Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 22:59:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: unovcite vase talente  (Pročitano 5039 puta)
23. Nov 2003, 06:02:09
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 302
S obzirom da su uvijek na izvoru informacija i o svemu (i svima) sve znaju, znatizeljni i spretni BLIZANCI uvijek mogu unovciti ovaj svoj talent koji se odnosi na komunikaciju i prenosenje informacija. Vecina njih to i cini radeci kao akviziteri, medijski djelatnici, novinari, trgovci.

Za razliku od njih, SKORPIONI ne vole biti u sredistu pozornosti te im je omiljena zabava promatrati iz prikrajka relacije u socijalnim odnosima koji ih okruzuju, otkrivajuci pri tome dubinske veze i temeljne motivacije drugih. Taj talent je dobro iskoristiti u zanimanjima poput psihologa, detektiva ili, (zasto ne?) "spijuna" .

OVNOVI su rodjeni vodje, te bi bilo dobro taj talent iskoristiti kroz timski sport ili u grupnom radu jer ce Ovan, s obzirom na svoj talent lako pronaci nacin kako ostale pokrenuti na akciju i motivirati ih da u onome sto rade budu najucinkovitiji i najbolji.

Talent RIBA uglavnom se "vrti" oko naglasenog osjecaja za probleme drugih, pa bi pripadnici ovog znaka tu svoju empaticnu crtu mogli iskoristiti u zanimanjima s humanistickim i socijalnim predznakom, gdje im pomaganje drugima moze postati profesijom. Ribe su, uz ovo, talentirane i za umjetnost i religiju.

BIKOVI su "majstori" za gotovo svaki dovoljno konkretan i opipljiv posao, iako im najbolje "leze" oni vezani uz zemlju (poljoprivreda ), proizvodnju hrane, nekretnine i bankarstvo (jer jednostavno "znaju" s novcem, kako ga oploditi i povecati prihode). Talenti Bikova vrte se i oko raznih hedonistickih zanimanja poput, primjerice, pruzanja usluga masaze, spravljanja slastica i sl.

VODENJACI imaju daleko najneobicnije talente od svih, no uvijek su u vezi s izumima i otkrivanjem neceg novog u bilo kojem polju ljudske djelatnosti. Osim toga, pripadnici ovog znaka vole se okusati i u humanistickim i socijalnim poslovima, a i pravi su majstori za sve nove tehnologije (ziher je Vodenjak izmislio Internet Smiley )

STRIJELCI su talentirani za sport i istrazivanje novih podrucja, udaljenih zemalja ili kultura, a mnogi od njih, prije ili kasnije posegnut ce i za nekim od duhovnih i religijskih pravaca, dok ce se RAKOVI radije drzati blizine svog doma i sigurnog okruzja, pa su, zato talentirani za sve poslove vezane uz svoje ili tudje ognjiste. Ovo je vrlo "brizan" znak, te bi se mogao iskazati u zanimanjima socijalnog karaktera gdje ce se moci bez problema "brinuti" i biti, dakako, placen za to Smiley.

Talenti onih rodjenih u zoodijackom znaku VAGE "vrte" se oko umjetnosti i estetike, pa bi se svaka prava Vaga trebala odluciti za posao u kojemu ce njihov osjecaj za lijepo doci do izrazaja. Osim toga, Vaga je znak pravde i prava, te, stoga, nije za cuditi sto neke od njih, prije ili kasnije, zavrse u nekom odvjetnickom uredu ili na mjestu drzavnog tuzitelja .

LAVOVI su nadareni za scenu i dobro se snalaze u svim oblicima javnih nastupa. Uz to su vrlo kreativni a talenti im se vrte i oko odlicnih sposobnosti za prenosenje znanja, pa se mnogi od njih odluce i za uciteljsku profesiju, osobito ako je rijec o podrucju kojim ionako suvereno vladaju.

DJEVICAMA dobro ide svaki analiticki posao jer se time ionako bave u slobodno vrijeme analizirajuci i sto treba i sto ne treba. Uz to, spontano se bave i kritiziranjem, a izvrsne su i u svim vrstama birokratskih poslova, jer, ne biste vjerovali, tipicnoj Djevici racunovodstvo je pravi izazov .

Ambiciozni i odgovorni JARCI majstori su cuvanja vrijednosti, kako svojih, tako i tudjih, te bi bilo mudro prilagoditi profesiju ovim sposobnostima. Sto god radio, Jarac ce uvijek imati, uz to, dodatni prihod, i redovito ce se, tiho i nenametljivo, vremenom uspjeti popeti na hijerarhijskoj ljestvici. Njegov je nacin: poceti od nule i zavrsiti na milijunima Smiley.
IP sačuvana
social share
There is nothing “paranormal” in the Universe, except our limited understanding of Nature.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
hehe uvek su mi govorili ljudi da bi bila dobar detektiv  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
Citat
poceti od nule i zavrsiti na milijunima .
mmmm...... Ovo mi se JAKO dopada Smile
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2879
hm...opet mi se čini da sam ja nisam VAGA...
IP sačuvana
social share

Ja sam tamo gde si ti
Kad kazem ja, ja mislim mi
I neka znaju svi
Ona sto mi treba, to si ti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Citat
OVNOVI su rodjeni vodje, te bi bilo dobro taj talent iskoristiti kroz timski sport ili u grupnom radu jer ce Ovan, s obzirom na svoj talent lako pronaci nacin kako ostale pokrenuti na akciju i motivirati ih da u onome sto rade budu najucinkovitiji i najbolji.

Hm da li sam to ja... E ovnu jedan Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
Citat: BubaMara

 Talenti Bikova vrte se i oko raznih hedonistickih zanimanja poput, primjerice, pruzanja usluga masaze, spravljanja slastica i sl.


 Smile
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
bas to htedoh da citiram  Smile

Citat
i bankarstvo (jer jednostavno "znaju" s novcem, kako ga oploditi i povecati prihode


Mami sam sa tri godine rekla da cu da radim kod nje u firmi jer imaju mnogo para Smile  (mama mi je tada radila u SDK)
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
S obzirom da su uvijek na izvoru informacija i o svemu (i svima) sve znaju, znatizeljni i spretni BLIZANCI uvijek mogu unovciti ovaj svoj talent koji se odnosi na komunikaciju i prenosenje informacija. Vecina njih to i cini radeci kao akviziteri, medijski djelatnici, novinari, trgovci

 Smile ne bunim se uopste  Smile ali ja sam umetnicka dusa sto je ocigledno povuklo od podznaka
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 22:59:33
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.