Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zašto ljudi posjećuju forume?  (Pročitano 12188 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
Nokia 
Zasto ovde dolazimo?
Ja mogu u svoje ime. Dolazim jer sam ovde upoznala vrlo kvalitetne ljude, koje sam mnogo zavolela. Jer ovde mogu da procitam sve vesti, da se nasmejem ,da se rastuzim, da se zapitam, da budem spokojna.
Ovaj Burek nas posmatram kao jednu kucu sa milion soba. Ljudi koji se gotive druze se oni koji se ne gotive zatvaraju vrata svojih soba. Ima onih koji idu iz sobe u sobu. Oni koji zakuvavaju izmedju soba, oni koji uvode red u sobama. Ima onih koji su sami u sobama i ne zele nikoga u svoje odabrano drustvo.
Manje vise kao u realnom zivotu.
Ovde su jako izrazeni, strahovi, nade,ljubavi i mrznje, nacionalizma....ovde ljudi kazu sve sto misle  bez straha da ce biti odbaceni kao sto bi se mozda ili sigurno desilo u RL.
Ovde, kao nigde, mozes da razgovaras sa ljudima koji su sa drugog kraja planete, kontinenta, balkana, oni koji su tu na 200 km.
Sklapas prijateljstava , imas kod koga da odes u tom gradu, imas koga da ugostis ako dodje kod u tvoj grad.
Ovde su svi vise otvoreni, skloni nekim priznanjima,skloni agresiji, skloni pretnjama, skloni vredjanjima.
Na taj nacin saznas pozadinu necijeg karaktera, sve sto ne bi smeo niti mogao da saznas u RL.
A ko zna zasto je dobro da saznas.
Mozda mozes da se zaljubis, imamo i Burek brak. Imali smo\imamo Burek veze. Nisu opstale, neke jesu. Nebitno.
Suma sumarum- Burek povezuje ljude na milion nacina. Na sve nacine koje mozete da nabrojite.
Obozavam Burek. Nikad se necu izlogovati za stalno.
Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
Da bi dobili odgovore na pitanja koja nisu ni postavili.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


most relax

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10170
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
Nokia N95 garavi
Zasto ovde dolazimo?
Ja mogu u svoje ime. Dolazim jer sam ovde upoznala vrlo kvalitetne ljude, koje sam mnogo zavolela. Jer ovde mogu da procitam sve vesti, da se nasmejem ,da se rastuzim, da se zapitam, da budem spokojna.
Ovaj Burek nas posmatram kao jednu kucu sa milion soba. Ljudi koji se gotive druze se oni koji se ne gotive zatvaraju vrata svojih soba. Ima onih koji idu iz sobe u sobu. Oni koji zakuvavaju izmedju soba, oni koji uvode red u sobama. Ima onih koji su sami u sobama i ne zele nikoga u svoje odabrano drustvo.
Manje vise kao u realnom zivotu.
Ovde su jako izrazeni, strahovi, nade,ljubavi i mrznje, nacionalizma....ovde ljudi kazu sve sto misle  bez straha da ce biti odbaceni kao sto bi se mozda ili sigurno desilo u RL.
Ovde, kao nigde, mozes da razgovaras sa ljudima koji su sa drugog kraja planete, kontinenta, balkana, oni koji su tu na 200 km.
Sklapas prijateljstava , imas kod koga da odes u tom gradu, imas koga da ugostis ako dodje kod u tvoj grad.
Ovde su svi vise otvoreni, skloni nekim priznanjima,skloni agresiji, skloni pretnjama, skloni vredjanjima.
Na taj nacin saznas pozadinu necijeg karaktera, sve sto ne bi smeo niti mogao da saznas u RL.
A ko zna zasto je dobro da saznas.
Mozda mozes da se zaljubis, imamo i Burek brak. Imali smo\imamo Burek veze. Nisu opstale, neke jesu. Nebitno.
Suma sumarum- Burek povezuje ljude na milion nacina. Na sve nacine koje mozete da nabrojite.
Obozavam Burek. Nikad se necu izlogovati za stalno.
 Smile


Tu sam zbog ovakvih ljudi !!
IP sačuvana
social share
Citat :
"Није лепо оно што је лепо већ је лепо оно што се мени свиђа "

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
Nokia 
Ljubi te Saki  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


most relax

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10170
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
Nokia N95 garavi
Ljubi te Saki  Smile

Takodje !!  Smile

Tu citas vesti koje prenose obicni ljudi iz svojih uglova gledanja na iste..

Tu magrinalni karakteri daju sebi za pravo da povise ton a u sledecoj sekundi ne dobiju po nosu

(iskopace vas Bili ja vam kazem)..

Tu se pisu neki lepi stihovi...

To je jedna galerija nasih zivota !!!

Volim Burek jer je nas, pravi i jedini !!!

IP sačuvana
social share
Citat :
"Није лепо оно што је лепо већ је лепо оно што се мени свиђа "

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
Nokia 
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Glavata majmunčina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Sandra i Dragon   Smile
IP sačuvana
social share
Udri gudru na veselje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.