Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 19:49:00
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Desavanja nakon "Farme"  (Pročitano 26262 puta)
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
Folker Miloš Bojanić se tokom učešća u 'Farmi' redovno hvalio koliko je bogat, ali nikada nije napomenuo da ima puno novca zato što ga nikada ne troši.

Nekoliko njegovih kolega, uključujući Sinana Sakića, optužili su Bojanića da je štekara koja se nikada ne hvata za novčanil.

Da su ovi navodi tačni, potvrdilo je i nekoliko svedoka koji su imali priliku da pevača sretnu na bijeljinskoj televiziji TV BN. Bojanić je nakon gostovanja na televiziji došao u restoran i seo za sto za kojim je već bilo nekoliko pevača i novinara. Prema rečima prisutnih, Miloš je naručio kafu ne ponudivši nikog drugog pićem, a potom se izvukao da ne plati.

„Prišao je, pozdravio se i seo za naš sto. Naručio je sebi kafu, ne ponudivši nikoga ostalog, što je osnovni red. Pogotovo ako se uzme u obzir da su tu sedeli pevači koji su za njega legende. Kad je konobarica došla da mu naplati tu kafu, Miloš je bez trunke blama izvadio 500 evra, rekavši da nema ništa sitnije!“ isričao je jedan izvor za 'Kurir', dodavši da je konobarica, naravno, nije ni pokušala da naplati kafu od pola evra.

Bojanić je ovo uradio nekoliko puta u istom restoranu, svaki put nudeći krupnu novčanicu da plati najjeftinije piće, i svaki put se izvukao, rekao je 'Kurirov' izvor.

Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
Završio se treći rijaliti šou u kom je učestvovao Dragan Marinković Maca, popularni glumac i voditelj koji, uprkos velikoj podršci obožavalaca, ponovo nije uspeo da izađe kao pobednik.

Iako su mu dali nadimak večiti gubitnik, Marinković se ne oseća tako i kaže da je zadovoljan svojim učešćem.

„Zadovoljan sam i ne kajem se ni zbog čega. Učešće u rijalitiju može da bude kontraproduktivno za karijeru, ali po moju nije bilo.Prvi put sam ušao da bih se probio na ovdašnje tržište. Drugi i treći put razlog je isključivo bio novac. Prvi put sam bio razočaran jer nisam pobedio, ali druga dva puta nisam ni pomislio na to. Tad sam bio pametan, pa sam se ugovorom obezbedio. Ne smatram sebe gubitnikom,“ kaže Maca za ’Press’.

Naravno, pitanje o Milošu Bojaniću nije moglo da se izbegne, a glumac kaže da folkeru najviše zamera pričanje o ratu i vređanje na nacionalnoj osnovi.

„Rastao sam u višenacionalnoj sredini i ne volim da se vređamo na taj način. Ne bih raspravljao o tim navodima, jer sam pacifista, čist i neokaljan. Ljudi kao on me ovde nazivaju balijom, a maliciozni u Sarajevu me zovu Srbenda. Nemam šta da pričam sa ljudima koji su ostrašćeni,“ priča Maca i dodaje da se sa Bojanićem nikada neće pomiriti.

„Čovek je makijavelista i stojim iza svega što sam rekao. Posle svega, ne bih mu pružio ruku, jer su naš način života i stavovi dijametralno suprotni,“ konstatuje Marinković, koji će se sada okrenuti nekim lepšim stvarima, poput iščekivanja da ponovo postane otac. Njegova devojka Tijana je u sedmom mesecu trudnoće, pa se par uveliko priprema i uređuje dečju sobu.


Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
Pevačica Mina Kostić i njen brat, reper Ivan Ivanović Đus nakon izlaska iz "Farme" nisu se ni jednom čuli.

Pretpostavlja se da je Đusu zasmetalo sestrino druženje sa Milošem Bojanićem zbog kojeg je izbačen sa "Farme", kao i to što Mina nije stala na njegovu stranu kao većina farmera, piše Press.

"Đus i ja se uopšte nismo čuli. Kada sam izašla, nije me zvao niti sam ja njega zvala, a iskreno nisam imala ni vremena. Čudno je da otkada je izašao sa "Farme" nijednom nije okrenuo tetku, a moju majku Dudu" rekla je Mina za Press.

Kontroverzni reper bio je još manje rečit od Mine, pa je kratko izjavio: "Telefon je skup i nemam para da plaćam dopune i telefonske račune".



Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
HTC One
Dokle ce bre da laze da joj je ta Duda majka.  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Nokia 
pa ne mogu da verujem da i dalje dovode te debile i imaju uzivo ukljucenja  Smile
al' je ovaj narod ovca za sisanje  Smile
juce se javlja jedna i kaze :jedva sam vas dobila, zovem od prvog dana farme , sva sam uzbudjena : idi bre zeno u k*c  Smile Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
'Farma' je odnela i svoju prvu žrtvu – uginula je krava Bilja, maskota ovog popularnog rijalitija. Za njenu preranu smrt vlasnica životinje Dragica Janković krivi nemarnost farmera, a najviše političara Rake Radovića, za kog se mislilo da se razume u uzgoj krava.

„Meni je kriva produkcija, a njima Raka u koga su imali poverenja da zna oko životinja zbog čega su me i sklonili sa farme. Bilja je imala prvo problema sa želucem, i to sve zbog hrane koju su joj davali. Naime, Raka joj je davao suvu jarmu i muzao je jednom rukom,“ rekla je Dragica novinarima 'Alo'-a, dodavši da je krava uginula posle teljenja. „Prilikom teljenja, posteljica ne sme na silu da se čupa i trebalo je mene da čekaju da vidim sve. Raka je izbacio posteljicu jer se, navodno, razume i naravno da je ostao deo i nastala je sepsa! Čim su je otelili, sklonili su se i tele je ostalo samo, pa sam ja morala da idem. Produkcija nije htela da me pusti jer su, kako oni kažu, bili uživo u programu i nekako sam se do kraja izborila da uđem.“



Veterinari su stigli prekasno, i Bilja je uginula. Jankovićeva će za to dobiti novčanu odštetu jer je krava bila osigurana.

„Veterinari su učinili sve što su mogli! Mi smo za te krave primili novac, ali smo dali uslov da sa njima sve bude u redu, a oni nisu našli nekoga ko ume da se brine o njima. Rekla sam Raki dosta puta da ne sme neke stvari da radi jer žlezde mogu da se upale, ali on je radio kako je on hteo. Miloš je jednom umesto koštanog brašna dao so i odmah sutradan je bilo problema. Ja sam pokušala da mu objasnim kako treba da radi, ali to nije bilo moguće, jer je smatrao da je pametniji,“ priča Dragica, dodavši da farmere treba novčano kazniti zbog nemarnosti.

Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
oh that sexy sexy sexy dude  Smile

IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


edit by cg_ac: Reklamni elementi nisu dozvoljeni

Zodijak
Pol
Poruke 54
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
pa ne mogu da verujem da i dalje dovode te debile i imaju uzivo ukljucenja  Smile
al' je ovaj narod ovca za sisanje  Smile
juce se javlja jedna i kaze :jedva sam vas dobila, zovem od prvog dana farme , sva sam uzbudjena : idi bre zeno u k*c  Smile Smile
Bravo Sandra , farma i nije toliko bolesna kao neki koji su ziveli sa farmom i trosili zadnju kintu na glasanje.Posle kazu kriza kod nas a strpali su u dzep produkciji milione.Sto je naj veci apsurd pobedio je covek koji je pun kao brod! Toliko ima gladnih toliko je kuca poplavljeno po Srbiji ali nee treba Milosu jos sto somica!!!Mora "nacija" da se samozadovolji!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.99
mob
Apple iPhone SE 2020
Raka spreman za sud zbog misteriozne smrti krave Bilje
Dragica je htela da krava umre na farmi!
Četvrtak - 08.07.2010

Kako trenutno stvari stoje, misteriozna smrt krave Bilje, jedne od maskota farme, neće biti rešena sve dok se ne obavi iskopavanje i sudski pregled leša životinje.

Naime, iznerviran optužbama da je direktni krivac za prerano uginuće životinje, koje je protiv njega iznela Dragica Janković, Biljina vlasnica, političar Raka Radović je odlučio da svoju nevinost, ako treba, dokaže i na sudu.
- Budem li video još jedan ovako glupi Dragičin komentar, tužiću je, a razlog zbog čega je Bilja uginula može se utvrditi i posle godinu dana od zakopavanja - rekao je Radović za „Alo!“, a onda iskoristio priliku i da se preko našeg lista direktno obrati Dragici.
- Gospođo, istina je na sasvim drugoj strani, a ako podvalite drugima, meni ne možete. Vi ste na farmu doveli Bilju koja je već bila bolesna. To sam primetio kad je slabo jela i sve više je gubila telesnu masu. Na moju intervenciju, zadruga je uvek dovodila veterinare koji su vrlo savesno obavljali svoj posao. Dolazili su u nekoliko navrata, ali kravi je bilo sve gore. Oni mogu da potvrde da krava prilikom teljenja nije imala trudove, već su joj injekcijama izazvali napone. I to je delovalo slabo, tako da smo bukvalno iz nje iščupali tele. Tele je zdravo i sa njim uopšte nije bilo problema. A što se tiče čupanja posteljice posle teljenja, uvek se sačeka da krava kontrakcijom materice sama izbaci posteljicu i pazi se da je ne pojede. Ja sam je odmah izbacio na đubre - kaže Raka i dodaje da je Dragici na vreme skretao pažnju na kravine zdravstvene probleme.
- Bilji je bilo sve teže i u nekoliko navrata govorio sam Dragici: „Vodi ovu kravu kući i pokušaj da je lečiš jer ovde nema uslova za to.“ Na moje insistiranje kod zadruge odvela ju je i nije joj se ostvario cilj da životinja ugine na farmi - konstatuje ogorčeni Raka, koji smatra da je Dragica sve vreme znala šta će se desiti.
- Nije dozvolila obdukciju jer ju je bilo strah da se ne otkrije šta je uzrok smrti. To je samo znak da je unapred sve znala. Ljudi dozvole obdukciju deteta, a ona ne da za kravu, ko bajagi joj žao. A kad sam je pitao šta je s kravom, rekla mi je da je uginula bez trunke sažaljenja, i to pre 20 dana. Otkud sada ta lažna patetika?! Predlažem „Pinku“ da ne da odštetu nijedan dinar. Dragica neka tuži, a ja ću na sudu dokazati da je dovela bolesnu kravu. Tvrdim da je na farmi stoka čuvana sa maksimalnom pažnjom. Ne znam kako komentariše smrt još 34 krave na tom području. Da li sam ja kriv i za njihovu smrt?!
 
Krave su hranjene kako treba
- Miloš i ja smo krave zobili istom prekrupom i hranili istim senom, s tim što smo Ljilji davali i koncentrat. To da je zob davan suv je čista laž! Valjda se sećate moje reči zabutavanje, što znači zamešivanje. Sa čim no sa vodom? - kaže Radović.

A. Veljković


Izvor: Alo

Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
znala sam da Rakisa na sud  Smile...kakva je to uvreda ...gora od "ti si komunista volimo te ko isusa:" Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 19:49:00
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.