Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 22 23 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dve decenije od odluke NDR o priključenju SR Nemačkoj  (Pročitano 21789 puta)
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia 6230
Lupaš gluposti. Pržio si dupe kod Gadafija u pustinji, pa si kapital sprcao u nekretninu, izgubio na vrednosti, sad su ti komesari krivi. Mogao si da se uključiš u politiku ali nisi hteo, sad su ti komesari krivi. Pljuješ ove dečake koji su imali između 4 i 15 godina što nisi znao da staneš iza Mirka Jovića pa su ti sad komesari krivi. Mnogo je tu naknadne pameti za koju su ti svi drugi krivi.
A koji sam ja faktor pa ovde? Sta tebe boli dupe gde sam ja sprcao pare koje sam zaradio?
Svako ima neku svoju racunicu. A ti daj ovima koji imaju sada 30 godina mlekca, ljuljaj ih kad spavaju i to me boli qrac. Nisu oni tupaviji od rulje. Imaju samo jednu dobru osobinu, kad dodju navlast: alavi su pa prodaju i majku rodjenu. Od svih reci koje izgovaraju na forumima, tribinama i promocijama kao i u izbornom ciklusu ravno ih boli dupe. Lezu sa mislju: sta da kazem debilima da ih odusevim. Nista vise.
Jel si ti uospte svesna sta je evolucija? Mi jos nismo stigli ni nivo Rumunije za vreme Causeska. A stici cemo ga.
Nisi uoste svesna da nemas drzavu, nemas naciju, nemas cak ni privredu a oni 'mladici' kako kazes svesno prave od cele zajednice jos jedan buduci shkart.
ne mogu ti pomoci.
« Poslednja izmena: 25. Avg 2010, 22:43:46 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia 6230
Lupaš gluposti. Pržio si dupe kod Gadafija u pustinji, pa si kapital sprcao u nekretninu, izgubio na vrednosti, sad su ti komesari krivi. Mogao si da se uključiš u politiku ali nisi hteo, sad su ti komesari krivi. Pljuješ ove dečake koji su imali između 4 i 15 godina što nisi znao da staneš iza Mirka Jovića pa su ti sad komesari krivi. Mnogo je tu naknadne pameti za koju su ti svi drugi krivi.
A koji sam ja faktor pa ovde? Sta tebe boli dupe gde sam ja sprcao pare koje sam zaradio?
Svako ima neku svoju racunicu. A ti daj ovima koji imaju sada 30 godina mlekca, ljuljaj ih kad spavaju i to me boli qrac. Nisu oni tupaviji od rulje. Imaju samo jednu dobru osobinu, kad dodju navlast: alalvi su pa prodaju i majku rodjenu. Od svih reci koje izgovaraju na forumima, tribinama i promocijama kao i u izbornom ciklusu ravno ih boli dupe. Lezu sa mislju: sta da kazem debilima da ih odusevim. Nista vise.
Jel si ti uospte svesna sta je evolucija? Mi jos nismo stigli ni nivo Rumunije za vreme Causeska. A stici cemo ga.
Nisi uoste svesna da nemas drzavu, nemas naciju, nemas cak ni privredu a oni 'maldici' kako kazes svesno prave od cele zajednice jos jedan buduci shkart.
ne mogu ti pomoci.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Još kako sam svesna da mi je pola države okupirao NATO, da su preko svojih lasica kompromitovali svaki potencijalni posao od namenske do energetike i za to su mi krive pičkice mamine koje su pre 20 godina zbrisale u Kanadu, Ameriku ili gdegod drugo. Verovatno sam jedna od retkih na ovom forumu koji u zemlji Srbiji proizvode nešto u rangu visoke tehnologije i metrologije i znam sve probleme. I nikako mi se ne dopada demotivacija mladih ljudi da rade korisne poslove. Zato od tebe kao nekog ko na te mladiće ima uticaja očekujem da budeš konstruktivan a ne destruktivan.
« Poslednja izmena: 25. Avg 2010, 22:49:08 od simijon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia 6230
Još kako sam svesna da mi je pola države okupirao NATO, da su preko svojih lasica kompromitovali svaki potencijalni posao od namenske do energetike i za to su mi krive pičkice mamine koje su pre 20 godina zbrisale u Kanadu, Ameriku ili gdegod drugo. Verovatno sam jedna od retkih na ovom forumu koji u zemlji Srbiji proizvode nešto u rangu visoke tehnologije i metrologije i znam sve probleme. I nikako mi se ne dopada demotivacija mladih ljudi da rade korisne poslove. Zato od tebe kao nekog ko na te mladiće ima uticaja očekujem da budeš konstruktivan a ne destruktivan.
Pa dobro hajde zasto ih nazivas pickicama? Zato sto nisu nasli radno mesto, zato sto da bi radili za socijalu, morali bi da slusaju tupavije od njih ili zbog cega. Vidis kako tepaju 'odliv mozgova'. To je proterivanje pametnih.
I sada ih nazivas pickicama? Koga da motivises, kad ne moze mlad covek da utice na nista osim ako nije negde u stranci? A sta rade? pa onda sama znas: shkart tehnologije, koje su za nas svemisrki bordovi se uvljaju svuda. U vidu nabavka i donacija. Dobro znas sta to znaci? Za dest godina a i manje, opet si shkart od drustva.
Pa tako ne moze.Evolucija srpske nacije je prekinuta teskim porazom 45-e, bioloski ubijena i sada to vise ne postoji. Nisi dao ni da se regenerise, proterivanjem 'tih pickica' kako kazes.
Znas koliko je tesko biti prva generacija negde? Mislis da je njima bas toliko lepo, izuzev nekih materijalnih benefita?
razmisli malo.
nemas drutvo jednakih sansi. uzmi Milku Forcan. Mocna srpkinja, lepa, pametna itd. tako kazu. tatina kcer, Milesunicka. Pitam ja tebe, da sve srpkinje imaju istu sansu, na kom bi mestu Milka bila? Ne bi je video medju prvih 1000. Sto posto.
« Poslednja izmena: 25. Avg 2010, 23:15:43 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Da su ostali Srbi u Srbiji ne bi prevladali unuici potkivača i potkazivača. Ako su bili sposobni da se u totalnoj tuđini bore i izbore i postanu motor tuđih društava što to nisu uradili za svoje društvo, za svoje roditelje i stare. Što ja treba da isplaćujem njihovim tatama penzije i njihovim mamama zračenje u onkološkom kad od stresa neviđanja svoje dece zapate rak
« Poslednja izmena: 25. Avg 2010, 23:20:12 od simijon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
...jebote,mora da sam poludeo,kad cu se u jednom sloziti sa matorim @shkorpionOM Smile


...Evolucija srpske nacije je prekinuta teskim porazom 45-e, bioloski ubijena i sada to vise ne postoji.
...uzmi Milku Forcan. Mocna srpkinja, lepa, pametna itd. tako kazu. tatina kcer, Milesunicka. Pitam ja tebe, da sve srpkinje imaju istu sansu, na kom bi mestu Milka bila? Ne bi je video medju prvih 1000. Sto posto.
...jedino,ako je @shkorpion,popio tableticu? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
e tako, konačno ste prestali da govorite pećinske dijalekte i počeli da se razumete na patrijotskom srpskom. Sad mogu da idem u birtiju i da me opet bude baš briga.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.127
Mislim da ti ljudi koji su otisli preko ovde ne bi mogli da se iskazu takvi kakvi jesu i da mi kao drzava sa pravilnom politikom mozemo da imamo mnogo vecu korist od istih tamo gde jesu nego ovde... I Tesla je pobegao u ameriku da ga ne bi poslali u vojsku  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
e tako, konačno ste prestali da govorite pećinske dijalekte i počeli da se razumete na patrijotskom srpskom. Sad mogu da idem u birtiju i da me opet bude baš briga.  Smile
...pa mozes,nemoj da se brines za nas.lepo se provedi i popi nesto za nas,ok? Smile
a,ako se opet vratimo u pecinske tabore,eto tebe opet kod nas,sto nas raduje,cao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
e tako, konačno ste prestali da govorite pećinske dijalekte i počeli da se razumete na patrijotskom srpskom. Sad mogu da idem u birtiju i da me opet bude baš briga.  Smile
another day saved by... @SuperSimi!   
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 22 23 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.