Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 00:25:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Preći s prijateljstva na nešto više  (Pročitano 11773 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
onda je bolje, na duge staze, da se udas/ozenis za prijatelja, da imas nekog skim ces uvijek moci otici u setnju / na kafu.

 Smile
A sto ne mozete da odete na fuka ili setnju ako se ne uzmete?
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Ma mozete, dobar pijatelj je dobar prijatelj zato sto s njim uvijek mozes i zelis da podjelis svoje vrijeme.

Vidjeh u bezbroj veza kako ljudi birajuci sebi partnere jure za ljubavlju, strasti, sta li, pa se vezuju za ljude sa kojima imaju malo ili nista zajednicnko. I to je ok dok se veza vrti oko kreveta, ali kad prodje vrijeme pa naidju pravi problemi i u vezi i u zivotu, oni ih onda prevazilaze tako sto se oslanjaju na prijatelje, jer njima vjeruju, njih znaju, s njima im je lakse da komuniciraju. Vremenom veza puca, jer se clanovi okrecu ka prijateljima a od svog partnera. Ili to radi bar jedna strana. Nije lako biti u vezi sa nekim, kad znas da si ti deseti na listi ljudi kojim bi se tvoja voljena osoba obratila za pomoc, podrsku, savjet, a kao volite se.

Problem je kad se to ponasenje ponavlja i ponavalja i ponavlja... A osoba je svaki put sve ubjedjenija da su joj prijatelji sjajni, a momci/djevojke prolazni, bezvezni i onda u svaku sledecu vezu ulazi sa manje ocekivanja, manje otvorenosti, manje zelje da to potraje, manje rada i truda. I gle cuda na kraju uvijek bude u pravu

Fazon sa prijateljima kao zivotnim partnerima je da su oni vec nauceni na sve tvoje musice, komplekse, znaju ti navike, znaju kako da komuniciraju sa tobom i kad si u najgorem i kad si u najgorem raspolozenju, prosao si sa njima neke probleme, znas kako su se ponijeli, znas sta mozes da ocekujes od njih u buducnosti, vjerujes im,
Vidio si ih u najboljem i u najgorem izdanju, pa mozes objektivno da procjenis da li bi to mogao da istrpim i sl.

Cisto da se razumijemo, ovo prijatelji kao ljubavnici, treba shvatiti u kontekstu, prijatelji kao zivotni partneri, a kvariti prijateljstvo zbog neceg sto vec unaprijed znas da ce biti flert, nesto prolazno, ne isplati se
IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Samsung Galaxy S Advance
Ja sam shvatanja da je prijateljstvo najbolja osnova za ljubav... ali slozicu se sa Dugoprugashem (da ne kazem Patkom  Smile ) da je ne valja iskoriscavati za neshto prolazno, tipa proba ili izivljavanje (kao u drugoj temi) vec kada je u planu neshto najozbiljnije na duge staze...

Tu je vec mala verovatnoca lazi i prevara, znate ko kako razmislja, kako se ponasha, uglavnom kakav je... i ako vam kao takav odgovara za prijatelja, bice vam dobar i za zivotnog saputnika...

Uostalom, zar ne treba vash partner da bude istovremeno i najbolji prijatelj? Osoba od poverenja kojoj mozete sve da kazete i koja moze sve da vam kaze... osoba koja ce da se potrudi da bude tu kad to bude trebalo...

Za vezu djene-djene... ali za brak sigurno treba pokushati sa nekim toliko bliskim kao shto je najbolji prijatelj/prijateljica... ili bar imati toliki period zabaljanja u kome taj neko moze postati tako neshto...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Eto i mene neko da ruzmije na Bureku,

problem je sto ljudi lako upadaju u rutinu i kalupe. To mi je prijatelj i tacka, kao ne moze biti nesto drugo, nikad vise, jer smo vec toliko dugo prijatelji.
Mislim ljudi se mjenjaju nisi ni ti ni ta osoba isti sa 20 ili 30 ili 40 godina. Mozda ni ti nisi trazio odredjene kvalitete niti jurio za dugackom vezom prije 5 godina, ali stvari se mjenjaju.
I kod tebe i kod druge strane, pa sto onda upisivati stvari u kamenu?
IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Safari 5.0.375.99
mob
Apple iPhone SE 2020
Sto lepo ne kazes da si zaljubljena u prijatelja, vec koristis druge kao primer... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Nokia N97
Dobra prava prijateljica je neshto shto se jako teshko stiche i ne bi trebalo olako da se ispusti zato shto vam se digla pisha
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


http://www.youtube.com/watch?v=vTKEnyClayw

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 85
OS
Windows XP
Browser
Safari 5.0.375.86
mob
Nokia N70
Msm ja ne bih bio u vezi sa prijateljicom,sta kad raskinemo unistim prijateljstvo.
IP sačuvana
social share
Za krst casni i slobodu zlatnu!
Do pobede,sloboda ili smrt!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 140
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.99
mob
LG ku-250
Hmmm... Ja se nalazim bas u takvom problemu. Ali bas se i ne bih slozio sa vama (ili bar tako zelim da mislim). Ne mora veza da bude rusenje prijateljstva. Sta ako je ipak na kraju krajeva TO TO? Ja na to gledam kao korak napred, unapredjenje odnosa. A isto tako ne treba zaboraviti cinjenicu da kad se vec zaljbite u prijateljicu/prijatelja, vi ste samim tim neiskreni i prema njoj/njemu i prema sebi. Jer mozda podsveno vi radite neke stvari (koje inace ne bi), da
je/ga osvojite. Ja znam da je tako u mom slucaju. Ajd dajte jos neko misljenje, savet i tako...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
Citat
Ajd dajte jos neko misljenje, savet i tako...
ako si se zaljubio, onda just do it ! i onako će te se razići čim ona nadje nekoga.

(mislim ako ste kao prijatelji, a ona se smuva s nekim... nema tu više druženja)
« Poslednja izmena: 11. Jul 2010, 01:52:13 od gottago »
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
Boraja, bezi glavom bez obzira. Vec sam pisao da sam probao jednom i od tada razdvajam prijateljstva od necega veceg tj ljubavnih veza  Smile . To sto americke romanticne komedije uce drugacije i da je TO-TO je samo fikcija  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 00:25:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.