Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 19 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šešelj iz Haga naručio ubistvo Nikolića!  (Pročitano 17388 puta)
Svedok stvaranja istorije


alitur vitium vivitque tegendo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17042
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Nokia 3510
Ја овде јавно могу да кажем да нисам никад био, нити сам члан дотичне странке. а ти сио се јавно хвалисао како си био припадник озлоглашене паравојене, терористичке организације ''Отпор''.

То што се чује, није оно што ти мислиш. То ти ландара празилук из гузице Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
У пороку је слађе: сви порок грде, а сви у њему живе, само што сви крију...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Daj bre Zile kani se praziluka,bolje predji na maline Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Čuvaj se - pas ujedam!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1155
Zastava Pozarevac
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 5.1.21214
mob
Samsung neki
Pozdrav druze.
I ne pominji mi furune i sporete, ovih dana spremam drva za zimu.
Kako zatvorim oci ono bagrem, bagrem, hrast, opet bagrem pa jasen pa Seselj pa Ceda pa bukva pa Boris...
Nemoj da se cudis ako me uskoro vidis na prihologiji.
IP sačuvana
social share
Kažu da je život kao jednosmerna ulica, moj nekako više liči na kružni tok.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Ne sekiram se ja za tebe,u tebe je zdrav razum! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Čuvaj se - pas ujedam!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1155
Zastava Pozarevac
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 5.1.21214
mob
Samsung neki
@rinaka
I kako da covek ne popizdi kad mu se ovako okace.
Resio da ga napenalim pa to ti je.

@persona
Prvo - da pozoves one tvoje kolege koji su kod mene vec zapoceli terapiju jer nemam ni vremena ni zivaca da vas svakog pojedinacno lecim.
Drugo - da se zaperete da ne smrdite na dupeta politicara kojima morate da se uvlacite jer je cistoca pola zdravlja.
Trece - nije mene nikad bilo, kao neke, sramota ni strah da kazem ni ko sam i sta radim ni sta sam radio jer se nikad ne krijem iza bilo koga i zato sam sto puta najebao u zivotu i ponosim se bukvalno svakom stvari koju sam uradio kao sto stojim i iza svakog mog posta na ovom forumu.
Ajde sat za njih pa se vratite da da cika Zika po jedan lekic.
IP sačuvana
social share
Kažu da je život kao jednosmerna ulica, moj nekako više liči na kružni tok.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


alitur vitium vivitque tegendo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17042
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 3510
СРС: Шешељ није наручио убиство Николића


Српска радикална странка (СРС) добила је од Тужилаштва за организовани криминал обавештење да председник ове странке Војислав Шешељ није осумњичен за наводно планирање убиства председника Српске напредне странке (СНС) Томислава Николића.
Функционер СРС-а Борис Алексић рекао је на страначкој конференцији за новинаре да је у овом обавештењу "у вези са писањем медија о планирању убиства Николића, наведено је да Шешељ нема својство окривљеног (...) па, сагласно томе, не постоји ни основана сумња у том правцу".   
Он је рекао да су подаци које су пласирали Николић и заменик председника СНС-а Александар Вучић у медијима "обична лаж" и да је председник судског већа Хашког трибунала Жан Клод Антонети, пре четири месеца затражио од надлежних у Србији податке о наводном припремању тог атентата.   
Подсећајући да су СРС и сам Шешељ раније поднели кривичне пријаве против одговорних за неистине, Алексић је рекао да се Тужилаштво није изјаснило како је осуђени Милош Симовић обавестио и кога о наводном припремању атентата.   
Наводећи да је Вучић контактирао са адвокатима Симовића и да је на тај начин припремљена акција, Алексић је рекао да је то учињено с циљем да се отежа положај Шешеља у Хагу, да се његов поступак одуговлачи, да му се додатно угрози живот, као и његове породице.   
Оптуживши Николића да је "координисао са Тужилаштвом Трибунала у Хагу", Алексић тврди да је здравље Шешеља угрожено и да му је живот у опасности, јер од октобра 2009. године добија кардиотоксичне лекове који изазивају аритмије.   
Алексић је рекао да је у "Блицу" 29. јуна објављено да је, наводно, Шешељ наредио ликвидацију Николића из Хага, а Николић је истом листу 1. јула изјавио да Шешељ "хоће да га убије због пропасти СРС", а потом је СРС затражила од надлежних органа информације да ли је то истина или лаж.   
Шешељу, који је добровољно отишао у Хаг у фебруару 2003. године, од новембра 2007. године суди се за злочине против човечности и повреде ратног права и обичаја у Хрватској, Војводини и БиХ од 1991. до 1993. године.

IP sačuvana
social share
У пороку је слађе: сви порок грде, а сви у њему живе, само што сви крију...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9

То што се чује, није оно што ти мислиш. То ти ландара празилук из гузице Smile Smile Smile
...ide selom,a iz bulje rasirio praziluk,kao paun perije,a?
na to si mislio?

@persona
Prvo - da pozoves one tvoje kolege koji su kod mene vec zapoceli terapiju jer nemam ni vremena ni zivaca da vas svakog pojedinacno lecim.
Drugo - da se zaperete da ne smrdite na dupeta politicara kojima morate da se uvlacite jer je cistoca pola zdravlja.
Trece - nije mene nikad bilo, kao neke, sramota ni strah da kazem ni ko sam i sta radim ni sta sam radio jer se nikad ne krijem iza bilo koga i zato sam sto puta najebao u zivotu i ponosim se bukvalno svakom stvari koju sam uradio kao sto stojim i iza svakog mog posta na ovom forumu.
Ajde sat za njih pa se vratite da da cika Zika po jedan lekic.
...pogodi  @rinaka da si furundzija,kao smederevac na III sprata!
...to oko guzice,ti stoji u opisu,onoga sto ti landara iz dupeta,a ti pomislio da su muda
...znas li koliko bilo koga na ovom forumu briga ko si,sta si,sta radis i iza cega mozes da stanes!?
to da si nabedjen mali palanacki prazilukas,cuj palanacki!?
...a to za lekic.damo mi tebi ku*ceve da duvas,da izigravas onu foku iz cirkusa,sto duva trube,a?
pa ko pre ozdravi,moze?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 19 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.