Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: kupujem/prodajem yugioh karte  (Pročitano 16869 puta)
18. Avg 2010, 22:00:48
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.126
Zdravo Svima Momci Ja Sam DeckMasTer Za Podrucje Balkana Igrao Sam 4 godine Aktivno Yu-gi-oh
Napravio 2 karte koje su u prodaji,igrao sam za DarkLordove u americi i Imam puno karata od cega su 70 posto retke karte. . . Prodajemo,kupujemo i menjamo karte. . . . Samo napisite dole u komentaru koja vam karta treba i adresa gde se treba poslati pisssss. . . . . . . Moje Fav Karte su koje imam:Sve Vrste Maski,Svi delovi exodie x2,mirror force 12x Mracni Carobnjak 2x,Okrutni Napadac,Crush Card,kuriboh,Hammer Shot,Magic Gavel. R eyes B dragon,
JinZO{omiljena karta}+ svi dodaci za jinza. . . man eater bug 5 x,exodios 1x,Hell poet hero. B eyes W Dragon 9x. Backup,king mist To su samo moje omiljene Karte Immo Sve Vrste Spileva Dark,Dragon,Zombie itd itd. . . . . .

saljite mailove na vlada88@live. com

Takodje kupujem karte Ko ima Polimerizaciju nek se javi Dajem Sve Karte koje su mi duple za NJU. . . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Chrome 3.0.196.0
ja kupujem roid karte pa jel imas neke

meni treba:
1. patroid
2. jetroid
3. gyroid
4. oxygeddon
5. H2O veza
« Poslednja izmena: 07. Sep 2010, 10:48:31 od stefi1999 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 23
Zastava Trenutno na Marsu
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.55
mob
SonyEricsson G-900
trebaju mi
H
E
R
O
HERO flash
Future Fusion
Miracle Fusion x2
Skyscraper
Hero Signal
Neo Spacian Humangbird
E-Hero Neos
E-Hero Thunder Giant
E-Hero Air Neos
Belial
Brain Golem
Dark Simorgh
Drillago x3
Draining Shield
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 39
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
e poz covece treba mi ceo deck igro sam i ja po klubovima i onako reklobi se da sam dobar Smiley
kolika je cena jednog decka naprimer six samurai deck koliko bi me u dinarima izaso poslo bi ti listu da vidis dali i mas ali prvo da cujemo dali ima neki popus na kolicinu u tako to pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 82
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Nokia x6
Treba mi :
Rark Hole
Cyber Dragon
{jos jedan} Cyber Dragon
Cyber End Dragon
Trap Hole
Blue Byes White Dragon
koliko bi to kostalo.Ja zivim u Lazarevcu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 82
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Nokia x6
Ustvari Dark Hole.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.63
vlada88@live.  com imam ja polimerizaciju ali nije cista onako xrapava skoro pa i neogrebena. Zovem se Predrag,Zivim u zajecaru,imam 13 godina itd. . .  dali ti odgovara razmena??


Zdravo luka halliwell ja se zovem Predag,Zivim u Zajecaru mogu reci da imam dosta dobar spil hxxp:|| www. youtube. com/watch?v=zIeNsJSoMHA ali naravno i jos mnogo karata za tebe imam:Future Fusion,Hero Signal,E-Hero Neos,E-Hero Thunder Giant,Miracle Fusion,Neo Spacian Humangbird,E-Hero Air Neos,Draining Shield. Imam i Skyscraper2-hero city, a mozda jos ponesto sto ce ti se dopasti ali ove karte nisu ciste. Koju ti imas ponudu?


zdravo aleksapalko.Ja se zovem Predrag,Zivim u Zajecaru i mogu reci da imam dosta dobar spil http://www.youtube.com/watch?v=zIeNsJSoMHA  za tebe imam:Dark Hole,cyber dragon x2,trap hole,blue eyes white dragon i jos dosta karta:oko 150 cistix i sve ostele neciste ali dobre.Sta ti nudis?


Zdravo yugioh majstori ja se zovem Predrag Milivojevic imam dosta yugiho karti omiljene su mi blu eyes white dragon x5,dark magician,man eater bug,vaboku,dian keto the cure master,which of the black forest,sangan,pot of greed,ancient machine giant x2,polimeriyation i jos puno xD





[Edit by chelavi1: Pisanje poruka zaredom je protiv pravila Burek Foruma, jer se na taj nacin narusava tok diskusije, a preglednost i kvalitet teme znacajno smanjuju.]
« Poslednja izmena: 30. Sep 2010, 19:26:45 od chelavi1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 117
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.13
syndrome011@yahoo  com  za VRHUNSKE I NAJPOVOLJNIJE spilove u srbiji! za vase uspehe na turnirima! nemojte bacati pare na bustere,starter dekove, i tinove!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 82
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Nokia x6
Odlicno Peki.{ja imam 10 godina.to nema veze,posten sam i nelazem}


Koliko to kosta?Kako ja da dobijem kartu a ti pare?{kojom postom i ako moze ja bi slanje pouzecem}
« Poslednja izmena: 04. Okt 2010, 12:54:51 od chelavi1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8154
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.63
mob
Samsung 
Ko hoce neka mi se javi,imam brdo karata.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.