Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Trese mi se volan kada kocim...  (Pročitano 13808 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Kad ja tamo, a ono, medjutim.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1733
Zastava u kuci
U svakom slucaju treba da promijenis i diskove i pakne.
Ako se posle toga ponovi ( a ne bi trebalo ) prekontrolisi trap.
IP sačuvana
social share
Aoccdrnig to a rscheearch at an Elingsh uinervtisy, it deosn't mttaer in
waht oredr the ltteers in a wrod are, the olny iprmoetnt tihng is taht the
frist and lsat ltteer is at the rghit pclae. The rset can be a toatl mses
and you can sitll raed it wouthit porbelm. Tihs is bcuseae we do not raed
ervey lteter by it slef but the wrod as a wlohe.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
mob
Nokia N70,6303,K610...
Diskovi 99%
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 65
Moj ti je savet da ne obradjujes diskove nego da kupis nove, a kad ih budes menjao obavezno zameni i plocice! Sto se tice tvog problema tu moze da bude vise zackoljica, pogotovu sto ti je auto bio lupan! Moras da pogleds kakva su ti ramena kod oba tocka, da prekontrolises poluosovine, letvu upravljaca, i na kraju da vidis kave su ti gume, jer je moguce da su zrele za zamenu, i proveri pritisak u gumama, jer moze da se desi i da je to problem da je jedna guma vise napumpana od druge! I na kraju posto ti je auto lupan odvezi ga kod nekog dobrog limara da ti izmeri auto da vidi da li je u osi,tj da li je dobro uradjen posle udesa, a ako nije u osi mozes da radis sta hoces problem neces resiti, i najbolje bi bilo da kupis drugi, a taj da prodas! Pozdrav!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Sad sam se ja zabrinula i za moj auto,on se trese kad vozim u drugoj brzini ,recimo kad smanjujem brzinu jer hocu da predjem preko lezeceg pandura ,trese kao lud,bruka,bolje da nisam naisla na ovu temu,idem sad da se nerviram. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 128
Moj ti je savet da ne obradjujes diskove nego da kupis nove, a kad ih budes menjao obavezno zameni i plocice! Sto se tice tvog problema tu moze da bude vise zackoljica, pogotovu sto ti je auto bio lupan! Moras da pogleds kakva su ti ramena kod oba tocka, da prekontrolises poluosovine, letvu upravljaca, i na kraju da vidis kave su ti gume, jer je moguce da su zrele za zamenu, i proveri pritisak u gumama, jer moze da se desi i da je to problem da je jedna guma vise napumpana od druge! I na kraju posto ti je auto lupan odvezi ga kod nekog dobrog limara da ti izmeri auto da vidi da li je u osi,tj da li je dobro uradjen posle udesa, a ako nije u osi mozes da radis sta hoces problem neces resiti, i najbolje bi bilo da kupis drugi, a taj da prodas! Pozdrav!

Ma super si mi rekao prijatelju, evo sad' idem da prodam ovaj auto i da kupim drugi.  Smile

Ti izgleda ne citas sta sam ja sve pisao, ja ovaj auto vozim godinu dana i on je fenomenalan, pre dva meseca kada sam bio na servisu ovaj problem nije bio izrazen, posle sam isao njim na more, za 10 dana presao 1800km bez ikakvih ali bukvalno bez ikakvih problema i ti mi sada dodjes sa pricom da pridam auto? Mogao bi da budes malo konstruktivniji.

Znaci, lepo sam napisao da je bio zategnut pre odlaska na more sto znaci da je trap bio u odlicnom stanju.

To sve znaci da auto nije po default-u takav nego da je to pocelo da se desava posle 10-ak hiljada predjenih kilometara.


Sto se tice limara i merenja, ne znam sta to znaci, kako da mi izmeri da li je u osi? Mogao bi to malo da pojasnis cisto informativno.


@Estella   Cekaj, nisi se nervirala do sada iako ti se auto mnogo trese a kada si procitala poruku, e onda se nerviras? Smiley
Mislim, ne razumem. Smiley

Sta vozis?



[Edit by Anea: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
Btw. postoji jedan mali code [b][/b] ili dugmence sa slovom B za takve stvari
« Poslednja izmena: 26. Sep 2005, 00:11:13 od Anea »
IP sačuvana
social share
Nokia 6670
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Ne nerviram se ni sada  Smile,ma nema razloga za to
VW Golf 3 vozim ,presao samo 65.000 ,'96 godiste,kao nov je,pa nek se trese sta me briga,diskovi pregledani,ceo pregledan,ima urednu knjizicu.Cisto sam zalutala ovde na minut pomislila da je to nesto strasno,ali u mom slucaju bar znam da nije.

Smile
Poz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 65
Da li ces da ga prodas ili neces to je licno tvoja stvar, ja sam ti samo dao predlog! Merenje ose je u stvari merenje auta tj skoljke da se vidi da li je auto lepo ispravljen posle udarca, odnosno da li je udareni deo lepo ispravljen i vracen u standardni polozaj, ili je za par milmietara, ili centimetar izasao iz ose! Ti za svaki slucaj proveri ramena i gume, jer si vec presao 10000, a i sam znas kakvi su nasi putevi! Pozdrav! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 128
Estella, to ne da je strasno nego je uzasno. Smiley Barem za mene koji kola dozivljavam kao nesto najrodjenije! Meni ako sve ne funkcionise apsolutno savrseno ja bukvalno patim dok to ne popravim. Kada ne daj Boze upadnem u neku rupu, danima razmisljam o tome. To je malo bolesno. Inace, sad' bez zezanja, auto ti defiitivno nije kao nov cim se trese u drugoj, znaci to nije mali problem jer je posledica ipak drasticna.

Alternator, priznaces da predlog ipak malo zvuci kao provokacija, jer ne radi se o mobilnom telefonu ili grafickoj kartici koja se moze lako prodati nego o automobilu i to ne bilo kakvom automobilu nego o automobilu kojeg sam dobio da vozim posle 8 godina vozenja keca i kojeg cu voziti do daljnjeg i u koji kada sam usao prvi put posle keca, imao sam utisak da sam usao u svemirski brod. Smiley



[Edit by Anea: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
Ali sto bi se ti mucio kad ima neko ko ce da ispravi...
« Poslednja izmena: 26. Sep 2005, 00:13:08 od Anea »
IP sačuvana
social share
Nokia 6670
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Ogi
Kaze moj muz da se trese samo kad ja vozim,verovatno eto objasnjenja,i nije nov,ali kao da jeste.I verovatno mu nesto fali,al ko te pita,vozi i cuti ,bar je tako u mom slucaju  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 128
Muz ti daje da vozis auto???????  Smile Leleee... pa ti bas imas srecan brak i dobrog muza...  Smile
IP sačuvana
social share
Nokia 6670
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.122 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.