Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 10:24:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srbija,zemlja dousnika i grobnica  (Pročitano 20373 puta)
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
mob
Apple 5
likvidirani ideoloski neprijatelji. sta je ovde cudno ? kao da smo se iznenadili ovim podatkom.

staljin je ubio vise ljudi od hitlera  Smile


sem toga , o onome sto sam cula , ima tu jos grobnica....
Sta si cula  Smile Gde su grobnice  Smile Nemoj rekla,kazala  Smile
Zajebi politiku  Smile

okolina kragujevca , mesto logora metino brdo ....
 

 
Tacno gde  Smile Ko je ubijen  Smile Odakle ti to znas  Smile Samo nemoj da kazes da si sa ovog foruma pokupila podatke  Smile
« Poslednja izmena: 16. Avg 2010, 20:41:23 od vasabi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
Citat
Pa stalno je bila ta fora da se okrenemo sadasnjosti,buducnosti,da proslost nije vazna
jerBo moze da poremeti ljubav izmedju naroda i narodnosti, a sada bismo verovatno
saznali da su nalogodavci za streljanja najverovatnije roditelji,tece,ujke, shurnjaje
i sttigaznamstavec danasnjih politicara.


ok . razumem ja gde ti nalazis vezu . ali to nikada necemo saznati . ti matorci samo sto ne bace kasiku ...koliko ih je ostalo dvojica ili trojica ? jedan grobar ne verujem da ima naslednika politicara osim ako Tomica nije birao posao po tome sto mu deda bio  Smile


marko ... ja sam procitala davno taj isti podatak . sa time sto postoje spekulacije da je bilo i vise  Smile


@vasabi ... to sam davno citala ... a evo i rayela je postavila uvodni clanak gde mozes da se informises. Smile
« Poslednja izmena: 16. Avg 2010, 20:41:42 od sandra80 »
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
mob
Apple 5
Nemoj sad rayelu da mesas.Gde si davno to procitala  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia 6300
После рата стрељани су многи. Проблем је што ми то гледамо са локалне тачке гледишта, тј. само на територију Србије. Чињеница је да је стрељања било по целој Југославији, па су тако четници стрељани како у Блајбургу заједно са усташама и домобранима, тако и у Србији. Треба ту разграничити да ли се ради о стрељаним ратним заробљеницима, цивилима који су означени као народни непријатељи из политичких разлога или о четницима, усташама, домобранима, балистима и осталим са партизанске тачке гледишта непријатељским снагама или као су их од краја рата називали бандитима. Треба да ли је коме суђено и по ком основу. То је јако комплексна и замршена тема и тешко је повући јасну црту.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 1014
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
После рата стрељани су многи. Проблем је што ми то гледамо са локалне тачке гледишта, тј. само на територију Србије. Чињеница је да је стрељања било по целој Југославији, па су тако четници стрељани како у Блајбургу заједно са усташама и домобранима, тако и у Србији. Треба ту разграничити да ли се ради о стрељаним ратним заробљеницима, цивилима који су означени као народни непријатељи из политичких разлога или о четницима, усташама, домобранима, балистима и осталим са партизанске тачке гледишта непријатељским снагама или као су их од краја рата називали бандитима. Треба да ли је коме суђено и по ком основу. То је јако комплексна и замршена тема и тешко је повући јасну црту.

U arhivima po Srbiji postoje imena,prezimena straljnih u Srbiji. Blajburg mene gradjanku Srbije
ne zanima Ja znam iz grada odakle sam da nisu samo cetnici streljani,nego su streljani i neki
koji su bili "burzoazija",znam da je bilo svedoka po duznosti,to im je bila profesija da na sudu lazu,
profitirali su od toga dobijajuci kuce ovih streljanih. A i ne bi bilo lose da znamo broj streljanih
u Srbiji, svejedno da li su bili cetnici ili druga vrsta neprijatelja.
IP sačuvana
social share
Srbi  pripovedaju da tice na Cirilovdan traze druga svaka sebi da
gradi gnijezdo i da nose jaja;pa koja koja ga ne nadje,ona se obijesi.

Ciriil,filosof
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
Nemoj sad rayelu da mesas.Gde si davno to procitala  Smile

e da ti odgovorim   Smile
moj cale je imao knjigu u kojoj je aleksandar rankovic svedocio davne 1951 . godine , tj to je njegov intervju listu politika .
da je kroz nase zatvore proslo preko 3 miliona ljudi za period od 6 godina , a preko 500000 likvidirano .

inace masovnih grobnica ima i na teritoriji slovenije , hrvatske i svuda po srbiji .
bojim se samo koliko bi se jos otkrilo da se zagrebe povrsina.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 1014
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
Nemoj sad rayelu da mesas.Gde si davno to procitala  Smile

e da ti odgovorim   Smile
moj cale je imao knjigu u kojoj je aleksandar rankovic svedocio davne 1951 . godine , tj to je njegov intervju listu politika .
da je kroz nase zatvore proslo preko 3 miliona ljudi za period od 6 godina , a preko 500000 likvidirano .

inace masovnih grobnica ima i na teritoriji slovenije , hrvatske i svuda po srbiji .
bojim se samo koliko bi se jos otkrilo da se zagrebe povrsina.

A,ne,ne verujem da se radi o broju od pola miliona ljudi.

A i tri miliona je preterana brojka.
IP sačuvana
social share
Srbi  pripovedaju da tice na Cirilovdan traze druga svaka sebi da
gradi gnijezdo i da nose jaja;pa koja koja ga ne nadje,ona se obijesi.

Ciriil,filosof
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.11
Koji smo bre mi ljudi ovde, majku mu ...... da normalan čovek ne poveruje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
Nemoj sad rayelu da mesas.Gde si davno to procitala  Smile

e da ti odgovorim   Smile
moj cale je imao knjigu u kojoj je aleksandar rankovic svedocio davne 1951 . godine , tj to je njegov intervju listu politika .
da je kroz nase zatvore proslo preko 3 miliona ljudi za period od 6 godina , a preko 500000 likvidirano .

inace masovnih grobnica ima i na teritoriji slovenije , hrvatske i svuda po srbiji .
bojim se samo koliko bi se jos otkrilo da se zagrebe povrsina.

A,ne,ne verujem da se radi o broju od pola miliona ljudi.

A i tri miliona je preterana brojka.

ne znam . nista ne tvrdim o brojkama . desna titova ruka je tako izjavila  Smile
ocigledno se radi o broju zrtava na teritoriji citave jugoslavije .
« Poslednja izmena: 16. Avg 2010, 21:40:54 od sandra80 »
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Samsung 
Била је скоро емисија о томе, ваљда на РТС-у. Није само ствар у томе што постоји много гробница на непознатим локацијама, већ их има на десетина широм Србије, за које сваки локални мештанин зна где су.

Не знам који град/село је у питању, али тамошња масовна гробница, где су побацане жртве црвеног терора, је испод терена за мали фудбал, у дворишту основне школе.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 10:24:57
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.