Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Kako ocenjujete nastup Srbije na SP?

Glasanje završeno: 31. Jul 2010, 13:03:23

Igrali su na SP i to je najvaznije
13.5%  (7)
Nismo imali srece
19.2%  (10)
Sudije su nas ostetile
7.7%  (4)
Sami smo krivi
36.5%  (19)
Ovo je nasa realnost
23.1%  (12)
Ukupno glasova: 52
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Orlovi dolaze kuci  (Pročitano 27846 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
jel ima neki video?/ video sam nesto malo na tv-u

za sada ne onaj koji moze da se prenese ovde Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 29583
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
Citat
"Jedan smrad, jedno govno, jedna gnjida... Naneo je bol i tugu osam miliona Srba. Želim mu sve najgore. Da mu se sve vrati, da ne sudi više nikad nikome i da ga pojedu lavovi u Africi!", iskalio je bes Vladimir Stojković preko svog laptopa samo dva sata posle meča sa Australijom, prenosi list "Alo".

Ахахахаха  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla AskTbGOM2 3.7.0.2
mob
Samsung S8
Koja je Anticeva omiljena knjiga?

"Orlovi rano lete"

Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
U vezi  Laneta Jovanovica i njegovog razgovora sa malim Nikolom:
Lane je stvarno takav covek,gromada od coveka.On,koji sam ima troje dece u jeku Belgijskog prvenstva nalazi vremena i posecuje decu u sirotistima,hendikepiranu u kolicima i sl. koja su izrazili zelju da se upoznaju i slikaju sa tada najboljim strelcem Belgijske Lige i njihovim Idolom,Lanetom.
I dan danas mozete da nadjete takve fotografije na sajdu Standarda iz Lijeza,Lanetovog kluba.
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17645
Zastava Крагујевац
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.70
mob
HTC 
lane je veliki covek
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Још један неуспех


И финансијски фијаско, тако је први човек Фудбалског савеза Србије Томислав Караџић прокоментарисао наступ "орлова" на Мундијалу у Јужној Африци. Финансијски фијаско ће довести до "кресања" плате и селектору Радомиру Антићу. Убидуће храбрије и са више нападача.

"Доживели смо још један неуспех, а за њега није било разлога. Имали смо све услове. Никада фудбалска организација није тако озбиљно пришла такмичењу као овом. Имали смо квалитет, а нисмо успели, захваљујући томе што смо наивно изгубили две утакмице", рекао је Караџић.


Томислав Караџић

"Остварили смо историјски успех победом против Немачке, али можда би било боље да смо играли нерешено. Онда бисмо храбрије и амбициозније ушли у меч против Аустралије и можда бисмо победили".

"И даље верујем да наш пројекат са Антићем у даљем развоју нашег фудбала није под знаком питања, али нећемо лакомислено прећи преко овог Светског првенства. Тражићемо од стручних људи, тренерске организације и селектора одговор на питање зашто нисмо успели. Заједно смо поделили многе радости за ове две године. Нема разлога да не поделимо и овај пораз. Нема колективне одговорности. Прихватам и свој део. Треба поштено да се изведе колика је чија одговорност, да што пре донесемо закључке и окренемо се новим задацима".

"Нови уговор са Антићем је ступио на снагу, али с обзиром да смо доживели финансијски фијаско, мораћемо да режемо све трошкове. Наравно да ћемо сагледати и питање трошкова струке. Отворено ћемо разговарати. Уговор са селектором пројектован је на бази процењених успеха на Светском првенству и прихода који би тако дошли. То се није десило".

"Тражили смо три бода против Аустралије са једним шпицем. Биће много полемике око система који смо раније гајили и који нам је донео успехе. То је питање за струку. Требало је да будемо агреисвнији, храбрији, са више нападача. Да ли бисмо тако победили, то је ипак хипотетичко питање".





ФСС осам милиона долара за пласман на Светско првенство.

"Играчима је припало 40 одсто бруто зараде од пласмана. Награде за касније биле би по 50 одсто. Разговарали смо са капитеном и његовим замеником после утакмице са Немачком и договорено је да им дамо још по 400.000 долара за пласман у четвртфинале и 800.000 за полуфинале".

"Жао ми је што нисмо успели. Жао ми је, пре свега, играча, јер имају квалитет и потенцијал. Могли су да постану славни. Пут нам је био отворен, јер бисмо наишли на противнике који нису бољи од нас - САД, па Уругвај или Кореју".

"Тројица потпредседника, генерални секретар и ја смо све време били уз играче. Ниједан инцидент било које врсте нисмо приметили. Неке изјаве депласиране су од стране неких људи. Могуће је да ми ту информацију немамо. Атмосфера је била на најозбиљнијем могућем нивоу. Што се тиче организације свега што се дешавало у кампу, заслужује високу оцену".

"Први пут откако сам у фудбалу, а дуго сам ту, пет-шест играча тражило је да попричамо, непосредно пред повратак у Србију. Надам се да желе да причамо о њиховим плановима. Свакако ћемо разговарати. Највећа сатисфакција за све што радим у фудбалу је изјава капитена Дејана Станковића који ми је рекао: 'Жао ми је због свих нас, а због вас највише, јер видимо колико се трудите и колико радите'. Захвалан сам капитену, али нико, па ни ја, није изнад организације. Морамо да учинимо све да не користимо тешке речи тамо где нису потребне, јер и даље треба да живимо заједно".

"На прагу су квалификације за Европско првенство. Све негативне поуке морамо извући. Ове ране са Мундијала могу бити залечене једино леком који се зове пласман на Европско првенство".

"Мислим да ће наши навијачи и даље подржавати репрезентацију, да ће опет гледати добар фудбал и да ће пут који смо трасирали пре две године бити настављен. Потребна је и самокритика, блажена за нове резултате".

"Фијаско смо доживели у Немачкој, као и у Белгији и Холандији. Чини ми се да у такмичења улазимо са дозом бојажљивости. Морамо да видимо зашто. Овде нисмо доживели бламажу, али јесмо велики неуспех, много већи него што се сада чини".



***



Антић - Тачно у подне


Селектор српске репрезентације Радомир Антић тачно у подне о наступу "орлова" на Светском првенству у Јужној Африци. Очекују се одговори на питања која муче нацију од пораза против Аустралије и елимимације са Мундијала, после сјајне победе против Немачке, али и пораза од Гане и "кенгура".

Први човек "орлова" Радомир Антић ће тачно у подне одржати конференцију за новинаре, од које се очекују одговори на низ питања везаних за српску репрезентацију, пре свега хоће ли Србија морати да тражи новог селектора.


Агонија

Антићев први наступ пред нацијом уследиће свега неколико дана пошто је председник Фудбалског савеза Србије Томислав Караџић најавио да ће селектор, због финансијског фијаска на Мундијалу, морати да прихвати смањење плате, упркос чињеници да је нови уговор потписао непосредно пред почетак припрема за фестивал фудбала у Јужној Африци.
 
Србија је на Мундијалу одиграла три утакмице. Поражена је од Гане и Аустралије, а победила је Немачку.


И екстаза



Izvor: RTS
« Poslednja izmena: 28. Jun 2010, 09:27:28 od Oblachak »
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20

Al ga ovi klanjaju sve u 16... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
I Afrika plače za „orlovima"

Hotel gde su bili srpski fudbaleri izgleda zlokobno i prazno posle njihovog neslavnog i preranog odlaska sa Mundijala, osoblje kaže da su Antićevi momci bili baš fini, a da je selektor veliki gospodin


Nije im doneo sreću... Spoljašnjost hotela „Sanisajd" dan nakon što su ga napustili reprezentativci Srbije

Prethodne dve sedmice dobro čuvano utvrđenje kome su mogli da priđu samo odabrani, a danas pustara! Hotel „Sanisajd", mesto boravka fudbalske reprezentacije Srbije u Južnoj Africi, posle odlaska „orlova" izgleda tužno i zlokobno prazno, a naša trobojka, koja se i dalje vijori iznad recepcije, jedini je detalj koji ukazuje da su Stanković i drugovi baš u tom ekskluzivnom prostoru pripremali taktiku za mečeve protiv Gane, Nemačke i Australije.

Takođe, više nema rampe, niti pripadnika južnoafričke policije, koji su sa puškama na gotovs čuvali srpsku ekspediciju u Johanesburgu. Otuda su radnici pomenutog hotela sa setom gledali u pravcu čelnika našeg saveza, Tomislava Karadžića i Zorana Lakovića, koji su u petak posle podne spuštali kofere i pripremali se za odlazak kući. Bilo je potrebno prozboriti samo nekoliko protokolarnih rečenica sa osobljem „Sanisajda", pa shvatiti da se velika većina njih emotivno vezala za reprezentativce Srbije.

- Mnogo nam je krivo što su ispali. Da se tako izrazim, bili su baš dobri gosti. Dolazili su ovde u hotelski bar, pili kafu, smejali se, u najkraćem ponašali su se sjajno. Kada sam ja radila, nisu napravili nijedan problem, uvek su se uljudno javljali. Reči hvale za vaše reprezentativce imaju i moje kolege. Navijali smo za njih, nadali smo se da će što duže ostati sa nama - pričala nam je konobarica Eli.

„Gde si, brate?"

Da su reprezentativci Srbije ostavili sjajan utisak na osoblje hotela „Sanisajd" najbolje govori događaj u kome su glavne uloge namenjene četvorici konobara, koji su servirali obroke našim reprezentativcima. Oni su izveštače beogradskih medija dočekali rečenicom „Gde si, brate", a zatim spontano pomenuli još nekoliko izraza iz beogradskog slenga. Tako se, između ostalog, moglo čuti da su naši momci „vrh".

Kuvar progovorio srpski

- Nijedan igrač nije bio neprijatan. Takođe, i vaš selektor je veliki gospodin... Naučio je naša imena i time nas kupio... Navijali smo za Srbiju, posebno je u hotelu bilo živo u toku utakmice sa Nemačkom. Svi smo se skupili u baru i navijali za njih. Posle smo napravili špalir i čestitali im na uspehu. Dok su oni bili ovde, hotel je bio živ, a vidite sada, možete da birate gde ćete da sednete - uveravao nas je jedan od konobara.

Najveću korist od boravka naše reprezentacije u „Sanisajdu" izvukao je kuvar pomenutog hotela. S ponosom i širokim osmehom pokazivao je u pravcu lonca sa čorbastim pasuljem i odmah stavio do znanja da je to njegovih ruku delo.

- Ja sam sada vaš. Srbin! Ovo sam ja napravio, ajde da to probate pa da mi kažete da li ste zadovoljni. Sad znam da spremam srpska jela. Kuvar vaše reprezentacije me je naučio. Mnogo je dobar čovek, mi smo spremali, a on nas je nadgledao i govorio nam šta sve treba da stavimo. Moram da dođem u Srbiju što pre da ga vidim. Možda i unovčim novo znanje - kikotao se dok je pričao mladi kuvar.

***
Finalista stiže u „Sanisajd"

Trenutno u hotelu „Sanisajd" boravi samo nekoliko inostranih turista koji su došli da bodre svoje reprezentacije tokom Mundijala u Južnoj Africi! Krilo namenjeno našoj selekciji potpuno je prazno, a tako će biti do prvog jula, kada će u to zdanje doći jedna reprezentacija koja se plasira u četvrtfinale Svetskog prvenstva. „Sanisajd" će takođe ugostiti i jednog finalistu počev od 8. jula.



Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
"Orlovi" na 23. mestu

Kada se sve sabere i oduzme, reprezentacija Srbije je na Svetskom prvenstvu u fudbalu u Južnoj Africi zauzela 23. mesto.



Skor od jedne pobede i dva poraza nije bio u skladu sa očekivanjima i najavama, pa ostaje da se obavi analiza da li je moglo da bude bolje, a poučeni iskustvom možemo da kažemo da je moglo da bude i gore.

Selektor Radomir Antić će u ponedeljak u podne održati konferenciju za medije na kojoj će analizirati učinak na Mondijalu i dotaći se ostalih aktuelnih tema.

17. Obala Slonovače
18. Slovenija
19. Švajcarska
20. Južna Afrika
21. Australija
22. Novi Zeland
23. Srbija
24. Danska
25. Grčka
26. Italija
27. Nigerija
28. Alžir
29. Francuska
30. Honduras
31. Kamerun
32. Severna Koreja   

reprezentacija.rs
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
'Fan klub Orlovi' brane Antića od napada kolega

'Fan klub Orlovi' dodaju da nisu protiv kritika ali da one treba da budu argumentovane a ne ostrašćene.



Grupa navijača fudbalske reprezentacije Srbije "Fan klub orlovi" ocenila je danas da fudbalski treneri koji kritikuju neuspeh ekipe na Svetskom prvenstvu to čine bez argumenata i ostrašćeno i pozvala ih da saopšte koje su rezultate oni postigli u karijeri.

- Kao da su jedva čekali da se naša reprezentacija vrati i priželjkivali neuspeh. Tu pre svega mislimo na Milana Živadinovića i Dragoslava Stepanovića. - navodi se u saopštenju te organizacije.

- Obojica, verovatno, imaju želju da ga smene (Radomira Antića) i zauzmu njegovo mesto. - navodi se.

Ta navijačka grupa dodaje da nije protiv kritika ali da one treba da budu argumentovane a ne ostrašćene.

Fudbalska reprezentacija Srbije ispala je sa Svetskog prvenstva nakon prve faze takmičenja po grupama. Fudbaleri Srbije izgubili su od ekipe Gane i Australije, dok su u drugom kolu pobedili sa 1:0 ekipu Nemačke.

reprezentacija.rs
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 21 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.