Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:35:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 15 16 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ljudski andjeli  (Pročitano 30368 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Bosch ima centrifugu
JA te razumem  - problem je sto ti ja dajem parce torte a ti grebes noktom po slagu ....

Civilizacije, konfederacije, zemaljci i vanzemaljci - kakvog znacaja to ima za tebe ili bilo koga u ovom trenutku - SAD? Ama bas nikakvog. Zajebi drvece - uzivaj u sumi.
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Bosch ima centrifugu
Da pojasnim neke stvari.

Od pre 30-ak godina, pojavili su se ljudi koji kazu da su putem Caneling seansi, imaju kontakt sa bicima na visim nivoima postojanja. Ceneling se u nasem narodu, poistovecuje sa prizivanjem duhova.

Ovim ljudima se navodno javljaju razni entiteti s tih visih nivoa egzistencije i svesti. Poznatiji su Kasiopejci, Donosioci svitanja, Ra ...

Ono sta sam ukapirao, je da se u mnogome cemu koriste nalazi i zakoni kvantne fizike. Sem njih i uvrzeni stavovi raznih religija su ukomponovani i objedinjeni sa nalazima kvantne fizike. Predstavljeni tako da zaobilaze veoma cesto stavove u pojednincu, na veoma prost nacin. Slazuci se navodno sa onim vec postojecim u citaocu, ali implementirajuci nove, predocavajuci ih kao lakse reazumljive i uz potporu u vec ustaljenim vidjenjima i stvarima iz kvantne fizike.

Ujedno se vezujuci za mnoge izjave oko ufo vidjenja.

Tako da iako krenete u proveru informacija, naci cete ih posvuda kao potvrdu. Na taj nacin se i priblizava vise uverenju da jeste tako. Ostaje samo prevazici taj nacin komunikacije. Koji u mnogim ljudima izaziva nevericu.

Otvoricu jednu temu sa detaljnijim objsanjenjima pojmova i linkovima u njoj ka vec postojecim temama.

 Smile

Ih bre pobratime sta bi mi bez tebe  Smile Smile
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Sony xperia
Eheee drugar. Ziv bio.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
JA te razumem  - problem je sto ti ja dajem parce torte a ti grebes noktom po slagu ....

Civilizacije, konfederacije, zemaljci i vanzemaljci - kakvog znacaja to ima za tebe ili bilo koga u ovom trenutku - SAD? Ama bas nikakvog. Zajebi drvece - uzivaj u sumi.

e vidis ovde se da kazem sporimo .
ti si na sasvi8m drugacijem nivou razmisljanja. i ti si na pocetku sigurno gledao kakvo drvece ima suma . posmatrao sve . metaforicki receno - i kako list zuti i otpada. da bi na kraju sagledao sliku u celini.
ja ne mogu od pocetka da prihvatim tvoj stav.
dzaba da mi dajes tortu ja moram sama da nabavim sastojke i da je napravim .

moram da shvatim o cemu se radi , moram da pronadjem odgovore na moja pitanja . moj um tako funkcionise. Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nepoznat -
mob
Samsung 
Drveće i šuma, odlično poređenje, svaka čast Deki.
Sandra, zastajkivati i posmatrati svako drvo je gubljenje vremena. Zamajavaš se delovima, ne vidiš celinu.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Bosch ima centrifugu
Uopste se ne sporimo - ja te svakako razumem i razmisljanje ti je 100% ispravno (ili neispravno kako god ti se vise svidja - da ostanem dosledan onome sto pricam). Moj mozda previse nasilan pokusaj je bio da ti ustedim vreme koje se meni cini da ja ponekad previse tracim na gledanje drveca - ali rezonovanje stoji - ponekad je drvece previse lepo da bi covek sagledao celu sumu.

Percepcija stvarnosti svakome dolazi na nacin i u vreme koje njemu samom najvise odgovara i najbolje mu odgovara na sva unutrasnja pitanja koje je ikada postavio sebi. Samim tim - samo napred uzivaj i u drvecu i u slagu - da nema njih ne bi bilo ni shume ni torte - a i meni ce ostati vise torte  Smile Smile Smile

Ipak ono sto je bitno i gde treba drzati fokus - samo na samog sebe - cinjenica da postoje tamo neka bica sa tri ruke i cetri spolovila tebi ne pomaze niti odmaze - sve sto je za tebe bitno je kako ti sama dozivljavas svaki trenutak sopstvenog postojanja i sta iz njega izvlacis kao lekciju. Tvoj univerzum je samo tvoj univerzum iako je u sopstvenoj dubokoj sustini deo svih nas kao sto smo mi deo tebe i njega. Ti si isto toliko ja koliko sam ja ti.
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
Drveće i šuma, odlično poređenje, svaka čast Deki.
Sandra, zastajkivati i posmatrati svako drvo je gubljenje vremena. Zamajavaš se delovima, ne vidiš celinu.
 

makrose kao sto rekoh vec ranije moj um tako funkcionise. ili prostije receno do cilja dolazim tezim putem ali zato prolazak kroz cilj vise cenim . jednostavno . takva sam . i velika doza vere u boga (po bibliji) i onoga cemu sam ucena od rodjenja, tj. onoga sto mi kao jedino ispravno usadjeno mi jednostavno ne dozvoljava da dodjem kracim putem .
to je kao trcanje sa preprekama .  Smile


decky , hvala ti puno . ucinio si mi mnoge stvari razumljivijim . a poslacu ti pp ako me sta jos bude zanimalo , ako moze naravno  Smile Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Bosch ima centrifugu
A sto ne bi moglo - sto bi rekli nadrealisti (ako se njih jos bilo ko seca)
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
A sto ne bi moglo - sto bi rekli nadrealisti (ako se njih jos bilo ko seca)

seca se  Smile Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Sony xperia
Sandra, neke od knjiga ovde postavljenih.  Smile

"Kvantni uspeh", autor Sandra Anne Taykor
http://forum.burek.com/kvantni-uspeh-knjiga-t497366.html

"Iluzije", - autor Ricard Bah
post 297
http://forum.burek.com/index.php/topic,293636.290.html

"Moc sadasnjeg trenutka" autor Echart Tolle
http://forum.burek.com/index.php/topic,330257.0.html

"Svjesnost" autor Anthony de Mello
post 4
http://forum.burek.com/index.php/topic,330257.0.html


Tekst:
O svesti "FIZIKA, SVEST I KREATIVNA IMAGINACIJA", autor Ivan Vukadinović, mozete pogledati postove 140, 141 i 142 na temi:
http://forum.burek.com/svemir-bog-postanak-mogu-li-se-naucno-objasniti-t293636.own.130.html

Da ne navodim na dalje ...  Smile
« Poslednja izmena: 19. Avg 2010, 15:34:26 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 15 16 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:35:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.