Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 12:37:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Koliko puta prelazite igre ?
Igram samo dok me "drzi"... Vecinu igara koje sam igrao nisam uopste presao.
16.4%  (9)
Trudim se da "OK" igru predjem bar jednom.
23.6%  (13)
Cilj mi je da sve sto nabavim predjem bar jedanpu, a igre koje su mi bas extra prelazim po dva ili po vise puta.
58.2%  (32)
Igre prelazim po dva, tri ili vise puta. Ne sjecam se igre koju sam obrnuo samo jednom.
1.8%  (1)
Ukupno glasova: 55
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koliko puta prelazite igre ?  (Pročitano 9563 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
kad smo već kod stalkera 3 puta prelazim prvi jer nikako ne mogu da dobijem misiju da nađem Guide-a i Doc, znaš da kada uzmeš one dokumente od mrtvog Ghoust-a u X16  Lab trebaš da dobiješ tu misiju a ja je nikako ne dobijam pa nemogu da završim igru sa good end. valjda ima neki bug  Smile
a jesi čuo da valjda prave S.T.A.L.K.E.R 2, joj ako ga naprave oće biti loodnica!!!  Smile
moguce da je bag.
a,da,cuo sam za dvojku,
Citat
da valjda prave S.T.A.L.K.E.R 2, joj ako ga naprave oće biti loodnica!!!
Osim ako ne naprave jos jednu hrpu bagova sa nalepnicom "igra"  Smile
to moze da se kaze za CS i CoP.
SHOC je keva,i reci da je hrpa bagova je glupost.pogotovu sto se uz dobre modove sve resava.kao na primer Stalker Complete,koji em otklanja bagove,em dodaje gomilu novih stvari.(preporucujem svima)
bagovi su bili problem ponekad jer je engine relativno star,i pun bespotrebnih neiskoriscnih kodova zakopanih duboko u njemu.(mada,i to ima svoje prednosti,jer su tako entuzijasti uspeli iz njega da "izvuku" neke "stare" mutante) i lokacije koje su izbacene iz ShoCa,CSa,pa i CoPa.(od mutanata-Izlom,divlja macka,burer(vracen u CoPu)"civili" zombiji,chimera(vracena u CSu),i jos neki, i od lokacija-Swamps(vracena u CSu),Dead City,Passage(juzno od Dark Valley))
sem toga,kao sro rece @Johhny
brate nek ima 1000 bugova ali da ga naprave, ja STALKER(Scavenger, Trespasser, Adventurer, Loner, Killer, Explorer, Robber) obožavam zbog njegove atmosfere i originalne priče i tako originalnih likova a i zbog toga što ga neprave ameri već naša slovenska braća.  Smile
valjda izlazi 2012 i neće samo biti PC exluziv već će izaći i za PS3 i Xbox,a da je bljuvotina pa nebi je prodali u 4 miliona primjeraka.
...i ne bi bila proglasena za FPS godine(kakav bre linearni i monotoni Biosmor...),i jednu od igara sa najboljom atmosferom ikada.
« Poslednja izmena: 30. Avg 2010, 15:12:53 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46912
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
igre koje sam presao vise od 10 puta:

Bare Knuckle 3, Streets of Rage 2, Streets of Rage Remake, Mr. Nutz, Sonic & Knuckles, Golden Axe 3, Dark Wather ... i ima ih jos..  Smile

Razlog zasto ne prelazim po vise puta igre kao nekada jeste zato sto su one postale isuvise dostupne. Dovoljan je samo solidan net i moze da se skine ogroman broj kvalitetnih naslova. No bez obzira na to sve sto pocnem da igram predjem bar jednom, odustanem samo ukoliko se zaglavim negdje i ne mogu da nadjem izlaz ili ukoliko mi je igra preteska; ali se obavezno tim igrama kasnije vracam i svejedno ih predjem. Kada je u pitanju prelazak po drugi put tu se vec odlucim koje igra su vrijedne drugog prelaska a koje ne. 85% novih igara koje nabavim preci cu dva puta i 30% starih arkada sa emulatora koje se odlucima da igram cu takodje preci po dva puta. Razlog zasto igre ne prelazim po dva puta jeste jednostavno zato sto nemam dovoljno vremena. Stavim ih na listu cekanja, ali kako se stalno pojavljuju nove dobre igre koje nisam ni jednom presao, neke ostaju vjecito na cekanju, a neke odmah obrnem po 2-3 puta. (Crysis, Bioshock)

Prelazak po vise puta (3,4,5... pa i preko 10) zasluzuju samo igre koje su mi narocito drage, ali koje me i najmanje fizicki umaraju. Kada kazem "umaraju" ne misli na "smaraju", vec da me nakon jednosatnog igranja zaboli ruka ili mi se umore oci i padne koncentracija. Bioshock, Crysis, NecroVision... sve su to odlicne igre... ali paznja koju zahtijevaju i stepen zalaganja crpe igraca. Zato ja uvijek paralelno igram dva tipa igara. Jedna grupa mi dodju igre koje ne mogu da igram dnevno vise od 2 sata (vec navedne i mnoge druge)... i igre za odmor. tj. igre koje mogu dnevno da igram i po 7 sati ( Avernum, Unreal Tournament mape, Hunting Unlimited misije). Obicno igre koje sam spreman da visestruko prelazim jesu bas igre iz ove druge grupe.    
« Poslednja izmena: 30. Avg 2010, 21:50:41 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 463
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.11
mob
Nokia N73
Sve zavisi koliko mi se igra dopadne recimo Disciples sam presao ja mislim barem 20 puta sa svim rasama jer mi je to ono najbolja igra i bas sam bio zarazen njome,isto tako kako starim sve vise mi je teze da se nakanim da igram danima po jedno 4-5 sati jednu igru,jednostavno izgleda da gubim pomalo interesovanje za igranje Smile
IP sačuvana
social share
">
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 28
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
Igram igre dok ih ne predjem (poslednji primer Mafia II). Jednom je sasvim dovoljno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46912
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
U zadnje vrijeme predjem igru, ali nemam vremena da joj se kasnije vise vracam. Mada sve sto nabacim na komp moram bar jednom da predjem. A i igre brisem bas kad mi se HD napuni 100%, ili kada reinstaliram sistem pa i stara igra mora da se reinstalira.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Alien vs Predator 1 & 2 (ne ovaj novi), Portal, Oddworld, Crash Bandicoot 3 i Witcher

Njih sam prelazio više puta, ovim redosledom po količini.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Jedanput uglavnom.   Portal vise puta, zato sto se predje za dan Smiley

Inace cesto me smori ako je stereotipan sadrzaj i lici na jeftin holivudski film.. odustanem - tipa Resident Evil 5 ..
Dosao do zadnje seme i industrijsko okruzenje - to je tako ebeno originalno...  Smile

Oni i HL2 sam 2x prelazio cisto zato sto sam dobio novi komp pa nova grafika..

Krivo mi je sto Cezara3 nisam nikad presao, al mi je postao previse jasan i znam svaki detalj pa odustanem kod Valensije 7/10 iako mi dobro ide.

MagicMaster, kako ti nije smor jbt..  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46912
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Vec zadnjih sest mjeseci (a vjerovatno i godinu dana) nisam presao neku igru dva puta. Dakle samo jedan, ali obavezan prelazak. Ne sjecam se ni da sam neku igru batalio na pola. Svaku koju sam poceo morao sam i da predjem. Zato pazljivije biram sta cu igrati. Smiley

Pored toga preferiram da odigram samo jedan naslov iz nekog serijala. Jer je sve mahom obrtanje jednog te istog. Smiley Naravno. Postoji i nekoliko izuzetaka. TO su igre koje su mi se mnoooogo dopale, i cije nastavke moram da odigram. Npr. Crysis, Bioshock, Darksiders,... pa cak i Amnesia toliko da pozelim da odigram Justin... i mozda jos koji serijal. Sve u svemu mogu da ih nabrojim na prste.
« Poslednja izmena: 19. Okt 2011, 14:49:31 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
 Undying 3 puta.
Max Payne oba dela opuštenih 4.
Mirror Edge 3 puta, dva na Normal, jednom na Hard.
Call of Duty 2 -dva puta.

Ove mi igre nikad dosaditi neće Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


buy buy

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1554
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Tel.Me One Touch
Ja obično pređem jednom ali ako je baš dobra onda volim i da pređem i više puta čak i kad me drug zove nešto ne može da pređe ja odem do njega pređem ko jen' dva  Smile
IP sačuvana
social share
Dobra dela ne čine čoveka dobrim,ali dobar čovek čini dobra dela.         
Martin Luter
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 12:37:31
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.