Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 09:09:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ''Iživljavanje pre braka'' (?)  (Pročitano 44781 puta)
19. Jun 2010, 11:49:35
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Čitam ovih dana, a bogami i onih prethodnih, kako se pre braka treba dobro ''iživeti''. Da, isto važi i za muškarce i za žene. Iživeti, tako glasi glagol.

E sad, ima nekoliko stvari koje tu meni nisu jasne, pa ako bi neko bio ljubazan da mi to malo pojasni.

Prvo - to ''iživljavanje''. Mene lično taj glagol podseća na nešto zversko, neko klanje, iživljavanje jačeg nad slabijim, ludaka nad žrtvom, silovanje, itd.  Smiley 1 Meni se čini da se u ovom kontekstu pod ''iživljavanjem'' misli na probanje svega što nas zanima u seksu i oko njega, a pre braka i pre stupanja u neku ozbiljnu vezu, jer onda je vreme da se ''smirimo''.

Pa da pitam ja vas - koliko ljudi znate da su se tako iživljavali u jednom periodu života (u dvadesetim, recimo), a onda su se jednog jutra probudili i odlučili da budu verni i pokorni svom partneru?

Do juče žurke, slobodan seks (šta god to značilo), a danas je to domaćin/domaćica sa svim domaćinskim kvalitetima, dobra supruga/suprug i požrtvovan(a) majka/otac?  Smile

Da li se pod ''iživljavanjem'' mora podrazumevati seks? Po nekoj mojoj definiciji ne, ali ne stičem utisak da ima mnogo ljudi koji tako misle.

Kao, dobro je iživeti se pre braka. Mda. Ako se vaša gospođa mnogo iživljavala pre braka, pa shvatite da vam to baš i ne odgovara, šta onda?

Je li bolja ona koja se sita naiživljavala ili ona koja se ''čuvala'' (WTF)?
Jer, većina muškaraca želi da oženi neku nevinu, ali prirodno talentovanu za razne seksualne veštine i skalamerije, pa onda kada je on bude deflorisao, razume se - prve bračne noći, imaće sa njom takav seks o kakvom nije mogao da sanja?  Smile

Gde se tu onda uklapa priča o iživljavanju? Himenoplastika?  Smile

Šta je sa muškarcima, je li i oni imaju taj period kad im je dozvoljeno da se iživljavalju, ili oni mogu to ceo život, samo ako su dovoljno pametni da se makar malo prikriju?

Što da ne - ionako je ključ koji otvara sve brave uberdobar ključ, a brava koju otvara svaki ključ je... lalala, znate nastavak. 

Da skratim:

- Da li su ljudi stvarno tako na on/off (''iživljavam se''/''ne iživljavam se'')?
  - I šta ako saznate da se vaš partner malo previše iživljavao pre vas?
   - Kako, uostalom, možete da znate da mu i vi niste materijal za iživljavanje?
    - Da li iživljavanje mogu da budu i samo žurke, izlasci sa prijateljima ili tu mora da bude nekog masnog seksa, obično zabranjenog ili po nekim merilima različitog od onog ''dosadnog'' koji ćete imati u braku?

Slušam vas.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung Galaxy S Advance
Da, tuzno je kako mnogi gledaju na brak kao vid prestanka zivota... Naravno, neke stvari se menjaju i nove obaveze (i prava verovatno) dolaze sa istim, ali to bi trebalo da bude svojevoljno i na sasvim drugom - opet dobrovoljnom nivou... dakle, ne zato shto tako mora da bude, vec zato shto tako partnerima odgovara...

I tako gledajuci, nema potrebe za izivljavanjem... Jednom mi je i drugarica rekla "Kad imas jednog/jednu, ne znash za bolje"... e sad... radoznalost ume da pokvari tako neshto...

Goa je imao jednu lepu temu o kvalitetu/kvantitetu i raspravi o tome kako treba proziveti zivot, ja mislim da mnogi razmisljaju ovako (mnogi = oni koji su pristalice izivljavanja):

Ziveti kvanitativno pa onda kvalitativano... s tim sto se zaboravlja vazna stvar, sam kvantitet danas umanjuje kvalitet u buducnosti... sto ce reci... Na pola puta se ne pochinje od nule... zivot nema reset dugme...

"Izivljavati" jeste tezak izraz, ali da, prvestvno podrazumeva iskustva sa razlichitim momcima/devojkama pre braka, kako bi se utvrdila zlatna sredina i da bi se shvatilo da od goreg ima gore i da od boljeg ima bolje... jer kada smo zaljubljeni obicno je ono shto imamo - najbolje...

Tako da, to "izivljavanje" u neku ruku i moze da bude dobra stvar, ali kao shto si i sama navela, ima svoje negativne strane... (nisam shovinista, ali mi je zgodno za primer) Recimo: Vecina musharaca bi se rado "izivljavala" sa "fuficama/fuksicama" (lakim zenskama prim. prev.), ali je definitivno niko ne bi ozenio... Cura postaje takva (laka), kada je budu imali dosta musharaca (shto jest' jest', dodushe to vazi i za mushki rod ali zbog "kljuch/brava" teorije, to i nije toliko strashno)... Ono shto je problem u ovoj situaciji je sledece:

I tu curu - laku - treba neko da zeni... mislim, ona verovatno hoce da se uda jednog dana... I sasvim je opravdavajuce (s moje strane) da tip kaze - zao mi je, ne ide ono "ko prvi devojci, njegova devojka, ko zadnji, njegova zena"... Mada ima to i pozitivnih strana... Ako je valjala svima - verovatno ce i mladozenji... (ironija)

Imash pravo i shto se tiche ochekivanja... ne mogu se dobiti i jare i pare... Ako je nevina, nije iskusna, jbg... Tako da, neko zarad tog iskustva spreman je da zrtvuje "ponos/chast" da bi bio sa takvom curom (ili dechkom bem li ga... tu smo vec mi umanjeni ako se radi o neiskustvu)... Sve je stvar kompenzacije...

U sushtini, najbolja je varijanta dama na ulici, domacica u kuci i kurva u krevetu... shto cete priznati, izvodljivo, ali ne bash onako lako kao to svaki musharac verovatno zamislja... Tako da se obichno deshava da se chovek ozeni damom i domacicom ali da sa strane hvata iskusne... A sa tim planom, brak ne vrshi funkciju institucije kakav treba da bude... I to definitivno nije reshenje...

Ja lichno nisam za "izhivljavanje" u sexualnom smislu, jer to na neki nachin, hteli mi to da podupremo - dodatnim iskustvom, ipak umanjuje vrednost choveka... Suochimo se: veliki broj partnera, veliki broj sexualnih odnosa, sledi - "davanje" za kratko vreme, sledi - za kratko vreme ne mozesh nikoga toliko da upoznash i da zavolish - sledi kurva/iskorishcavator... (ne vredjam, samo se trudim da budem objektivan - shablonski)

A sad, konkretni odgovori:

Citat
- Da li su ljudi stvarno tako na on/off (''iživljavam se''/''ne iživljavam se'')?
  - I šta ako saznate da se vaš partner malo previše iživljavao pre vas?
   - Kako, uostalom, možete da znate da mu i vi niste materijal za iživljavanje?
    - Da li iživljavanje mogu da budu i samo žurke, izlasci sa prijateljima ili tu mora da bude nekog masnog seksa, obično zabranjenog ili po nekim merilima različitog od onog ''dosadnog'' koji ćete imati u braku?

Ne, na on/off rade mashine, ljudi se prilagodjavaju, tako da ne prestaje sve iz momenta, a privikavanje/odvikavanje moze da potraje i da mozda ne da prave rezultate... A i choveku zavisno od raspolozenja "kvrcne" pa se postavi "sada sam bio veran - redno je da se izivim malo" - ponashanje "kao pushten/a sa lanca" ili, do sada sam se izivljavao ali sada cu da se skrasim, pa dodje kao i shto sam reche, do perioda kada se chini da je toj osobi sve strano jer jednostavno nije navikla na takav zivot...

Adaptacija nikada ne preseca stirktno na jednu stranu (za razliku od dugmeta, ili on ili off), ona samo tezi na jednu stranu vishe od druge...

Saznanje u vezi pratnerovog "izivljavanja" moze da se gleda sa vremenskog aspekta:
- pre nego sto stupimo u brak
- nakon sto stupimo u brak

U prvom sluchaju, verovatno bi doshlo do toga da partner na neki nachin iskaze i ponovo dokaze vernost i spemnost za promene, kao i podloznost pritisku (da ne pochne da se izivljava cim shvati da je obaveza "gushi")
U drugom sluchaju, pa, mislim da bi doshlo do serije testova, sumnjichenja (jer je doshlo do neiskrenosti) i verovatno zbog tvog narednog pitanja a to je - da nikada necete biti svestni da li ste josh jedna karika u lancu iil ne... ali morate znati da je samo na vama da li cete da preuzmete rizik za to ili necete... Jer to se sa strane onog drugog zove - "greshka iz mladosti"... a svaka postupak ima svoje posledice... shteta shto se o tome ne razmishlja na vreme...

Ja ne vidim zashto bi se ishta od izlazaka, zurki menjalo i posle braka, ukoliko se naravno poznaju granice dozovljenog (u dogovoru sa brachnim saputnikom)... tako da mislim da se pod "izivljavnjem" ipak podrazumeva veci broj izmenjenih partnera bez obaveza, shto neretko ukljuchuje i neobavezan sex...

Shto dalje implicira... pa, ne tako lepo mishljenje o bilo kom polu u tom sluchaju...
« Poslednja izmena: 19. Jun 2010, 12:31:35 od Dzobi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Sony xperia
Khm, khm ... nije tuberkuloza, a niti astma. Dosta zenski se prevari u tom dzentlmenskom nakasljavanju, pa kasnije shvati da imaju asmaticara pred sobom.  Smile

Pre svega, mislim da se ovde poistovecuju dva pojma, glagola, nazovite kako hocete ... koji se ne mogu staviti u isti kos. Za iziveti bih pre rekao i upotrebio glagol proziveti, sto u odnosu na izivljavanje vec daje drugaciju konotaciju i svrhu.
Proziveti ili iziveti zivot, nije isto sto i izivljavati se nad zivotom. Sex kao komponenta tog istog zivota, se podvodi u neadekvatan polozaj koriscenjem ta dva glagola u opisivanju. Iziveti se moze se kategorisati i ucestvovati, koristiti nesto novo, biti u tom sex-u. Izivljavati, to je vec komponenta koja se stavlja iznad necega, koja koristi nesto za zadovoljenje necega drugog.
Mnogi, i to velika vecina ljudi, svrstava dve razlicite stvari pod isto pa to koristi u opisima, opravdanjima, teznjama,...cime sebe i druge dovodi u zabludu.
Iziveti, biti u tome ... izivljavati, koristiti to ...
Veoma velika razlika.

Koliko sam samo puta zeni, pre i posle vencanja rekao, ma prvo da prozivimo, izivimo se u zivotu, pa sve ostalo. A to ne znaci i izivljavati se nad zivotom. Ako smo vec zajedno kao jedinke ucestvovali u tome, ziveli smo i proziveli, iliti iziveli jedan segmenat zivota, a time i sex-a, nismo se postavljali iznad ili to koristili za izivljavanjem jedno nad drugim ili nad zivotom.

« Poslednja izmena: 19. Jun 2010, 13:03:05 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy SII
Odlicna tema  Smile Svaka cast za temu  Smile I ja sam dosta slusao bilo od muskaraca i zena, starijih/mladjih, vrsnjaka/nevrsnjaka... i dosta polemisao o tome. I ostajem cvrsto pri svojim stavovima. I dosta sam razmisljao o ovome...

Osim toga --> svaka recenica u uvodnom postu, kao da sam je ja pisao. I bas je sledila neki jasan misaoni tok.

Citat
- Da li su ljudi stvarno tako na on/off (''iživljavam se''/''ne iživljavam se'')?
Ne, ljudi nisu takvi. Oni mozda misle da ce biti takvi, ali to je apsurdno  Smile
A za ovakva deformisana misljenja je krivo i vaspitanje roditelja (poneki rodjak i dan danas savetuje da se izivim  Smile ) kao i uticaji sredine... Sve sto radimo sada, odrazice se pozitivno ili negativno na nasu buducnost.

Citat
- I šta ako saznate da se vaš partner malo previše iživljavao pre vas?
Sto je neka osoba zrelija, to vise mora da se kaje zbog takvog promasenog zivota... Ako je ta neka osoba promenila paterne svog nacina zivota u spoznaji, treba je prihvatiti.

Smatram da oni kojima treba da se "izive" jesu prazne osobe. Bez ikakvog jasno definisanog smisla i delovanja u zivotu. Kojima je "smor" da budu sa samim sobom. Pustinja u dusi. Emotivna zrelost sama po sebi nalaze vezivanje za jednu osobu, a privlacenje vise nije fizicke vec druge prirode  Smile

Citat
- Kako, uostalom, možete da znate da mu i vi niste materijal za iživljavanje?
Ovo, po mom misljenju, moze lako da se sazna. Naravno ako se bar malo upoznate pre seksa, majku mu  Smile Kao sto rece Munka, da mudar covek moze lako i brzo da se provali, tako i ove "zivotinje" mogu lako da se identifikuju ko samo malo prica sa njima.

Citat
- Da li iživljavanje mogu da budu i samo žurke, izlasci sa prijateljima ili tu mora da bude nekog masnog seksa, obično zabranjenog ili po nekim merilima različitog od onog ''dosadnog'' koji ćete imati u braku?
Koliko sam ja polemisao, misli se iskljucivo na seks. Moguce je da ima i drugih varzijacija, ali ovo sto sam slusao je bilo vezano samo za sex, sex i samo sex.

----------------
'Ajmo dalje:

Citat
Da, tuzno je kako mnogi gledaju na brak kao vid prestanka zivota...
Pa jebote, brak predstavlja svetu zajednicu. ko za to nije spreman neka se i ne upusta u njega... Ljudi to vide kao oduzimanje slobode, kao ogranicavanje, kao prepreku, kao napor. Malo ko o tome misli krajnje pozitivno. A trebalo bi da je suprotno, da se otkrije jedan potpuno novi svet u zivotu...

Citat
"sam kvantitet danas umanjuje kvalitet u buducnosti."
Slazem se. Menja se i odnos prema zenama i vidjenju zene...

Citat
"Ako je valjala svima - verovatno ce i mladozenji... (ironija)"
Hahahaha dobrodusna osoba, velikog srca  Smile

Citat
"Ja lichno nisam za "izhivljavanje" u sexualnom smislu, jer to na neki nachin, hteli mi to da podupremo - dodatnim iskustvom, ipak umanjuje vrednost choveka... "
I sa duhovne strane je ovo tacno, necu sada da filozofiram sta sam citao vec je ovo samo u vidu konstatacije da su te stvari konzistentne. (kao i sve stvari sto su konzistentne sa duhovnim, covek to shvati pre ili kasnije)

Sa ostatkom Dzobijevog pisanija se takodje slazem.

Toliko

btw, nazivimo te glagole kako god, nije bitno, bitna je sustina (iziveti, proziveti, nadziveti  Smile , itd... ako se odnosi na seksualni smisao sa raznim partnerima pa onda neko toboznje duhovno vezivanje --> WRONG! )
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Izivljavanje  Smile Smile

Ko ce ga pa znati, meni je termin 'izivljavanje" sinonim za nesto drugo tj meni je sinonim na uzivanje u zivotu (izlasci, putovanja, upoznavanje novih interesantnih ljudi od kojih mozes da cujes dosta stvari...). Izivljavanje ne mora da znaci da treba pre braka da imam njih 30 i da moja buduca mora da se seksualno izivi inace ce me varati tokom braka.

Izivljavanje u smislu seksualnog je termin koji upotrebljavaju "dokoni" ljudi kojima nikad nije dosta. Razumem da postoje ljudi koji u jednom trenutku zivota nisu spremni na obavezivanje u smislu braka uopsteno (jednostavno nisu dovoljno zreli) ali ne razumem da nisu spremni jer ih "nisu imali dovoljno". Razumem i da kad si mlad (npr do 18 pa i neku godinu preko) jednostavno nisi dovoljno proziveo (kao sto sam objasnjavao mislim u smislu zivota uopste) da bi se "obavezivao" necim uopste ali opet ne razumem zasto ne bi mogao da "zivis" i u vezi kao i u braku

Brak nije kraj zivota. Sve sto sam naveo da mozes da prozivis sam, mozes da prozivis i sa voljenom osobom. Mozete izlaziti, ici na putovanja, upoznavati nove ljude a i dovoljno se seksualno zadovoljavati sa osobom koju volite. Naravno da se u braku neke stvari menjaju ( radjaju se deca, moras brinuti ne toliko o sebi kako o tvojoj porodici...) ali ne vidim da ne mozes naci vremena da malo i "pozivis" zajedno sa partnerom.

Ovo je neko moje misljenje. Sve ove stvari koje sam naveo prosecan covek moze da uradi do 25-30 godina i to je po meni sasvim dovoljno da covek "prozivi" neke stvari u zivotu i da bude potpuno odrasla osoba koja je spremna na zivot u braku. Koliko vidim dosta se slaze sa nekim vasim u globalu ali znajuci ljude sa foruma pojavice se ubrzo neistomisljenici koji ce smatrati da se moras "iziveti" makar to bilo i do 50 godina  Smile
« Poslednja izmena: 19. Jun 2010, 14:28:08 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2754
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Tema totalno gej ...  Smile

Ukratko - iskreno  mi je krivo sto u brak nisam usao nevin . Mlatio  sam bez veze , za q****o zdravlje ...  Smile .. smatram da sam imao izrazen kompleks nize vrednosti .  Smile ..  i izvinjavam se svojim predbracnim partnerkama .  Smile ...

jBG. moram  da uputim izvinjenje i svojoj supruzi - al to je samo zato sto znam da ona ne cita ovo  .

« Poslednja izmena: 19. Jun 2010, 14:49:01 od G-H-O-S-T »
IP sačuvana
social share
“The quick brown fox jumps over the lazy dog.”

Najsladje se smeje onaj koji prvi puca .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Deus non est

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8798
Zastava Udaljen za debljinu senke
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
mob
Nokia onaj zajebani
jbt koliko ima da se cita...
nemam ja vremena za to
idem da se izivljavam
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 
jbt koliko ima da se cita...
nemam ja vremena za to
idem da se izivljavam

potpisujem.
ja odoh da se izivljavam spavanjem ...Zzz,Zzzz,Zzzz
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 134
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Alcatel 
Iziveti se to znaci da ko pravi momcina iskusis seks i devojke. Ko u zikinoj dinastiji znaci da imas sto vise devojaka i da cesto imas seksualne odnose. Tako ces sazreti,vremenom ces se smiriti i zeleces da uplovis u neke mirnije luke. To je po meni izuzetna terapija. To je kao da jedes svoj omiljeni kolac na primer saher tortu na razne recepte napravljenu i sve dok jednog dana ti dosadi i pozelis da probas pravu saher tortu u Becu e tako je isto i sa devojkama.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung Galaxy S Advance
Hm, ne zelim da uvredim nezniji pol, ali ovaj prikaz stvari je vishe upucen luki-sb-u, da bi malo protumachio i drugu stranu... elem:

Znachi, cura treba da ima shto vishe momaka i cheste sexualne odnose... i za nekih 4-5 godina "kurvisanja" ona reshi da bude dama i da se skrasi (da ne kazem skupi noge ukoliko je to moguce)... ti je ozenish, i hvalish se kako si najsladji (ovo "najsladji" poshto si spomenuo poredjenje sa pravom saher tortom u Bechu) u celom gradu (a i shire, poshto je 4-5 godina relativno dug period, a josh ukoliko je cura iz malog mesta) jer je za "skrasavanje" izabrala bash tebe...

A to ti se, druze moj, zove pirova pobeda... (iz vica - "Kad ti zena kaze da imash najveci u gradu")

E to si ti upravo rekao samo sa mushke strane... a fufa si je fufa (stvarno bih trebao da koristim jache rechi nego mi nekako "neprijatno") bez obzira kog je pola...

Jedina pogodnost u tome je shto ces da imash verovatno veoma iskusnu zhenu, i neces imati problema da to dokazujesh drugima raznim prichama iz kreveta... jer verovatno to oni vec i sami znaju...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 09:09:07
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.