Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 14:40:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Zastava" proizvela laki vojni terenac  (Pročitano 28978 puta)
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Nokia N70
Citat
m-21

Mislim da je to promasen posao.Nato kalibar,o boze... Smile Smile


Cale mog ortaka,radi u Jugoimportu,kao jedan od direktora.Nije glavni,al je direktor.Ja koliko sam cuo od njega,na Nori se radi,i imaju neka gadjanja,cale  mu je vise na putu nego kuci.Mada,to je bilo pre 2 meseca.Al sad ces ti mene da ubedis da sam ja pogresno cuo! Smile


Citat
a da si malo inteligentniji , uochio bi da je potpuno isti propagandni shablon primenjivan

Kakav li ti problem u zivotu imas,kad si ogorcen na ceo sveta.Ceo zivot sto bi rekli antiprotivan.Kako ti bre ne dosadi.Pesimista.Samo mi nemoj govoriti da si realan,ko boga te molim.Idi spavaj.Ae
Skace mi bre pritisak od tebe! Smile

 Smile
« Poslednja izmena: 09. Jul 2010, 00:21:27 od sasa92 »
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 856
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Ovo vozilo nece biti zaustavljejno na prototipu, ako nista drugo ovo je istestirana Iveco platforma i bice uradjeno u nekoj seriji, nudi se i civilima, ovo nije iskljucivo vojno vozilo. Imao sam snimak sa testiranja (TV Kragujevac) samo ne mogu da ga nadjem.

Nova Nora, oklopljena (i prilicno ruzna) je nedavno predstavljena i na vezbi Diplomac, gde je imala i gadjanje, strani sajtovi javljaju sa sajma Eurosatory da je ovakva izvezena vec u Mjanmar (nova verzija) ali Jugoimport nije dao nista u domacoj javnosti.

http://www.janes.com/events/exhibitions/eurosatory2010/sections/daily/day5/alas-gets-set-for-full-te.shtml

Citat
Also on the Yugoimport SDPR stand is a presentation of the 155mm M03 (Nora K-I), the third generation of Nora self-propelled artillery, with full armour protection and a 36-round auto-load capability. Although the system is being shown internationally for the first time here at Eurosatory, it has already been placed into production for Myanmar.
« Poslednja izmena: 09. Jul 2010, 00:27:49 od stegonosa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
sasa92

Pa covek je realan, to vozilo ce te skuplje izaci nego nesto slicno da kupis od drugih drzava...

A realno ti veze nemas o naourzanju a tu samo trolujes... nijedan tvoj post nema neku tezinu da covek kaze e nesto sam kvalitetno procitao...


« Poslednja izmena: 09. Jul 2010, 00:29:31 od thug_life »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Nokia N70
Citat
A realno ti veze nemas o naourzanju a tu samo trolujes... nijedan tvoj post nema neku tezinu da covek kaze e nesto sam kvalitetno procitao...


A sta si to kvalitetno procitao od bf-a?Sem termin judeo-liberalizam....Cini mi se da ga tako zove...
Posto covek koji svaku temu prevrti na politicku,je stvarno opasan muljator,kad je uspeo da zahebe,par pametnih momaka,iliti da ih okrene na svoju stranu.Nije to lako.


Citat
Ovo vozilo nece biti zaustavljejno na prototipu, ako nista drugo ovo je istestirana Iveco platforma i bice uradjeno u nekoj seriji, nudi se i civilima, ovo nije iskljucivo vojno vozilo. Imao sam snimak sa testiranja (TV Kragujevac) samo ne mogu da ga nadjem.

I ja se nadam da nece stati na ovome.Moze ovo biti dobar izvozni adut,sto bi Sutanovac rekao!

Sto se Nore tice,mislim  da to lepo napreduje. Smile
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Nema to veze sa Bf. bolje idi heklaj a manje troluj...
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Nokia N70
Citat
bolje idi heklaj a manje troluj...

Imas stoljnjak od mene...

Sto se trolovanja tice...Jesi ti moderator,ili imas zelju da to budes? Smile
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 856
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Sto se tice Zastavinog vozila tesko da ce u izvoz, cak mislim da su male sanse. Koliko sam razumeo pravi se za nas ovde pa ako uspeju da ga proguraju bice dobro. Ipak ovo rade u saradjni sa Ivekom koji im je pomogao da ovo naprave ovde, ali koji tesko da bi voleo konkurenciju na strani. Ako nista drugo mozda zajednicki nastup na bliskom istoku.

Sto se tice Nore, zanimljiva je i prodaje se sto je najvaznije, ali bi morali malo da je doteraju i nasminkaju. Kabina je smesno arhaicna (najblaze receno), to  nije najbitnija stvar, naravno, ali doprinosi ukupnom utisku o sredstvu. Mozda je ovo sto sam video posledica nove oklopljene kabine zbog koje su sve istumbali. Ali koliko sam video na snmcima radi dobro svoj posao, to je ono zbog cega se i kupuje.

Evo stavicu i sliku nove Nore sa Monda, jeste ruzna ali je oklopljena. Na Lazaru se takodje poradilo, na slikama se vidi nekoliko spoljasnjih izmena, dodatni oklop je pojednostavljen i bolje formiran (nema onoliko manjih ploca i gomile srafova), za unutra ne znam da li je nesto menjano jer nigde nisu objavljene nove slike (ako ih i ima).

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

_MG_3074.jpg
(211.22 KB, 800x533)
« Poslednja izmena: 09. Jul 2010, 01:02:33 od stegonosa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Nokia N70
Citat
Ako nista drugo mozda zajednicki nastup na bliskom istoku.

Irak,Iran,i te zemlje,nasi takozvani pacijenti.Nisam komentarisao odnos Zastave i Iveka,jer mi nije bas najbolje poznat.Logicno je da Iveko sebi ne zeli da pravi konkurenciju,tj.da pomognu konkurenciji.Ali taj zajednicki nastup,kako ti kazes,uopste nije losa stvar.Moglo bi da se uposli dobar deo pogona zastave,da se ceo radi u Zastavi,ali da im Iveko pomogne oko guranja na istocno trziste.Svima lepo.


Sto se Nore tice.Ja ne znam sta je tu problem.To sto VS nema para da kupi Noru,niti mozda to ni ne planira,to je nas mozdani problem.Mislim da se u Noru ulaze,radi se na njoj.Ne verujem da bi u Jugoimportu ulagali u nju bez razloga.Uvek ima tih naftaskih para,zemalja koje hoce da kupe dobro i kvalitetno naoruzanje,za relativno male pare!
« Poslednja izmena: 09. Jul 2010, 10:40:16 od sasa92 »
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.10
Заставини камиончићи су срање, иструле за неколико година.... када би макар користили квалитетнији челик и површинску заштиту...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Nokia N70
Citat
површинску заштиту...

Mislis na skoljku?Pa to je do limarije,iliti zastite lima.To se lako da resiti,ako ima potrebe za tim.
A ne verujem da sasiju rade od nekvalitetnog celika.Zamisli,da se prelomi na pola u nekoj zabiti. Smile

IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 14:40:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.127 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.