Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 10:54:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa spavanjem  (Pročitano 2831 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2292
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
Citat
Kazem,glavi uzrok sve ovome je vreme,nemam sta da radim po ovakvom vremenu bilo koga da zovem nece zbog vremena

Pa ima i u kuci da se svasta nesto korisno uradi, naravno ukoliko nisi lenstina  Smile

Ja sam evo iskoristila ove grozne i sumorne dane da malo sredim kucu i ormane, u kuci sam radila vezbe, masirala se, citala knjigu , kuvala nova jela ....ma ima sta hoces samo ti treba volje  Smile Smile

 Smile

Pazi meni je problem sto imam samo 5 pravih prijatelja...Ili mozda 4.5...U svakom slucaju jedan od tih koji bi uradio sve za mene i koji iako sam ja njemu takoreci stariji brat on me zaista jedini poznaje,tokom skolske godine svaki dan me budio da idem u skolu u 12:00 uvek sredi puskice za kontrolne i sebi i meni,najbolje me poznaje,ali nije sportski tip,pika WOW i ostala sranja,on cak ni ne izlazi samnom,jednostavno ne voli,nije taj tip...Drugi je nekako pickast...Ukratko da ne smaram puno,znate onaj osecaj kad gledate druga kako se blamira a vi samo sklonite pogled od njega zato sto vas je sramota cak i da ga gledate...On se nikad ni ne javlja na telefon,ali s njim najvise izlazim...E sad tu su mi 3 druga iz drugog mesta,nekih 40 minuta voznje autom dakle drugo mesto,cesto ja idem kod njih oni kod mene,medjutim oni idu rade,dnevnice,sami sebe sredjuju za skolu...A ja sam lenjstina i to jako jako velika...U svakom slucaju nemam savrsenog druga,ludaka kao sto sam ja koji bi u svako doba noci da ga zovem izasao samnom napolje bez pitanja,bez obzira kakvo je vreme,da li je rat,da ludujemo...nadam se da me kontate...Volim da se bavim sportom,ali nisam onaj tip smaraca da uzmem loptu i idem sam da bacam  Smile
IP sačuvana
social share
Citat
Buki si tu?Sta cemo da radimo

Citat
kako šta ćemo, pa da završavamo poso  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Safari 5.0.375.70
mob
Apple iPhone SE 2020
Dane, dosta je bilo Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla AskTbGOM2 3.7.0.2
mob
Samsung S8
Jel me zajebavas da SeJdorf novi nalog napravio...e Dane, Dane... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 147
OS
Windows XP
Browser
Mozilla AlexaToolbar alxf
odes do prve sportske radnje, kupis one debele adidas carape(ne moraju adidas, te su mi prve pale na pamet, ali obavezno bele), kupis duboke patike (crne, sa sto tezim djonom), provedes u njima 48 sati, skines patike, proveris da li su carape bele. Ako jesu, ponovis ovo i tako sve dok carape ne budu crne. Kad carape postanu crne, izujes patike, izujes carape, stavis pod jastuk i ima da spavas kao mala beba... Znam da mnogi ne veruju u vradzbine, ali ova gatka sto posto radi Smiley
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 10:54:51
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.