Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uticaj latino-americkih serija na zenski rod  (Pročitano 16386 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8

"Draga Milana, radila sam u vrtiću na periferiji Zagreba. Prije nekoliko mjeseci došla je u vrtić slatka i draga djevojčica s tatom. Bila je povučena i izgledala je jako tužno. Pokušala sam joj se približiti na sve načine i na kraju smo se sprijateljile. Od šefice sam saznala da je djevojčici prije pola godine mama stradala u prometnoj nesreći. Svakog dana djevojčica je bila sve vedrija i teško se odvajala od mene kada bi tata došao po nju. Jednog dana upitala me bih li mogla biti njezina majka.
Nisam se baš znala odmah snaći, ali rješenje se dogodilo samo od sebe kada me njezin otac zapitao bih li ostavila posao u vrtiću i i kod njih u kući čuvala samo njihovu kćer. Rekao mi je da bi mi platio i više od moje sadašnje plaće. I tako sam se doselila u njihovu predivnu kuću s bazenom i postala pravi član obitelji. Sve poslove u kući obavljala je kućanica, a ja sam se potpuno posvetila djevojčici. Na godišnji odmor otišli smo u Dubrovnik, gdje smo odsjeli u Hiltonu, gdje su svi mislili da smo sretna obitelj. Na dubrovačkoj terasi moj zgodni “šef” me zaprosio te, na oduševljenje djevojčice, nježno poljubio. Sve to zvuči silno romantično, ali se brinem da je on to učinio samo zato da bi usrećio djevojčicu. Jesam li razmažena ili su moje sumnje opravdane? "

Izvor


Dobro bre ljudi, vidite li vi kakve su ovo muke!!!
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
HTC Wildfire S
Ja sam maltene naučio da čitam na Kasandri.  Smile

Špansko-meksičko-kokainsko-latino serije su ostavile veliki pečat na naš narod i narodnosti i babe. U nekom trenutku vremena sam očekivao da će ljudi umesto malih opanaka, krstova, brojanica, CDova, ključeva i ostalih svetlucajućih sranja koja bi zaslepela i pilota JAT-a a kamoli vozača u suprotnom pravcu.... okačiti "Devicu od Gvadalupe" na retrovizor.
To se nekako nije desilo... ali ne možemo poricati da su svi bili pod utiskom... i svi su plakali... posebno muškarci. Muške suze nikad nisu imale veću vrednost na tržištu kao u zlatno doba latino serija.
Ja ne gledam te serije, ali ih izuzetno poštujem.  Smile
Sposobnost da vas neko kanališe, iščupa iz surovog i ružnog sveta realnosti i u postpunosti odvuče na bajkovito mesto u kojem se dešavaju čarobne stvari pružajući vam neopisiv osećaj sreće, radosti i jarkih boja... mislio sam da je ta sposobnost rezervisana samo za određene droge i par albuma Zdravka Čolića.
Prevario sam se.
Pojedine serije su u stanju da vas odvuku u tu nirvanu i nateraju da se osećate zadovoljno dok se sve oko vas ruši i propada.

Ima ljudi koji ih gledaju kako bi pustili mozak na ispašu i to je ok, svi mi to radimo na neki od načina.
A ima ljudi koji koji se zaista lože na sve to.

Nekako nisam ubeđen da su te serije dovele do ziljavih pički.
To počasno mesto je rezervisano za neke druge fucked-up stvari u našoj zemlji.
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
da za početak razdvojimo španske od latino-američkih.
e sad,nema žene koja ih nekad nije pratila,a mnoge ih i danas prate. mnoge se poistovjećuju,traže opravdanja,pate sa/zbog njih,nebuloza. ali i američke romantične komedije i jeftina psihologija nam takodje ispiraju mozak. u svakom slučaju,oboje pomažu da se pobjegne od stvarnosti i da se stvori neki novi svijet sa vrijednostima koje su odavno smiješno nerealne
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Citat
da za početak razdvojimo španske od latino-američkih
Nemoguce je razdvojiti. Kada se kaze "latinoamericka sapunica" misli se na "sapunicu" tj "spansku seriju". Tako i meni kada kazu "1001 noc" ja kazem "Spanska serija" a oni mi kazu: "Nije Spanska nego Turska"  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
moguće i realno. ne možeš da porediš Seranove sa Palim andjelom i sličnim ispiranjima mozga Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.15
mob
Nokia 




Dovoljno da cujem spanski jezik na tv-u, odmah iznervirano trcim i trazim daljinski da promenim, auuu koje gluposti i gubljenje vremena...dok sam zivela sam mamom, redovno je bila svadja oko serija, zena prati ali svaku limunadu na svakom kanalu  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
pero porke??????????????? Smile Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.15
mob
Nokia 


Mi madre esta loka muher  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
komo puedes ablar asi para tu madre?????????? Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.15
mob
Nokia 



Ovaj .....si klaro  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.