Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Trese mi se volan kada kocim...  (Pročitano 13772 puta)
19. Sep 2005, 01:48:40
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 128
... i to iskljucivo u cetvrtoj brzini, odnosno pri brzinama iznad 70 na sat i to tako da sto naglije kocim on se vise trese, ako zakocim skroz blago skoro da se ne trese uopste i obrnuto.

Ortak mi kaze da su u pitanju diskovi. Potvrdjujem na nisu bas u najboljem stanju, video sam da imaju brazdu po sebi, u krug kuda ih pritiskaju paknovi a i dosta dugo su mi paknovi zakacinjali diskove pa se culo grebanje. U servisu jos pre nego sto sam otisao na more autom su mi rekli da bi sa sledecom promenom paknova trebalo da menjam ili u najmanju ruku obradim diskove.

Da li je ortak u pravu ili je u pitanju nesto drugo?
IP sačuvana
social share
Nokia 6670
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
mob
HTC Diamond 2
pa ako su ti rekli u servisu... idi kod drugog majstora pa vidi sta tje on da ti kaze... verovatno je tako...
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Superstar foruma


Званични Лоодак ::Бурек:: Форума

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 78747
Zastava Beograd
mob
SonyEricsson k800i
ma sto posto je tako ..
 i moj cale je imo isti problem ...  Smile
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 128
Ma u servisu su mi rekli u vezi diskova ali mi nisu rekli uzrok tresenja jer ih nisam to ni pitao jer, cini mi se da se tada to nije ni desavalo, odnosno nije tako intenzivno.

A servis ne bih promenio ni da mi platis. Konacno sam nasao dobar servis kome verujem. Posecivanje raznih servisa moze samo da vodi ka trosenju vise para a i to ti je kao kada recimo vodis psa kod veterinara - svaki ce ti reci drugacije. Zato se treba vezati za jedan servis i tacka. A vezao sam se i za veterinara. Smiley

Ukoliko jos neko vozi Forda neka napise da bih mu rekao u koji servis da ne ide ni u ludilu. Ja sam se opekao.



[Edit by Anea: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 19. Sep 2005, 12:51:43 od Anea »
IP sačuvana
social share
Nokia 6670
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
I ja sam imao slicnih problema do duse zamenio sam disk ali i sponu. To je bilo kod mene.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1057
Ma diskovi 100%
IP sačuvana
social share
Kada su pitali Ajnstajna,sa kojim oruzijem ce se voditi treci svetski rat,
on je odgovorio neznam,ali znam da ce cetvrti kamenjem...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 128
Sumnjam da je spona u pitanju jer se automobil/volan ne trese ni kada vozim 120km/h. Samo kada kocim. Mada, kod takvih stvari se nikada ne zna... auto je to... Smiley
IP sačuvana
social share
Nokia 6670
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Imao sam istih problema na ford eskortu (mozda ga i ti omas) i nisam uspeo da ih resim ni obradjivanjem diskova ni stavljanjem novih paknova tako da ne znam sta da ti kazem (forda sam prodao).

To ces morati da uradis a ako ti i tad bude volan drhtao probaj nesto drugo, bas me zanima sta je Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 128
Imao sam istih problema na ford eskortu (mozda ga i ti omas) i nisam uspeo da ih resim ni obradjivanjem diskova ni stavljanjem novih paknova tako da ne znam sta da ti kazem (forda sam prodao). To ces morati da uradis a ako ti i tad bude volan drhtao probaj nesto drugo, bas me zanima sta je Smile

Ja vozim Ford Ka.

Dakle, ne znam sta je, nije to jos toliko uzelo maha da moram hitno da idem u servis ali ipak me zanima sta je. Posebno sto ako bih morao da menjam diskove, onda bih verovatno trebalo da menjam i paknove sto sve zajedno ne bi izaslo ni malo jeftino.

U svakom slucaju, video sam da su diskovi losi. Nije mi jasno kako je moguce da ti time nisi resio problem?

Posto je auto bio udaren pre nego sto sam ga ja uzeo, tresao se na 60km/h i to opasno, izgubio sam sve zivce dok nisam nasao zbog cega se trese odnosno servis koji je to utvrdio (zamena zgloba menjaca i krsta menjaca). U poslednjih godinu dana koliko je kod mene sam mu jos zamenio i obe viljuske i levu poluosovinu. Pre nego sto sam krenuo njime na more, 23. Jula, bio sam u servisu na generalnom pregledu i trap mu je bio zategnut samo tako. Ono sto me najvise nervira, tek sam sada to poceo da primecujem, ono bas da primecujem, kada sam bio pre mora u servisu nisam se ni zalio na to.

Koliko li kostaju diskovi..........
 
IP sačuvana
social share
Nokia 6670
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Pazi, ja nisam menjao diskove vec sam ih obradio na strugu i posle toga nekoliko dana je bilo sasvim u redu. E, onda je pocelo ponovo, sve malo po malo. Mislio sam da ovaj majstor nije dobro uradio pa sam obradio ponovo kod drugog i ista stvar, posle nekoliko dana opet trese kad kocim. Moguce da je to problem kod fordova!

Ali, ako ti u dobrom servisu kazu da je to, onda probaj. U savkom slucaju ces nesto morati da uradis Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.