Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 05:19:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vratite mi bar jedan profil  (Pročitano 2006 puta)
03. Avg 2010, 02:09:43
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 394
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia N95
Ajde smilujte se gazda nabacicu ti neku zensku samo mi vrati bar profil Smrt Licno. Bicu dobar necu vise da budem :evil:
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.10
mob
Apple iPhone 6s
Trebalo je ranije da mislis o tome.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 80
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Ovakvim tipovima bi trebalo ukinuti sve profile do poslednjeg i zabraniti svaki dalji pristup u igru. Ovako još ispadaju nagrađeni zadržavanjem jednog profila. Posebno sa ovim uvredljivim nickovima za svakog normalnog čoveka.

Mislim da je problem klonova uzeo maha i da je krajnje vreme da se malo pročešlja ko ima koliko naloga. Ja sam igrao sa ženom (i to ne nekom neozbiljnom klinkom) koja je igrala ''simultanku''. Znači iz ''Mozille'' i ''Opere'' sa dva nicka istovremeno. Znam za najmanje četiri njena profila. Njen muž takođe ima bar 2-3. Verujem da je vlasnicima sajta u interesu da broj registrovanih članova bude što veći, ali ovo već postaje degutantno.
Sa svojim ne malim kvizaškim znanjem posle 200 partija sve što sam uspeo je da osvojim zeleni krst i uđem u Top 50. Neko ko prvi put igra igru ne može ni u ludilu imati 7500 poena posle 200 partija, jer jednostavno nije pripremljen na pitanja koja ga očekuju : rang ordenja, tenisera koji su najviše napredovali i sl.

Što se mene tiče, možete uvesti i registraciju sa punim imenom i prezimenom i brojem LK, čak i simboličnom članarinom za učešće. I ja bih želeo da promenim svoj nick, i ako to ikada uradim, tražiću od administratora da mi ukinu postojeći.

Pozdrav za sve poštene igrače, a vi klonovi čekajte i dalje po 10 minuta da neko neobavešten uđe sa vama u prijateljsku.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 10.60
mob
Apple iPhone 6s
Problem je sto svi pristupate komunikaciji na tu temu kao mali Perica koji zamislja Ameriku...

Kao u vicu o mudroj sovi...

Bio jedan zeka u sumi i mnogo se plasio... mislio je da iza svakog coska vreba neko da ga pojede... I tako zabrinut jednom se poverio veverici, a ona mu rece da potrazi pomoc mudre sove, ona resava probleme svima. Zamisli se zeka, ali ipak odluci da za sad ne poseze za tim korakom. Sunja se on dalje kroz zumu, nadje na jeza... isprica njemu svoju tuznu pricu, kad ce i jez... Idi kod mudre sove, ona svima nama resava probleme. Zeka se zahvali i uputi se dalje, vec polako razmisljajuci da mozda ipak ne bi bilo lose da ode i cuje sta mudra sova ima da kaze. Tako zamisljen naleti na misa koji igra peva i veseli se... isprica i njemu, ovaj mu rece da je bio kod sove i da je sad ponovo bezbrizan i tu zeka prelomi. Zaputi se kod sove, i kada je stigao, isprica joj svoju tuznu pricu:
- "Mudra sovo ja sam tako mali, jadan, uplasen i nikakav."
- "Pa kako ja mogu da ti pomognem?"
- "Pa ja bih hteo da prestanem da se plasim i da postanem snazan i jak."
- "Pa to je bar lako, postani lav."
- "Kako da postanem lav?"
- "Nemoj sad da me zamaras sitnicama, ja sam ti dala principijelno resenje, uradi nesto i sam..."

E tako i ovde...

Svi vi mislite da mi koji ovo odrzavamo mozemo da resimo sve probleme ljudske prirode i psihe u par jednostavnih koraka.
Isto kao sto Policija treba samo da natera ljude da prestanu da krse zakon, kao sto Medicina treba samo da iskoreni sve bolesti, i slicno...

Kao sto je nemoguce spreciti ljude da Googlaju, tako je nemoguce i iskoreniti ovakve probleme. Moguce je protiv njih se boriti, i borimo se, i svakih par dana banujem mnogo naloga za koje utvrdim da su prevarantski. To sto se jedan korisnik drznuo da se zali, ne znaci da je prvi koji je to osetio na svojoj kozi. Naprotiv, verujem da su manje vise svi osetili tako nesto.
Uostalo, otvaranje novog naloga nije zabranjeno, samo je beskorisno, cesto i glupo. Zabranjeno je paralelno koriscenje vise naloga u igri, i to smo u velikoj meri suzbili, i suzbijacemo i dalje, a vi ako dajete ideje (iako su nam u mnogim stvarima ruke vezane), razmislite malo koliko to sto pisete ima smisla.

Registracija sa upisivanjem licnih podataka?
I ko bi se tu registrovao?
Jedno trojica ljudi bi se igrala, sigurno.
I kako je to nacin da se bilo sta spreci? Niko nema komsije, rodjake, poznanike, ili malo kreativnosti da dodje do podataka drugih osoba?

Nije nam masovnost jedini cilj, ali ona jeste nesto sto je neophodno da sve ovo ima smisla.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 80
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Nismo se razumeli, a ovaj ''vic'' pričaj klonovima, a ne meni ...

Ne kažem ja da vi možete da sprečite sve, niti ja idealizujem bilo šta, ali zar nije dovoljno da nekog primetite posle recimo 3 otvorena naloga, zar je potrebno da otvori 5 ili 6 ? I onda mu, za nagradu, ostavite poslednji. Pa obrišite mu i taj, pa neka igra iz početka. Bar neka se pomuči da mora da odigra 200-300 partija ponovo. O nicku koji ste mu dozvolili da koristi, neka vam je na čast.

A Omer Ekić, čovek-institucija u domaćim kvizovima je igrao pod svojim imenom, čak i na turnirima, gde je stavljao svoju reputaciju na kocku, a onda su ga ovde anonimusi prozivali kako su ga pobeđivali. Naravno, čovek više nije tu ili možda igra pod novim nickom, ali svakako više ne pod prvobitnim. I Vanja Tomašev je tu. Svakako ne smatram da je takvo registrovanje neophodno, ali rekao sam kod mene može čak i to.

Pozdrav.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 10.60
mob
Apple iPhone 6s
Razumeli smo se...

Uopste ne ulazim u to sto u bar 90% slucajeva korisnici koji prijave da neko koristi vise naloga, nisu u pravu. Ne ulazim jer rasprava o tome tek ne vodi nicemu, a i onih 10% je sasvim dovoljno da opravda nase angazovanje.

Svaka cast kvizomanima koji su aktivni i ovde... koliko znam broj je i dosta veci od par imena, i drago mi je zbog toga. Reakcije ljudi koji se ponasaju u najmanju ruku nezrelo, verujem da ni jednu zrelu u stabilnu osobu ne potresaju, a narocito ne ljude koji su toliko puta svoj kvalitet dokazali.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 394
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia N95
Sta tebe Mico boli k. . . piiiiii kakav je moj nadimak da li je Legija ili Smrt gledaj svoj zivot nemoj da te izjeda ljubomora ako sam bolji od tebe.
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 10.60
mob
Apple iPhone 6s
Ti bolje vodi racuna da i bez tog ne ostanes...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 05:19:36
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.