Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 188 189 191
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: The Walking Dead-Нова серија од октобра  (Pročitano 251243 puta)
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Ja rekao pre 5 sezona da je ovo otislo u pizdu materinu posle prve sezone. Menjam kanal, naletim na jednu epizodu, i to je kao da neko pokusava da kenja a nema vise sta, nego ce na kraju da mu ispadne chmar.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
istina^

Ja gledam ovo sranje i dalje, a realno da me pitas sta se desilo u poslednjih pet sezona, nemam pojma.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
vrhunska serija
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 544
 Sticajem čudnih okolnosti pre izvesnog vremena odgledah 1. sezonu ove serije, a potom nešto od prethodne sezone i prvih pet epizoda poslednje sezone (sedma ili osma, nebitno).
Pored klasičnog holivudskog baljezganja i propagande tipa multikulturalnost, rasno mešanje, homoseksualni momenti, žene predvodnice i one koje odlučuju u postapokaliptičnom svetu krvožednih zombija ubica i to sve u grupi koja je "dobra", odnosno koju serija prati, što naravno implicira da je to sve poželjno, nameće se par momenata koji su mi zapali za oko. Naime, u prvoj sezoni, zombiji su toliko napredni da mogu da dohvate kamen i njime razbijaju prozor, dok u poslednjoj sezoni ne znaju da li su došli ili pošli.
Druga stvar, zvučni efekti: glasovi koje braća ispuštaju su toliko karikaturalni i neubedljivi da ne bi trebali ni u crtać da ih ubace, kao neke malene životinjice koje hoće da te ugrizu za buljsona ili odvežu pertlu...
Zatim, zvuk koji se stvara kada se seku ili razbijaju glave, tipično holivudski, kvantitet ispred kvaliteta, neinventivno, nemaštovito, uvek isti i nerealan, neubedljiv, tačno se vidi da se serija pravi na brzaka da zadovolji tipičnu američku budaletinu koja jednom nedeljno hoće da vidi svoju dozu krvi na TV ekranu, da "odmori" mozak uz TV.

Videću šta se dešava kasnije, a i radnja je malo otišla u nelogičnost, koliko vidim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
 Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

NOTSUREIF.jpg
(91.31 KB, 1080x837)
« Poslednja izmena: 08. Apr 2019, 18:34:20 od vlastimir »
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
vrhunska serija
Vrhunsko govno mozda, jer ovde od scenaria, glume, fotografije itd, nema nista.

Neko mi rece da u seriji nema vise ni jedna heteroveza, nego sve crno belo ili gej. 

Prva sezona je bila jedina koja je bila nesto. Ja mislim da sam prestao da gledam oko 4-5-e sezone gde bukvalno sve pocelo da se ponavlja. Imamo jednog negativca, hocemo da se igramo normalne kuce u apokalipsi, dijalog je bukvalno isti gde dok je jos Rick bio tu, kaze jednu stvar i 5 minuta kasnije pogazi. U prvoj sezoni su barem koliko toliko pratili neku logiku sto se tice zombija i shirenja infekcije, dok ovde bukvalno okupas se u krvi i nista ti nije, jer je bilo lakse reci da svi imaju virus u sebi koji navodno ne radi ako budes okupan u krvi, da ti udje u usta, ochi ili rane, ali ako te zombi ujede onda si zombi, stvarno genijalno.

Generalno gledano, serija je trebala biti zavrsena pre 5 sezona, ali ljudi su glupi prate da se nista ne desava 7-8 epizoda i onda u poslednje dve krvoprolice i onda chekamo sta ce biti jer je dosao novi negativac na scenu, i opet cemo da gradimo kucu i da pokusavamo da izgradimo drustvo sa nekim pravilima, i da se pokacimo medjusobno, i da zapocnemo neki rat, itd itd itd.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ako treba bit ću i sam Montgomery Clift.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2425
Zastava Beograd
Još jedan spinoff The Walking Dead: World Beyond prva epizoda 12-og aprila.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1796
kakvi debili jbt
mesto dukinu i walking dead oni prave spinofe ko ludi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Kad ima budala da gledaju. Stvarno ne znam sta je poenta te serije, tu se konkretno nista ne desava sezonama.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ako treba bit ću i sam Montgomery Clift.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2425
Zastava Beograd
‘Walking Dead’ to End With Expanded Season 11, Daryl-Carol Spinoff Series Set at AMC

“The Walking Dead” will end after the upcoming Season 11 on AMC, with the network also ordering a spinoff series built around the characters Daryl Dixon and Carol Peletier, Variety has learned.

Season 11 of AMC’s flagship show, which was originally meant to air this year but was delayed due to the pandemic, will air over two years and consist of 24 episodes in total beginning in late 2021. It was previously announced six additional episodes that will be considered part of Season 10 will be shot and aired in early 2021, meaning 30 additional episodes of “The Walking Dead” remain to be filmed and aired through late 2022. The episode originally intended to be the Season 10 finale is set to air on Oct. 4 after being delayed in April, also due to the pandemic.

The untitled Daryl-Carol spinoff will see “The Walking Dead” stars and fan favorites Norman Reedus and Melissa McBride continue on in those roles.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 188 189 191
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.