Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 09:07:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: The L Word  (Pročitano 13751 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
A izvini, koliko sezona serije treba da odgledas da bi zakljucio da ima mlaku ili nikakvu radnju?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
HTC One
Minimum 5-7 epizoda svake serije osim neke boze koja se vec u prvoj epizodi potpuno "otvori".

Imas odgovor na prethodnoj strani.  Smile
« Poslednja izmena: 26. Jun 2010, 13:23:09 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Nokia 
sada ne gledam ...gledala sam nekoliko epizoda sa pocetka ... i vise ne ...pogotovu me dzeni nervira sa onim njenim krupnim ovca ocima ... tako bi je slatko za kosu pa po podu  Smile


sta tamo nije tabu ? jebu se svakako na svakojakim mestima ...to gledaju deca jer ide u dnevnom terminu kao repriza sad na fox lajfu  Smile... a kako se i sa cime i sa kime jebu o tome ne bih da raspravljam ...

kad sam videla tipa koji ima kurac(logicno) ali je toliko poremecen da hoce da bude lezbejka i vadi dildo da jebe ovu drugu a ona ga pita :"sta ce ti to imas pravi kurac?"  Smile
al' ne lezi vraze pade on\ona u histerican plac jer je do te mere poremecen da ne zna ni da li je covek ili ameba jbt zivot  Smile

sta recimo ovde ima duboko ? objasni mi ti jer evo ja sam glupa nis' ne kontam  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
HTC One
Citat
.to gledaju deca jer ide u dnevnom terminu kao repriza sad na fox lajfu 

Nije tacno, ide svaku noc u 00:50.

Citat
a kako se i sa cime i sa kime jebu o tome ne bih da raspravljam ...

Zato sto nema o cemu da se raspravlja.  Smile

Citat
kad sam videla tipa koji ima kurac(logicno) ali je toliko poremecen da hoce da bude lezbejka i vadi dildo da jebe ovu drugu a ona ga pita :"sta ce ti to imas pravi kurac?"  Smile
al' ne lezi vraze pade on\ona u histerican plac jer je do te mere poremecen da ne zna ni da li je covek ili ameba jbt zivot 

I sta je tu komplikovano? Cinjenica da postoje ljudi sa ozbiljnim poremecajima identiteta? Taj segment uopste i nije bitan za celu seriju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Nokia 
bitan je,jer su svi sa poremecajem identiteta zastupljeni u toj seriji.
da se snimalo u nekoj psihijatrijskoj ustanovi sa dr.Hausom serija bi bila pogodak..ovako ... Smile


i nemoj da se ljutis kad neko nema isto misljenje kao ti  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Odgovoricu ti na onaj post sa prethodne strane kasnije, posto se sad zurim..
Ukratko...mene je odavno prosao taj fazon da neki dublji smisao i filozofiju i poentu nalazim u svakom djubretu koje se pred mene postavi...To je onda valjda kad si mlad i pun entuzijazma za filozofijom i u svemu bi nasao nesto...samo da ne sve ne bude prazno i povrsno  Smile Izvzlacis stvari iz koncepta, na silu guras neki smisao u besmisao...
Medjutim, posle sam skontala da nemaju sve stvari neku dubinu ili poentu...i da neke to ne zasluzuju.

Prosto, svako vidi neku poentu tamo gde zeli da je vidi, to nije nista drugo do nas samih. Ja ovde vidim obicnu jebacinu, pricu u kojoj se sve sto se desava desava upravo zbog seksa, gomilu random poremecenih likova, odnosi koji su u sustini komplikovani samo zbog toga sto se ne zna ko je sa kim bio, i medjuljudske odnose iza kojih je citava podloga samo seks i nista vise(sto svakako nije odlika ''drame''). Eto, to ja vidim, a ti prosto ne mozes da me ubedis da tu postoji nesto vise zato sto...je to samo ono sto mi zelimo da vidimo.

Pa ja u Panovom Lavirintu vidim gomilu stvari, a opet brdo ljudi koje znam tu ne vidi nista sem obicne bajke..I to je sasvim OK, zaista. To je nase kako cemo da tumacimo i sta ce nesto u nama da pokrene...

A ove novokomponovane serije u kojima se ide samo na to da se sokira sto vecim brojem bizarnosti sa nigde vezom...Peglira mi se od njih.
« Poslednja izmena: 26. Jun 2010, 13:39:22 od osma_putnica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
HTC One
Citat
Eto, to ja vidim, a ti prosto ne mozes da me ubedis da tu postoji nesto vise zato sto...je to samo ono sto mi zelimo da vidimo.

Da nisam vise puta naglasio da necu nikoga da ubedjujem, pa da razumem.  Smile

I to nema nikakve veze sa godinama osim ako nije pokusaj spustanja.  Smile Ja od kada znam za sebe, od kada sam bio klinac uvek u necemu trazim sustinu i dublju poruku, Zato sto sam takav a ne zato sto zelim nesto da opravdam toga radi. Samo se neki uglovi gledanja vremenom menjaju ali takav nacin gledanja stvari nikada.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Znaci.. sve se svodi na licni utisak i tvrdnju "Viiiii neeee vidite" Smiley

OK... te zenke su veoma nerealne... na nivou Sex and the City... samo sto se lalala sa pripadnicama istog pola... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
HTC One
Ne vi ne vidite, vec vise cudjenje koliko ljudi dozivljava seriju drugacije od mene, napravite bre razliku izmedju tvrdnje da ste coravi sto nesto ne vidite i misljenja da je serija dobra.  Smile

Npr. Osma ne voli True Blood i isto joj je lose kao L word, ti volis True Blood. Milion razlicitih ukusa i kombinacija sta se kome svidja a sta ne, ali ovde su svi gotovo negativni sto se serije tice pa me to stvarno cudi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Nokia 
sve u svemu ..sta nas briga, sta te briga...ti gledas , mi ne...opusteno nastavi ...lagano  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 09:07:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.