Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:35:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Momak u plavom, ljubav za ceo život  (Pročitano 8524 puta)
27. Maj 2010, 10:06:19
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64


Iako se veliki broj muškaraca ne može pohvaliti da se dobro snalazi kada je slaganje boja u pitanju, i tvrde da im odeću uglavnom biraju majke ili devojke, psiholozi tvrde da ih omiljene boje razotkrivaju na mnogo načina. One ne samo da odražavaju raspoloženje, stil, pojavu, već bitno utiču i na utisak koji jači pol ostavlja. Različite boje izazivaju psihičke i fizičke reakcije, a pogrešna boja može da upropasti i savršen sastanak, tvrde stručnjaci. Ono što momak odabere kao odevnu kombinaciju kada se prvi put sastaje sa nekom devojkom, mnogo toga govori o njegovom karakteru i načinu na koji posmatra emotivne veze, tvrde stručnjaci. Tako, obratite pažnju šta je on obukao, pa možete saznati o njemu i ono što ne želi da kaže.
* Muškarac u plavom odličan je kandidat za dugoročnu vezu, tvrde stručnjaci. On je pouzdan i stabilan, a žene ga vide kao oličenje vernosti i sigurnosti. On je sigurna, mirna luka. Nikada ne priređuje neprijatna iznenađenja i vrlo otvoreno govori o svemu. Plavu često nose i moćni muškarci, sa dobrim statusom u društvu i odličnim kontaktima. Staloženi su, iskreni, inovativni, dinamični i motivisani da napreduju. Znaju da budu vrlo romantični i ponekad skloni fantazijama.
* Momci koji preferiraju crnu boju, pored toga što izgledaju elegantno, poručuju da su autoritativni, dostojanstveni, da poseduju dozu mistike. Ipak, ponekad umeju da budu nepristupačni i mračni, ali, na sreću, takvo raspoloženje ih brzo prolazi.
* Ako preko puta vas sedi muškarac u belom, on je jednostavan, uredan i čist. Ipak, prija mu da bude u centru pažnje, zna da se ponaša u svakoj prilici i uz njega vam nikada neće biti dosadno. U ljubavi se slično ponaša, sa njim nema previše uzbuđenja, ali vas neće lagati i uvek ćete znati na čemu ste.
* Oni koji su hrabri, odvažni, željni izazova, često su u crvenoj garderobi ili imaju bar neki detalj u toj boji. To su, uglavnom, seksepilni muškarci koje nežniji pol uvek primeti. Veliki zavodnici, odlični ljubavnici, strastveni i u poslu i u ljubavi, ali nestalni u svojim vezama. Baš kada pomislite da su vaši, oni nastavljaju dalje. Oni vole raznolikost, impulsivni su, širokih vidika, u grupi preuzimaju inicijativu, zahtevni su šefovi. Iz njih energija bukvalno izvire, a u ljubavi su složeni i zahtevni. Puno pružaju, ali puno i traže, stalno žele nešto novo i drugačije, pa ih najlakše tera rutina. Ljubomorni su, pa je to najčešći razlog svađa sa njima.
* Muškarci koji nose tamnije tonove inače veselih boja (žute, zelene...) melanholični su, često negativni i ponekad depresivni. Oni, najčešće, ne ostavljaju dobar utisak na suprotan pol, iako su često dobri ljudi, karakterne osobe od kojih ne treba lako odustati.
* Braon boju vole muškarci koji čvrsto stoje na zemlji, koji znaju šta hoće, formalisti i tradicionalisti. U ljubavi su vrlo pouzdani, ali vam nikada neće dozvoliti da se sa njima igrate.
* Bordo biraju zaljubljivi muškarci, koji su oličenje stila ili duhovnosti. Ponekad ne možete da ih razumete, ali verujte da u njihovim glavama uvek postoji racionalno objašnjenje za ono što rade.
* Ljubičastu boju vole muškarci koji su vizionari, znaju da uživaju u luksuzu i umeju sebi da udovolje. Pored njih ćete se osećati voljeno, kao najlepša žena na svetu. Njih saradnici poštuju, a žene im se dive. Maštoviti su, kreativni, ali često nezreli.
* Ako muškarac ima nešto zlatno na sebi, budite sigurni da ume da uzburka svačiju maštu, da nema tabua i da voli da šokira svojom pojavom. Obično su ekscentrici kojima nije baš stalo “šta će komšiluk reći”.
* Gospoda u sivom su pametni, dosledni i vrlo efikasni u svemu što rade. Sofisticiranog su i izgleda i karaktera, puni samopouzdanja i vrlina. Oni su obično na visokim položajima, poštovani i cenjeni u različitim grupama. U ljubavi su korektni, ali često hladni, naročito kada prođe početna strast.
* Srebrne tonove vole muškarci koji su proračunati, pragmatičari, bez mnogo mašte i smisla za umetnost. Kod njih je svet crno-beli, nema odstupanja od pravila i vrlo retko se opuštaju.
* Narandžasta je izbor uspešnih, energičnih muškaraca koje ne drži mesto.
* Zeleno vole uspešni, opušteni muškarci, koji su vitalni jer mnogo polažu na fizičku aktivnost i zdrav život. Vole prirodu, otvorenog su duha i pre će želeti kućicu sa psom, nego avanture i provode. Radoholičari su, ponekad tvrdoglavi, ali samostalni i nepokolebljivi. Ne izvlače se od posla, ne igraju prljave igre, očekuju mnogo i od sebe i od drugih. Ne vole promene, spremni su na kompromise. Pazite kako ih tretirate ako su vam emotivni partneri. Ako pomisle da ih ne volite i ne poštujete dovoljno, pretvaraju se u sasvim drugačije ljude, pokazuju neko drugo lice koje vam se neće dopasti.
* Žuto biraju inteligentni, intrigantni muškarci, koji će vam zagolicati maštu. Oni su samopouzdani, optimisti, slatki, nežni kada je potrebno i slatkorečivi kada im se dopadate. Ipak, nisu najbolji izbor ako želite dugu vezu. Puni su životne radosti, često olako shvataju probleme, površni su. Vole slobodu, nova iskustva, igru, lako prihvataju različite stavove i mišljenja, nemaju predrasuda. Vole da udovolje drugima, ali očekuju zauzvrat poštovanje i pohvale. Često sve ostavljaju nedovršeno, a u ljubavi sa njima nikada nećete znati na čemu ste.

I KRAVATE IH ODAJU

* Crvenu kravatu nose verni, jednobojne biraju osećajni tipovi, za desenirane se odlučuju maštoviti, ali prepotentni muškarci, dok neobične boje i krojeve biraju kreativni avanturisti

Stručnjaci tvrde da muškarac mnogo govori o sebi i izborom kravate. U zavisnosti od toga da li voli jednobojne, šarene, moderne ili one malo klasičnije, možete da saznate da li je osećajan, posvećen poslu, nepouzdan ili sebičan.
Muškarci koji vole jednostavne kravate i najčešće sa tamnijim odelom biraju crvenu kravatu su pouzdani, verni, korektni, ljubomorni. Često ostavljaju pogrešnu sliku o sebi, jer ih ljudi doživljavaju kao sitničare, što oni, zapravo, nisu. Oni samo vole da dobro razmisle o svemu i nikada ne donose ishitrene odluke. Vole dame koje nisu egzibicionisti, koje se ne ističu ni pojavom, ni garderobom, ali imaju mnogo da ponude na intelektualnom i emotivnom planu.
* Jednobojne kravate biraju emotivci, romantični tipovi, koji bi za ženu koju vole dali sve. To su tradicionalno vaspitani, dobri momci, sa kojima nema mnogo nedoumica. Zameraju im ponekad to što umeju da budu neodlučni, ali to se događa samo zbog toga što žele da budu sigurni u ono što rade i govore. Žene su im često velika podrška u životu, pa uglavnom biraju jake dame, koje znaju šta hoće i koje su spremne da ponekad budu one te “koje nose pantalone”. Uživaju kada ostvare skladnu i harmoničnu porodicu, na poslu su ambiciozni i vredni. Humani su i često pomažu ljudima, čak i potpunim neznancima.
* Muškarci koji biraju desenirane kravate modernijeg kroja su maštoviti, često prepotentni, veseli i puni života. Kreativni su, maštoviti i pored sebe vole da imaju istu takvu damu. Ako želite da ih zadržite, priređujte im sitna iznenađenja, budite uvek drugačiji i oni će biti tu. Vole neobične i lepe stvari, putovanja, avanture, neobične predele. Veruju u sebe i nikada neće dozvoliti da ih sputavate.
* Kravate tamnijih tonova biraju samopouzdani, ambiciozni, muškarci čvrstog karaktera. Oni su dobri ljubavnici, znaju da usreće i zadovolje ženu. Vole snažne i pametne dame, groze se praznoglavih lepotica i uniformisanosti. Ovi muškarci vole da dominiraju, veliki su gurmani, hedonisti koji znaju šta žele od života. Ne vole iznenađenja, jer žele da kontrolišu stvari.
* Muškarci koji će uvek izabarti modernu kravatu, neobičnog desena i boje, su avanturisti, umetnici, kreativni tipovi koji su potpuno drugačiji od drugih. Vole i takve žene, poslove, stanove. Nikada neće uraditi ništa obično niti vam pokloniti “standardni” poklon. Od njih uvek možete da očekujete neočekivano, jer ni sami ne znaju kuda će ih njihov temperament odvesti, niti gde će dočekati novo jutro. Ako želite topli dom, kućicu u cveću i harmonično porodično gnezdo, zaboravite muškarce sa neobičnim kravatama.



Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 3220
Citat
Momak u plavom, ljubav za ceo život

Znaci neki pandur, no thanks..... Smile Smile
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
"Ako muškarac ima nešto zlatno na sebi, budite sigurni da ume da uzburka svačiju maštu..."

moju mastu definitivno ne Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Ja sam nudista, kakav sam ja onda muškarac?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Meni samo nije jasno zasto su stavili sliku Toma Forda... mislim... greota sto je gej... ali... kakve on veze ima sa zenama... =P
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Momci koji preferiraju crnu boju, pored toga što izgledaju elegantno, poručuju da su autoritativni, dostojanstveni, da poseduju dozu mistike. Ipak, ponekad umeju da budu nepristupačni i mračni, ali, na sreću, takvo raspoloženje ih brzo prolazi
yup Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy SII
Ja sam sav u plavom  Smile I automobil je plavi  Smile I gitara  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.55
Pa mnogo toga zavisi od prilike jbg Smile Ne preferiram ni jednu boju u toj meri da bih mogao da kazem e to je moja boja i samo nju nosim. Ako bih morao da biram crvena+crna najbolja kombinacija zimi tu dodam i braon boju. Smiley

IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC Wildfire S
Citat
* Ako preko puta vas sedi muškarac u belom, on je jednostavan, uredan i čist. Ipak, prija mu da bude u centru pažnje, zna da se ponaša u svakoj prilici i uz njega vam nikada neće biti dosadno. U ljubavi se slično ponaša, sa njim nema previše uzbuđenja, ali vas neće lagati i uvek ćete znati na čemu ste.

Ajd'... ako vi tako kažete.  Smile




Kucamo na vrata zaboravljenih asova.



« Poslednja izmena: 27. Maj 2010, 20:36:27 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 
momci u plavom...ah...uniformisani  su moj fetis  Smile

zandarmerija ...iako ih zovu low level brains  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:35:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.