Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bog iznenadio lokalnu crkvu svojom posetom.  (Pročitano 22282 puta)
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.53
"Mislm da su mu tokom pričešća tekle suze ali je to brzo prikrio pokretima rukom kao da tera mušicu."



haaaaaaaaaahahaha pala sam pod radni sto  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.50
mob
Samsung 111111
 Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Belgrade iznenađuješ me i to neprijatno. Ne znam ni ko si ni šta si ali valjda si srbin pre svega. Aj da shvatim onaj teks kao neku šalu. Tako može da prođe. Ali s druge strane kada su se u današnje vreme domaći izdajnici okomili na SPC onda se ja ovako ne bih šalio.
bez obzira dal je srbin ili ne,sprdanje sa crkvom,a pogotovu Bogom je jadno koliko i gresno.ovo je ocigledno neki pokusaj imitiranja South Park humora,ako se to moze nazvati humorom,sto se vidi posto pojedinci ovde kace slike iz pomenute serije koja nikada nije bila u stanju da smisli nesto smesno,te joj se ceo uspeh zasniva na prozivanju,i prozivanju i prozivanju...
zanimljivo,bas se pitam dal bi bilo toliko smesno kad bi isto tako neko ismevao njihove majke,ili pokojne pretke.  Smile
« Poslednja izmena: 04. Avg 2010, 20:29:51 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


R`N`R

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1356
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung d600
Khm...  Kao prvo religija je postala biznis, a crkva vodeca institucija u toj delatnosti, iako je nastala iz relativno plemenitih razloga i ne vidim razlog zasto se na to "posrnuce" ne ukaze humorom, SP jeste malo prejak ali sa razlogom. Crkva se hrani ljudskim strahom, vecina ne ide u crkvu iz duhovnih razloga, nego zbog iskupljenja, strah od pakla trte mrte. Odes u crkvu pomolis se, ostavis neku kintu na oltaru i dosije se brise?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Khm...  Kao prvo religija je postala biznis
kako gde.
i ne vidim razlog zasto se na to "posrnuce" ne ukaze humorom
nemam ja nista protiv da se ismevaju pojedinci,pogotovu pojedini svestenici,koji svoj posao i svoj zivot vode necasno,samo sto se uglavnom ne ismeva to "posrnuce",nego obicni vernici,SVI svestenici,SVE religije,i sam Bog.kome je stalo da ucini nesto po tom pitanju,uzece i raskrinkace one koje moze,a nece praviti budjave serije zasnovane na prozivanju i lupetanjima i ovakve tekstove koji treba da budu smesni,al im nesto ne ide.
Citat
SP jeste malo prejak ali sa razlogom.
SP radi isto sto sam gore naaveo-proziva sve redom,ne necascnike.a ti mislis da oni to rade s nekim razlogom?
bole njih kurac za necasce.oni to rade jer u tome vide biznis.ta serija celo svoje postojanje i uspeh bazira na 3 stvari:1.prozivanju,2.prozivanju i 3.prozivanju.ranije je bila odlicna,ismejavala je amere i njihovu zemlju,i ostale koji su to zasluzili.a onda im je ponesalo ideja,pa su poceli da prozivaju koga god stignu.jebe se njima za moral i ciljeve,radi se o cistoj zaradi i odrzavanju publike(citaj-magaraca) koji ce danas da gledaju ove sadasnje epizode.

ako ni zbog cega drugog,ako ne zbog moje casti,vaspitanja,zrelosti,i svih ostalih razloga,ja bar ne bih nikad predstavio Boga onako kako ga ti jadnici predstavljaju,makar da ne bih od sebe pravio budalu,predstavljajuci i namecuci moju viziju nekoga za koga ne znam ni dal postoji,a kamoli kako izgleda.
a kad bolje razmislim,to vazi i za 60% drugih likova,zemalja ili pojava u njihovoj seriji koje predstavljaju na svojevrstan nacin,iako ih nikada nisu ni videli,odnosno posetili.serija gradjena apsolutno na stereotipima,predrasudama i prozivanju.
Crkva se hrani ljudskim strahom, vecina ne ide u crkvu iz duhovnih razloga, nego zbog iskupljenja, strah od pakla trte mrte. Odes u crkvu pomolis se, ostavis neku kintu na oltaru i dosije se brise?
to si sinko pomesao sa Papikanom...tamo su ti te fore- "Hari Puter je jeretik","idi kuci otpevaj 20 Ave Marija i neces odgovarati za ubistvo","Dolazi nedeljom na sluzbu i sve ce biti super,ili ces goreti u paklu","Papa kaze ovo,Papa kaze ono",itd,itd...

p.s.-i da kazem da uopste nemam nameru da ovo sad pretvaram u religijsku diskusiju,ili da nekome sad drzim lekciju sto radi nezrele stvari ili proziva nekoga.ja sam samo bio razmisljao kako bi reagovali vi pojedinci,ili cak i sami autori ovog teksta,da tako neko,na primer,pljuje njihove pretke.
« Poslednja izmena: 04. Avg 2010, 21:38:00 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


R`N`R

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1356
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung d600
Samo cu reci da mora malo da se razmislja "van kutije".

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
ne dopada mi se sala. totalno je neumesna . sprdacina sa bogom? vredno potpaljivanja vatre u paklu jedan milenijum.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Samo cu reci da mora malo da se razmislja "van kutije".
potpuno pogresna upotreba tog izraza.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Samo Sapun Srbina Spasava.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava USA
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung Galaxy S5 ACTIVE
Samo cu reci da mora malo da se razmislja "van kutije".


Pa ti što mnogo razmišljaju šta je van kutije oni su i smislili sve gadosti današnjice. Meni je u "kutiji" sasvim dobro. Ne činim ljudima zlo, pomažem koliko mogu a za ostalo se sami snađite. A porediti katoličku i pravoslavnu crkvu, e to ne mogu ni da zamislim. Isto se kunemo u Hrista, većina praznika je prilično slična ali ipak mi smo dva različita sveta. Katolička crkva je bila i ostala biznis. Srpska crkva, pa ne bih rekao da je baš tako. Ima ispada ali daleko smo mi od razvijenog biznisa katoličke crkve.
A kome se ne sviđa Srpska crkva takva kakva jeste, može on da promeni religiju začas. Za mene je i dalje SPC prva. A ono po čemu pljujem su sektaši a za njom i Rimokatolička crkva koja je sve samo ne crkva. Nekad je možda bila crkva ali to je bilo nekada.

I sad jedna manje bitna informacija ali evo šta mi se desi danas. Radio sam neki servis kod neke crnkinje i pogodite kakva slika joj je okačena na zidu? Slika tajne večere, odnosno njena kopija. I ništa tu ne bi bilo čudno da Isus Hrist i ostali propoveditelji nisu naslikani kao crnci. Sad mi krivo šte je neslikah telefonom. Ne mogu da verujem i dalje. Kakav um može da nacrta tako nešto.

IP sačuvana
social share
Od boljeg uvek ima bolje a od goreg gore.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
A zašto je tako strašno što su Isus i apostoli prikazani kao crnci?
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.117 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.