Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:06:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 19 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vece sa Ivanom Ivanovicem  (Pročitano 65217 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1823
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Nokia E71
Bojsi je pravo osveženje i ja sam se baš pozitivno iznenadio kad sam ga video.Stvarno je mučno više gledati ove naše emisije gde se tri pevaljke u pokušaju rotiraju na televizijama.Svaka čast za gosta i nadam se da će biti još.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15451
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple iPhone 7
bojsi kralj !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
Ivan Ivanović: Razvalićemo sve!

Poznati voditelj šoua "Veče sa Ivanom Ivanovićem" za MONDO je govorio o novinama u narednoj sezoni emisije, ali i o željama, pretnjama, strahu, uticaju, kulturi, saradnicima, politici...

Peta sezona jednog od najgledanijih domaćih tv šoua "Veče sa Ivanom Ivanovićem" startuje 13. septembra. Domaćin Ivan Ivanović nastaviće neke da oduševljava, neke da iritira, ali sudeći prema najavama ponovo će se pričati o njegovim emisijama.

Nakon 155 epizoda popularnog šou programa Ivanović za MONDO je pričao ne samo o tome šta nas očekuje u novoj sezoni, već i onome što je iza njega, onima koji su mu pretili i onima na koje je uticao.

"Uvek pred početak sezone svi su puni  pitanja šta da očekuju, a ja nemam  te odgovore. U svakom slučaju, u novu sezonu ulazim maksimalno spreman, sa timom koji je motivisan i sa idejom da razvalimo sve, a kako ćemo to da uradimo to nikada ne znamo u septembru. Srećom, u julu se uvek ispostavi da nam je to s vremenom došlo", kaže Ivan Ivanović.

MONDO: Šta ste pripremili od onoga što je najavljivano početkom leta, kada ste potpisali ugovor na još tri sezone?

"Ono što možete sigurno da očekujete je nova špica, gledaćete sigurno najekskluzivnije goste koje na ovim prostorima možete da zamislite. Polako pojačavamo broj humorističkih skečeva u našoj proizvodnji sa idejom da ova emisija u vremenu koje dolazi što manje zavisi od gostiju, a da što više bude popunjena materjalom koji mi sami proizvodimo. Najponosniji sam na to što će momci iz `Državnog posla` raditi u okviru našeg tima, imaće svoju seriju "Srbi u svemiru" koja će se prikazivati svakog petka u 22 u okviru moje emisije. Tu je čarobnjak Misterio koji će izvoditi trikove po gradu i rubrika Nauka javlja koju smo već koristili i sa kojom se publika upoznala".

MONDO: Prošlu sezonu počeli ste s Vanjom Udovičićem, kandidatom za ministra sporta i omladine. Da li da opet očekujemo nekog ministra?

"Ja ću ugostiti novog jednog ministra u novoj sezoni, ali neću da kažem ko je u pitanju".

MONDO: Tokom prošle sezone ugostili ste tri predsednika države i pet stranih zvezda. Kakav sada izazov pred sebe postavljate?

"Ove godine mislim da je ključ upravo humoristički program i verujem da ćemo održati nivo koji se od nas očekuje. Ja nisam znao u prvoj sezoni da će u četvrtoj ili petoj toliko ljudi imati velika očekivanja od nas, jer niko nije planirao da to postane ovo što je postalo, ali drago mi je zbog svega toga.

Nakon četiri godine i na početku pete sezone mogu da kažem da sam jedan od najsrećnijih i najponosnijih ljudi u medijskom svetu na ono što sam uradio i spreman da dugo još radim kvalitetne stvari sa ljudima koji su u mom timu, to su najbolji i scenaristi, reditelji i producenti. Danas verujem da nije slučajno da smo svi mi završili na istom zadatku, a da je svako u svom poslu toliko superioran u odnosu na konkurenciju".

MONDO: Od prošle sezone uveli ste praksu da kroz emisiju promovišete kulturu i dajete preporuke za gledanje pozorišnih predstava, čitanje knjiga... Koliko to smatrate kao svoju obavezu, s obzirom na to da važite za jednu od najuticajnijih tv ličnosti?

"To nisam video kao obavezu, nego kao priliku da uradim nešto korisno, sa pozicije na kojoj sam. Svaki čovek koji stekne popularnost i ima uspeha u medijima, trebalo bi da se zapita: kakav sad ja benefit mogu da dam drugima? Svestan sam da neke stvari koje govorim možda i nisu baš korisne za mlade ljude, posebno za decu, ali imamo priliku da im predstavimo dobru muziku, pozorišne predstave,  knjige... U jednoj zemlji koja je potpuno zapostavila promociju kulturnih vrednosti i svi jure za komercijalom, doneo sam odluku da jedan deo emisije posvetimo pravim vrednostima. Zato i dovodimo sportiste, muzičare, glumce, neku drugu ekipu za razliku od ostalih emisija. Da bi možda neki klinac koji gleda tu emisiju poželeo da bude gitarista, pevač, glumac, neko ko će kulturno doprineti Srbiji u budućnosti, jer ovih koji će je upropašćavati očigledno ima previše, ja ne moram da budem deo te priče.

Generalno, radim na tome da učestvujem u superpozitivnim stvarima, koje će nam pomoći da mladi ljudi vide i drugu stranu medalje, a ne samo gaćice i guzice".

MONDO: Šta je najčešći kamen spoticanja u timu?

"To je moja želja da se direktnije kažu neke stvari, nego što oni misle da treba. I mi na kraju uvek uradimo onako kako ja kažem. Naš rad vidim kao akcionarsko društvo, u kome ja imam 51 odsto, a oni svi zajedno preostalo. Mada ja veoma slušam njihove savete. Nisam autokrata, ali kada imam osećaj da nešto treba da se izgura do kraja, to u uradim. Osećaj me nikada nije varao. To je ono što nam je dalo oštricu, po kojoj smo prepoznatljivi u medijima".

MONDO: Primetno je da na Twitteru češće komunicirate sa ljudima koji imaju da kažu nešto negativno na Vaš račun. Zašto retvitujete samo one koji Vas vređaju?

"Zato što je potpuno idiotski da retvitujem one koji me hvale. Mnogo ima više onih koji me hvale, naravno, ali je nekulturno da retvitujem one koji me hvale. Šta to znači – da treba da pokazujem koliko sam omiljen među ljudima ili moćan. One koji me kude retvitujem jer su to uvek zanimljivi ljudi, način na koji oni to rade je vrlo specifičan i onda volim da vi vidite kakvi sve ljudi postoje u ovoj zemlji, šta sve rade, šta sve govore i na šta su sve spremni.

U mom slučaju je bilo ozbiljnih pretnji meni i mojoj porodici, ali verujem da šta god da sam uradio je glupo nekome pretiti ubistvom zbog tv emisije ili članka u novinama. Voleo bih da Srbija postane društvo gde je to prosto nezamislivo".

MONDO: Kada ste se ozbiljno zabrinuli za svoju bezbednost?

"Kada je gost bio Stipe Mesić najviše su mi pretili. Nije bitno ko je u gostima, uvek nađu razlog da mi prete. Imali smo ozbiljnih bezbednosnih problema, ali uvek citiram jednu crnogorsku izreku, koja možda nije najpristojnija, ali oslikava moj karakter: Ko od straha mre, za dušu mu se prdi. Strah nikada nije bilo nešto što bitno utiče na mene, ne zato što sam neustrašiv, već i kada ga osetim ne ignorišem ga. Teram stvari do kraja u koje verujem, jer mislim da samo tako može da se živi dostojanstveno. Ako je suđeno da me neko izbode nožem zbog nečega što sam rekao, bože moj. Mislim da ipak do toga neće doći. Verujem da ću ja pre uspeti da utičem na svest u ovoj zemlji da se takve stvari ne događaju".

MONDO: Kada govorite o Vašem pozitivnom delanju, šta ističete za primer Vašeg pozitivnog uticaja?

"Kada je Konča Buika gostovala kod mene bila je dosta nepoznata širokoj javnosti u Srbiji. Ali to je bila epizoda koja je imala izuzetan rejting, koji niko nije očekivao, mnogi su me pitali da li sam normalan jer dovodim pevačicu koju mnogi ljudi kod nas ne znaju. Emisija je bila gledana, Konča je prodala ceo Sava centar i održala fantastičan koncert. Ja verujem da sam tu konkretno napravio dobar uticaj u Srbiji, da ljudi primete jednog izuzetnog umetnika koga ceo svet zna. Mislim da sam pomogao gomili mladih bendova, koji realno nemaju priliku da prikažu to što rade, osim kod mene u emisiji i onima koji nisu tako mladi, ali nisu u tom mejnstrimu, kao što su Bad Copy, Dubioza kolektiv. To su neki bendovi koji su dolazili kod mene, izvodili uživo svoje numere, dao sam im medijski prostor i nikada to nisam uslovljavao ničim. Mislim da je to jedina emisija koja potpuno besplatno i bez ikakvog benefita daje mogućnost mladim, neafirmisanim bendovima da pokažu šta rade i šta znaju".

MONDO: Kada smo prošli put pričali istakli ste da Vam je najveća želja da u emisiji ugostite Đorđa Balaševića, koji je proletos i bio Vaš gost. Da li sada imate neku želju?

"Da Đole nije došao, mislim da ova emisija nikada ne bi bila potpuna. Mnogo sam srećan i ponosan što smo uradili tako dobru emisiju, koja je bila specifična po mnogo čemu, ali kvalitetna pre svega. Moje želje se sada svode, što se tiče Srbije, na Dragana Nikolića, Boru Todorovića i Gorana Bregovića. Njih trojica nisu bili, a mislim da im je mesto tu. Bio je Majkl Medsen, ali voleo bih da neki holivudski glumac A produkcije bude gost kod mene".

MONDO: Nedavno su u Srbiji neko vreme boravili Pirs Brosnan i Kevin Kostner.

"Nije to tako lako dogovoriti. Imam ozbiljan tim sa kojim zajedno radim na tome, ali mi smo se toliko posvetili tome da ako neko uspe u tome, to ćemo biti mi. Ali sada već više nemam prevelikih želja u tom smislu. Uživam u sistemu koji smo izgradili, razgovaram sa tim ljudima iz svog ličnog zadovoljstva i imam osećaj kao da su došli kod mene u dnevnu sobu da ćaskamo. Mislim da ta opuštena atmosfera se oseća u emisiji i da je to ustvari tajna zašto taj šou ima uspeh, jer ne osećaš nikakvu usiljenost ni u jednom trenutku".

MONDO: Spekulisalo se da Srbiju uskoro čekaju izbori. Da li biste opet u kampanju?

"Ja sam jedini čovek koji se uvek beskrajno raduje izborima. Ako bude izbora mi ćemo sigurno raditi kampanjiu i sigurno ćemo angažovati sve kapacitete koje imamo, dakle i moje momke i momke iz državnog posla. Mi smo prošle godine pred izbore imali 5.8 odsto podršku građana, što je preko cenzusa. Ali ja sam se uplašio šta ako uđemo u parlament, mora stalno nešto da se radi i da se priča tamo".

MONDO: Ima i onih koji ne pričaju u Skupštini.

"Ali ja nisam od tih. Mislim da bi se od mene očekivalo da nešto i uradim. U svakom slučaju, mi ćemo raditi kampanju na naš način i zezaćemo se kao i uvek. Svi ljudi koji rade za mene, pa i ja, na sve u životu volimo da gledamo kroz smeh, to mnogo pomaže i to preporučujem svima u Srbiji, jer je to očigledno jedino što nam je preostalo".

Izvor: Mondo

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

ivan-ivanovic-1.jpg
(235.14 KB, 610x343)
« Poslednja izmena: 02. Sep 2013, 18:10:15 od pleybeck »
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Ivanović: Emisija nije zabranjena, samo privremeno skinuta s programa

Ivan Ivanović optužio je vlasnika i urednika "Informera" Dragana J. Vučićevića da mu je smestio svađu sa "Prvom".

Njih dvojica su već duže vreme u lošim odnosima i voditelj tvrdi da je Vučićević kriv za skidanje njegove emisije iz programske šeme.

"Dragan Vučićević je poturio menadžmentu "Prve" lažnu informaciju da tajno pregovaram sa direktorom RTS o prelasku u tu kuću. Naravno da je to izazvalo veliki nemir na TV Prva. Ali, pošto svi znaju da je gospodin Vučićević veliki lažov, brzo smo došli do istine. Ja sam prekršio neke odredbe internog sporazuma sa Prvom i sankcionisan sam zbog toga. Nije mi žao, jer sam to uradio boreći se protiv laži i manipulacija prvog lažova Srbije. Lažnog urednika, lažnih novina. Verujem i da je uplitanje predsednika Srbije u sve ovo njegovo maslo, ali za to nemam dokaze. Nadam se brzom povratku na ekrane i ponovnom druženju sa publikom. Emisija nije zabranjena, ona je samo privremeno skinuta s programa. Veoma je bitno da ljudi to znaju", priča Ivanović za "Blic".

Ranije danas, TV Prva je saopštila da je voditelj prekršio kompanijska pravila i da emisija neće biti emitovana do daljnjeg. "Kao što je već saopšteno, šou "Veče sa Ivanom Ivanovićem" neće se emitovati večeras na programu Prve. Takođe, nakon današnjih razgovora vrha televizije sa Ivanom Ivanovićem, doneta je odluka da se zbog kršenja internih kompanijskih pravila i poslovne discipline, emisija ne emituje do daljeg. Razgovori sa Ivanovićem će se nastaviti sledeće nedelje, a o konačnom ishodu istih, obavestićemo javnost blagovremeno."

Predsednik Srbije Tomislav Nikolić reagovao je na pisanja da je emisija skinuta s programske šeme TV Prva zbog oštrih komentara upućenih na njegov račun. "Kažu da sam ukinuo jednu emisiju zato što su pričali loše o meni. Ako bi ukidali svaku emisiju i tabloid u kojima pričaju i pišu loše o meni, ne bi bilo nijedne emisije i tabloida", oglasio se predsednik Srbije Tomislav Nikolić na Tviteru.

Beogradski mediji pisali su da je emisija skinuta s programa posle sukoba sa Draganom J. Vučićevićem, urednikom "Informera", kao i šalama na račun predsednika Srbije Tomislava Nikolića i njegove supruge u poslednjoj emisiji.

Sam Ivan Ivanović povodom ovog incidenta oglasio se tek oko podneva i to na svom Tviter nalogu, potvrdivši da emisije večeras neće biti, ali da "ne sme ništa dalje da priča".

Izvor http://www.021.rs/Info/Srbija/Ivan-Ivanovic-skinut-s-programa-zbog-ismevanja-Nikolica.html
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Stvara skandale po medijima jer mu je opala gledanost. Kakva ljiga i glumac...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 40.0.2214.91
mob
Samsung GT-S7580
Citat
Dragana J. Vučićevića

Ово је стварно једна од ретардиранијих личности код нас  Smile Smile

"Људи, ја не знам да л' сте ви свесни.. да л' смо ми свесни.. чекајте, чекајте.. да л' смо ми сви заједно свесни, да л' сте ви свесни, ја јесам.. ал' бојим се да је много мало људи у овој земљи свесно да је овде на делу продужени државни удар."
- Драган (свестан сам) Вучићевић


IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 35.0
  Ivanović nije čak ni glumac a ni neko koga baš preterano cenim. Zanimljivo je kako vlasnik prve koji je valjda vlasnik i b92 sankcioniše ivana a pušta Zorana. Ili je ovo samo još jedan dobro odrađen marketinški trik.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


"It never rains, but it pours."

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2562
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
mob
VIP Xiaomi Note 10 P
Meni je drago sto su ga sutnuli, kakav god da je razlog. Nadam se da ce ostati tako. Mali, nadobudni, umisljeni kreten. Bedna umna projekcija najgoreg stanja svesti.
IP sačuvana
social share
Who is Kaiser Soze???

Merovingian: You see, there is only one constant, one universal, it is the only real truth: causality. Action, reaction. Cause, effect.
Morpheus: Everything begins with choice.
Merovingian: No. Wrong. Choice is an illusion, created between those with power and those without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 19 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:06:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.123 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.