Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Trebam Pomoć! Gasi mi se pc kad igram igrice!  (Pročitano 11789 puta)
Jet set burekdzija


nemojte deci stavljati drogu u heroin opasno je!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6792
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Apple Iphone 13
ako je po broju obrtaja ventilator nije crko ali je temperatura stvarno velika........neki put ovi pogrami mogu da prevare pa da umesto graficke bude velika temperatura na chipset-u....i ja sam muku mucio sa slicnim problemom samo sto je kod mene promenjena maticna pa sad sve radi ok.......
IP sačuvana
social share
[/url]

Kad svi misle isto,niko ne misli mnogo!!!

▒▓██ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N ██▓▒
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 133
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Otvori kuciste i pogledaj da li se okrece kuler na grafickoj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 10.60
mob
Apple iPhone 6s
Ne znam koliko je normalna temperatura te graficke kartice, ali moguce da nesto sa njenim hladnjenjem nije u redu...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 64
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Apple 4G
evo sad sam je opet cistio, i kad sam upalio temperatura 38C, i nakon 10tak minuta popla se na 65C i jos uvjek raste :S

sam neznam sta bi vise s njom :S problem je sto ja na njoj nisam uspio naci nikakav plepeler, a koliko se sjecam prije je bio... ili sam to ja prolupo

ja se skroz slabo kontam u te coolere, imal kakav cooler da mi hladi samo graficku? otisao bi do grada sad da uzmem kakav, al neznam jel to komplikovano za postaviti i dali ce mi pomoci...

edit:

evo gledam u fanspeedu, samo se 1 plopeler okreće, i to ovaj veliki sto bude na maticnoj... mora da mi plopeler od graficke ne radi nikako :S ili ga nemam jer nevidim ga nikako
« Poslednja izmena: 21. Jul 2010, 15:13:34 od malinovak »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 10.60
mob
Apple iPhone 6s
Moguce da nema senzor za ostale coolere, to nije nista cudno...

Postoje cooleri za grafiku, ali moras odneti u servis da oni nadju odgovarajuci i da ga pravilno montirajju...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Onen i-Estel Edain ... U chebin Estel anim.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4131
Zastava The Middle-Earth
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Nokia N-shurnaest
Oa koja ti je grafichka rodjache, daj model omg ?!

ah, reche ti, NVIDIA GeForce 9600 GT... to mora da ima kuler, ako nema to znachi da ti ili ne znash gde se nalazi grafichka uopshte ili je neshto trulo u drzavi Danskoj...  Smile


Kuler.  Smile
« Poslednja izmena: 21. Jul 2010, 16:22:30 od *WarBoss* »
IP sačuvana
social share

J.R.R TOLKIEN GEEK   
I think ... therefore you are.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 133
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
E sad kad smo ustanovili sta je graficka a sta kuler na njoj, zaleti malo tu graficku pa zaviri vrti li se ovaj kuler na njoj..  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 64
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Apple 4G
Pozz evo me opet, problem jos nisam rijesio... Ova graficka gore nije ni slicna mojoj, u mene je puno deblja i nema nikakvog ventilatora... Maloprije sam je izvadio i rastavio u 2 dijela, jedan dio su neki dugaski limici, a drugi ploca, i spaja ih neka pasta.

Nisam lud(bar mislim da nisam) graficka mi se zove NVIDIA GeForce 9600 GT, i u papirima i na kompu kad udjem u program za mjerenje temperature pise NVIDIA GeForce 9600 GT.

No u mene ona izgleda nesto slicno ovome:


Nije kao na slici, ali su ovi limovi slicni.

Neznam ni sta su ti limici, dali je to neki hladnjak ili ne, ali ona mi je prevruca.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 376
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Dobro ti uvalise ti graficku kartu Smile U pitanju je pasivno hladjena karta,ti dugacki limici su zapravo hladnjak,jedan njegov deo naleze na sam gpu i odvlaci toplotu sa njega.Izmedju povrsine gpu-a i hladnjaka nalazi se tanak sloj termalne paste,posto povrsina gpu-a o osnove hladnjaka nije savrseno ravna termalna pasta popunjava te mikroskopske neravnine i time doprinosi nesto nizoj temperaturi.
Ukratko tebi bi trebalo ovako nesto

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16835186016
(morao bi da dokupis jedan fan koji bi odvlacio toplotu sa rebara hladnjaka)

ili ovako nesto
http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16835185081

Ali uzimajuci u obzir vrednost tvoje kartice nijedno od ovih resenja ti se ne isplati.Jednostavno probaj sa zamenom termalne paste i na rebra pasivnog hladnjaka nekako okaci neki fan(80,92,120mm).Namesti ga tako da odvlaci toplotu sa hladnjaka.
IP sačuvana
social share
Edit by Lightsoft: Tekst obrisan, prelazi dozvoljenu velicinu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 10.60
mob
Apple iPhone 6s
Da se dobro ocisti sve, da se stavi nova pasta, i da se stavi eventualno neki spoljni hladnjak...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.