Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koja hrana za povecanje krvnog pritiska?  (Pročitano 10542 puta)
16. Jun 2010, 12:31:47
Jet set burekdzija

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6000
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Imam nizak krvni pritisak. Uglavnom je oko 100-110 sa 70 uz malo povecaniji broj otkucaja srca 80-90.
Ali kada dodje leto, verovatno i zbog manje kolicine hrane koje unosim, on jos vise padne.
Uglavnom je oko 80-90 sa 55-65 uz broj otkucaja srca oko 100.
Naravno, osecam se slabije (i bezvoljnije)! Mada, trudim se da svakodnevno radim vezbe i nemam nikakvih problema po zdravlje... vrtoglavice, mucnine i sl.
Interesuje me koju hranu bih mogao da povecam da bih malo povecao pritisak? Jesam mrsaviji, ali ne mnogo.
IP sačuvana
social share
Čović: "Košarkaški klub Crvena zvezda Beograd, odnosno Telekom i tako dalje..."
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 102
OS
Linux
Browser
Mozilla
mozda bi mogao da unosis vise soli,u tom priodu tj, mozes da malo jace zasllanis jelo, naravno ne da ne mozes da jedes, ali samo malo jace, ili lizni malo soli... so za sobom povlaci vodu i dovodi do zadrzavanja tecnosti u organizmu sto dovodi do povecanja krvnog pritiska...
a ako budes imao probllema da bas ne mozes da funkcionises jer te mnogo uspava i umrtvi taj nizak pritisak, lobrati se lekaru...
ovo su manjee vise laicki saveti, ali svakako se nadam da ce ti malo pomoci Smiley)))
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


бубили

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4071
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia c5
Slazem se sa osobom iznad
IP sačuvana
social share
''s  ljudima sličnim nama sve je pozitiva
tenzije nema i nema agresiva
jer preko dana od blamta slika mi se manta
a uveče kad se raskantam spavam ko zaklan''
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
jedino sto sam uspela da pronadjem je ovo: "Kod niskog pritiska (malo niskog) pomazu: tusiranje naizmenicno toplo-hladno, joga, veca kolicina vode (2-3l dnevno), hrana bogata mineralima, malo veci unos soli od uobicajenog, izbegavanje toplih i zagusljivih prostora kao i jakog sunca. Kod "napada" niskog pritiska (jaka vrtoglavica,hladan znoj,dupla slika i zujanje u usima) pomaze samo lezanje sa uzdignutim nogama,voda sa malo soli i zmurenje dok ne prodje ili odlazak kod lekara."

Savet je ipak da posetis lekara, kao i da sa njim porazgovaras o ishrani. Interesantna stvar je da se o ishrani govori iskljucivo ukoliko se radi o visokom krvnom pritisku, a ne i o niskom.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.