Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 07:34:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Konstantinovo raskršće  (Pročitano 12079 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ko je vukodlak koji je ubijao nemce? Da li je to Krsmanova bratanica?
Ja sam tako razumeo
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Pa bre, ona je opisana kao mala krhka devojcica. Nekako mi to totalno ne ide, jos pogotovo kako su zverski ubijani. A i kad je fon Fen, ili kako se vec zove onaj nemac, video ljudsko lice kad se vucko preobrazio opisano je da se zapanjio kao da je prepoznao nekoga. A on tu devojcicu nigde nije video niti upoznao, ako se ne varam.
« Poslednja izmena: 23. Feb 2011, 22:29:36 od Shone83 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ja sam tako razumeo jer zakljucak knjige vodi ka tome da je ona to nesto(jer sta bi mogla drugo da bude a da je znacajno za celu radnju knjige). A i sam Nemanja Lukic u jednom pasusu kaze za nju da je vrlo cudna (ono kada se igra sa ne znam kojom bese zivotinjom pa odjednom samo nestane)
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


wazzzzuuuupppp!!!! :P

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 56
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0b12
mob
Samsung 
Pa na kraju ispada da je ta devojcica vukodlak, a mislim da je postala vukodlak ako se secate da je ona bez roditelja tj. da su joj ubijeni roditelji, kao sto je major Lukic postao vampir ako razumete sta hocu da kazem.  Smile
IP sačuvana
social share
Tvrd je orah vocka cudnovata
Al' je cekic sprava zajebana
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.60
mob
Apple iPhone SE 2020
da se kopi pejstujem...

Na jednom mestu: SS odredi, cetnici, komunisti, obicni ljudi, pagani, crni magovi, prorocice i vidovnjaci, hriscani, Konstantin, Isus, katakombe i lagumi, vampiri i vukodlaci.... Moram da priznam da sam ocekivala vise od knjige... Najveci problem je zelja autora da poveze neke kulturne reference u svakodnevnim dijalozima (npr. momenat kada se Nemanja Lukic seca da je susreo nekog gospodina iz Bosne i da je to, o kakvog li cuda, bio Ivo Andric... zaista?!) i stvarno plitka pozadina likova. A, da... i radnja na momente izgleda kofuzno... U svakom slucaju... fali jos 100 stranice knjige, jer ovako izgleda kao prvi tom neke sage... Smiley

I imam jos zamerki...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 07:34:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.