Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: [NS] Rasprodaja (2 telefona, maticna, napajanje, kuciste, monitor)  (Pročitano 1725 puta)
11. Jun 2010, 17:11:26
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 231
Zastava Нови Сад
OS
Windows 7
Browser
Mozilla AlexaToolbar alxf
mob
HTC Desire HD
1. Sony Ericsson K770
  • Opis: spakovan je u novo AAA kuciste. Kuciste je OK, ali je tastatura po malo sugava, taster 8 nema onaj "klik" ali taster i sve ostalo na telefonu radi. Telefon je skroz ispravan jedino je bio izlizan pa je stavljena nova maska. Moj sekundarni telefon. Starost ~ 12-15meseci, nem pojma....
  • Karakteristike: Link
  • Paket: telefon, punjac, standardna 256MB M2 kartica
  • Razlog prodaje: uzeo sam drugi tel kao sekundarni.
  • Mogucnost zamene: NE.
  • Mogucnost slanja kuririma: DA
  • Cena: 50e.
  • Garancija: radna 7 dana.
  • Slike:



2. Samsung Spica (I5700 Galaxy Spica)
  • Opis: Star mesec dana, moj licni telefon. Uzeo sam ga zbog Androida 2.1 koji ima trenutno u sebi. FW je Majski JE2. Rutovan, nerutovan, to vam vec po zelji napravim.. Telefon je apsolutno kao nov, bez tackice, ima i fabricku foliju na ekranu.
  • Karakteristike: Link, ukratko: Android OS 2.1, CPU 800MHz, GPS, 3 MPix kamera, WiFi, 3G, 320x480 3.2" kapacitivni ekran.
  • Paket: komplet pakovanje sa kutijom, USB, CD, sluske. Uz telefon ide i jedna futrola.
  • Razlog prodaje: mene je smorio njegov sterilan izgled, sam telefon i OS su fenomenalni..
  • Mogucnost zamene: DA, samo za neki lepsi Android ili Windows Mobile, da su u odlicnom stanju, ne puno stari
  • Mogucnost slanja: DA.
  • Cena: 170e ili 180e sa microSD karticom od 4GB
  • Garancija: radna 7 dana.

3. Maticna ploca LGA775 - ASUS Maximus II Formula.
  • Opis: ne znam sta reci sem da se radi o vrhunskoj P45 ploci.
  • Karakteristike: Link
  • Paket: sve sto dolazi uz nju, ukljucujuci i kutiju, pakovanje...
  • Razlog prodaje: presao sam na AMD Smiley
  • Mogucnost zamene: DA, samo za slabiju LGA775 plocu ili bolju AMD AM3 plocu kojom bi zamenio moj trenutni Biostar 790GXB A2+ (onda bi se prodavala moja 790GXB A2+ inace, ne)
  • Mogucnost slanja: DA.
  • Cena:120e
  • Garancija: do 08.07.2011.godine u DPM Computers. Racun, garancija.

4. Napajanje - Cooler Master Real Power M1000
  • Opis: modularno napajanje od 1000W kontinualne snage.
  • Karakteristike: Link
  • Paket: kutija, svi modularni kablovi.
  • Razlog prodaje: stvarno nemam potrebe za ovako jakim napajanjem.
  • Mogucnost zamene: DA, samo za slabije modularno napajanje.
  • Mogucnost slanja: DA.
  • Cena: 130e.
  • Garancija: kupljeno je u Eurolinku decembra 2007, posedujem fiskalni racun. Uvoznik (Desk d.o.o) daje 3 godine garancije na njega. Garancija je sigurno odrziva makar do decembra 2010 godine a sam Coole Master daje inace 5 godina garanciju na ovo napajanje.

5. Kuciste  - Cooler Master HAF 932
  • Opis: full tower kuciste. Kuciste je u principu ocuvano, ima po koja ogrebotina pri dnu kucista, nista strasno, ne vidi se sem kad se obori i zagleda. Svi ventilatori rade najnormalnije, nijedan nije otkazao. Nazad sam isekao mrezicu i narucio sam 140mm gril sa caseking-a i cekam da stigne. Trebalo bi da stigne uskoro. Isecena je i mreza ispod napajanja i donjeg ventilatora. Tamo je stavljen 120mm gril i kao poklon dobijate jedan CM 120mm~1200rpm. Da, ventilator od napred koji svetli crveno sam stavio na vrh kucista a taj 230mm sa vrha sam spustio na njegovo mesto jer ne svetli Smiley. 230mm na stranici je taj sto dolazi uz kuciste
  • Karakteristike: Link
  • Paket: imam one tockice, nisam ih nikad stavljao. Onaj produzni kabl za napajanje nisam ni ja dobio, tako da ga nema. Kutiju imam.
  • Razlog prodaje: uzimam neko uniformnije kuciste (anti-military ili kako vec...), to je vec reseno
  • Mogucnost zamene: NE.
  • Mogucnost slanja: DA.
  • Cena: 100e.
  • Garancija: garancija vazi do 26.09.2011.godine u Altiju. Racun, garancija.

6. Monitor Benq T201WA
  • Opis: sive je boje, 20", 1680x1050, bez mrtvih piksela. Analogni D-Sub prikljucak, zvucnici ali ih nisam probao, ne znam ni da li rade, nemam 3.5mm kablic.
  • Karakteristike: Link.
  • Paket: nemam kutiju, uz monitor idu strujni i VGA kabl.
  • Razlog prodaje: Crkao mi je moj monitor, posto je to moralo da se salje iz Telixa u ERC a ovi iz Telixa rekose da se nece resiti monitor za min.15 dana, morao sam da kupim sebi neki drugi monitor. Kupio sam ovaj, meni je moj T240 stigao sa reklamacije i sad ovaj prodajem.
  • Mogucnost zamene: NE.
  • Mogucnost slanja: DA.
  • Cena: 70e placen, 70e se prodaje.
  • Garancija: Radna 7 dana, kupljen je u Metrou pre godinu dana a oni za tehnicke uredjaje traze onaj njihov racun koji ko zna gde je. Kod uvoznika koji ne znam koji je mozda neko i moze po serijskom da ostvari garanciju ali to je vec neka druga prica.

7. Nokia 2330
  • Opis: Nov, nekoriscen. Dobijen kao poklon.
  • Karakteristike: Link
  • Paket: komplet pakovanje sa kutijom, sluske, punjac.
  • Razlog prodaje: Ne treba mi
  • Mogucnost zamene: NE
  • Mogucnost slanja: DA.
  • Cena: 35e
  • Garancija: Godinu dana.

Ono sto ima kutiju i moze da se salje, moze da se salje, iskljucivo na rizik kupca. Uplata na racun pre slanja je obavezna.

Moguce su rezervacije ali samo ukoliko ostavite kaparu od simbolicnih 1000din na moj racun, cisto da ja budem siguran da vi to kupujete.

Oko cena se mozda nesto moze lagano korigovati ukoliko imate realne razloge za to.

Zamene samo ono sto je navedeno, apsolutno nista drugo mi ne treba, niti zelim.

Kontakt: 065/5123456 , MSN, Skype, email, privatne poruke
Ja sam u Novom Sadu.


Smile
IP sačuvana
social share
NOKIA SL3 Unlock
Pogledaj profil WWW Skype Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 231
Zastava Нови Сад
OS
Windows 7
Browser
Mozilla AlexaToolbar alxf
mob
HTC Desire HD
3. Maticna ploca LGA775 - ASUS Maximus II Formula.
  • Opis: ne znam sta reci sem da se radi o vrhunskoj P45 ploci.
  • Karakteristike: Link
  • Paket: sve sto dolazi uz nju, ukljucujuci i kutiju, pakovanje...
  • Razlog prodaje: presao sam na AMD Smiley
  • Mogucnost zamene: DA, samo za slabiju LGA775 plocu ili bolju AMD AM3 plocu kojom bi zamenio moj trenutni Biostar 790GXB A2+ (onda bi se prodavala moja 790GXB A2+ inace, ne)
  • Mogucnost slanja: DA.
  • Cena:120e
  • Garancija: do 08.07.2011.godine u DPM Computers. Racun, garancija.

5. Kuciste  - Cooler Master HAF 932
  • Opis: full tower kuciste. Kuciste je u principu ocuvano, ima po koja ogrebotina pri dnu kucista, nista strasno, ne vidi se sem kad se obori i zagleda. Svi ventilatori rade najnormalnije, nijedan nije otkazao. Nazad sam isekao mrezicu i narucio sam 140mm gril sa caseking-a i cekam da stigne. Trebalo bi da stigne uskoro. Isecena je i mreza ispod napajanja i donjeg ventilatora. Tamo je stavljen 120mm gril i kao poklon dobijate jedan CM 120mm~1200rpm. Da, ventilator od napred koji svetli crveno sam stavio na vrh kucista a taj 230mm sa vrha sam spustio na njegovo mesto jer ne svetli Smiley. 230mm na stranici je taj sto dolazi uz kuciste
  • Karakteristike: Link
  • Paket: imam one tockice, nisam ih nikad stavljao. Onaj produzni kabl za napajanje nisam ni ja dobio, tako da ga nema. Kutiju imam.
  • Razlog prodaje: uzimam neko uniformnije kuciste (anti-military ili kako vec...), to je vec reseno
  • Mogucnost zamene: NE.
  • Mogucnost slanja: DA.
  • Cena: 100e.
  • Garancija: garancija vazi do 26.09.2011.godine u Altiju. Racun, garancija.
Rezervisano


7. Nokia 2330
  • Opis: Nov, nekoriscen. Dobijen kao poklon.
  • Karakteristike: Link
  • Paket: komplet pakovanje sa kutijom, sluske, punjac.
  • Razlog prodaje: Ne treba mi
  • Mogucnost zamene: NE
  • Mogucnost slanja: DA.
  • Cena: 35e
  • Garancija: Godinu dana.
Prodato
« Poslednja izmena: 14. Jun 2010, 13:36:21 od voodoons »
IP sačuvana
social share
NOKIA SL3 Unlock
Pogledaj profil WWW Skype Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 231
Zastava Нови Сад
OS
Windows 7
Browser
Mozilla AlexaToolbar alxf
mob
HTC Desire HD
2. Samsung Spica (I5700 Galaxy Spica)
  • Opis: Star mesec dana, moj licni telefon. Uzeo sam ga zbog Androida 2.1 koji ima trenutno u sebi. FW je Majski JE2. Rutovan, nerutovan, to vam vec po zelji napravim.. Telefon je apsolutno kao nov, bez tackice, ima i fabricku foliju na ekranu.
  • Karakteristike: Link, ukratko: Android OS 2.1, CPU 800MHz, GPS, 3 MPix kamera, WiFi, 3G, 320x480 3.2" kapacitivni ekran.
  • Paket: komplet pakovanje sa kutijom, USB, CD, sluske. Uz telefon ide i jedna futrola.
  • Razlog prodaje: mene je smorio njegov sterilan izgled, sam telefon i OS su fenomenalni..
  • Mogucnost zamene: DA, samo za neki lepsi Android ili Windows Mobile, da su u odlicnom stanju, ne puno stari
  • Mogucnost slanja: DA.
  • Cena: 170e ili 180e sa microSD karticom od 4GB
  • Garancija: radna 7 dana.

4. Napajanje - Cooler Master Real Power M1000
  • Opis: modularno napajanje od 1000W kontinualne snage.
  • Karakteristike: Link
  • Paket: kutija, svi modularni kablovi.
  • Razlog prodaje: stvarno nemam potrebe za ovako jakim napajanjem.
  • Mogucnost zamene: DA, samo za slabije modularno napajanje.
  • Mogucnost slanja: DA.
  • Cena: 130e.
  • Garancija: kupljeno je u Eurolinku decembra 2007, posedujem fiskalni racun. Uvoznik (Desk d.o.o) daje 3 godine garancije na njega. Garancija je sigurno odrziva makar do decembra 2010 godine a sam Coole Master daje inace 5 godina garanciju na ovo napajanje.

5. Kuciste  - Cooler Master HAF 932
  • Opis: full tower kuciste. Kuciste je u principu ocuvano, ima po koja ogrebotina pri dnu kucista, nista strasno, ne vidi se sem kad se obori i zagleda. Svi ventilatori rade najnormalnije, nijedan nije otkazao. Nazad sam isekao mrezicu i narucio sam 140mm gril sa caseking-a i cekam da stigne. Trebalo bi da stigne uskoro. Isecena je i mreza ispod napajanja i donjeg ventilatora. Tamo je stavljen 120mm gril i kao poklon dobijate jedan CM 120mm~1200rpm. Da, ventilator od napred koji svetli crveno sam stavio na vrh kucista a taj 230mm sa vrha sam spustio na njegovo mesto jer ne svetli Smiley. 230mm na stranici je taj sto dolazi uz kuciste
  • Karakteristike: Link
  • Paket: imam one tockice, nisam ih nikad stavljao. Onaj produzni kabl za napajanje nisam ni ja dobio, tako da ga nema. Kutiju imam.
  • Razlog prodaje: uzimam neko uniformnije kuciste (anti-military ili kako vec...), to je vec reseno
  • Mogucnost zamene: NE.
  • Mogucnost slanja: DA.
  • Cena: 100e.
  • Garancija: garancija vazi do 26.09.2011.godine u Altiju. Racun, garancija.
Prodato
« Poslednja izmena: 15. Jun 2010, 18:25:30 od voodoons »
IP sačuvana
social share
NOKIA SL3 Unlock
Pogledaj profil WWW Skype Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.