Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 23:55:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 48 49
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tipovi žena koje muškarci ne podnose  (Pročitano 57855 puta)
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.237
zato sto ovi internet mudraci ko sto je brana zive u svom fiktivnom univerzumu velicine 3 parseka sa dresiranim muzjacima na usluzi
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia krntija
joj ovo već postaje komedija... muka mi je kad gledam ljude kako se koprcaju, pokušavaju da se izvade iz govana umesto lepo da ih pojedu i nastave dalje. ali jebi ga, ne može to svako
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.237
mob
Apple iPhone SE 2020
Jadno

lock
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 8.0.552.237
Izvinjavam se svojim koleginicama što postujem na zaključanoj temi. Ali ovde sam pominjana, pa osećam potrebu da nešto kažem povodom toga.

Dakle, ne razumem zbog čega toliko jake emocije zbog nečega što sam napisala (konkretno mislim na potpis člana bookee... ne na ''neke tamo'', nego konkretno, jasno, glasno... ništa ne boli). Kada se iščupa iz konteksta (kao što i jeste iščupano), zaista zvuči kao da sam neka zla baba veštica koja zabranjuje malim slatkim rumenim dečacima da se igraju sa loptom ispred njene kuće. Da na znam o čemu se radi, sama bih to pomislila.

(kao da ja nekome iz zajebancije ili sa razlogom napišem da se tera u peršun, s time da on to debelo zasluži, a onda se dotični nađe uvređenim i uzme citat te ga voda u potpisu, a o onome što mu je prethodilo ni reči... to je, drugovi i drugarice, talenat; tabloidi vape za takvima... to jeste senzacionalizam, nimalo se nisam prevarila)

Međutim, ko nema amneziju (a ja je nemam), vrlo dobro zna zašto sam napisala to što sam napisala.
Povod je bio što je dotični član bookee na psihologiji iskopao temu koju je iskopao, na temi se desilo šta se desilo  i završilo se kako se završilo. I to je sve bilo okej.

Ali, kada je dotični član bookee na jednom drugom forumu, u okviru teme u kojoj sam napisala to što sam napisala, posredno isprozivao kolege sa psihologije (uključujući i mene), nazvavši teme koje nisu posećene kao ona o debelim devojkama (veoma pažljivo biram reči, jer ih on nije birao) dosadnim, osetila sam prirodan poriv da se odbranim. I to otvoreno i vrlo direktno, što se pokazalo kao previše agresivno za naše nežne muške članove. Izvinite, momci, paziću sledeći put, ni slutila nisam koliko ste krhki.

Ne vidim šta je toliko problematično u tome što sam mu napisala; dobio je odgovor kakav je i tražio, jer je najlakše posrati se po nekome, a onda dići nos kad ti taj neko uzvrati, ali džukački i zakulisno, ne direktno. Nijednom mi se nije direktno obratio da porazgovaramo o tome (što ljudi inače rade kada neko uradi nešto što im se ne uklapa u šablon te osobe). Tako ne bi mogao da izigrava ucveljenu primadonu koju je frustrirani moderator iz čista mira napušio.

Nastaviću u tom direktnom i bez okolišanja maniru:

@ bookee
Nisam imala pojma da te je sve to toliko uzdrmalo, kao ni to da je moguće da o nekome promeniš mišljenje na osnovu jednog posta koji si sam isprovocirao. Neko vreme me nije bilo na forumu i kad sam došla zbilja me je šokirao tvoj potpis.

Meni, onako najiskrenije, nije mnogo stalo šta ljudi u realnom svetu misle o meni. Verovatno da sam čudak, što nije daleko od istine. Možda još i neke gore stvari. Iskreno me se ne tiče. Onda možeš da zamisliš koliko mi je stalo da mišljenja ljudi ovde. Možete svi da mislite šta vam je drago, to je vaše pravo i ja na to ne mogu (i ne želim) da utičem. Držim do mišljenja jednocifrenog broja ljudi u svom životu i tu nema mesta ni za koga drugog, sebično i samoživo i krajnje narcisoidno.

Ako tebe do te mere može da ''pogodi'' to što sam ja napisala, pa da ga nosiš u potpisu oko mesec dana, plus da okolo pričaš kako ti se mišljenje o meni promenilo i šta_ti_ja_znam... onda ti dugujem izvinjenje, ako sam povredila tvoje prave emocije (ni slutila ne bih da je to moguće, ali svi smo različiti). Lično, mislim da je u pitanju sujeta.

Da si mi samo rekao da sve to tako doživljavaš (a ako si već imao mišljenje o meni kakvo kažeš da jesi, onda mi zaista nije jasno zašto nisi to razjasnio sa mnom, privatno), na kraju bismo se smejali, i ti i ja i ostali. Ali ne, morao si đonom. Nema problema, ja sam primećujem stvari, ne pridajem im značaj koji realno nemaju.

I tako... dođem na forum i odjednom saznam da me lik ''mrzi'', a najnormalnije bih ušla u spiku sa njim samo da sam imala prilike. O bože. Mislim da previše ozbiljno shvatate ovaj forum i odnose na njemu.

'Aj živi bili, i neću više postovati po zaključanim temama, ali ću nastaviti da stvari nazivam pravim imenom, svidelo vam se to ili ne.
« Poslednja izmena: 26. Jan 2011, 14:13:56 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.237
mob
Apple iPhone SE 2020
E, podseti me ova prica na pesmu:




You're such a delicate boy
In the hysterical realm
Of an emotional landslide
In physical terms

 Smile

BTW. Mozemo da otkljucamo temu.. nije problem...


IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 8.0.552.237
Ako želiš možeš, ti si je zaključala.

Ja sam rekla šta sam imala, sad mi je svejedno. Wink

p.s. Mada je sasvim izvesno da će da usledi Gađanje govnima, II deo. Bolji specijalni efekti.

p.s.s. Muškarci ne podnose direktne žene. Amin.
« Poslednja izmena: 26. Jan 2011, 14:25:20 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.237
mob
Apple iPhone SE 2020
Ostavicu onda zakljucano.
Ako ima sta da se dodatno objasni, uvek je tu pp. Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 8.0.552.237
Možemo da se kladimo da do toga neće doći. Nije zanimljivo bez publike. Smiley
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.237
mob
Apple iPhone SE 2020
Tu opkladu bi sigurno dobila. Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 8.0.552.237
Znam.  Smile Bolje da prestanemo da ćaskamo na zaključanoj temi, proglasiće nas elitistima i uberkučkama koje demonstriraju moć.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 48 49
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 23:55:31
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.