Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Konzervativan po pitanju proslosti devojaka  (Pročitano 11628 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
HTC Sensation
Samo da se ispravim,nisam znao da imas dijagnozu i pijes lekove uz nadzor lekara,jebig aja pomislio da si to uzeo na svoju ruku pa te savetovao da batalis to. Uz nadzor i sve sto si rekao naravno da ne treba nista ja da ti pricam,lekar je za to zaduzen.

Sto se tice svega ostalog,probaj jednostavno da ne razmisljas mnogo,ne opterecuj se tim stvarima tipa da li ce ti odma krenuti sa predjasnjim iskustvima...batali sve to. Probaj da budes skroz opusten,mlad si decko nista nisi i neces propustiti hvala Bogu sto se devojaka tice,verovatno nisi i jedini koga je zaredjalo tako sa devojkama kako ne treba.
Pretpostavljam da si jedan od onih tipova muskaraca koji bi bez obzira sto imas 23(ukoliko ti je 87 godiste) zelis ozbiljnu i dugu vezu a ne ono jebenisanje i zajebavanje od vikenda do vikenda.

Aj za pocetak nemoj da se nerviras ili makar probaj da se nerviras sto manje,nadji nesto sto te opusta,sto ti prija,mozak da iskuliras,pa makar bio i sam neko vreme...nek ti to bude ona "korisna samoca" pa onda lepo u nove pohode  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.50
mob
Samsung 111111
Ja ne znam gde si ti nasao sebi zamerku na sebe..Ne pijes,ne pusis..sportista si..OK si lik,izbegavas knflikte..i tako dalje.. Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
Ti si jedan ok lik skroz i ja bih te zamolila da se ne menjas. Osim mozda da se izvuces iz te trenutne depresije tretirane lekovima i nista vise.

Po mom nekom misljenju, nista gluplje nego razmenjivati sa partnerom price o bivsim vezama, ma koliko bitne one bile i ma sta se tu vaznog desavalo. Proslost je iza nas, daj da uzivamo u sadasnjosti. Ok ako hoce sam nesto mi prica sto je bezazleno, tipa neku lepu dogodovstinu, nesto zanimljivo, ali da mi prepricava frustracije uz nekoga i sta mu je smetalo kod nekoga.. pa daj, postedi me molim te.

Jedan moj bivsi momak, inace jako dobar prijatelj danas, imao je obicaj da me zasipa pricama sa bivsim devojkama koje su me cesto sokirale. Kapiram da smo bili odlicni drugari pre toga i da je osecao potrebu da sa mnom deli vise nego sto bi mozda delio sa nekim drugim, ali to je preterivanje. Ako te ja ne pitam, to znaci da me ne interesuje. Ljudi pitaju razne stvari, nisu mutavi. Pogotovo u vezama koje su lepe, od poverenja, kad su ljudi kompatibilni. Pa sto te ne bih pitala o ranijim iskustvima, nije me sramota valjda. Nego ne zelim, to je tvoja intima i proslost i tako i treba da bude.

Prema tome, to sto ti ne volis da slusas o tome, to je po meni sasvim logican izbor. I bas tako treba i da saopstis devojci sa kojom izlazis. Da te ne interesuje. I kada pocne da prica ti je prekini na neki uljudan nacin i izvini se sto te to ne zanima. Neko ti je dao cak i lep predlog kako to da srocis, a da se ona ne naljuti i da ne misli da ti nije interesantna.

Po meni, najgluplja moguca pitanja u vezi su "sa koliko si muskaraca/zena spavao/la?" i "pricaj mi o svojoj bivsoj vezi". Odmah vidim da nesto nije u redu sa osobom koja to pita. To nisu cista posla  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
I meni se čini da si baš fin dečko i nadam se da ćeš takav i ostati.
Iz ličnog iskustva znam da je pričanje, a posebno slušanje o bivšim vezama kontrapoduktivno, osim ako ima za cilj da objasni neko ponašanje, prouzrokovano nekom duboko konfliktnom situacijom ponetom iz prethodne veze...ali i tada treba biti umeren i odmeren.
Nadam se da ćeš naći nekog sebi sličnog i da ćete stvoriti neki svoj, mali ali siguran svet koji će vam omogućiti da zajedno rastete i razvijate se u još bolje ljude.

Podeliću s tobom priču, možda najlepšu priču o ljubavi koju sam  pročitala.

To je zbog krava


Dzoni Lingo bio je veoma zgodan mladic i sposoban trgovac. Sto god da je kupovao ili prodavao ostvarivao je dobru zaradu. Ziveo je na ostrvu na kome je bio obicaj da se zene kupuju kravama.
Pristojnu zenu mogli ste kupiti za tri ili cetiri krave, a za pet - izuzetnu.

Jednog dana Dzoni je objavio da se zeli ozeniti Mahanom. Mahana nije imala nikakve vrednosti ni ugleda u ocima drugih ostrvljana. Otac se prema njoj odnosio kao da je neki porodicni otpadak. Govorio je da u glavi ima slamu i da bi je dao za jednu mrsavi kravu samo da je se resi.

Kad su seljani culi da Dzoni planira njome da se ozeni, mislii su da je to zbog toga mozda sto je moze dobiti besplatno. Bio je tako lep i popularan da bi mogao da dobije svaku devoku sa ostrva. To sto zeli Mahanu jednostavno nije imalo smisla.

Dosao je dan trgovine, Mahana je bila toliko uplasena, zbunjena i posramljena da nije cak ni izasla iz svoje kolibe. Moki, Mahanin otac trazio je za nju tri krave. Kad su okupljeni seljani culi tu njegovu visoki cenu, svi su se glasno smejali . U zivotu nisu culi nesto smesnije.

Medjutim, Dzoni je umirio seljane i rekao: "Dati tri krave za zenu je mnogo, ali nedovoljno za moju Mahanu. Dajem osam krava za Mahanu." Svi su ostali bez daha.

Moki je skoro pao sa stolice od iznenadjenja. Niko nikad u proslosti na ovom ostrvu za zenu nije dao osam krava. Zasto je Dzoni ucinio tako nesto kad ju je mogao dobiti i besplatno? Seljani su mislili da sujetni Dzoni zeli da svi znaju kako je on prvi i jedini dao vise krava za zenu od ostalih.

Najzad je dosla svadba, posle koje su Dzoni i Mahana odmah napustili ostrvo i otisli na duzi medeni mesec. Vratili su se, naime, posle nekoliko meseci. Stari trgovac doneo je u njihovu kolibu poklon za Mahanu koji je Dzoni narucio.

Starcu je zastao dah od onog sto je video. Tu je Mahana. To vise nije ona stidljiva, ruzna i zapustena Mahana iz oceve kolibe. Sada je izuzetno lepa. Smesi se i govori umiljato. U njenoj je sjajnoj dugoj kosi divan crveni cvet. U svojoj cistoj crvenoj haljini lici na kraljicu.

Kad je Mahana otisla po vodu, trgovac je upitao:
- "Sta se dogodilo s Mahanom?"
- "To je zbog krava," - odgovorio je Dzoni.
- "Zbog krava?" - zacudio se prodavac, "Kako to mislis zbog krava?"
- "Mozete li zamisliti" - odgovorio je Dzoni - "kako se oseca zena koju prodaju za jednu ili dve krave kad cuje da je neka druga zena prodata za cetiri ili pet krava. Tako nesto ne bih mogao uciniti mojoj Mahani.
Zeleo sam da ona bude zena vredna osam krava i zato sam za nju dao osam krava. Najvaznije je je kakvu vrednost zena ima u sopstvenim ocima" - nastavlja Dzoni.
"U ocevoj kolibi Mahana nije imala nikakvu vrednost. Sada zna da vredi vise od ijedne zene na ostrvu. Kad covek oseca da vredi za osam krava, tek tada on to moze i biti."
« Poslednja izmena: 17. Jul 2010, 10:20:17 od Brana.M »
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.99
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Ne pominjem! Kao sto sam napisao, obozavaju da mi pokazu fotografiju bivseg, kazu sta im je smetalo kod njega, a ja kada uz smesak kazem:"Doooobro, aj sada malo da pricamo o nama" odmah dobijem neki potcenjivacki pogled.

Pa preseci je u startu... cim krene ka slici... Smiley
Citat
. Zaista bih zeleo da se posvetim jednoj najpristojnije, ali ubi me to sta je bilo pre, da li je ona nosila takve podvezice.

I to se uci... Smiley
Radi na svom samopouzdanju... posto je to ocigledno problem...

Sedi i razmisli u cemu si zaista dobar... i to istici kao svoje kvalitete... kako sebi, tako i drugima...
Teza, mukotrpan i odvratan posao.... ali... opet kazem... to je deo sazrevanja...


IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Samsung XYZ1004
Citat
Ti si jedan ok lik skroz i ja bih te zamolila da se ne menjas.

Citat
I meni se čini da si baš fin dečko i nadam se da ćeš takav i ostati.

Eto...zato ti nemas srece sa zenama  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
F32 .... F32.0= Blaga depresijska epizoda, ako nemas neki broj tipa 32.1 ...  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.99
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Ti si jedan ok lik skroz i ja bih te zamolila da se ne menjas.

Citat
I meni se čini da si baš fin dečko i nadam se da ćeš takav i ostati.

Eto...zato ti nemas srece sa zenama  Smile

Nema srece jer nalece na one koje to nisu u stanju da postuju... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
SonyEricsson W800i
Citat
Ti si jedan ok lik skroz i ja bih te zamolila da se ne menjas.

Citat
I meni se čini da si baš fin dečko i nadam se da ćeš takav i ostati.

Eto...zato ti nemas srece sa zenama  Smile

Nema srece jer nalece na one koje to nisu u stanju da postuju... Smiley
Da li ce ijedna biti u stanju da to postuje?Tesko,mozda u pocetku,ali vremenom ce ga svesno ili nesvesno zeznuti  Smile
Mada naravno,kada bi mislili da nigde nema neke osobe za nas,onda bi se i gubio smisao zivota.
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.99
mob
Apple iPhone SE 2020
Zasto imas takav stav prema zenama...

Eto, ja imam par negativnih iskustava... ali def. ne mislim da sve muskarce treba oznaciti sa - kreteni...

Neka druga iskustva su mi pokazala da to nije slucaj...

Tako da...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.126 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.