Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 03:04:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 15 16 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sherlock  (Pročitano 40538 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
Pogledao prvu. Tja, lepo poceli al cim krenuli sa Meri znao sam da ce da useru. Srecom je se ratosiljase na kraju, totalno nepotreban i iritantan lik.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Go to Hell, Sherlock.

Sta?

Poprilicno konfuzna epizoda, mozda najkomplikovanija do sada. U sledecoj ce verovatno ili razjasniti pa ce ovo ispasti dobra epizoda ili nece pa ce ovo biti mozda najlosija do sada.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Последња епизода „Шерлока“ процурела пре емитовања на Би-Би-Сију


Последња епизода четврте сезоне серије „Шерлок“, насловљена „Коначни проблем“, илегално је постављена на интернет пре премијерног емитовања на телевизији.

Творци Шерлока апеловали су на обожаваоце да, ако су гледали епизоду на интернету, не одају шта се десило како не би покварили угођај онима који чекају вечерашњу телевизијску премијеру.

„Уколико наиђете на епизоду на интернету, немојте је делити“, написала је на Твитеру продуценткиња Су Верту, додајући да је чекању још мало крај.

Аутор популарне серије Стивен Морат рекао је да је још једна сезона детективске драме могућа, као и да он и његов колега Марк Гатис нису планирали да епизода Коначни проблем буде и крај серије.

Премијера епизоде је вечерас у девет увече.

 Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
Makar zavrsili na "visokoj noti". Interesantna epizoda, kao i mozda cela sezona. Mnogo bolje od trece sezone i makar daje odgovor na neke stvari i ne zavrsava se klifhengerom. Ako ih ne produze, sasvim dobar kraj sezone i serije.

http://www.independent.co.uk/arts-entertainment/tv/news/sherlock-season-4-season-5-steven-moffat-mark-gatiss-benedict-cumberbatch-eurus-watson-martin-a7529081.html

Inace  Smile

IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Руси криви за цурење последње епизоде „Шерлока“?


Би-Би-Си је покренуо истрагу како би се утврдило да ли је руска ТВ кућа одговорна за то што је последња епизода серије „Шерлок“ доспела на интернет пре емитовања.

Британски јавни сервис је у суботу емитовао трећи, истовремено и последњи део четврте сезоне серије Шерлок.

Међутим, финале, епизода названа Коначни проблем (The Final Problem) синхронизована на руски језик појавило се на интернету дан раније. Права на емитовање серије Шерлок у Русији има Први канал.

Извор из Би-Би-Сија наводно открива да је цурење „више него случајност“, а представник британског јавног сервиса каже: „'Би-Би-Си ворлдвајд' своје сигурносне протоколе у вези са емитовањем схвата веома озбиљно и покренули смо истрагу у циљу откривања кривца у овом случају“.

Серија Шерлок премијерно је почела да се приказује 2010. године, а главну улогу тумачи Бенедикт Камбербач. Трећа сезона серије је најгледанија британска драма у историји.

  Skinuo sam i sutra gledam.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Poslednja epizoda "The final problem" je jebeno mozda i najbolja do sada apizoda u ovoj seriji Smile

Ne znam ni odakle da krenem da komentarisem koliko mi se svidelo, pun pogodak sa sekom stvarno Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
  Odgledao sam poslednju epizodu i nisam načisto sa sobom da li je sve ono što je prethodilo samo plod Šerlokove mašte i koktela droga koje je konzumirao. Šerlok je drogiran kao zmaj dok je Votson toliko smušen da ozbiljno razgovara samo sa mrtvom ženom koja mu se priviđa. Konfuzna je prva polovina epizode u kojoj je samo negativac T.Džons briljirao, takav je uostalom do samog kraja kada Šerlok konačno stavlja kapu po kojoj je poznat na glavu. I na kraju sledi pravi šok zbog koga se ne bi iznenadio da na kraju od dva poznata Holmsa budu četvorica. Konkretno, dva brata rođena imaju brata i sestru koji su blizanci.

  Šalu na stranu, odlična je bila ova druga epizoda koja traje koliko jedan dugometražni film.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan

Why are you wearing that stupid man suit?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12585
Predobar kraj druge epizode, a o poslednjoj nemam komentar. Jedna od najboljih stvari koje sam gledao što se serije tiče. Trebalo bi da završe, nema potrebe, a ni svrhe nastavljati posle ovoga.
IP sačuvana
social share
"And onward goes this thing of ours."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
  Završio sam sezonu i višr dsm nrgo zadovoljan viđenim. Jedna od retkih epizoda bilo koje serije kojoj se ništa nema ni dodati a ni oduzeti. Izuzetak je možda pun avion putnika i devojčica i briga samo za devojčicu. Putnici mu tu dođu kao dekor, ko ih šiša ako i stradaju.

  U svakom slučaju S.Mofat je mnoogoo napredovao od Parova.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Citat
Izuzetak je možda pun avion putnika i devojčica i briga samo za devojčicu. Putnici mu tu dođu kao dekor, ko ih šiša ako i stradaju.

Pa ako spasu devojcicu to znaci da je spasen i avion sa putnicima. Doduse na pocetku, koliko sam shvatio Serlok je u medjuvremenu shvatio da je to ustvari spoiler alert: njegova sestra...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 15 16 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 03:04:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.