Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Pravila foruma: Predlozite ~ Pitajte ~ Prijavite gresku

Napomena: Ovaj forum sluzi za pitanja vezana za koriscenje foruma, probleme u radu, probleme sa scriptom, greske ili nesto slicno. Ovaj forum ne sluzi da u njemu postavite pitanje o temi koja nije vezana za funkcionisanje foruma poput pitanja u vezi problema sa racunarom, mobilnim telefonom, gde naci ovo ili ono. Za svako od takvih pitanja postoji prikladno mesto i nacin da se pitanje postavi. Pregledajte index foruma i, ako zaista niste sigurni, gde da postavite pitanje, uradite to u forumu [Buvljak ~ Opsta blebetanja ~ Svastara] , a mi cemo zatim temu premestiti gde joj je mesto.

Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rekcije na integraciju Facebook elemenata na forum  (Pročitano 20637 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Konačno smo postali Zla Burek Korporacija.   Smile
Tako sam ponosan.  Smile

 Smile



Excellent
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC Wildfire S
Konačno smo postali Zla Burek Korporacija.   Smile
Tako sam ponosan.  Smile

 Smile



Excellent

"One dollar for eternal happiness?
 … I'd be happier with the dollar."  Smile    Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Jedino što meni iskreno smeta u tom flertu Bureka i Face-a jeste kompromitovanje privatnosti na Bureku. Istina da, ako ja lajkujem stranicu, to mogu videti samo moji prijatelji, ali nisam fan toga da se jedno virtuelno selo meša u drugo.

Kao marketinški potez - pozdravljam. Wink
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Konačno smo postali Zla Burek Korporacija.   Smile
Tako sam ponosan.  Smile

 Smile
Znaci ima istine da je ovo SF Smile Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

lex_luthor.jpg
(13.09 KB, 273x400)
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Citat
a obzirom da Facebook ima u Srbiji toliko korisnika koliko ima, jasno je da ce dominantna vecina biti za to.
има (и нас) који живимо ван фејсбука.... Smile
Sto je sasvim ok, i ovo na vas ama bas nikako ne utice...
Ima ljudi koji ne zele na Facebook i to je sasvim na mestu. Svako ima svoje razloge.
Ovo tu ne menja ama bas nista, obraca se onima koji vec jesu tamo i njima moze da koristi, a i nama da pomogne.

Jedino što meni iskreno smeta u tom flertu Bureka i Face-a jeste kompromitovanje privatnosti na Bureku. Istina da, ako ja lajkujem stranicu, to mogu videti samo moji prijatelji, ali nisam fan toga da se jedno virtuelno selo meša u drugo.

Kao marketinški potez - pozdravljam. Wink
Ako ti lajkujes stranicu to mogu videti tvoji prijatelji, i moze ih to zainteresovati. To naravno moze da se uradi i tako sto ces ti otvoriti oba sajta, iskliktati par puta da dodjes do dialoga koji zelis, iskopirati link, dodati ga uz poruku i poslati... ovde se to radi jednim klikom...
Klikom koji mogu napraviti oni koji to zele, a niko nema nikakvu obavezu niti se to nesto posebno favorizuje... ima svoje mesto u dnu svake teme, kao sto je, uzgred budi receno i do sad imalo.

Dakle da razjasnim:

Ne postoji nikakva razmena osetljivih podataka izmedju dva sajta niti bilo sta slicno. Facebook moze da zna ko ste vi na Facebooku ako ste ulogovani u svoj nalog tamo, ali ne moze znati ko ste na Bureku, i naravno ne moze doci ni do kakvih osetljivih podataka o vama, koji poticu sa Bureka, a koje i ovako nema na raspolaganju kada Facebook posetite. Jedino sto Facebook ima na raspolaganju je link koji mu se klikom na dugme posalje, a to je link do teme na kojoj se nalazite.

Postoje i nacini gde se donekle deli baza i gde se autentifikacija podataka vrsi kroz Facebook (sto omogucava da se na sajtove koji nisu FB ulogujete sa svojim FB podacima... tu je i OpenID kao slican sistem...) ali mi tako nesto ne zelimo ukljuciti u nas sistem, i to se nece desiti sigurno u skorijoj buducnosti. U onoj daljoj, ako to postane standard, i mi cemo se povinovati, sto je i prirodno i logicno.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
OK, hvala na detaljnom pojašnjenju. Smile

edit: U prethodnom postu sam mislila na anonimnost.
« Poslednja izmena: 11. Maj 2010, 22:50:45 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
LG Nexus 5
SF,ako je zbog korisnika Burek-a,uvedi anketu koja će da traje koliko odrediš jer ima nas koji volimo ovo mesto i ja stvarno smatram Burek porodicom.

-Mislim da je saradnja sa FB ekipom velika greška ali eto ako to ostane konačna odluka Burek foruma - ja sam u tudjoj kući i to jednostavno poštujem ali hoću da ti kažem SF da dozvola Facebook-u da ovde postavi svoj plug in znači da će isti moći da trakuju svačiji akaunt i povezuju korisnika sa FB akauntom. Šta je uradjeno po pitanju zaštite privatnosti korisnika Burek foruma?   
 Facebook širi pipke po celom netu postavljajući social plug in i povezujući akaunte. Šta je sa privatnošću Burek korisnika?
 Ne shvati pogrešno moje opaske, Burek forum obožavam,ovde vlada jedno fenomenalno šarenilo i ima sve za svakoga.
 Baš zato mi je gadno ovo sa FB jer spajaju akaunte u jedan ID i zanima me koliko smo zaštićeni od praćenja sa Facebook-a?

Citat
Zašto se jednostavno ne napravi anketa u kojoj bi svi mogli da se izjasnimo da li nam se sviđa ili ne ova novina
анкета није било ни код увођења других ''новотарија''... Smile

Niti ce biti ubuduce...

A sada za sve koji se boje giganata, u cilju pracenja ljudi i raznih "mahinacija":

Kad platis u pekabeti karticom, prate te, kad pricas mobilnim, prate te, kad koristis "dji-pi-jes", prate te, onaj serijski broj na vozackoj ima veze sa pracenjem, ako koristis Bilijev windows, prate te sigurno, ako imas index, prate te.

Ako nemas nista od navedenog, slobodan si, niko te ne prati i obradjujes zemlju nadomak Mogadisa u Somaliji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Sony xperia
Citat
Ako nemas nista od navedenog, slobodan si, niko te ne prati i obradjujes zemlju nadomak Mogadisa u Somaliji.
I tu te prate. Da slucajno neku salamu ne prosvercujes.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
LG Nexus 5
Citat
Ako nemas nista od navedenog, slobodan si, niko te ne prati i obradjujes zemlju nadomak Mogadisa u Somaliji.
I tu te prate. Da slucajno neku salamu ne prosvercujes.  Smile

I tamo ima radara:

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Moj licni tekst :-?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3589
Zastava Oreskovica
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Apple iPhone 4
A sta je sa licnom kartom koja ima čip? Ja sam cuo da u tom slucaju ne mogu da me prate samo ako nosim mokru krpu oko glave Smile

True or false?!

The Truth is Out There

 Smile
« Poslednja izmena: 11. Maj 2010, 21:00:21 od NenadS »
IP sačuvana
social share
Pozdrav, Nenad ® !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.155 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.