Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 14:14:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Karićima preti zaplena 85 nekretnina  (Pročitano 6831 puta)
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 6230
Znaci ipak ce na kraju Bogi zvani tri mladeza , dva padeza da izduva za silnu imovinu , iskreno cisto sumnjam da ce se to dogoditi... Smile
Hoce, hoce. Jos pre tri godine sam rekao da ce da pukne i da zavrsi u Maderi da svira na uvce.
Moja omiljena pesma je: Od kad sam se rodio, nikad nisam radio.
Kako ljudi nece da shvate da su Karic, Misko i takvi jednostavno poslovodje kapitala koji se pljackao jos davno pre 89-e.Prave nikada neces ni saznati. Ali u vojsci i u Udbi su bili bre Ajkule, svetskog ranga koje su ugovarale poslove sa jednim Sadamom, Gashom, Naserom. Mislis da oni sada cekaju da im ciga udeli milostinju?
To je sve njihovo. Samo odlucili: sklanjaj ciganina, obrisi dupe sa njim. Isluzen je. Tako ce i Misko zavrsiti.
Sve su to kurtoni za jednokratnu upotrebu. Treba sveza krv. Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 04. Avg 2010, 19:11:19 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia E
Licno zabole me za Karice i to za sve njih skupa, ja radim od jutra do sutra nisam primio platu i ne znam da li cu i sad trebam da mislim o nekim tamo Karicima koji su se obogatili jer im je ova usrana drzava i sistem to omogucio dok ta ista jebena drzava i taj isti jebeni sistem meni neda da radim zaradim i od toga da zivim... nabijem ih sve skupa zakljucno sa ovom smrdljivom drzavom i njenim debilom od predsednika!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 6230
Licno zabole me za Karice i to za sve njih skupa, ja radim od jutra do sutra nisam primio platu i ne znam da li cu i sad trebam da mislim o nekim tamo Karicima koji su se obogatili jer im je ova usrana drzava i sistem to omogucio dok ta ista jebena drzava i taj isti jebeni sistem meni neda da radim zaradim i od toga da zivim... nabijem ih sve skupa zakljucno sa ovom smrdljivom drzavom i njenim debilom od predsednika!
Pa da ti kazem jednu tajnu, bas zbog takvih nemas ti platu, tako da ako te bas boli dupe, znaj da ce te boleti jos jace.Sto je jos gore i decu su ti zaduzili. Ako si mladji, ne brini. I nerodjeni ce ovo placati, kao sto placamo Titove bahanalije.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Добро би било када би режим наставио са национализацијом све до Мишковића и када би тај наовац завршио у државном буџету.



Не знам на шта мислиш када помињеш "до Мишковића" јер је он уз "три пријатеља" један од главних финансијера странке Бориса Тадића,односно оних од којих очекујеш "пуњење буџета".

Мирослав Мишковић-рођен 1945 у Крушевцу. Завршио Економски факултет у Београду.
Током осамдесетих био директор хемијске индустрије Жупа из Крушевца. Затим га препоручују Слободану Милосевићу за мјесто републичког Премијера. Једно вријеме био Потпредсједник Владе, али ускоро оснива сопствену компанију Делта М која је постала Током деведесетих највећа фирма у земљи. Због некадашњих веза са режимом Слободана Милошевића нашао се на листи особа које нису могле добити америчку визу нити визу Европске уније, али је касније скинут са те листе.
Данас Делта холдинг има око 16 000 запослених и највећа је приватна компанија са сједиштем у Србији. У саставу Делте су и највећи малопродајни ланци у земљи: Ц маркет, Пекабета и Макси.

Зоран Дракулић-рођен 1953 у Љубљани где му је отац радио. Завршио Правни факултет у Београду.
Током осамдесетих био директор Генекове компаније "Југо Араб" која је радила у Либану, потом премештена на Кипар. Компанија је покривала послове на Блиском и средњем Истоку. Крајем осамдесетих по повратку са Кипра био замјеник директора Генек банке.
1990 оснива сопствену компанију "Ист тачка холдинг лтд" са сједиштем на Кипру. Данас има 12 компанија широм свијета. Највећи капитал стекао је на тржисту земаља бившег СССР-а бавећи се трговином обојеним металима и ријетким металима. Последњих година фирма је покуповала више државних фирми у Србији. Зоран Дракулић је био кандидат ДСС-а за градоначелника Београда на локалним изборима након тога се преобратио у Борис-овца и један је од три највећа финансијера
ДС-е.

Вук Хамовић-рођен 1949 у Београду. Магистрирао на Економском факултету у Београду.
Просле године налазио се на 91. месту на листи највећих богаташа из источне Европе коју пољски магазин "Впост" саставља, док га ове године нема на листи од 100 најбогатијих.
1990 био директор Енергодате, дела Енергопројекта. Потом је ушао у бизнис заједно са Зораном Дракулићем да би се убрзо њих двојица разишли у мишљењу око стратегије пословања. Хамовић је данас највећи трговац струјом од Украјине до Грчке и власник фирме ЕФТ из Лондона. Био је један од оснивача првог приватног политичког недељника у Србији "Времена".
Данас посредује на релацији Милорад Додик-Борис Тадић.Купио рудник лигнита Станари у Републици Српској и предпоставља се да има удјела у Трепчи на Косову.


IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1223
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Apple iPhone 5
dok ta ista jebena drzava i taj isti jebeni sistem meni neda da radim zaradim i od toga da zivim
A čime bi se ti bavio

Ne znam u kom smislu te država blokira u tvom privređivanju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia 6230
dok ta ista jebena drzava i taj isti jebeni sistem meni neda da radim zaradim i od toga da zivim
A čime bi se ti bavio

Ne znam u kom smislu te država blokira u tvom privređivanju
Svacim. Strucni ljudi otvaraju firme a posao dobijaju politicki podobni.
Imam deset primera iz rukava da ti istresem.Recimo, donacije da digitalizaciju raznoraznih sistema, tenderi se odobravaju po poznastvu, a ne po struci. Kvalitet izvodjenja je veoma los.
Od nabavke opreme koja je vec skart na zapadu, do izvodjenja sve popapaju politicari, svojim uticajem i korupcijom.To je jako glupo pitanje, ko te sprecava i ko te blokira.
Kako su nasa gospoda procitana, donacije su spale na ono sto je imperativ za regionalno funkcionisanje, a ostalo malo morgen.
« Poslednja izmena: 05. Avg 2010, 10:54:45 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 372
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 6280
Uzimaj sve lopovima! Sve!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Uzimaj sve lopovima! Sve!!
Кћерке Smile.....................................................за жене. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Stanova i auta ko salate.

Sećam se da su Bogoljuba jednom u predizbornoj kampanji pitali "pa šta će vam tolika auta i stanovi!" a on krajnje povredjeno "znate, moja porodica je velika"

Sad se pokazuje da će im trebati stanovi van Srbije, a ne u Srbiji. Promašena investicija.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
ДС-а и њен Предсједник играју на чињеницу да је народ жељан борбе против криминала.Празнину коју имају у хапшењу својих криминалаца надомјесћују хапшењем политички неподобних лопова.
"Бизнисмен" Милан Милановић Мргуд, један од оснивача јединице "шкорпиони", Највећи је део свог енормног богатства стекао у вријеме ДОС-ове власти, да би постао и финансијер ДС-е,да би постао финансијер странке Бориса Тадића.Мргуд се,повезао с врхом ДС-е, људима из непосредног окружења покојног Зорана Ђинђића.На основу спреге с ДОС-овом влашћу,умјесто да буде ухапшен Мргуд у акцији "сабља",се нагодио с тадашњом влашћу да пред Судским вијећем Хашког трибунала буде свједок тужилаштва у оптужници против Слободана Милошевића. Да би избјегао неспорну одговорност за догађаје на подручју Вуковара и Сремскобарањске Области, Мргуд је у свом исказу теретио официра ЈНА Веселина Шљиванчанина. Оптужио је и многе друге Србе с тог простора да би сачувао своју главу. До избијања Ратних дејстава у Хрватској 1991. године Милановић је радио у Испостави хрватских цеста у Осијеку као ја Возач управљач машине за набијање асфалта. Наведено је да потиче из сиромашне сељачке породице и био је настањен у селу Палата код Осијека, цијела породица се заједно с њим бавила продајом лубеница па ја зато је добио надимак Лубеничар. Након почетка рата повезао се с Радованом Стојичићем Баџом и Жељком Ражнатовићем Арканом.Користећи везу с њима,почео је нападе на припаднике ЈНА и старјешине и сам био иницијатор формирања паравојних формација на том подручју. Био је у позадини догађаја у Вуковару у јесен 1991. године и један од иницијатора оног шта се десило на Овчари. Тај злочин су,наводно, починиле паравојне формације, а не ЈНА. Након шта га је Аркан је смјестио у луксузни дворац у Ердуту,Мргуд је по договору с Ражнатовићем основао у белом Манастиру приватно предузеће СДГ (Српска добровољачка гарда) и обављао незаконите радње.Зна се да је био један од оснивача паравојне формације "шкорпиони", која је припадала Војсци Републике Српске Крајине, а не МУП-а Србије. С њиховим командантом Слободаном Медићем Боцом организовао је многе криминалне послове. Од 1991. године па све до потписа Ердутског споразума у Новембару 1995. године, који је потписао Управо Милановић, главни ослонци су му били људи,којима се суди за почињене злочине на Овчари,и то: Мирољуб Вујовић, начелник одељења Министарства одбране Вуковара, Станко Вујановић, кога су звали Камени војводе, и Слободан Медић. Након пада западних дијелова Крајине почетком августа 1995. године, тврди се, Милановић је имао апсолутну власт у Сремскобарањској Области те је постао министар одбране за ту област.Чак је група интелектуалаца из СБО избјеглих у Србију упутила писмо у времену када је министар унутрашњих послова био Драган Јочић с молбом да нешто предузме по овом питању са образложењем да је Мргуд остао нетакнут у сфери организованог криминала.
И дан данас финансира ДС-у.
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 14:14:24
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.145 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.