Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: online prodavnica fifa world cup 2010  (Pročitano 2253 puta)
04. Jul 2010, 17:40:20
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Pozdrav svima,
hteo bih u ovoj temi da pozovem zainteresovane burekdzije na jednu akciju :)
naime ako ste primetili na oficijalnom sajtu fife postoji njihova online radnja sa originalnim dresovima reprezentacija kao i ostalim rekvizitima sa svetskog prvenstva. Kako prvenstvo odmice kraju cena robe je sve niza, i zaista moze se naci lepa garderoba i rekviziti sa motivima prvenstva za male pare,uostalom uverite se sami tako sto cete otici na fifinu oficijalnu internet radnju. E sad posto se stvari narucuju iz Engleske, i od svih drzava Evrope ne salju se u SRBIJU???!ali se salju u Hrvatku odakle imamo ja i drug prijatelje pa bi nam roba stigla ovde. Ovde sam zeleo da pitam ako ima mozda jos nekih zainteresovanih za kupovinu(razmisljali smo mozda 5 da nas bude u grupi, naravno moze i vise)pa da sa nama zajedno kupe jer ce onda postarina biti jeftinija a ona iznosi oko 26 eura, sto znaci da ako nas bude 5 svako ce placati oko 5 eura. Naravno prvo vidite na sajtu fife da li vam se nesto dopada pa ako ste zainteresovani javite mi na PM. Ja sam inace iz Beograda. pozdrav.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
HTC One
Ima zanimljivih stvari ali ako uporedimo cenu i materijal ja sam nasao samo dve sasvim dobre stvari. Vecina stvari na popustu je 100% poliester sto je krs. Ima do 20$ dva zanimljiva modela koji su 70% poliester i 30% pamuk sto je sasvim ok za tu cifru:

http://store-eu.fifa.com/detail.php?p=260962&v=All&pagemax=all&fsal=TRUE

http://store-eu.fifa.com/detail.php?p=260960&v=All&pagemax=all&fsal=TRUE
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
jeste ova dva duksa su stvarno lepa, vidjao sam ih kod nas u radnjama al su kostala oko 6000,ne verujem da ce pojeftiniti ekstremno.meni se pored ovoga dopale sledece stvari

http://store-eu.fifa.com/detail.php?p=260963&v=All&fbst=16

i jedan od najlepsih dresova na mondijalu, dres obale slonovace, kostao je 71 evro sada 17.

http://store-eu.fifa.com/detail.php?p=254943&v=fifaeu_national-teams_ivory-coast

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
HTC One
Slazem se da je i majica skroz dobra.

Ima i dukseva sa kapuljacom sa logoima svih reprezentacija, ni oni nisu skupi ali sam se tih stvari nakupovao u USA a uopste ih ne nosim. Smaraju sa kapuljacama, sto nemaju varijantu i bez.  Smile

Kada mislite da kupujete i sta je meni garancija da cu dobiti naruceno?  Smile Uzeo bih nesto ali sigurnost pre svega.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
pa pala nam ideja za ovu kombinaciju prekljuce, znaci trebali bi da porucimo do kraja nedelje naravno samo da iscimamo prvo ove veze u Hrvatskoj, mada mi i i dalje nije jasno zasto kod nas samo ne salju.
A oko bezbednosti nemoj da brines nisam dosao da varam narod Smile ,naravno prvo bi se nasli u Bg pa da se dogovorimo, za sad nas dvojica(drug i ja) smo sigurni i ima jos zainteresovanih.A oko sigurnosti posiljke i to, pa to ide preko Visa kartice znaci uplatimo im i posto je fifa ozbiljna institucija ne verujem da ce nas iko obmanuti, posto ipak ide sve preko njihovog sajta Smiley
« Poslednja izmena: 04. Jul 2010, 23:48:25 od Moskese44 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.