Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 192
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nasa Mala Spanska Serija - Vol.2  (Pročitano 117448 puta)
02. Avg 2010, 13:01:15
Moderator
Legenda foruma


Ponosni vlasnik samog sebe

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 39826
Zastava Ovde sam negde
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.125
Počinjemo sa snimanjem nove serije!!!

Uloge:

Amalia  -  Lepotica iz siromašne porodice
Sandra80 i Klody  -  Njeni roditelji
Orfanelin  -  Lepotan bogataš
QueenMargo i Alex69  -  Njegovi roditelji
Brana M  -  Bivsa devojka koja bi da ga otme
Malkin  -  Bivsi momak koji bi da sece vene za lepoticom
jasikasi  -  Neudata tetka
rinaka  -  Neoženjeni teča
inicio  -  Sveznajuci starac
Pouckovic  -  Neki vrlo zao brat
munkaze  -  Seljančica koja sanja da postane nuklearni fizičar
bull_23  -  ogrezli bogataš sa hacijende koji je izgubio moć rasuđivanja, nekad
beše veran a sada je razjareni bik koji juri sve žene po seriji

indiana jones  -  kafandzija na kraju sela gde se slusa Karleusa i seku se vene
gambino  -  Seoski popa
pljevka  -  Zla lepoticina baba koja radi sve da pokvari ljubav svoje unuke , jer se lozi na lepotana
marko284  -  Seoski ucitelj koji provodi dane u kafani gde se svi okupljaju
Fahrenheit  -  Korumpirani advokat
Rasim  -  Davno zaboravljeni lokalni svaler koji se vraca da bi povalio sve zensko sto u selu ima
anna05  -  Rasimova bivsa "zrtva" koja ceka dete
banek  -  ginekolog
bojan c  -  kriminalac (kidnaper)
vojvođanka  -  lepotica koja trazi svoju srecu

*Biće dopunjavano po potrebi.*




Scenario by alex 69

Ja (alex 69) sam ozenio prelepu devojku koju bi svi pozeleli. Plavusa, duge kose, plavih ociju, i bujnih grudi. Izrazito lepe gradje. Jednom recju, devojka-san. Ona je veoma lepa zrela zena sa lepim i dugim nogama i sa lepom guzom sto sve u svemu cini jednu veoma lepu i privlacnu zenu. Ona je QueenMargo.Jednog lepog dana ona se slucajno zanese i dobijemo malog blentu.
Nazvali smo ga Orfanelin.
Lep na majku ali malo lud na oca. Mene je postovao i zelio da nasledi sve ono sto smo ja i moja kraljica imali . Nekoliko godina kasnije kada je odrastao srece se sa svojim starim drugom Fahrenheitom koji je isao zajedno sa njim u skolu i sa kojim je zajedno udarao devojcice po dupetu u razredu.
Fahrenheit je uspeo u zivotu i sada je postao opasni korumpirani advokat. Imao je vise para nego pameti.  U medjuvremenu  se u selo doselila siromasna porodica. Lepotica iz siromasne porodice se zvala Amalia a roditelji Sandra80 i Klody.
Amalia lepotica strastvenog izgleda i vitkog stasa te zanosnog pogleda licila je na svoju mamu Sandru. Mama Sandra inace zena poznata po svojim glatkim nogama te bujnim grudima udala se u svojoj 17 godini za njenu najvecu ljubav Klodija. Klody je kod Sandre voleo njenu zanosnu guzu i hod koji je guzi davao jos veci smisao zbog cega je bas nju ozenio. Klody visok muskarac misicave gradje imao je osim bicepsa i tricepse dok je radio na razvijanju kvadricepsa. Njegovi sexy brčići cinili su ga sve vise privlacnijim te je Sandra pozelela jos jedno dete sa njim.
Jedno vece Orfanelin se opio kod kafendzije na kraju sela- Indiane. Mrtav pijan tu je upoznao lepoticu u koju se zaljubio Amaliu. Tako je sve krenulo i poceli su da se zblizavaju sve vise i vise. Ali jednog dana u selo dolazi Rasim, davno zaboravljeni lokalni svaler koji je spavao sa pola sela. Ovaj put se vratio da povali ostatak.
Svidela mu se Amalia ali odjednom pocinje da ga trazi i ganja Rasimova bivsa "zrtva" koja ceka njegovo dete - Anna05. Proganja ga dan i noc. Rasima prihvata Indiana u svoju kafanu i zajedno sa seoskim popom Gambinom kuju tajni plan. Kako se Rasim nastanio u kafanu Indiani cveta posao a zena na sve strane. Jednog dana u selo dolazi bull- ogrezli bogatas  koji je svoje bogatstvo stekao doniranjem sperme u banke sirom kontinenta.
Cuo je da u tom selu zivi munkaze ... seljancica koja sanja da postane nuklearni fizicar . Imala je dugu crnu kosu zanosan pogled i glatku kozu. Njene usne su bile toliko privlacne da bi svako pozeleo da okusi njen poljubac. Volela se zabavljati na zabavama i uživati u najekstremnijim sportovima. Bull je odlucio da svoje bogatstvo prosiri te se odlucio naci sa njom da sklope dogovor. Nekoliko dana kasnije u selo dolazi lepoticina baba Pljevljani, visoka crvenokosa zena koja je slusala cuneta i tozovca.  Imala je zlu narav te se napalila na Orfanelina te je radila sve da pokvari ljubav svoje unuke , jer se lozila na lepotana . Seoski starac Inicio poznat po svojoj mud(r)osti i svojim pametnim savetima imao je svoj zivotni moto „Najbolje je kad si solo“. Tog dana kada je video crvenokosu odlucio je da zaboravi na moto i da je ozeni. Cinio je sve za njenu ljubav te je i savetovao kako da osvoji Orfanelina. Ali to je uradio samo da bi se njih dvoje ozenili te ona nasledila njegovo bogatstvo: Tajno je kovao plan sta dalje da radi sa lepotanom kad se ona uda za njega i kako da nju povrati. Jedne kisovite veceri Amalia se setala selom i naisla je na seoskog ucitelja marka284. On je bio seoski ucitelj koji je  provodio dane u kafani gde se svi okupljaju. Pozvao je unutra. Atmosfera je vesela bila. Rasim je pevao tu vece zajedno sa popom Gambinom i pokazivao narodu svoj glas. Amalia se napila a Marko to iskoristio te su spavali zajedno.
Kako je birtija bila poznata po tracevima taj se trac daleko prosirio te je Orfanelin to cuo. Pao je u depresiju. Svaki dan je isao u kafanu kod Indiane i sastajao se sa Fahrenheitom. To je Indiana iskoristavao i naplacivao im duplo. Ali selo ne bi bilo selo da nema dobru i losu stranu. Losu stranu je cinio mladi muzikant Pouckovic koji je svirao po ulicama i pevao pesme. U sebi je nosio veliko zlo. Nije mogao da gleda kako Indiana zaradjuje na ljudima sipajuci pice a on nista ne zaradi a kreci ko svraka svaki dan. Odlucio se da mu se suprostavi te je jedno vece zapalio kafanu. Kafana je izgorela do krova  Tada je bull odlucio da se pokaze dzentlmen pred munkaze te je dao pare za izgradnju nove birtije. Za nekoliko dana napravljena je nova a Gambino  je prekrstio birtiju pevajuci Oce nas na ruskom i blagoslovivsi pice i samo pice kafana je pocela sa radom. Amalia je shvatila da je pogresila i da se previse zanela ali Orfanelin nije zeleo da cuje za nju. Utociste je pronasao kod mlade zgodne dame sa dugim nogama i bujnom kosom. Kod svoje bivse devojke Brane M. Cuvsi da je marko 284 spavao sa Amaliom pod novim brojem 69 Malkin njen bivsi momak dolazi u selo da bi pronasao marka i prebio ga a Amaliu zamolio da mu se vrati.  Marko se prepao jer je on pre svega bio ucitelj a ne neki huligan niti je ikada potegao saku u vis. Potezao je on nju dole ka gacama ali nikad se nije oprobao u tuci. Odlazi kod Rasima i moli ga za par evrica. Rasim ga odbija te on odlazi kod Anne05. Marko zatice Anu golu kako se kupa u drvenom buretu. Tu situaciju je iskoristio te od nje dobio pare da bi sa njima iznajmio seoske huligane Rinaku i Jasikasija. Do tuce dolazi u kafani te Malkin biva prebijen od strane Rinake i Jasikasija. Medjutim iza birtije su se pohvatale Brana, Amalia i Pljevlja. Momci su pevali i tukli se, te razbijali vec polupane case dok su se cure cupale za kosu i koprcale u blatu. Dok se oni muce i tuku a Pouckovic svira i udara veseli ritam  daleko na kraju sela Alex i Margo prave novu bebu.
« Poslednja izmena: 04. Avg 2010, 13:14:14 od klody »
IP sačuvana
social share
Kad vidis me na Bureku odma reci Alal vera 

Wc ne radi
Radovi u toku
Apiš me za Đoku
Smiley

Nije kriza,lakse nac litar ulja i kilu brasna neg pamet..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Ponosni vlasnik samog sebe

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 39826
Zastava Ovde sam negde
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.125
Kao sto je Ovde receno, Off se nece tolerisati  Smile

IP sačuvana
social share
Kad vidis me na Bureku odma reci Alal vera 

Wc ne radi
Radovi u toku
Apiš me za Đoku
Smiley

Nije kriza,lakse nac litar ulja i kilu brasna neg pamet..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
ja dodjem kuci a one moje bitange nema ? Smile

ako cujem da je vij'o neku drugu jaja cu mu otkinuti i sluzice nam kao zvono  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Ponosni vlasnik samog sebe

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 39826
Zastava Ovde sam negde
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.125
Vijao drugu  Smile

priznajem, jesam........... ali flasu piva  Smile  i sluso karleusu  Smile
« Poslednja izmena: 02. Avg 2010, 14:04:05 od klody »
IP sačuvana
social share
Kad vidis me na Bureku odma reci Alal vera 

Wc ne radi
Radovi u toku
Apiš me za Đoku
Smiley

Nije kriza,lakse nac litar ulja i kilu brasna neg pamet..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
opet karleusa  Smile...znaci opet ces me terati da oblacim kozu i nosim bic  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Ponosni vlasnik samog sebe

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 39826
Zastava Ovde sam negde
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.125
Sve.....dok nam lepotica nije dosla  Smile
IP sačuvana
social share
Kad vidis me na Bureku odma reci Alal vera 

Wc ne radi
Radovi u toku
Apiš me za Đoku
Smiley

Nije kriza,lakse nac litar ulja i kilu brasna neg pamet..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
a kad smo kod toga jel znas gde ti je cerka ? jel ja moram non stop da pazim da ne legne ispod nekoga  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Ponosni vlasnik samog sebe

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 39826
Zastava Ovde sam negde
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.125
Mora da je opet sa bratom od strica  Smile sta rade, neznam  Smile
IP sačuvana
social share
Kad vidis me na Bureku odma reci Alal vera 

Wc ne radi
Radovi u toku
Apiš me za Đoku
Smiley

Nije kriza,lakse nac litar ulja i kilu brasna neg pamet..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
pa kako ne znam covece  Smile...jel mogu ja jednom negde da odem a da ostanes informisan  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Ponosni vlasnik samog sebe

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 39826
Zastava Ovde sam negde
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.125
Uvek odes pre nego se prikljucim na informacije  Smile
IP sačuvana
social share
Kad vidis me na Bureku odma reci Alal vera 

Wc ne radi
Radovi u toku
Apiš me za Đoku
Smiley

Nije kriza,lakse nac litar ulja i kilu brasna neg pamet..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 192
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.