Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:42:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Trebao bi mi pas  (Pročitano 7752 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2349
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung E250
Размисли дал стварно то желиш, или си се са,пнапржио гледајући филм(што ће те проћи кроз неких 10 дана) Smile


Vreme ce pokazati,ali kazem ti o ovome razmisljam vec nekoliko meseci...I nisam uopste toliko sklon tripovanju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 
Citat
Mozda je ovo jos jedan u nizu tripova posto sam u tim godinama,inace nisam bas toliko sklon tripovima kao sto su ljudi oko mene,ali da predjem na stvar...Odgledao sam film Hachiko(kakav sam triper    )


 Smile


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Pazi, trebas dobro razmisliti prvenstveno zbog toga sto ces ga ocito samo ti setati (a to ti je 3 puta dnevno) i sto moras da vidis dal mozes to fizicki izdrzati uz sve druge obaveze koje imas.
Ja ne bih uzimala sebi ni mamuta ni haskija prosto jer su to psi koji su previse samovoljni i tvrdoglavi i nisu bas privrzeni gazdi (bar ovo sto sam ja dosad vidjela).

Ako hoces psa s kojim mozes da setas i da trcis, onda je labrador, zlatni retriver (nesto od to dvoje) stvarno najbolja rasa. Oni su nezahtjevni u smislu setnji; npr ne moras ga uopste setati 3h da bi izbacili energiju (koje imaju i previse) vec mozes sve da rjesis bacanjem loptice pola sata nakon cega bukvalno crknu. Ti nisi potrosio mnogo vremena, on se ispraznio i svi na dobitku  Smile

Ima mnogo rasa velikih pasa, ali u svakom slucaju trebas da pogledas, prije nego sto odlucis, kakav karakter ima koji pas jer neki nisu druzeljubivi, neki su samostalniji, neki vise privrzeni, neki manje itd itd
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2349
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung E250
Cezarice hvala na savetu to je ono o cemu ja razmisljam,treba da nadjem onu vrstu psa koja ima karakter kakav si ti rekla da imaju labrador i retriver.


Khadafi pa kazem nisam bas veliki triper normalno je malo da se tripujem ali ne mnogo kazem ti  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 1127
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC CHA CHA
.....samo nemojte one male pederaste.......

Nećemo da se vređamo.  Smile

Retriver za stan?  Smile Ne znam koliko je to dobro.  Smile
Oni obožavaju da se uvaljaju u baru i blato, e sad ako si ti spreman
da posle svake šetnje kad je kišovito kupaš psa onda je to idealan
pas za tebe, onda ok.

A i moraš da budeš svestan toga da pas nije igračka i da se samom kupovinom
psa obavezuješ na život sa njim narednih 15-18 godina.
IP sačuvana
social share
Westie mužijak, star četri godine sa osvojenim titulama 5xPRM, 1xR.CAC, 25xCAC, 1xR.CACIB, 11xCACIB, 22xBOB, J.BOG, 3xBOG III, 2XBOG II, 2xBOG, BIS IV, JCH SRB, CH SRB, CH MNE, CH BG, CH GE, CH MOL, INT CH  Slobodan za parenje
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2349
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung E250
.....samo nemojte one male pederaste.......

Nećemo da se vređamo.  Smile

Retriver za stan?  Smile Ne znam koliko je to dobro.  Smile
Oni obožavaju da se uvaljaju u baru i blato, e sad ako si ti spreman
da posle svake šetnje kad je kišovito kupaš psa onda je to idealan
pas za tebe, onda ok.

A i moraš da budeš svestan toga da pas nije igračka i da se samom kupovinom
psa obavezuješ na život sa njim narednih 15-18 godina.


Naravno to mi je potpuno jasno ne zelim da zivotinja pati i zato trazim idealnu vrstu psa koja odgovora uz moj ritam zivota,da uzivamo i ja i on... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4960
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Citat
Naravno to mi je potpuno jasno ne zelim da zivotinja pati i zato trazim idealnu vrstu psa koja odgovora uz moj ritam zivota,da uzivamo i ja i on...

znači neka koja se loži na filmove...  Smile
IP sačuvana
social share
NAPUŠTEN PROFIL
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 1127
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC CHA CHA
Neeeeeee  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Westie mužijak, star četri godine sa osvojenim titulama 5xPRM, 1xR.CAC, 25xCAC, 1xR.CACIB, 11xCACIB, 22xBOB, J.BOG, 3xBOG III, 2XBOG II, 2xBOG, BIS IV, JCH SRB, CH SRB, CH MNE, CH BG, CH GE, CH MOL, INT CH  Slobodan za parenje
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
moj labrador je u stanu i nista mu ne fali.
ako cemo posteno, nijednog velikog/veceg psa ne bi trebalo drzati u stanu generalno, po toj logici nijedan veci pas nije idealan za nekog ko zivi u stanu  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2349
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung E250
Zar ne postoji neki midijum sajz pas sto voli da spava u toplom domu i da se igra napolju ali ne ceo dan...? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:42:46
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.061 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.