Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 14 15 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Korisni saveti iskusnih igrača  (Pročitano 45065 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Majkl J23

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6259
Zastava Pancevo
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.71
mob
Nokia 
ne mozes jer ti ne koristis sve opcije na kvizu Smile
IP sačuvana
social share
Zivanov Branislav - MJ²³
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.71
Djubre, sez ili nije shvatio poentu ili se mozda pravi blesav. Smiley

Poz Logan. Fino si sve rekao, neka svako gleda sebe, a ne druge (da kritikuje). Najlepse je kad igras i cute svi ili normalno komentarisu, a ne ono kao - ti znas sve napamet, ti si ovakav, onakav.

batice odavno je stara garda onih najboljih igraca sa kviza predlagala da se ukine chat u toku igre,samo sto to nije moguce zbog licence valjda
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Onaj Logan je mentol

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 50
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
Samsung s5230
I da kazem da se ostrog neljuti jer mi je on najj ortak :p
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 43
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Nokia 62-30i
Moj savet je da stavite druge na ignore i igrate za sebe Smiley Kada uleti neki/neka s plavim/crvenim krs'om, cuti i trpi ili trpi i cuti, biraj redosled Smiley Da li gugla ili igra bez istog, nebitno je, gubis u vecini slucajeva. Doduse, kad sam svojevremeno dobio Totalisa, sta mi napisa covek... Kuku majko... A ja sam mislio da imam problem s egom...
IP sačuvana
social share
The day is coming fast
   And it will soon be here at last,
   When North and South again belong to Mother;
   And, when Uncle Sam is gone,
   We'll all join in this song,
   And the trumpets of freedom will be blarin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Onaj Logan je mentol

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 50
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
Samsung s5230
Mogu ja da napisem spisak koga sam sve dobio  Smile
dobar savet,ali treba da se igraju sto vise sobe....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Pozdrav.
Relativno sam nov igrac i ponekad sam odusevljen kakvo znanje neki igraci poseduju. Neko jednostavno zna, neko je to stekao kroz mnogo odigranih partija i ponavljanja pitanja ali ima nesto sto me je iznenadilo. Pre neki dan sam dobio poruku u svom sanducetu gde mi neki tip na izrazito losem srpskom koji mesa sa nekim stranim jezicima nudi za 50 eura neki program koji je on nazvao cqkiller. Neki program koji zna odgovore i koji te cini dobrim igracem. U nekoj svojoj partiji gde je neki jak igrac oborio nekog cuo sam teske optuzbe da koristi killer i onaj koji je gubio je pretio da ce prijaviti. Mene licno ne interesuje da li takav program uopste postoji ali me interesuje da ako tako nesto postoji da li postoje igrace koji to koriste. Mogu da shvatim da ljudi znaju odgovore na sva pitanja ali ne mogu da shvatim da daju odgovore u vremenu kracem od 2 sekunde. Kako je to moguce??? Treba mi 3-4 sekunde da procitam pitanje ako je nesto duze i dok se snadjem pa cak i ako odgovorim tacno protivnik je vec odgovorio za manje od 2 sec. Saznao sam takodje da neki kroz igru koriste youtube koji im je otvoren pa ako je neka pesma u pitanju upisu je i dobiju tacan odgovor. To smatram da je OK jer ako neko poseduje brzinu da sve to upise i stigne da odgovori onda svaka cast. Bilo bi lepo da svi igraci imaju jednakost jer koja je svrha igrati protiv robota ili tog killera ako uopste postoji.
Poz...
P.S. Ako je potrebno mogu copy/paste te poruke koju sam primio.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 6408
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.112
I ja sam dobila tu poruku. Do sad nije postojao kod nas taj chiter, a možda će ga sad neko i kupiti. Nije baš ni jeftin, ali ima ovde likova koji bi dali za igricu 50 jevreja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.00
mob
HTC Wildfire S
Vec je bio copy/paste negde. Taj Ukrajinac je to preveo preko google translate-a pa mu je zato los srpski, ali nebitno. Wink
Da li je neko kupio to za 50 evra i da li koristi ne zna se. Cim izadje nova verzija igre svakako nece moci vise da koristi. A u jedno budi uveren, postoje ljudi koji brzo citaju i brzo reaguju. Tebi treba 3-4 sekunde, a nekome samo jedna, ako cita samo rec-dve i prepozna pitanje. Nekad i ta brzopletost nije dobra, naravno.

edit: zaboravio sam da kazem... to sto je jedan igrac u tvom prisustvu optuzivao drugog ne znaci da onaj to sigurno koristi. I dok nije lik napravio program za srpski cq bilo je dosta takvih prozivki. Neko kad gubi ne krivi sebe sto ne zna, nego drugog sto zna, onda taj "nema zivot", ili cak misli da taj ne zna nego igra robot.

Evo ti recimo pogledaj vazece legitimne rekorde:
Najbrzi tacan odgovor sa dve cifre - Djubre018 (0.93s)
Najbrzi tacan odgovor sa tri cifre - Majkl J23 (1.09s)
Najbrzi tacan odgovor sa cetiri cifre - Majkl J23 (1.13s)
Najbrzi tacan odgovor sa vise od cetiri cifre - Djubre018 (1.32s)
Veoma su ludi/brzi, zar ne? Sve je moguce vezbom. Recimo veliki broj ljudi je optuzivao Nadala da se dopinguje dok je on drao Noleta i ostale, a sada ne vidim da to govore, kada je obrnuta situacija, kada je Nole skoro nepobediv. Dakle tamo je u pitanju fizicka spremnost, a ovde umna. Neko je video neko pitanje 20 puta i onda na to rutinski odgovara, najbrze moguce.

Znaci, cheater sa cq killer-om se jedino moze provaliti ako on ukljuci automatski da odgovara cim izadje pitanje... i onda ako vidis nekog da odgovori recimo za 0.50-0.60 odgovor sa 4 cifre, slikaj ga, skreni paznju adminima ili mozda i ovde igracima, pa ce vec neko da ga provali i valjda mu zabrani da igra.
Do sad nije uoceno (ili prijavljeno) nista.
« Poslednja izmena: 29. Jun 2011, 20:11:24 od dax_pfc »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 6408
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.112
A taj lik je imao nekolika naloga i banovali su mu i napravio je nalog MIRRKA, tako da znate ako sretnete u igri taj nik, to nema veze sa mnom to je taj Ukrajinac.
A gde nađe moje ime da kopira  Smile
Neki me pitaju jesam li to ja... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zivot je ringispil i kola na sudaranje

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10745
Zastava Sheffield
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Ericsson t10
ja sam pre imao taj program CQkiller, skidao sam ga negde na netu i gartantobano ne radi ni za nas conq ni za strani, konkretno ruski, tako da msm da nema potrebe da se dize frka oko toga to je fake  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 14 15 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.12 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.