Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Kako ocenjujete nastup Srbije na SP?

Glasanje završeno: 31. Jul 2010, 13:03:23

Igrali su na SP i to je najvaznije
13.5%  (7)
Nismo imali srece
19.2%  (10)
Sudije su nas ostetile
7.7%  (4)
Sami smo krivi
36.5%  (19)
Ovo je nasa realnost
23.1%  (12)
Ukupno glasova: 52
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Orlovi dolaze kuci  (Pročitano 27847 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Антић остаје селектор

Селектор српске репрезентације Радомир Антић тачно у подне о наступу "орлова" на Светском првенству у Јужној Африци. "Потписивањем уговора преузео сам обавезу. А када преузмем обавезу, ја не одустајем од ње", гласио је одговор Антића на питање да ли остаје селектор.

Антић је на критике одговорио опширним излагањем на конференцији за новинаре у хотелу "Хајат" у којем је истакао да је његов тим био спреман и да је то показао на сва три меча.

"Потписивањем уговора преузео сам обавезу. А када преузмем обавезу, ја не одустајем од ње", гласио је одговор Антића на питање да ли остаје селектор.

Антић је истакао да је просек српске репрезентације 26 година и констатовао да је "Радомир од првог дана гледао даље од носа како би оставио квалитет и за убудуће". "Према томе, један пораз нас неће довести у сумњу".

Није желео да одговара на критике и поједине оштре оптужбе, попут оцена некадашњег првог човека Партизана Ненада Бјековића, који га је назвао "демагогом и фолирантом".

"Култура ми не дозвољава да уђем у полемику. Ако екипа 23 пута шутне на гол (у мечу против Аустралије) то је чињеница. Све остало је паушално и код Радомира не пије воду", рекао је Антић.


"Мислим да смо оставили добру слику. Кад смо играли најбоље против Гане примили смо гол и изгубили. репрезентација, за коју су неки рекли да 'није спремна', победила је Немце тако да су нам сви аплаудирали. У трећој утакмици смо дали све од себе да победимо. Ако то нису довољни аргументи, онда морате да их потражите од неког трећег", рекао је Антић.

О наводној неспремности играча, Антић је имао спреман податак: "Милош Нинковић је, рецимо, постио због смрти баке пред меч са Аустралијом, па је потом претрчао 13 километара. То довољно говори о њему".

Антићев први наступ пред нацијом уследио је свега неколико дана пошто је председник Фудбалског савеза Србије Томислав Караџић најавио да ће селектор, због финансијског фијаска на Мундијалу, морати да прихвати смањење плате, упркос чињеници да је нови уговор потписао непосредно пред почетак припрема за фестивал фудбала у Јужној Африци.
 
Србија је на Мундијалу одиграла три утакмице. Поражена је од Гане и Аустралије, а победила је Немачку.



Izvor: RTS
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Srbi, čuvajte Radomira!

Ivan Zamorano za Press: Poznajem Antića iz Reala i dobro znam koliko njega svi cene. Uveren sam da je najzaslužniji za sve vaše uspehe, tako da ne treba da ga krivite za ispadanje sa Mundijala


Ceni mistera... Ivan Zamorano legenda čileanskog fudbala

Legendarni čileanski centarfor Ivan Zamorano kaže da je reprezentacija Srbije napravila najveće iznenađenje u dosadašnjem delu Mundijala, pošto je u Port Elizabetu savladala Nemačku! Čovek koji je zbog sjajne igre glavom nosio nadimak Helikopter u razgovoru za Press rekao je da selekcija Joakima Leva ima najveće izglede da 11. jula u Johanesburgu osvoji „zlatnu boginju", pa je zbog toga pošteno nahvalio igru „orlova" u tom meču.

Bivši napadač Real Madrida dodao je da mu nije jasno kako je Australija uspela da nas pošalje kući, uz tvrdnju da na klupi naše selekcije sedi majstor taktike i motivacije Radomir Antić.

- Nisam gledao vaš duel sa Australijom i prilično sam se iznenadio kada sam čuo rezultat. Bio sam ubeđen da ćete lako savladati „sokerose", jer ste ostavili impresivan utisak u duelu sa Nemačkom. Ne poznajem mnogo vaš tim, ali Radomir Antić je vaš najjači adut. Znam koliko ga i danas poštuju u Real Madridu i siguran sam da on nosi najveće zasluge za trijumf nad Nemačkom.

Jedan od najboljih igrača u istoriji južnoameričkog fudbala trenutno je angažovan kao stručni konsultant na državnoj čileanskoj televiziji. On je rekao da nije impresioniran kvalitetom fudbala u Južnoj Africi, odnosno da su tu činjenicu iskoristile selekcije poput Gane, Urugvaja i Paragvaja.

- Ovde se izdvajaju samo četiri reprezentacije: Holandija, Argentina, Brazil i, posebno, Nemačka. Mislim da „panceri" imaju najveće izglede da osvoje Mundijal i zato vaš trijumf nad tom reprezentacijom dobija na značaju. Ubeđen sam da je to zasluga vašeg selektora Radomira Antića. Jedino na tom meču nisam video brzu tranziciju u igri „pancera". Bila bi velika greška da posle ovog Mundijala ostanete bez Antića.

Koliko Ivan Zamorano poštuje Radomira Antića najbolje govori podatak da pri svakom pomenu kormilara „orlova" podiže palac na gore. On je otkrio da je držao fige reprezentaciji Srbije i zbog pomoćnog trenera i njegovog zemljaka Hulija Morena.

- Šta kažete, da je Hulio i dalje u Johanesburgu? Imate li njegov telefon, moramo da se vidimo dok je ovde. On je moj prijatelj. Nismo se dugo videli, pošto je on mnogo vremena provodio u Srbiji i Evropi. To je jedan sjajan tip. Promenio sam mnogo klubova, ali Hulio je jedan od najvrednijih trenera koje sam upoznao. Lako je bilo Antiću da pobedi Nemačku kada mu je Hulio sve pripremio. Ovo poslednje je šala... - rekao je Zamorano.

***
Čile napravio uspeh

Dva sata pre početka duela između Brazila i Čilea, Zamorano je podvukao da njegovi zemljaci imaju pred sobom nemoguću misiju i da će vrlo teško izaći na kraj sa petostrukim šampionom sveta.

- Mi smo plasmanom među 16 napravili ogroman posao. Da nam je neko drugi rival, bio bih mnogo veći optimista. Videli ste kako igra Brazil na ovom prvenstvu. Tvrdo i timski, kao neke evropske ekipe, a opet imaju ogroman individualni kvalitet. Biće mnogo teško - rekao je Zamorano pre meča koji je njegova selekcija izgubila sa 3:0.



Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.