Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 12:26:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Konstantinovo raskršće  (Pročitano 12081 puta)
Hronicar svakodnevice


I have a dream

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 509
Zastava Na dvoru Pape
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
I-mate /de si be
Čuo sam da je planu snimanje filma po knjizi. Možda isprave rasplet na filmu Smile
IP sačuvana
social share
   "I am the happiest man alive.  I have that in me that can convert poverty to riches, adversity to prosperity, and I am more invulnerable than Archilles;  Fortune hath not one place to hit me." - Sir Thomas Browne
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4960
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
ne bi bilo loše... može lako da se adaptira za scenario, ne treba ni neki previsoki budžet...
IP sačuvana
social share
NAPUŠTEN PROFIL
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia E

Podseca me na pricu o piramidama u Bosni, mada gde ima dima ima i vatre
Mozda lici ali veruj mi sta god da se krenulo sa izgradnjom u Nisu pogotovu centar tvrdjava i nekoliko kilometara u precniku nije moglo da prodje bez zidova iz doba rimljana, prostorija, tunela, raskosnih grobnica, grncarije i tako dalje!
Pre manje od mesec dana radili su prilazni put za jedan most mozda par kilometara od centra, nadjena je grobnica sa nekim ostacima navodno muskarca i zene i sa jos nekim elementima koji pokazuju da su te osobe bile plemickog porekla, pre par godina nedaleko odatle nadjena je grobnica nekog vojskovodje doduse manje poznatog ali po izgledu grobnice ocigledno jako uticajnog za taj period, i to su nasli radnici koji su kopali temelj za kucu!
Velika je steta sto drzava nema para da se ulozi u ta istrazivanja i da se prekopa sve uzduz i popreko da sacuvamo to nasledje, smatra se na primer da u tvrdjavi u Nisu postoji crkva koja bi bila na raksnici puteva severa i juga i istoka i zapada gde bi istok isao ka Kostantinopolju a zapad ka Rimu, dok je severni put prema Beogradu a juzni dole prema Makedoniji, e sad kazem opet velika je steta sto se nema para za to istrazivanje!

Čuo sam da je planu snimanje filma po knjizi. Možda isprave rasplet na filmu Smile
Mogu misliti na sta bi taj film licio, pogotovu u nasoj produkciji Smiley 1
« Poslednja izmena: 11. Jun 2010, 00:47:20 od Dominick »
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4960
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Citat
Mogu misliti na sta bi taj film licio, pogotovu u nasoj produkciji

da ne pričamo ovde o arheologiji...

možda si u pravu, obzirom da su poslednji visoko-budžetni domaći filmovi koje sam odgledao bili čista baljezgarija, sa mnogo lakšim temama, na šta li bi tek to ličilo...
IP sačuvana
social share
NAPUŠTEN PROFIL
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia E
Samo sam hteo da se nadovezem na pricu iz gore pomenutog texta a inace knjiga je vredna citanja u svakom slucaju!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Citat
Velika je steta sto drzava nema para da se ulozi u ta istrazivanja i da se prekopa sve uzduz i popreko da sacuvamo to nasledje

Pa nije bas da nema para, ima tu nesto drugo! Npr, koliko bi se grobnica naslo gde je pokopana ''reakcija'' koju su komunisti streljali posle rata? A i da nije toga, zasto bi nase glavesine davale pare za arheoloska istrazivanja kada mogu da ih stave u svoje dzepove! Smile

A sto se tice knjige, vredi je procitati. Sto rece Dulac, kratka su poglavlja, ali na to je autor i isao. Pisao je roman po modelu filma, tj kratke sekvence koje se prekidaju kada je najzanimljivije.
« Poslednja izmena: 22. Avg 2010, 17:39:13 od RASMC »
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
hm...zanimljivo ... mogla bih da procitam , zanima me . mada sam vec odavno citala da je hitler tragao za jednim vrlo zanimljivim blagom ..mac moci  Smile...ili koplje moci , zavisi kako je ko interpretirao  Smile
« Poslednja izmena: 22. Avg 2010, 18:00:02 od sandra80 »
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8

Podseca me na pricu o piramidama u Bosni, mada gde ima dima ima i vatre
Mozda lici ali veruj mi sta god da se krenulo sa izgradnjom u Nisu pogotovu centar tvrdjava i nekoliko kilometara u precniku nije moglo da prodje bez zidova iz doba rimljana, prostorija, tunela, raskosnih grobnica, grncarije i tako dalje!
Pre manje od mesec dana radili su prilazni put za jedan most mozda par kilometara od centra, nadjena je grobnica sa nekim ostacima navodno muskarca i zene i sa jos nekim elementima koji pokazuju da su te osobe bile plemickog porekla, pre par godina nedaleko odatle nadjena je grobnica nekog vojskovodje doduse manje poznatog ali po izgledu grobnice ocigledno jako uticajnog za taj period, i to su nasli radnici koji su kopali temelj za kucu!
Velika je steta sto drzava nema para da se ulozi u ta istrazivanja i da se prekopa sve uzduz i popreko da sacuvamo to nasledje, smatra se na primer da u tvrdjavi u Nisu postoji crkva koja bi bila na raksnici puteva severa i juga i istoka i zapada gde bi istok isao ka Kostantinopolju a zapad ka Rimu, dok je severni put prema Beogradu a juzni dole prema Makedoniji, e sad kazem opet velika je steta sto se nema para za to istrazivanje!


Ma ceo je taj Balkan neistrazen, mislim da ima i dosta stvari u susednoj Rumuniji, kao i Bosni. Hebote, u Bosni su se do pre nekog vremena zene po nekom prastarom obicaju tetovirale, a jedan tip koji studira arheologiju je rekao da ti simboli poticu jos od pre par hiljada godina.
Samo razvijene zemlje vise grade, sve prekopavaju i kada naidju na tako nesto naravno da izdvoje novac za istrazivanje a u Srbiji vlada misljenje da bi cak arheologiju trebalo da ukinu kao predmet, hebi ga, bolje neko nadrimenadzertsvo da predaju.
A sada za te piramide, mozda je tip stvarno nesto ubo veliko, ali eto arheolozima sa diplomom to je nadri arheolog.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8

Mogu misliti na sta bi taj film licio, pogotovu u nasoj produkciji Smiley 1

Cuti, bice dobra komedija  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Ma nije Hitler ni za cim tragao vec neka njihova konspirativna drustva koji su podrzavali nacional socijalizam. Hitler nije mnogo verovao u te stvari, on je bio vojnik, verovo u pusku, top, disciplinu...
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 12:26:28
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.