Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vesti ~ Zanimljivosti  (Pročitano 41482 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
42 miliona kondoma i 40.000 prostitutki u JAR!

Južnoafričkoj Republici, zemlji koja će za mesec dana ugostiti najbolje fudbalere sveta, ovo je prilika da se pokaže kao "zrela", a bez sigurnosti za goste ni novi stadioni, parkovi, zanimljive turističke destinacije, pa i seks turizam neće imati svrhe
Vozači taksija koji svoje klijente traže u ulici "Long Street" u Kejp Taunu kažu da su spremni za fudbalske navijače, a za ovaj spektakl spremni su svi - restorani, pivnice, hoteli, turistički radnici i, naravno, prostitutke, piše Iva Skoč, novinarka Global Post.

Sasvim je jasno da za "seks industriju" prvenstvo predstavlja ono što su praznici za industriju slatkiša - džekpot. Ogroman broj ljudi dovoljno ponesenih kolektivnim slavljem rado će platiti "malo više" za dodatni užitak što "animatorke" uvek znaju da iskoriste.

Južnoafričko Odeljenje za narkotike procenjuje kako će više od 40 hiljada prostitutki, iz Rusije, Konga, Nigerije... stići do južnoafričkih gradove kako bi pronašle klijenta u više od 400 hiljada navijača željnih zabave.

Bilo kako bilo, Velika Britanija je u JAR poslala 42 miliona kondoma što je dovoljno da svaki stanovik zemlje dobije jedan ili da se turistima da po sto! Međutim, još uvek postoji bojazan da bi izlaganje navijačke "rulje", kako karakteriše goste Skočova, prostitutkama, koje su zaražene HIV-om, moglo uticati na povećanje zaraženih i u matičnim zemljama kada se turisti vrate kućama.

Prostitutka iz Konga, koja se predstavlja kao Skarlet, u Kejp Taun je stigla u aprilu i nada se, "ako Bog da", da će ostati i posle prvenstva. Dok šeta Long stritom na sebi nosi crni topić sa logoom južnoafričke fudbalske reprezentacije. Priča kako posao trenutno "ne ide", ali očekuje da će broj klijenata skočiti dolaskom navijača, čiji je primarni cilj - fudbalski spektakl. koji startuje 11. juna.

- Beli muškarci vole crne žene - prosto zaključuje Skarlet, koja jedva čeka dolazak navijača.

Ipak, za "običnog" navijača, JAR je "neistraženo tržište", apstrakcija koja će uskoro postati stvarnost, ispunjenje mnogih snova, avantura bez premca, ali je svest, verujemo, na "visokom nivou" jer posledice posete samom jugu planete mogu biti devastirajuće.

Čak i predsednik JAR Džejkob Zuma, inače poligamista i zakleti borac protiv kondoma, koji ima najmanje 20 dece, nije prepustio stvari slučaju već je bio inicijator pošiljke prezervativa. On je tokom posete Velikoj Britaniji u martu ove godine, zatražio pomoć u nabavljanju više od milijarde (!) kondoma, kao dodatne zalihe za tržište JAR pre početka Svetskog prvenstva. Cifra je "malo" korigovana, ali i 42 miliona bi moglo da "zatvori priču".

Brojni su kritičari Zumin potez proglasili napretkom jer on sam, po ovom pitanju, i nije baš neki uzor ili reper. Zuma je pre nekoliko nedelja čak objavio da je njegov HIV rezultat negativan, iako je priznao da praktikuje nezaštićen seks sa ženama koje nisu njegove četiri supruge! Drugi su, pak, i ovaj potez protumačili kao samopromociju JAR u raj za seks turizam i prostituciju!

U svakom slučaju, ukoliko i dalje kombinujete put u Afriku, osim neophodnih vakcina za ... i protiv ... bilo bi dobro, da tek za svaki slučaj, sami u neseser stavite koju kutiju prezervativa. Ko zna, možda poželite da proverite istinitost rečenice izvesne Skarlet. Srećno u JAR!



Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Bočeli peva pred finale SP u Južnoafričkoj Republici

Italijanski tenor Andrea Bočeli i kanadski roker Brajan Adams (Bryan) nastupiće na koncertu koji će označiti kraj Svetskog prvenstva u fudbalu u Južnoj Africi
Organizatori su saopštili da će Bočeli biti zvezda koncerta "Slavimo Afriku, Veliko finale", zakazanog za 9. jul u Johanesburgu, dva dana pred finalnu utakmicu Svetskog prvenstva.
Bočeliju će se na sceni pridružiti Adams i južnoafrički sopran Priti Jende (Pretty Yende).
Svetska fudbalska federacija (Fifa) ranije je saopštila da će Ališa Kiz (Alicia Keys) i Šakira biti zvezde koncerta zakazanog za 10. jun u Sovetu koji će obeležiti početak najvećeg fudbalskog takmičenja na svetu.



Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Englez ide autostopom na Svetsko prvenstvo

Englez Andrej Grejdi (32) toliko želi da ode na Svetsko prvenstvo u Južnu Afriku da je krenuo na put autostopm

 Iako je krenuo dva meseca pre početka SP, još uvek nije siguran da li će stići na vreme. Ideja za ovakav podvig pojavila mu se dok je pio pivo u jednom klubu.



Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Kasano ne želi da odloži venčanje zbog Svetskog prvenstva

Fudbaler Sampdorije Antonio Kasano rekao je danas da bi, u slučaju da ga selektor Italije Marčelo Lipi pozove u reprezentaciju za Svetsko prvenstvo, odbio poziv pošto ne želi da odloži svoje venčanje

Lipi dve godine nije zvao Kasana u reprezentaciju, a jednom prilikom je fudbalera Sampdorije nazvao "primadonom".

Kasano ove sezone dobro igra i pokušaće sa Sampdorijom da osvoji četvrto mesto u šampionatu, koje sledeće sezone vodi u Ligu šampiona.

"Nema šanse", rekao je Kasano na pitanje novinara da li bi odložio svoje venčanje zakazano za 19. jun, ako se Lipi predomisli i pozove ga u reprezentaciju za Svetsko prvensrtvo od 11. juna do 11. jula u Južnoj Africi.

"Maštao sam o reprezentativnom dresu od kada sam se rodio, ali to više nije moj problem", dodao je bivši igrač Rome i Real Madrida.

Kasano je rekao da će navijati za Italiju na predstojećem Mundijalu, na kojem će aktuelni svetski šampion igrati u Grupi F sa Paragvajem, Novim Zelandom i Slovačkom.

"Ja sam Italijan i navijaću za Italiju", rekao je Kasano.



Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Štrajk lučkih radnika i zaposlenih u železnici


JOHANESBURG, 10. maja 2010. (Beta-AP) - Štrajk lučkih radnika i zaposlenih u železnici paralisao je danas Južnu Afriku, zemlju u kojoj za mesec dana počinje Svetsko prvenstvo u fudbalu.

U štrajku je više od 18.000 radnika, a danas je bio u prekidu i autobuski prevoz u Johanesburgu.

Prošlog meseca većina gradova u Južnoj Africi bila je pretrpana smećem, zbog štrajka zaposlenih u komunalnim službama.

Organizatori Svetskog prvenstva pozvali su sindikate da ne vrše pritisak na vlasti uoči početka Svetskog prvenstva 11. juna, kako bi turnir protekao onako kako je planirano.

Iz najvećeg južnoafričkog sindikata COSATU poručuju da štrajkovi nemaju veze sa Svetskim prvenstvom, ali i da ne žele da se odreknu svojih ustavnih prava na protest.

Organizatori najvećeg fudbalskog događaja u svetu ipak strahuju da bi štrajkovi mogli da smanje interesovanje posetilaca, kao i potencijalnih investitora.

U Južnoj Africi 25 odsto radno sposobnih je nezaposleno, a vlasti se nadaju da bi organizacija Svetskog prvenstva mogla da privuče i strane investicije.


Beta
« Poslednja izmena: 10. Maj 2010, 16:15:41 od Oblachak »
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Hrvati navijaju za "orlove"

Na osnovu ankete Jutarnjeg lista, 29 odsto navijača iz Hrvatske bodriće reprezentaciju Srbije na Svetskom prvenstvu u Južnoj Africi. Prema toj anketi, 16 odsto će navijati za Nemce, dok će 11 odsto njih biti na strani Argentine.

Na predstojećem Svetskom prvenstvu u fudbalu u Južnoj Africi, najviše Hrvata će navijati za Srbiju, može se zaključiti na osnovu ankete koju je na svom Internet sajtu sproveo hrvatski Jutarnji list.

Od 4.300 anketiranih posetilaca, njih oko 29 odsto će navijati za "orlove", na drugom mestu je Nemačka, koju će bodriti oko 16 odsto, a na trećem Argentina, za koju će navijati 11 odsto ispitanika.

"Hrvatska neće nastupiti na Svetskom prvenstvu u Južnoj Africi. Prošlo je već dovoljno vremena, oporavili smo se od šoka i vreme je da odaberemo reprezentaciju za koju ćemo navijati", piše list, navodeći listu 10 reprezentacija, koje uživaju naklonost hrvatskih navijača.

Jutarnji list objavljuje i tekstove deset autora sa njihovim sugestijama zbog čega bi trebalo da navijaju za određenu reprezentataciju.

Jedan od onih koji će navijati za reprezentatacije Srbije i Slovenije, pisac Miljenko Jergović, navodi neke od razloga za takvu odluku.

"Ja mislim da je za vlastito mentalno i emocionalno zdravlje dobro biti na strani suseda. Zamislite kako bi to bilo zgodno kada bi 11. srpnja (jula), nakon odigrane finalne utakmice, Hrvati izašli na glavne gradske trgove, pa kada bi se Zagrebom, Splitom i Osijekom prolomila pesma: "Neka pati koga smeta, komšija je prvak svijeta...", piše Jergović.

Autor navodi da su, osim toga, Srbija i Slovenija autsajderi na prvenstvu, "a u prirodi je ljudskoj da bude na strani autsajdera".

"Nešto nije u redu s čovekom koji navija za predestinirane pobednike", piše između ostalog Jergović.

Svetsko prvenstvo u Južnoj Africi se održava od 10. juna do 11. jula, a reprezentacija Srbije se nalazi u grupi sa Nemačkom, Ganom, Australijom.



IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Slovenija - Ekipa koja uživa da i sebe iznenadi

Kao jedna od najmanjih država čija se reprezentacija ikada pojavila na fudbalskim šampionatima sveta, Slovenija bi za mnoge u svetu fudbala predstavljala lak plen - da joj glavni atribut nije nepedvidivost. Ne početku njihove samostalne priče pamtili smo ih po velikim imenima, poput Zahovća, Novaka i Aćimovića, a u poslednje vreme pamte se njihovi nestvarni rezultati koji su za mnoge bili kobni.



Zlatno doba slovenačkog fudbala počelo je kada je selektorsku ulogu preuzeo Srećko Katanec, jer su se ljubitelji ovog sporta u deželi krajem prošlog i početkom ovog veka sve više radovali ostvarenjima na međunarodnoj sceni. Od učešća na Evropskom prvenstvu 2000, gde i pored solidnih nastupa nisu uspeli da se domognu četvrtfinala, pa do klupskih uspeha poput Mariborovog nastupa u Ligi šampiona, Slovenci su gajili nade da će svoje mogućnosti pokazati i na najvećoj sceni. To im je končano i uspelo 2002, kada su se po prvi put plasirali na Mondijal i to eliminisavši Rumune u baražu.


Iako su izgubili i od Španaca (3:1) i od Južne Afrike (1:0) a onda i od Paragvaja (3:1), Slovenci su ostavili sasvim solidan utisak, a u godinama koje su usledile samo su ga dodatno popravljali. I pored toga što nisu uspeli da se domognu završnog turnira u Nemačkoj 2006, jedini su koji su u tom takmičarskom ciklusu uspeli da savladaju Italiju (1:0) pre nego što su azuri postali prvaci sveta.

Kao zemlja koja je posle Trinidada i Tobaga najmanja koje je došla do šampionata sveta, reprezentacija Slovenije svoju snagu mora da crpi iz timskog duha, jer baza iz koje bi mogao da se iznedri neki sjajan pojedinac ili više njih - jednostavno nije velika. Slovenački fudbal ima svega 33.615 registrovanih igrača, svega - jer poređenja radi stanje u "našoj" grupi izgleda ovako: Nemačka oko 400.000, Australija blizu 300.000, Srbija 132.000 a Gana tek 27.500. No, dobra atmosfera i međusobno razumevanje igrača nije baš sasvim dovoljno za uspeh u sportu, pa se za ključni sastojak pobrinuo selektor Matjaž Kek, koji je u fudbalskom životu obavaljao samo dva posla: trenirao je Maribor i vodio različite starosne kategorije nacionalnih selekcija Slovenije.


A kako ih je vodio najbolje svedoči poverenje tamošnjeg Saveza da mu poveri seniorsku ekipu u kojoj više nema ni Zahovića, ni Novaka, ni Aćimovića, a koja je ostvarila samo 6 trijumfa u 23 nastupa pod komandnom palicom Branka Oblaka. Trebalo je "iz ničega" napraviti novo čudo i - Kek je uspeo. Kvalifikacije za Mondijal su završili ispred Čeha a iza Slovaka, a onda su u baražu za rivala dobili moćne Ruse.



Uz stav "pa šta ako za njih igraju Aršavin, Pavljučenko i drugari?", Slovenci su izdržali nalete domaćih u Moskvi, uz gol Pečnika u 88. minutu vratili se kući sa povoljnim porazom od 2:1, a onda se u revanšu Dedič jedinim pogotkom na meču pobrinuo za najveće iznenađenje u baražu, ako se izuzme nonšalantno proglašenje Anrijevog igranja rukom za sastavni deo fudbalske igre.


Nakon fantastično odrađenih kvalifikacija u kojima su primili svega četiri gola, reprezentacija čiji je savez zvanično priznat od strane UEFA i FIFA 1992. godine u punoletstvo ulazi željna da nastavi sa iznenađenjima. A da bi ona bila moguća i na Mondijalu na kome su im rivali Alžir, SAD i Englezi, potrebno je da odbrana i dalje bude na visini zadatka. Slovenci su upravo tu i skoncentrisali najiskusnije snage svog tima: na golu je čuvar mreže Udinezea Samir Handanović, a defanzivci poput Brečka iz Kelna, Jokića iz Kjeva, Cesara iz Grenobla, Mavrića iz Koblenca i Ilića iz moskovske Lokomotive već su zajedno odigrali preko 170 utakmica za reprezentaciju.

 

I u veznom redu sve vrvi od igrača koji su prošli već dva takmičarska ciklusa na okupu, poput najiskusnijeg po reprezentativnom stažu Roberta Korena iz engleskog VBA ili Andreja Komanca iz Makabija. Za ženski deo publike, a i one koji vole da prate razvoj mladih nada sporta, tu je i član Intera Rene Krhin kog smo spominjali u jednom od naši Odbrojavanja kada su dame birale najseksipilnije fudbalere.

Ipak, zvezda tima "krije" se u napadu, jer Milivoje Novaković, član Kelna, na svom kontu ima već 14 postignutih golova za reprezentaciju, i to na samo 37 nastupa. Postigne li još tri, ovaj 30-godišnjak stići će do drugog mesta na listi najboljih slovenačkih golgetera. Prvo mesto biće još dugo rezervisano za Zlatka Zahovića, koji je za nacionalnu selekciju 35 puta bio strelac.


Predvideti šta će Slovenci uraditi na ovogodišnjem Mondijalu nije zahvalan posao, ali imajući u vidu dosadašnje učinke, ekipa koja uživa da priređuje iznenađenja – možda i neće biti toliko ako uspe da prebrodi preliminarnu grupu. A prođe li dalje, mogao bi da nas obraduje novi duel između naših i njihovih fudbalera.



Do sada se to dešavalo tri puta i dug je popriličan: na Euro 2000 tadašnja reprezentacija SRJ je od 0:3 stigla do izjednačenja, a dva nova remija od po 1:1 ispostavila su se kao kobna za "plave" u kvalifkacijama za Svetsko prvenstvo 2002. godine jer je naša reprezentacija dešavanja u Japanu i Južnoj Koreji gledala samo putem TV prenosa. Rusi su tada završili kao prvi u grupi, Slovenci kao drugi otišli u baraž, a selekcija SRJ ostala na trećem mestu baš zbog remija sa Slovencima u Beogradu. No, do eventualnog novog duela i to u Južnnoj Africi ima dosta toga da se odigra, a do tih mečeva vas već koliko u utorak čeka novi segment Odbrojavanja. I to onaj posebno zanimljiv: okrećemo se našoj, grupi D …

***
Lična karta
Fudbalski savez Slovenije
Osnovan: 1920. godine
Broj učešća na Mondijalima: 1 (2002.)
Najveći uspesi: Nadmetanje po grupama
Zvezda ekipe: Milivoje Novaković
Rivali na SP 2010: Alžir, SAD, Engleska
***

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Dame biraju, najseksi fudbaleri SP2010

Znamo da smo propustili "zicer" 8. marta, ali smo još tada odlučili da nakon predstavljanja najlepših lica koja će krasiti tribine u Južnoj Africi jedno odbrojavanje posvetimo damama. Istraživački rad za odbrojavanje broj 43 nas nije mnogo umorio, ali je iza ovog mukotrpan posao. Posle brojnih konsultacija sa koleginicama, devojkama, suprugama i prijateljicama, nekoliko mini-anketa, jurcanja po ženskim sajtovima, forumima i listanja ženskih magazina Blicsport.rs vam predstavlja listu najseksepilnijih fudbalera na SP2010 (bez nekog posebnog rasporeda)...

1. Kristijano Ronaldo (Portugal)


O njemu ne treba trošiti puno reči. Neki od nas to nikada neće razumeti, ali CR9 je defintivno san, idol, srcelomac, momak sa postera... 

 

2. Fernando Tores (Španija)


"El Ninjo" je za mnoge jedan od najeksplozivnijih napadača današnjice i čovek čijim se šutevima i građenjem pozicije redovno oduševljavamo. Ipak, za ovu listu on je fini momak iz susedstva, a umesto driblinga ovde je u centru pažnje njegova plava kosa.

 
3. Joan Gurkuf (Francuska)


Sjajni fudbaler Bordoa je često viđen u prvim redovima na modnim revijama, uz često pitanje ženskog dela publike zašto on nije među modelima. Za njega su svojevremeno rekli da je francuski Kristijano Ronaldo, samo mnogo privlačniji.

 

4. Fabio Kanavaro (Italija)


Mi ga znamo kao defanzivca koji je proglašen najboljim igračem na svetu i kao kapitena koji je podigao pehar na prošlom Svetskom prvenstvu. One ga znaju kao najzgodnijeg fudbalera na Mondijalu igranom u Nemačkoj. Fabio je kao i njegov brat Pablo često znao da obraduje Italijanke, i ne samo njih, serijama svojih fotografija u kojima nije nosio dres...

 

5. Tijeri Anri (Francuska)


Ruka koja je sprečila Irce da odu u Afriku je ruka koju bi većina žena u Francuskoj volela oko svojih ramena. Tijeri, koji se posle razvoda zabavlja sa bosanskom manekenkom Andreom Rajačić, proglašen je u svojoj domovini za najsekseplinijeg fudbalera koji će igrati na Svetskom prvenstvu. Smatraju ga i za jednog od fudbalera sa najviše stila.

 

6. Rafael van der Vart (Holandija)


Silvi van der Vart je među najomiljenijim ličnostima iz prošlog Odbrojavanja, a zajedno sa svojim suprugom čini jedan od najseksepilnijih fudbalskih parova na planeti. 

 

7. Serhio Ramos (Španija)


Zvezda Reala je san armije španskih tinejdžerki. Poznat je po dugoj kosi i po brojnim tetovažama. Fotografisanje bez i jednog jedinog dela odeće, sa kopačkama koje odmenjuju donji veš, samo su deo onoga zbog čega desni bek "kraljevskog kluba" i španske reprezentacije neretko mami uzdahe slabijeg pola.

 

8. Nemanja Vidić (Srbija)


Za ovu priliku citiraćemo koleginice sa specijalizovanog sajta "Kickette": Nemanja Vidiću, kako volimo da brojimo tvoje mišićne grupe. Cenimo tvoje butine od čelika, žestoki krivi nos i DNK koji proizvodi najslađu decu na svetu... Često pričamo o Vidi kao o "robotski zgodnom"... Sa "Kickette" damama se inače slaže i Boj Džordž...

 

9. Roke Santa Kruz (Paragvaj)


Za razliku od previše italijanskih izbora u Italiji 2006. godine, ankete koje su rađene u zemlji domaćina su bile objektivnije. Nemački Kiker je Paragvajcu dodelio titulu "najseksepilnijeg čoveka na Mondijalu", a slično je uradio i "Velt".

 

10. Marko Borijelo (Italija)


Napadač Milana je već neko vreme apsolutni hit kod ženskog dela publike u Italiji, a status kod pripadnica lepšeg pola je zaradio za prilično kratko vreme. Potvrdu je dobio ni manje ni više od Dejvida Bekama, koji je posle svog drugog debija za Milan malo pričao o fudbalu i navijačima, a zatim za dvostrukog strelca u demoliranju Đenove (5:2) rekao da je "veoma zgodan".

 

11. Dejvid Bekam (Engleska)


Kao Kim Kardašijan, van konkurencije je i Dejvid Bekam, ali ne zbog spekulacija nego zbog povrede. Ipak, legendarni Beks će sigurno biti u Južnoj Africi, makar na tribinama.

 

Osim ovih 11, kako nam je rečeno, spominjanje su zaslužili i Iker Kasiljas (Španija), Sesk Fabregas (Španija), Floran Maluda (Francuska), Murad Megni (Alžir), Mihael Balak (Nemačka), Džon Teri (Engleska), Gokhan Inler (Švajcarska), Robin van Persi (Holandija), Kaka (Brazil), Rene Krhin (Slovenija) i mnogi drugi...



Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Domaći navijači u manjini

Do početka Svetskog prvenstva u Južnoafričkoj Republici ostalo je još mesec dana, a prema prvim informacijama, navijači sa kontinenta domaćina biće veoma loše "zastupljeni" na tribinama
Ovo je veoma loš podatak za Afriku, s obzirom da se Mondijal prvi put održava na tlu ovog kontinenta.

- Najviše ulaznica do sada smo prodali u Gani, 8.700, a zatim slede Obala Slonovače sa šest hiljada i Alžir sa 4.300 - rekao je novinarima generalni sekretar Svetske fudbalske federacije (FIFA), Žerom Valke i naveo da su glavni problemi za afričko stanovništvo rezervisanje posredstvom interneta, zbog nedostatka istog, visoke cene karata i avionskog prevoza.

- Da biste u Južnu Afriku doputovali iz Kinšase, morate da presedate u Parizu - rekao je Valke uz opasku da će iz zemalja koje su se kvalifikovale, kao što su Gana, Obala Slonovače, Kamerun, Nigerija i Alžir biti obezbeđen čarter prevoz - Na primer, vlada Alžira će finansirati čarter letova za Južnu Afriku, a sa drugim državama pregovaramo.

Za sada vodeći "kupci" su Amerikanci sa 110 hiljada rezervisanih karata, a slede Britanci (97.000), Australijanci (43.000) i Nemci (40.000).



Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
U prodaji još 200.000 ulaznica za Mundijal

Mesec dana pre početka prvenstva sveta u fudbalu, u prodaji se nalazi još 200.000 ulaznica, saopštili su danas organizatori Mondijala

"Do sada smi prodali više od 90 osto ulaznica, a nema sumnje da ćemo u narednih mesec dana prodati i preostalih 200.000", rekao je predsednik Organizacionog komiteta Dani Džordan.
Za utakmice svetskog prvenstva u prodaji je bilo nešto više od 2,7 miliona ulaznica, a poslednjih pola miliona FIFA je pre mesec dana pustila u slobodnu prodaju širom Južne Afrike i navijači su mogli da ih kupuju za keš u svim većim tržnim centrima.
Ispostavilo se da je to bio pravi potez, jer je u protekle četiri sedmice prodato 300.000 karata, pa se očekuje da u narednih mesec dana bude prodato i preostalib 200.000.



Izvor: Press
« Poslednja izmena: 12. Maj 2010, 09:32:37 od Oblachak »
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.