdrav svima. Pre dva dana kuja zlatnog retrivera je okotila 6 stenaca. Posto sam laik sto se tih stvari tice, zanimaju me neke stvari.  Jos uvek se vidi da kuja krvari, ne mnogo, ali vidi joj se ispod repa. Zanima me da li je to normalno nakon okota? Drugo, jednom kucetu je prednja leva nogica malo crvena kod sape, i malo je drzi savijeniju. Ali vidim da je koristi i mrda je. Brine me da nije neki deformitet, ili ce se jednostavno razviti vremenom? Ipak oni imaju tek 2 dana. Hvala svima unapred.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
To nije pravo krvarenje, najverovatnije.Kuca se čisti i to će potrajati  još nekoliko dana.
Moguće je da se mališa povredio tokom prodjaja.
Uzimaj ga jako oprezno.Ako jako plače, pri dodiru te nogice - pozovi odmah veterinara.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 275
OS
Windows Vista
Browser
Opera 10.61
mob
BlackBerry 
Hvala na odgovoru, malisa je bolje. Mozda je nogica bila od njene krvi. Voleo bih, posto sam nov u svemu ovome, da mi kazete sa koliko se stenci ciste od parazita, i kada ide prva vakcina? Zanima me postupak ciscena od parazita, i cena vakcine. Hvala unapred.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Само да вам пожелимо добродошлицу овде и да вас поздравимо Smile

Милан и Тео Smile
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Štenad se čiste od glista nakon dve nedelje života i pred samu vakcinaciju. U zavisnosti od toga da li je mama redovno čišćena od parazita pre porođaja i da li ima drugih pasa u domaćinstvu ili u okolini, preporučujem Drontal plus protokol  ili Vitaminthe protokol .
Prvu vakcinaciju preporučujem sa 42 d. starosti.
Cene veterinarskih usluga variraju, tako da je najbolje da se obratiš nekom od registrovanih veterinara iz svog okruženja, obzirom da možeš ostvariti i neki popust na vet. usluge.
Veterinar će ti,uz svako štene dati potvrdu o vakcinaciji i čišćenju od glista ,koju ćeš ti uz kucu proslediti novome vlasniku.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 62
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.127
mob
SonyEricsson C902
Bio sam na mogru i ostavijo macka rodjacima. Kada sam se vratio bio je u losem stanju mrsav slab i neuravnotezen...
Veterinar je konstatovao upalu. Izlecen je sad i skoro sve je normalno se sto i dalje nema ravnotezu odnostno ponekad pada sa nogu(nije stalno). Macak ima 1 godinu i dotad nije imao nikakvih tegoba.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 1127
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
HTC CHA CHA
Dobrodošlica veterinaru i sa naše strane.  Smile
IP sačuvana
social share
Westie mužijak, star četri godine sa osvojenim titulama 5xPRM, 1xR.CAC, 25xCAC, 1xR.CACIB, 11xCACIB, 22xBOB, J.BOG, 3xBOG III, 2XBOG II, 2xBOG, BIS IV, JCH SRB, CH SRB, CH MNE, CH BG, CH GE, CH MOL, INT CH  Slobodan za parenje
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Bio sam na mogru i ostavijo macka rodjacima. Kada sam se vratio bio je u losem stanju mrsav slab i neuravnotezen...
Veterinar je konstatovao upalu. Izlecen je sad i skoro sve je normalno se sto i dalje nema ravnotezu odnostno ponekad pada sa nogu(nije stalno). Macak ima 1 godinu i dotad nije imao nikakvih tegoba.
Očistite mačka od crevnih parazita, ako niste skoro i povedite ga veterinaru koji će izvršiti detaljan neurološki pregled i utvrditi da li je stanje u kom se trenutno nalazi posledica zapaljenja nerava, poremećaj centra za ravnotežu ili pada - udarca.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 00:32:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.