Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prodaja patika(reebok pump,air 180,puma disc,air max,air uptempo)  (Pročitano 50233 puta)
19. Jun 2010, 16:09:05
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 7.0
Prvo da pozdravim sve sa foruma,bavim se kolekcioniranjem patika iz 90 i 80 god. vec dugo vremena,u pitanju su originalni modeli a ne retro,koji u vecini slucajeva nisu nosivi jer je vreme ucinilo svoje,lepak nije vise kao sto je bio kada su bile nove tada pa umeju da se raspadnu kada se nose.

Ali ovaj oglas nije poenta toga,vec mogu da nabavim patike,u glavnom dolaze iz Amerike i nesto malo Evropa(Belgija,UK. ,Nemacka)znaci nista Kina,jer oni imaju jako mnogo replika koje su toliko dobro uradjene da ako se ne razumete u patike i niste zaludjenik kao ja tesko ce da provalite.

Da vas malo uputim(zargon skupljaca patika) za one koji ne znaju:

1. (og) znaci da su patike u originalnoj boji ili prva boja nekog modela pre varijacija

2. (deadstock) znaci da se patike vise ne proizvode nigde

3. (retro) znaci. . . . . . ma znate i sami

4. (patta) znaci ili serijski broj modela koje je vezan za stare modele ili pordavnica patika u Americi koja prodaje raritete


Ovako stoje stvari:

Ja uvozim iz Amerike kao sto sam i napisao u glavnom ako neki model ima blize(Evropa)onda odatle.

Uvozim i stare modele i nove i retro.

Katalog nemam jer ovo ne radim komercijalno(primarni nacin zarade) vec pokusavam da vratim staru modu kod nas koja je zamrla,dok se u svetu i te kako ceni,a i muka mi je od groznih patika koje se prodaju kod nas.

Procenat uzimam ali nije veliki,zavisi od modela sta vas zanima,upamtite razliciti modelli se kotiraju razlicito u Americi ili Evropi,primer. . . (reebok pump twilight zone)su skuplje u Americi nego u Evropi,cak su i kod nas jeftinije nego kod njih tako da sada znate.

Razumem da su vremena teska,i meni su kao i mnogima da bi dali 200 evra vise ili manje za patike ali ovaj oglas je namenjen onima koji mogu sebi da priuste.

Uslovi prodaje su:

1. Obavestavate me o modelu koji vas zanima(i dobijate info o ceni i dostupnosti)

2. Placate unapred(dobijate potvrdu od pay pall-a koju vam ja saljem da su vam patike placene),da imam pay pall ali Americki a ne Srpske varijante

2. b. Ili mi dajete kaparu od 70 % cene patika ostatak placate kada stignu

3. Placate troskove carine koji nisu veliki(prosek je 1500din. ),ja ponekada sredim pa budu manji ili ih nema sve zavisi kada i kako mogu

4. Patike su original,ja nisam saner niti radim fore kao sto neki rade ovde a vidim drugi se primaju(prodajem patike bez kutije i tako to). . . . . . . Pazite se vi sto kupujete Puma Disc ima jako puno fuseva iz Kine verujte mi znam sta pricam a znaju i oni koji ih prodaju ali se prave blesavi

5. Sto se tice nase postarine i slanja patika dogovor preko pm.

6. Ako zelite da vam se nesto kupi preko pay pall-a a da nisu patike ili neka skuplja roba recite tu ne uzimam procenat ali vi opet sve placate

7. Postarina iz Amerike za patike je izmedju(30-50$)stizu za 7-10 dana i zavisi koliko ostanu na nasoj carini(4-15 dana)

8. Postarina iz Evrope(10-15 eura)stizu za 4-8 dana i zavisi koliko se zadrze na carini(4-10 dana)

Zasto sve ovo radim a ne ugradjujem se kao neki,pa zato sto sam sada vec mator i secam se kako je nekada moda bila,i sam nosim odecu i obucu koja je danas extremno retka kod nas ili je nema u opste,i zelim da se to vrati oni koji se secaju znaju o cemu govorim,a voleo bih i da ovi novi klinci danas nauce to isto

Ako nesto nisam napisao pitajte me ili ako vam treba neki savet oko patika ili odece,modela. . . . . . . . . Savet je uvek besplatan a nesto ce vam i koristiti.

Ako zelite neke slike mojih patika koje naravno nisu za prodaju ni za kakve pare trazite pa cu postaviti.

Posto sam zaposlen imajte u vidu na rok odgovaranja na vasa pitanja ili zelje.


-pozdrav-
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Air Max fan - since 1987

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 240
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 7110

i ja sam fan retro patika, skupljam air max uglavnom.
air max 90 infrared, air 180 ultramarine, air max 93. Naravno posedujem dosta drugig modela klasicnih 90-ica, 89 light, structure modela. Moje sve patike su kupljene na ebay. Pored patika posedujem veliki broj majica koje su usko povezane sa tim retro patikama.
Malo me nervira sto u zadne dve godine dolazi do velike eskpanzije fush i divco patika. Srecom to se vidi iz avona. Nervira me sto dosta likova prodaje air max 93 kineski fush a sam nike ne radi te patike od 2005.....
Voleo bi da pogledam tvoju kolekciju, sta imas od nekih zanimljivih modela.
pozzz

IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 7.0
Pa nisam neki ljubitelj air maxa bio,mislim konkretno na max 90,95,97. . . . Nije da mi se ne svidjaju vec nekada ih je bilo jako puno na nasim ulicama pa sam se valjda zasitio gledajuci te modele ali imam i sam koji par-). . . . . . . . . Najgore koje imam a licno ih mrzim su max 97 kupljene 1998 sa crvenim znakom.

Ali mi se djon probusio pa izbegavam te modele total max ili full air max,slicna prica mi je bila i sa air more uptempo,djonovi mi stardali na nasim ulicama od kamencica i stakla,jer taj model ima providan deo i ispod na samom djonu gde gazis.

Naj omiljenije koje imam su mi Nike Air Max 180 Charles Barkley  njihova prva boja znaci (og), duboke naravno,posto se samo i prave tako,one su mi iz 1994 i jos se drze i nosim ih ali ih pazim kao da je mala beba od 6 meseci,znaci nista po kisi,blatu. . . . . . . . . To je cena koja mora da se plati kada se nose stare patike,nema izivljavanja,a kada me neko nagazi na njih a desilo se jednom odmah je izbila tuca,eto toliko ih pazim,i toliko sam opterecen.

Imam svasta jos i nosim neke ali neke su stradale posle prvog nosenja jer se djon raspao od starosti. A moje sam kupovao od raznih kolekcionara patika iz Amerike i nesto malo Evrope(oni slabije prodaju vise kupuju).

Drago mi je da upoznam jos jednog sneaker frika,i drago mi je sto nas ima pogotovu kod nas,slike ce biti za koji dan,samo dok ih uslikam i vidim koja su pravila foruma,jer znam za ovaj forum dugo naravno ali nisam bio prisutan na njemu,a vidim da ne mogu da saljem PP iz razloga koji su navedini od strane admina,mislim da nije ok. njihov razlog ali nije moj forum pa moram da postujem pravila.

Zbog te nemogucnosti slanja PP sve sto nekoga interesuje bice mu odgovoreno direktno na ovoj temi,bar dok ne steknem mogucnost PP.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 7.0
Ne cu imenujem ko mi je trazio ovaj model jer mi je poslat PP ali prepoznace da je za njega,evo ti i cene modela koji si trazio;

Nike Air Foamposite One Penny Royal Blue Pearl  u toj boji koju si mi primarno rekao a ja zakljucio da ti se najvise svidja cena je 420 $ i to bez moje ugradnje i bez postarine,mogu ti poslati link pa da se i sam uveris u cenu,one su iz 2007 model,ima ih moj drugar vec dugo ali su stardale vremenom od nosenja.

Sto se tice cooper boje nema njih trenutno,ali sam ti nasao nesto slicno ovome ali jeftinije,posto ne znam kolike su ti mogucnosti finansijske:


NIKE AIR PENNY III 3 one su ti 130 $ bez postarine.......

Molio bih te ako te i dalje zanima kupovina da mi kazes broj koji ti treba jer neki modeli su retki u velicini US 10.5 koja je kao neka standardna-prosecna velicina odraslog muskog stopala.




IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 91
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
A za kolko mozes ove Kobe zoom V, velicina 11 US da nabavis?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 7.0
Takve u toj boji i broju US 11 nema,a da li ce biti ne znam bicu obavesten ako bude u opste...........Inace model taj tj.ta varijanta boja se zove chaos rings,kosta 140 $ ali nema je.

Ima ova varijanta US 11 cena 120 $;

Naravno uvek je bez cene shippinga.





Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

picture.jpg
(68.62 KB, 640x480)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 7.0
Evo malo slika mojih modela patika koje nosim,ne mogu da slikam vise trenutno jer imam dosta toga,ali postavicu jos par mojih omiljenih,

1.Nike ACG 1997(stari model jedan od prvih)nosim zimi naravno-)

2.Nike Air 180 Force CB 1994(moje najomiljenije,oni koji znaju koji je ovo model znaju koliko su bile nekada sjajne i trazene)

3.Nike Air Force 93 high top 1993 (volim ih jako i ako su dublje nego standardne duboke ali zato ih i zovu high top,djon sam reparirao sa tecnom maskom jer je puko ali mogu da se nose bez problema)

4.Reebok Pump Dee Brown(Bringback) Twilight Zone Limited Edition(ova verzija je ista kao i obicna samo sto ova ima serijski broj jer je napravljeno svega 1991 par u svetu,kupljene su u Americi u radnji ali su se rasprodale u roku od 20 min.jedva sam i usao u radnju,ljudi su se tukli,molili da udju,i molili one koji su ih kupili da im prodaju,hahahahha luda prica cak i za mene koji gotivim tike)

Vecina je Koreja jer je nekada Nike i bio odatle,nesto malo Taiwan,i ima i Kina ali to je stara Kina da se tako izrazim ovi novi mnogo muckaju sa falsevima.

Bice jos slika naravno,ove cesce nosim sem Reeboka.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

SAM_0099.JPG
(491.53 KB, 1024x768)
SAM_0098.JPG
(539 KB, 1024x768)
SAM_0097.JPG
(543.16 KB, 1024x768)
SAM_0096.JPG
(500.47 KB, 1024x768)
SAM_0095.JPG
(570.24 KB, 1024x768)
SAM_0094.JPG
(518.93 KB, 1024x768)
SAM_0093.JPG
(453.05 KB, 1024x768)
SAM_0091.JPG
(526.28 KB, 1024x768)
SAM_0090.JPG
(538.53 KB, 1024x768)
SAM_0089.JPG
(570.75 KB, 1024x768)
SAM_0088.JPG
(499.63 KB, 1024x768)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 7.0
Za lika koji me je pitao u vezi Air 180 Opium

Da jesu retke,ne smao da su retke vec i Limited Edition,pitao sam neke kolekcionare i nema ih a pogotovu ne broj koji ti treba ako se pojave obavesticu te sigurno,ali strpljenje je vrlina,ja sam za neke tike cekao i po godinu dana da ih neko stavi na prodaju.


Za lika koji me je pitao za Air 180 obicne i Nike Air Max 93

Najvazniju stvar mi nisi rekao a to je broj koji ti treba.
Sto se tice Air 180 ima ih raznih varijacija ali broj mi treba da bih ti rekao cenu,jer cena ume da zavisi i od broja,sto manji broj to su jeftinije naravno jer sem cura koje imaju manja stopala ko jos od muskaraca odraslih nosi 38-39.

Sto se tice Air max 93 ili ti nase ime Air Max 4,ima ali su ti mnogo skupe,posto si mi rekao da ti je novac problem moj savet ti je zaobidji ih,ne vrede bas toliko.
I pazi to sto neki likovi prodaju njih kod nas,znaj da nisu original vec kineska kopija,jer bilo je(retro)ali ne u svim bojama,a video sam neki prodaju neke modele koji niti su bili retro niti se proizvode vise odavno a nasi ih valjaju po dobrim ciframa.
Reci mi broj za Air 180.

Mrzim sto ovako moram da odgovaram na PM ali nije da imam izbora,moze i preko mail-a ako zelite.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
E cao. . . . .  interesuje me kolika je cena ovih patika hxxp:|| www. mymaxshoes. com/images/Nike%20air%20max%202010%20black%20red. jpg to su AIRMAX 2010. . . .   i ovih hxxp:|| store. nike. com/index. jsp?country=US&lang_locale=en_US&sitesrc=EMEALP&l=shop,men#l=shop,pdp,ctr-nikeid/pn-turbo60907/pbid-INSPI_150574_v9_0_20090706/piid-11206/pid-285201/cid-1 mislim pise da je 135 dolara. . . . ali cisto da te pitam jer otkud znam mozda je drugacije u americi. . . . . i kako se se mi nalazimo. . . . .  i da li se uopste nalazimo. . . . nista te nisam razumeo sto si napisao gore. . . . za postarinu iz amerike i evrope. . . . da li bi to meni stiglo na kucnu adresu ili samo u zemlju. . . . jer iskreno mislim ako meni to samo stize u zemlju ja tebi moram prvo da platim cenu patika pa tvoj procenat pa carinu pa postarinu da dodju kuci. . . . i isto bi me izaslo kao da sam kupio patike od lupam 15 - 20 hiljada. . . . . ako te nisam razumeo objasnsi mi molim te. . . . HVALA UNAPRED!!!! :)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 7.0
Placas postarinu kolika je da ti neko poslaje iz Amerike u nasu zemlju,i nasi kada to stigne carine,nekada i ne zavisi.....Jer nam je carina raspad......Ne mozes patike da dobijes na kucnu adresu direktno jer svi profi prodavci traze radi svoje sigurnosti da adresa shipping i billing bude ista,jos uvek postoje manipulacije sa karticama,a mi smo na listi tih sumnjivih zermalja,zajedno sa Kinom,Turskom........Ja ti saljme patike na kucnu adresu post expresom pa ti njima pacas koliko vec........A moja ugradnja nije neophodna ako su patike obicne i nisu retke,ni skupe pa ne moram mnogo da se cimam za njih.Danas kupovina patika sa neta nije ispaltiva jer je dolar blizu eura zbog recesije koja vlada svuda ali se kod nas oseca jer smo mnogo siromasni.........Ali da ne ulazim u politicke vode to ti je to.....
Saneri posluju na drugi nacin,tj.uvoze najcesce iz Kine jer se tu carina u vecini slicajeva ne placa,ali ima tu mnogo laznjaka od patika koji prolaze isto kao da su original,zato ja i kazem bolje sacekaj ako nemas para za pravu stvar pa kada budes imao kupi i znas sta si kupio,mislim ipak su samo to patike,nema razloga za zurbu.

Linkove koje si mi poslao,su totalno beskorisni da bih nesto i video,a ti vidi zasto......Za pocetak su parcijalni......


-pozdrav-
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.