Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bog iznenadio lokalnu crkvu svojom posetom.  (Pročitano 22279 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Samo cu reci da mora malo da se razmislja "van kutije".


Pa ti što mnogo razmišljaju šta je van kutije oni su i smislili sve gadosti današnjice. Meni je u "kutiji" sasvim dobro. Ne činim ljudima zlo, pomažem koliko mogu a za ostalo se sami snađite. A porediti katoličku i pravoslavnu crkvu, e to ne mogu ni da zamislim. Isto se kunemo u Hrista, većina praznika je prilično slična ali ipak mi smo dva različita sveta. Katolička crkva je bila i ostala biznis. Srpska crkva, pa ne bih rekao da je baš tako. Ima ispada ali daleko smo mi od razvijenog biznisa katoličke crkve.
A kome se ne sviđa Srpska crkva takva kakva jeste, može on da promeni religiju začas. Za mene je i dalje SPC prva. A ono po čemu pljujem su sektaši a za njom i Rimokatolička crkva koja je sve samo ne crkva. Nekad je možda bila crkva ali to je bilo nekada.
tacno.

a sto se tice tajne vecere sa crncima,ta crnkinja je ocigledno,ono sto ja zovem "crnacki rasista",tj-sovinista prema beloj rasi.nemam nista protiv crnaca,ali blesavo je uopste i naslikati,a kamoli drzati ili verovati u takvu sliku.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 4.0b1
Citat
ono sto ja zovem "crnacki rasista",tj-sovinista prema beloj rasi.

Tako i oni mogu da tvrde vice versa.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Tako i oni mogu da tvrde vice versa.
mogu dosta toga da tvrde o rasizmu i njihovom ugnjetavanju i u tome ima dosta istine.
ali,da tvrde da je Isus bio crnac...e,to tesko.
ma,u stvari,ona i zna da to nema logike,ali verovatno joj je tesko da prihvati tu cinjenicu,a i usput ne propusta priliku da isproziva belce,pa onda zato i drzi tako nesto na zidu.mislim,ne znam,samo nagadjam,al verovatno se o tome radi.i medju crncima ima budala kolko oces.
« Poslednja izmena: 05. Avg 2010, 12:26:37 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 4.0b1
Budala ima svugde...i ne vidim kakve to veze ima s predstavom Boga ili Isusa ili šta već.
Ako krave imaju svoje bogove, verovatno ih zamišljaju sa rogovima i repom.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


R`N`R

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1356
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung d600
Cinjenica je da je crkva zastranila, ili u najblazem slucaju ima tendencuju ka tome a kod nas postoji trend da se idealizuju stvari i predstvljaju lepsim nego sto jesu. Boli me uvo za SP, to je sprdjnja izmisljotina, zabava, ne zasluzuje ozbiljnu raspravu. Kladim se da vecina ovde govori neke stvari iz straha od Boga a ne zato sto osecaju da je to ispravno. Bitan je put kojim se ide a ne cilj.

Za sahranu moje babe pop je naplatio 160 eura! Zato govorim ovo. Video sam kaludjera koji vozi golf 5 sa nalepljenom ikonom preko celih vrata, kao da je koka kolin trgovacki putnik.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Kladim se da vecina ovde govori neke stvari iz straha od Boga a ne zato sto osecaju da je to ispravno.
opet mesas Papikan i Pravoslavlje.al,dobro,aj,nije bitno.
« Poslednja izmena: 05. Avg 2010, 12:57:04 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 138
OS
Windows XP
Browser
Chrome 4.1.249.1064
Citat

I sad jedna manje bitna informacija ali evo šta mi se desi danas. Radio sam neki servis kod neke crnkinje i pogodite kakva slika joj je okačena na zidu? Slika tajne večere, odnosno njena kopija. I ništa tu ne bi bilo čudno da Isus Hrist i ostali propoveditelji nisu naslikani kao crnci. Sad mi krivo šte je neslikah telefonom. Ne mogu da verujem i dalje. Kakav um može da nacrta tako nešto.


Citat

Sta je to cudno...pa u Kini ima dosta pravoslavnih i svi dvetitelji su prestavljeni sa kosookim likom.
« Poslednja izmena: 05. Avg 2010, 13:20:01 od skywalker_kg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 138
OS
Windows XP
Browser
Chrome 4.1.249.1064
Citat

I sad jedna manje bitna informacija ali evo šta mi se desi danas. Radio sam neki servis kod neke crnkinje i pogodite kakva slika joj je okačena na zidu? Slika tajne večere, odnosno njena kopija. I ništa tu ne bi bilo čudno da Isus Hrist i ostali propoveditelji nisu naslikani kao crnci. Sad mi krivo šte je neslikah telefonom. Ne mogu da verujem i dalje. Kakav um može da nacrta tako nešto.


Citat

Sta je to cudno...pa u Kini ima dosta pravoslavnih i svi svetitelji su prestavljeni sa kosookim likom.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Get Whredy to DIE!I was born whredy motherfucker!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2192
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
LG KU990 VIEWTY
SPC i Rimo katolici ne mogu da se porede, ja licno mislim da je vecina katolickih svestenika idiot! Jbt pa u SPC, svestenik mora da se ozeni da bi mogao da napreduje i mora da ima dete, sto je sasvim normalno i zdravo i lepo, dok katolici to uopste ne dozvoljavaju!

@ab341 ti shvatas da tu cenu tebi nije naplatio POP nego on ima koliko je njemu rekao glavni vladika, a njemu kaze patrijarh, a patrijahru pa ne bi me cudilo ni sam Tadic XD. Sto se tice monaha koji ide u kolima sa naslikanom ikonom. Shvati ako je zaista monah onda ta kola nisu njegova, nego im je to neki covek donirao, mozda je on mislio da je to lepo...

Tekst je glup ko k***c, procitao sam ga i nisam ni shvatio sta je smesno... Autora molim da u zivotu vise nikad ne napise ni jedan tekst...
IP sačuvana
social share




"Only Valve can make people wish they were banned."
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


R`N`R

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1356
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung d600
Pa tog popa je sam vladika oslobodio sluzbe neko vreme, (valjda se previse ugradio  Smile)
Branicevski okrug je u pitanju.
Crkva na Medaku izmedju ostalih ikona ima Drazu, Teslu, sve generali iz 1. svetskog rata.
http://img194.imageshack.us/img194/6590/crkvab.jpg
Vlasnik auto-Cacka je renovirao crkvu i nasao za zgodno da sebe sa porodicom i bivsom zenom "baci na zid"

Skidam kapu pokojnom patrijarhu Pavlu, ostao je dosledan svom pozivu do samog kraja, pocevsi od hranjenja koprivama, do kretanja peske medju narodom a ne golf 5.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.