Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:53:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Celilit masaza modrice  (Pročitano 16043 puta)
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Pa probaj da se ne masiras redovno, napravi pauzu od godinu dana pa uporedi celulit pre i posle. Imaces ga vise nego pre prve masaze. Naviknes dublje slojeve epitela na jednu cirkulaciju, prosire se krvni sudovi, bolja je razmena gasova i kad prestanes to da radis, svuda u dubinskom epitelu na telu ti je bila jedna sirkulacija, a na tom delu rapidno opada, mnogo vise masnih naslaga lepi se bas tu, tu je novo spremiste za masti... otvorena prazna fioka.

 Smile  nisam nigde procitala, okruzena sam psihopatama u bodibildingu i jos gorim psihopatama nutricionistima i samo kupim informacije  Smile a na svom primeru sam tri puta do sada videla i koliko je kontra-produktivna masaza. Pogotovo ako ides nesto za kratak vremenski period, tipa ides dvaki drugi (ili ne daj boze svaki) dan, pa jedno 20 tretmana .. sacekas jedno 9 meseci posle toga i mozes da se zakonom zastitis kao prirodan gejzir masnoce  Smile

Ja ne znam koje to sportistkinje imaju neki ozbiljan celulit  Smile Mozda ove sto bacaju kuglu ili plivacice ponekad od reakcionog povrsinskog sala zbog hladnoce vode.  Ili opet - genetika.  Smile

Kad zelis da se resis celulita, moras da menjas celokupnu ishranu, da unosis velike kolicine vode i da se svakodnevno bavis fizickom aktivnoscu a minimalno 3 puta nedeljno ozbiljnim fizickim naporima, poput treninga. Nije ti potrebna nikakva anticelulit masaza, osim ako su ti naslage celulita toliko ogromne i duboke kao posledica poremecaja metabolizma. Nema tog celulita koji moze da se razmije masazom a koji pun rad misica od nekoliko meseci ne moze da istopi skroz.

Citat
Inace, znam devojke koje u zivotu nisu potrcale, imaju mlitave noge sa atrofiranim misicma ali nemaju grama celulitisa, sve to jer se redovno masiraju ...

Ja znam devojke koje imaju sve to sto si nabrojala ali se uopste ne masiraju i nemaju ni trunke celulita. Dakle, genetika, sta drugo .. sta god, vanzemaljci  Smile Smile

No, svako ima svoj sistem  Smile  Ja ne bih isla na masazu vise nikad u zivotu, osim ako ne poludim. Necu da robijam nicemu sem sportu ..  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Sta znaci kada kazu da je celulit mek?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Znaci da nije tvrd  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
mob
Nokia 
Citat
Kad zelis da se resis celulita, moras da menjas celokupnu ishranu, da unosis velike kolicine vode i da se svakodnevno bavis fizickom aktivnoscu a minimalno 3 puta nedeljno ozbiljnim fizickim naporima, poput treninga. Nije ti potrebna nikakva anticelulit masaza, osim ako su ti naslage celulita toliko ogromne i duboke kao posledica poremecaja metabolizma. Nema tog celulita koji moze da se razmije masazom a koji pun rad misica od nekoliko meseci ne moze da istopi skroz.

Ne slazem se jer poznajem devojke koje se aktivno o bave plesom, skacu svaki dan najmanje 3 sata i nista bez masaze. A i vecina mojih drugarica se kune u masazu i nijednioj se nije vratio jos veci celulit nego sto su imale.
To sto kazes za sport je mozda i tacno ali vecina zena je lenja i pre ce otici na dobru i strucnu masazu nego da se muci na treningu. Ja evo treniram 3 puta nedeljno i kad se ne masiram odmah primetim grudvice. Ne vidim mi se kad stojim ali kad stegnem kozu tj povrsinski epitel vidim male grudvice. Cim se redovno masiram nemam ih. A inace imam odlicnu genetiku i jako zdravo se hranim i zivim. Nikad nisam imala tvrdokorni celulit jer se nikad u zivotu nisam zapustala, uvek se na vreme pokrenem i eliminisem ono sto mi smeta.
Mislim da sve zene moraju imati celulit zbog svoje specificne gradje. Kod muskaraca su ta povrsinska vlakna vertikalan, a kod nas horizontalna i to je razlog zasto se nama toksini skupljaju u tim tzv kucicama. Samo dobrom masazom mozes te toksine isterati iz tih dzepica i jako je bitno da radis pokrete prema srcu. Imam knjigu o celoj toj prici, pa cu prepisati jednom par clanaka ... Smile


Munka, kako se pravilno vozi bajk? De napisi, mozda ja negde gresim.  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Unosenjem velikih kolicina vode se nista ne postize... samo postajes jos veca pufnica, jer telo ne moze da izbaci toliku kolicinu vode...

Znaci... voda se pije samo kad si zedan... ta teorija o 2l vode + sva tecnost u hrani je dosla iz Amerike, gde je klima drugacija, gde je hrana drugacija i gde je nacin zivota drugaciji... i gde to podrazumeva da min 2 sata dnevno provedes u fitnes studiju...

Mnogo realnija je teorija o 2l tecnosti svega sto uneses u toku dana...

Ali.. dobro.. svako miluje svoj celulit na sopstveni nacin...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
mob
Nokia 



I to zavisi od organizma i metabolizma - nekom organizam zadrzava vodu, a nekom sve tera u besiku. Ja nemam problem za zadrzavanjem tecnosti i osecam da mi prija 1.5 ili 2 L vode dnevno....sve dok urin ne bude skroz svetao, naravno bilo bi super kad bi svakli dan popila 2 litra vode ali to nije slucaj...
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Naravno.. metabolizam je kod svakoga drugaciji... zato sam i napisala da svako treba da pije tecnosti koliko mu prija...

Ali, jednostavno... nekim ljudima ne prija... meni ne prija, moja drugarica je morala zbog misljenja njene nutricionistkinje da pije litre vode (jer navodno nema dovoljno tecnosti u organizmu), pa joj to nije nista pomoglo... niti je smrsala, niti su se popravili drugi problemi koje je imala zbog svega toga (celulit i sve ostalo)... sta vise... stanje se cak i pogorsalo...


S druge strane, ja zaista ne znam da je iko pravio ozbiljno istrazivanje koje su zdravstvene karakteristike zena u Srbiji... nekako mi se cini da se nase drasticno razlikuju od nekih u Keniji, Japanu ili SAD... a njihova iskustva koristimo...
« Poslednja izmena: 28. Jun 2010, 16:08:30 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Jebiga, mislim da je za taj celulit kod svakoga drugacije, verovatno zavisi i od tipa...Neke spasava fizicka aktivnost, nekoga ta masaza, nekoga ishrana, neko mora sve to da ispostuje pa da se izmuci sa istim.
Ja cim se malo ulenjim samo pri dodiru osetim pogorsanje, dovoljno je da dve nedelje preskocim trening ili da se krecem manje nego obicno...Jezivo  Smile

E sad, posto tog celulita fakat ima i uvek ce ga biti u kolikim god kolicinama...Samo se nadam da mi genetika nije podarila onaj duboki, izbrazdani  Smile A vidjala sam neke devojke mojih godina sa tim  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
mob
Nokia 
Citat
pa joj to nije nista pomoglo... niti je smrsala, niti su se popravili drugi problemi koje je imala zbog svega toga (celulit i sve ostalo)...

Mozda se bas nalivala vodom i to posle ili za vreme obroka sto je jako stetno jer time razredjujes zelucane enzime koji vare hranu i samim tim ti se oduzi proces varenja?! Nemam pojma ali znam da je zdravo ispirati orgazniam vodom, manjak vode i dehidriranost ne valja nikako, e sad to je probelm kod osoba kojima se zadrzava tecnost jer nijedna zena ne zeli da izgleda naduto ili deblje nego sto jeste. Mozda je resenje potaknuti organizam da brze radi pa ce samim tim i brze izbacivati vodu? Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
meni masaza izuzetno prija ali kad mi je radi moj terapeut Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:53:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.