Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vivax GPS nece da pronadje satelit  (Pročitano 10931 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1759
OS
MacOS X
Browser
iPhone 4.0.5
mob
Apple iPhone 4
Meni na svim telefonima koje sam imao, desilo mi se da ostanem skroz bez baterije mnogo puta, i nista im nije falilo.
To sto pise na wiki upravo to i potvrdjuje, a to je da ne mozes ostetiti bateriju jer ona ima sistem kojim se sama iskljucuje kada padne ispod neke voltaze i tako je bezbedna.
Za hard reset na WinCE uredjaju to i jeste potrebno, da ostane uredjaj skroz bez struje Smiley
« Poslednja izmena: 30. Avg 2010, 08:57:53 od matrix777 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Бог чува Србе.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2032
Zastava Pančevo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 4.0.280.0
Baterija kad se isprazni do kapaciteta kad se uredjaj sam iskljuci, naravno da se nece ostetiti, ali ako nastavis da je praznis "nasilno" , kao sto ti predlazes.  Smile

Kad izvadis bateriju iz telefona sa Win CE, on bi po tebi trebalo da napravi Hard Reset. Sedam godine koristim telefone sa Win CE i ni na jednom se nije tako radio Hard Reset, vec se prilikom podizanja sistema drzi odredjena kombinacija tastera najcesc off/on i jos neki drugi, pa te Windows pita da li zelis reset.  Smiley 1
IP sačuvana
social share
Тврд је камен за онога ко на њему спав'о није,
jа сам рођен на камену зато камен мекан ми је.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1759
OS
MacOS X
Browser
iPhone 4.0.5
mob
Apple iPhone 4
Sedam godina koristis windows na telefonu a ne znas da WinCE se koristi na PNA uredjajima a na mobilnim telefonima imas winmobile, i koja je razlika izmedju njih  Smile Strucno, nema sta Smiley
Necu vise da se raspravljam, plasi i dalje ljude sa glupostima oko baterije, jer imaju veliku korist od toga :d
Ja sam bar pokazao coveku jedan moguci nacin da resi problem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Бог чува Србе.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2032
Zastava Pančevo
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.503.0
Sedam godina koristis windows na telefonu a ne znas da WinCE se koristi na PNA uredjajima a na mobilnim telefonima imas winmobile, i koja je razlika izmedju njih  Smile Strucno, nema sta Smiley
Necu vise da se raspravljam, plasi i dalje ljude sa glupostima oko baterije, jer imaju veliku korist od toga :d
Ja sam bar pokazao coveku jedan moguci nacin da resi problem.
   Smile

Jedan od mogucih nacina da bolestan covek resi problem bolesti je i samoubistvo, ali  nije i dobar nacin, inace "put do pakla je poplocan dobrim namerama", kako li vec glasi ona maksima.  Smile

 Windows Mobile je naziv operativnog sistema koji je prilagođen za mobilne uređaje. Baziran je na Windows CE (Windows Embedded Compact ili Windows Embedded CE) operativnom sistemu, koji je Microsoft razvio za potrebe embedovanih uređaja i kompjutera sa vrlo malom količinom resursa. Kompatibilan je sa Intel x86, MIPS i ARM procesorima koji su najčešće zastupljeni u mobilnim uređajima, pri čemu se ovde ne misli samo na pametne telefone već i na PDA (Personal digital assistant) uređaje, koji su bili popularni još pre pomenutih telefona.(iz Sveta kompjutera)... ko je ono pominjao strucnost? Smile
I umesto sto kacis glupe smajlije i pravis se pametan, bolje ... Smile
Nije sramota pogresiti ili nesto ne znati, sramota je biti bahat i omalovazavati druge, u ostalom vecina ljudi ovde nisu strucnjaci vec ljudi spremni da svoja iskustva podele sa drugima. Smiley 1
IP sačuvana
social share
Тврд је камен за онога ко на њему спав'о није,
jа сам рођен на камену зато камен мекан ми је.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 154
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia n85
Ja sam pokusao tako kao sto si mi rekao, iscrpeo sam bateriju do kraja, pustio da prenoci, ukljucio u punjac i nista. Nije se resetovao, samo se sasvim normlano upalio.

Da li mozda moze neko da mi objasni i pomogne do cega moze da bude ovaj problem sto nece da mi pronadje gps ili kako mogu da reinstaliram sistem ili da ubacim mozda neki drugi pa da probam?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1759
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.53
mob
Apple iPhone 4
Sedam godina koristis windows na telefonu a ne znas da WinCE se koristi na PNA uredjajima a na mobilnim telefonima imas winmobile, i koja je razlika izmedju njih  Smile Strucno, nema sta Smiley
Necu vise da se raspravljam, plasi i dalje ljude sa glupostima oko baterije, jer imaju veliku korist od toga :d
Ja sam bar pokazao coveku jedan moguci nacin da resi problem.
   Smile

Jedan od mogucih nacina da bolestan covek resi problem bolesti je i samoubistvo, ali  nije i dobar nacin, inace "put do pakla je poplocan dobrim namerama", kako li vec glasi ona maksima.  Smile

 Windows Mobile je naziv operativnog sistema koji je prilagođen za mobilne uređaje. Baziran je na Windows CE (Windows Embedded Compact ili Windows Embedded CE) operativnom sistemu, koji je Microsoft razvio za potrebe embedovanih uređaja i kompjutera sa vrlo malom količinom resursa. Kompatibilan je sa Intel x86, MIPS i ARM procesorima koji su najčešće zastupljeni u mobilnim uređajima, pri čemu se ovde ne misli samo na pametne telefone već i na PDA (Personal digital assistant) uređaje, koji su bili popularni još pre pomenutih telefona.(iz Sveta kompjutera)... ko je ono pominjao strucnost? Smile
I umesto sto kacis glupe smajlije i pravis se pametan, bolje ... Smile
Nije sramota pogresiti ili nesto ne znati, sramota je biti bahat i omalovazavati druge, u ostalom vecina ljudi ovde nisu strucnjaci vec ljudi spremni da svoja iskustva podele sa drugima. Smiley 1



Ja ti i dalje kazem da ti ne znas koja je razlika izmedju wince i wm!
Jeste WM baziran na WinCE, ali WM je evoluirao i vec od verzje WM5 kada uredjaj ostaje bez napajanja ne gubi podatke i ne odradjuje hard reset. Covek govori o PNA ne PDA uredjaju koji ima WinCE na njemu i na kojima se to desava.
Sada ti vidi ko se pravi pametan!   Smile



@makistole
Nasao sam na netu da je kod nekih uredjaja moguce da se odradi hard reset i ako se pritisne power dugme i dugme za reset u isto vreme, i ako to ne uspe isto kazu da jedino ti ostaje da izvadis bateriju:
LINK

Ako ni hard reset ne uradi nista onda najverovatnije da je neki hardverski kvar u pitanju. Kod mene na mio moov 200 isto nije hteo da pronadje satelite ali je video kartice, i resio sam problem sa praznjnjem baterije do kraja (baterija i dalje radi najnormalnije)  Smile
« Poslednja izmena: 31. Avg 2010, 00:21:07 od matrix777 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Бог чува Србе.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2032
Zastava Pančevo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 4.0.280.0
Ja ti i dalje kazem da ti ne znas koja je razlika izmedju wince i wm!
Ovo je pretpostavljam neki "strucni" argument  Smile i umesto da okacis jednog ovakvog  Smile ti i dalje po starom... 
 Smile
IP sačuvana
social share
Тврд је камен за онога ко на њему спав'о није,
jа сам рођен на камену зато камен мекан ми је.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1759
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.53
mob
Apple iPhone 4
Ti si sam rekao da 7 godina koristis telefone sa WinCE na njima i kada ti se ispraznila baterija nikada nisi imao hard reset  Smile , sto znaci da ti ne pravis razliku izmedju WinCE i WM, jer na WM-u to se ne desava vec od verzije 5, a u telefonima i PDA uredjajima ne stavlja se WinCE vec WM i zato nisi imao hard reset sa praznom baterijom.
Ja sam godinama koristio samo WM telefone i znam o cemu pricam, kada se pojavio WM5 kao jedna od najvecih poboljsanja koja je doneo bilo je i to sto ne izbrise sve ako ostane bez napajanja.

Evo ti citat za wiki:
Citat
Everything is backed up in the flash memory, so unlike previous devices, WM5 devices do not lose any data if power is lost.

Da li sada razumes o cemu pricamo ili ti jos uvek nije jasno?
« Poslednja izmena: 31. Avg 2010, 09:58:52 od matrix777 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
gacko, ajde malo smirela!
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 154
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia n85
Nije mi uspelo to sa baterijom, a isprobavao sam par puta.
Da li moze neko da mi kaze kako mogu da reinstaliram software u njemu ili da ubacim neki drugi? Da vidim da li ce onda tad mozda da proradi gps. Inace poceo je da cita memorijske kartice.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.