Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 11:01:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Windows 7 prevod na Srpski?  (Pročitano 19935 puta)
04. Jun 2010, 17:54:03
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Pozdrav, mnogi me zovu i traze da im (obicno je to LapTop u pitanju!) "prevedem" na Srpski jezik (LipLatin.exe - alat tj. program za prevod WinXP-a na Srpski jezik)...

   Medjutim, fora je u tome sto sadasnji vlasnici imaju Windows 7 na svojim masinama, (tj. nije vise WinXP)!

   S tim u vezi, interesuje me da li uopste postoji prevod na Srpski jezik Windowsa 7???

   Ja licno mislim da ne postoji, al' ajd' da proverim za svaki slucaj  Smile
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Fluffy George

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 5552
Zastava Negde.
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Pa sto ne pitas na temi za windows 7,ako je pitanje vezano za 7?I da postoji sprski za 7.
IP sačuvana
social share
Life is one long insane trip. Some people just have better directions.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1662
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Desire
Da si tamo pogledao video bi da ima i win 7 na srpskom, samo ga kroz update skines i instaliras, nista lakse.  Smile
IP sačuvana
social share
Ko uci znace, ko se snadje imace.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 560
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Postoji srpski za windows 7, skida se kroz update ali samo za verzije Ultimate i Enterprise za ostale verzije posao završava Vistalizator: http://www.froggie.sk/7lp32rtm.html
« Poslednja izmena: 04. Jun 2010, 19:38:07 od despot77 »
IP sačuvana
social share
Moja država se zove Republika Srpska !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Dobro ljudi nemojte me kritikovati sto "ovo" nisam postavio "tamo" i obratno. Nemojte se ljutiti, ali Vas forum nema bas neku internu pretragu i uglavnom zbog toga greske sa moje strane ovoga tipa jesu moguce... Uzgred, mozda ce vam biti zanimljiv moj pristup pretragi Vasem forumu (posto mrzim Google) smislio sam sledecu alternativu:

   Samo kliknite na navedeni link (!)

http://www.altavista.com/web/results?itag=ody&pg=aq&aqmode=s&aqa=bulmasoft&aqp=&aqo=&aqn=&kgs=0&kls=0&dt=tmperiod&d2=0&dfr%5Bd%5D=1&dfr%5Bm%5D=1&dfr%5By%5D=1980&dto%5Bd%5D=13&dto%5Bm%5D=4&dto%5By%5D=2010&filetype=&rc=dmn&swd=forum.burek.com&lh=&nbq=10


   P.S. hvala na odgovoru za prevod Smiley


Edit: a jel' bi onda mogao i za verziju Ultimate da koristim Vistalizator: http://www.froggie.sk/7lp32rtm.html? Ili Ultimate verzija MORA samo kroz update?
« Poslednja izmena: 07. Jun 2010, 19:31:10 od BulmaSoft »
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Ericsson T28
Može li se prevod na srpski nabaviti na nekom drugom sajtu, pošto ja ne mogu ništa skidati sa Microsftovog site?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 11:01:55
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.