Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 21:27:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Koju ocenu bi ste dali sajtu?
5
75%  (9)
4
16.7%  (2)
3
8.3%  (1)
2
0%  (0)
1
0%  (0)
Ukupno glasova: 12
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: OFM - Online footbal manager  (Pročitano 5804 puta)
12. Maj 2010, 11:38:29
Clan u razvoju


Jedno je niksicko!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 29
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1064
mob
Samsung 
Fudbalski menadzer, najzabavnija fudbal menadzer igra na svetu
 
Da li volite fudbal?
Ako volite fudbal, sigurno cete voleti i Fudbalski Menadzer. Pripremite se za najbolju fudbal menadzer igricu na svetu. Izaberite omiljeni tim, odredite postavu, napravite taktiku i igrajte protiv svojih prijatelja.

Fudbal Menadzer: Sastavi savrsenu postavu
Pronadji formaciju koja najvise odgovara tvom timu. Postavi igrace na odgovarajuce pozicije i osvoji titulu!

Fudbal Menadzer: Postavi svoje specijaliste
Ucini svoje najbolje igrace jos vaznijim! Odredi ko ce izvoditi prekide, odredi izvodjaca slobodnih udaraca i odluci ko ce najbolje vrsiti ulogu kapitena tima.

Da li je igrica besplatna?
Mozda se pitate da li je OFM zaista besplatan. Da, jeste! OFM mozete igrati besplatno koliko god dugo zelite. Tako da, ne oklevajte i registrujte se sada!
 
http://www.fudbalskimenadzer.com/
« Poslednja izmena: 17. Maj 2010, 18:41:13 od Nidzo99 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Jedno je niksicko!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 29
OS
Windows XP
Browser
Safari 5.0.375.70
mob
Samsung 
Kako vam ide posao fudbalskog menadzera?  Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Jedno je niksicko!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 29
OS
Windows XP
Browser
Safari 5.0.375.70
mob
Samsung 
Ja trenutno treniram Barselonu! Mozete me dodati za prijatelja ,Nikola Radulovic, reci cu vam neke savete  Smile
« Poslednja izmena: 24. Jun 2010, 14:02:02 od Nidzo99 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Ti se bas trudis, m?
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Jedno je niksicko!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 29
OS
Windows XP
Browser
Safari 5.0.375.70
mob
Samsung 
 Smiley Osvojih titulu sa Barsom!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Jedno je niksicko!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 29
OS
Windows XP
Browser
Safari 5.0.375.70
mob
Samsung 
Finale OFM Svetskog prvenstva

OFM Svetsko prvenstvo 2010 ulazi u samu završnicu ali ko su kandidati za titulu?

Polufinale se završilo tokom vikenda ali se mora reći da je izostala očekivana neizvesnost jer je većina finalista bila poznata nekoliko kola pre kraja.

U Polufinalu A je Joao M.V. Guarino, branilac titule, opravdao očekivanja i trijumfovao sa 8 bodova prednosti na tabeli i bio je jedini polufinalista koji je prebacio skor od 60 bodova, osvojivši 64. NelsonACS, menadžer tima sa najboljom odbranom, je primivši samo 24 gola, Petter Inge Skjolberg i Valdrin Maloku su se svi opušteno kvalifikovali za odlučujuću ligu a društvo će im tamo praviti i Pi Antas G Onofre, RobertoSilva, mr onlinedragon i Doffman.

Druga polufinalna liga, Polufinale B, je bila mnogo efikasnija. Šampion je tamo bio Reidar Vagnes a njegov tim je ujedno i najefikasnija ekipa lige sa 77 pogodaka. Dalje na tabeli slede gheorghe sorin, cfcpaul, Rumuni Doru Vasile , nnane i unguru bulan, Chvu i Filipe A7.

Sada se naša pažnja usmerava na finale i teško je bilo šta prognozirati. Ipak se može reći da su favoriti portugalski menadžeri jer ih ima šestorica ali ne treba potcenjivati ni 4 Rumuna i 3 Holandjana. Bugarska, Engleska i Albanija imaju po jednog predstavnika. Što se tiče ekipa, Panzers of Romania i Kanarifuglene prednjače sa po 4 finalista, portugalske ekipe Lusos i The Force imaju 3 odnosno 2 predstavnika a ekipe sa po jednim takmičarem su Upcoming Stars, Da Management i Alma Lusitana.

Prave borbe počinju večeras prvim kolom. Svi menadžeri su se složili da igraju bez tajnih treninga i trening kampova da bi se očuvala jednakost i regularnost takmičenja.

Puno sreće svim finalistima OFM Svetskog prvenstva!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
Malo da dignemo ovo iz naftalina  :D

Znaci, poceo sam nedavno sa par drugova derati ovo, otvorio ligu i lagano.    Uzeo sam Man utd.    i ne ide mi uopce lose, eo polusezona upravo i imam 2 boda ispred Chelsea.  .  .   mada se zna desiti da izgubim i od jako losih timova (recimo od West hama spusim mada sam imao 22 šuta).    Isprobavao sam sve i svasta i neko vrijeme mi ide dobro sa odredjenom taktikom i onda zaredaju po dva poraza pa opet promjenim i tako.   Jedan tip mi je rekao da je najbolje igrat defanzivno sa ili 4-5-1 ili 3-5-2 formacijom i onom 'shot on sight' taktikom, ne bude puno golova al se pobjeduje.   Al bas sa takvom igrom sam izgubio od West hama.   Sta je rec onda?

Eto da razbacimo malo dojmove i cake :D
« Poslednja izmena: 27. Nov 2010, 14:39:22 od comv1q »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 21:27:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.