Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Mosad i jevrejski lobi odlucili da nasa zemlja ,nakon pada Izraela, postane..."  (Pročitano 21881 puta)
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 779
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
A u medjuvremenu dajte sebi malo na volju i procitajte ovo :

Čudnije od Fantazije

 Dr. Albert D. Pastore Phd.

SADRŽAJ

INTERNET VERZIJA

originalna verzija teksta "Stranger Than Fiction" prenesena sa:   http://www.apfn.org/apfn/WTC_STF.htm

   

1-vo POGLAVLJE: UVOD

2-go POGLAVLJE:  Veseli Izraelci

3-će POGLAVLJE: Cionizam i Prvi Svjetski Rat

4-to POGLAVLJE: Cionizam i Drugi Svjetski Rat

5-to POGLAVLJE: Došao red i na Veliku Britaniju da bude prevarena

6-to POGLAVLJE: Amerika postaje glavna cionistička prostitutka

7-mo POGLAVLJE: Cionistička struktura moći u Americi

8-mo POGLAVLJE: Mesar Sharon

9-to POGLAVLJE: Prethodna upozorenja

10-to POGLAVLJE: Ples 11-tog septembra

11-to POGLAVLJE: Ko je stvarno pilotirao onim avionima?

12-to POGLAVLJE: Ko je obezbjedio zaštitni paravan za Operaciju 09-11?

13-to POGLAVLJE: Misteriozni kolaps tornjeva STC-a i zgrade br. 7

14-to POGLAVLJE: Čuda (jevrejskog) praznika Pasha

15-to POGLAVLJE: Lažna optužba Bin Ladena

16-to POGLAVLJE: Stotine Mossad-ovih agenata divljaju po Americi!

17-to POGLAVLJE: Uzbunjivači, Uzbunjivači, Uzbunjivači

18-to POGLAVLJE: Fox-manovi najpoznatiji lakeji

19-to POGLAVLJE: Antraks pisma: Još jedna lažna optužba Arapa

20-to POGLAVLJE: Praćenje lažnih tragova: Deduktivna logika otkriva prave vinovnike

21-vo POGLAVLJE: Cionisti pokušavaju da navedu Ameriku na Treći Svjetski Rat

22-go POGLAVLJE: Da li Amerika postaje policijska država?

23-će POGLAVLJE: Završni argumenti

   BIBLIOGRAFIJA  "

A u "Prvom poglavlju - uvod "
pise:

"...

 

Prvo Poglavlje

 

Uvod

Dame i gospodo porotnici, stari grčki filozof Sokrat učio je svoje učenike da se u potragu za istinom može krenuti samo onda kad se dovede u pitanje i analizira svako vjerovanje kojeg smo se do tada čvrsto držali. Ako određeno vjerovanje prođe sve testove evidencije, dedukcije i logike onda ono može da bude zadržano. A ako ne, onda se ono mora odbaciti a mislilac se mora takođe da zapita zašto je on do tada vjerovao tako, kao i ko ili šta ga je i zašto navelo na to. Nimalo ne iznenađuje što se ovakav način učenja nimalo nije svidjeo vladajućoj eliti Grčke države. Mnogi politički lideri oduvijek su pokušavali da zavaravaju narodne mase iz raznoraznih “dobrih” i “loših” razloga. Sokratu se sudilo za subverziju i korupciju omladine. Nakon toga natjerali su ga da popije čašu otrova i tako si oduzme život. Nikada nije bilo lako onima koji su nezavisno razmišljali! Danas, naš vladajući kompleks vlade i medija ne ubija one koji tragaju za istinom (doduše, još uvijek ne). Oni ih jednostavno etiketiraju ekstremistima ili paranoicima, a usput im unište kako karijeru, tako i reputaciju. Za mnoge je jedna takva sudbina gora nego popiti čašu otrova.

Svaka informacija na koju ćete naići u ovom naučnom radu može se veoma lako verificirati. Ovaj dokument  predstavlja 12 mjeseci pažljivog i mukotrpnog istraživanja, detaljnih analiza, verifikacije izvora i logičke dedukcije. Svaki događaj i navod predstavljen ovdje, stopostotno je tačan. Tu je navedeno I preko 250  fusnota i ja bih želio da vas ohrabrim da ih sami istražite i verifikujete.

Ova Internet verzija dokumenta omogučiti će vam da brzo provjerite svaku od referenci koje su navedene na kraju dokumenta, tako sto ćete jednostavno kliknuti na link. Ostale reference možete jednostavno potražiti preko Google.com. ili Yahoo vebsajta. Zbog veoma dobro organizovanih napora da se zataškaju ovi podaci, neki od linkova misteriozno iščezavaju čak i ovog momenta kad pričam o tome. Na sreću, mnogi vebsajtovi su već pokupili dobar dio tih informacija i tako ih zaštitili od cenzure. Ako neki linkovi ne budu funkcionisali, jos uvijek će te moći da nadjete orginalne tekstove koristeći Google. Ovi linkovi će vas odvesti do vijesti koje su objavile poznate informativne agencije iz cijelog svijeta a otvoriće i vrata svijeta znanja i informacija koje su do sada bile sakrivene od vas.   

Kad sam kompletirao ovaj rad, namjerno sam koristio što je moguće više vijesti od oficijalnih nacionalnih i internacionalnih agencija (CBS, ABC, NBC, CNN, FOX News, Washington Post, New York Times, Time, Newsweek, Jerusalem Post, Ha'Aretz (Israel), PBS, BBC, London Telegraph, etc., kao i nekih od lokalnih americkih novina i televizijskih stanica.) Nisam htio da dopustim onima koji prate zvanične  medije da me optuže kako sam koristio “dubiozne” izvore informisanja.

Način na koji se ove neobične vijesti pojavljuju uvijek je skoro isti. Prvo neki radoznali reporter, neke od većih medijskih agencija, objavi eksplozivnu vijest. Onda nakon što se priča pojavila na medijskoj sceni, oni koji se nalaze na vrhu će je brzo zapaziti i odmah odstraniti, kako ne bi dobila veći publicitet. U nekim slučajevima to se čini pomoću najobičnije cenzure, dok u drugim, priča se pusti da “odumre” time što se više ništa na tu temu ne pominje. Neprestano ponavljanje je baza uspješnog reklamiranja i marketinga, stoga priča koja je objavljena samo jedanput ili dvaput, bez obzira koliko senzacionalna, brzo će iščeznuti iz memorije publike, prije nego što bude u stanju da ostavi jak i dugotrajan utisak.

Samo pomoću svakodnevnog prekopavanja i analiziranja gomile vijesti i podataka, uspio sam da pronađem i izvadim ove “bisere” iz “prašine” i organizujem ih u jedan koherentan uzorak i logičan dokazni materijal. Sa samo malo zdrave logike i uz nekoliko klikova pomoću miša Google i Yahoo će omoguciti svakome ko je imalo radoznao da postane Šerlok Holms. Ovaj materijal nije izraz mojih ličnih stavova, nego skup zataškanih nepobitnih činjenica, događaja i navoda, koje same, kad se skupe na jednom mjestu, dovode do svojih vlastitih zaključaka. Sklapajući ovaj moj istraživački rad u jednu sekvencijalnu i logičnu formu, neprestano sam se trudio da svaki djelić informacije potvrdim ne samo jednom, nego dva, tri pa i više puta. Sve dubiozne podatke koje nisam sam mogao da verificiram, ja sam odbacio. Pažljiv čitalac će shvatiti da ovaj materijal zadovoljava sve standarde najozbiljnijeg naučnog rada.

Ako svaku od ovih priča, navoda ili događaja uzmemo u obzir samo individualno, I u tom slučaju one će da zaintrigiraju čitaoca i isprovociraju ga na razmišljanje. Na kolektivnoj bazi, ovo brdo činjenica će da nam odslika jednu istinu, koja će biti u stanju da potrese i najskeptičnijeg čitaoca. 

Postoje naravno i oni koji su popustili pod uticajem televizijskih i drugih eksperata i pali u hipnotički trans, jer smatraju ove za autoritete kojima treba vjerovati. Nenaviknutim na to da sami razmišljaju svojom glavom, ne postoji istina koja može da naruši njihova predubjeđenja i kondicionirane reakcije. Takvi će čak negirati i ono što vide svojim vlastitim očima. Individue koje su tako kondicionirane mogu samo da kao papagaji ponavljaju mišljenja koja su im sugestijama spolja, implantirana u njihovu svijest. Posljedica toga je da su milioni mozgova Amerikanaca danas reducirani na intelektualni nivo jednog CD plejera koji vrti jedan implantirani disk, dizajniran od vanjskih sila kojih ovaj uopšte nije ni svjestan. Oni onda postaju žrtve psihološkog stanja poznatog kao “Leming Sindrom”. Leminzi su mali glodari poznati po tome što prate jedan drugog kad se strovaljuju sa planinskih litica u ambis. Lemingarstvo je jedan podmukli psihički fenomen koji je prisutan kod većine sisara, a može se primjetiti kako kod običnih ljudi tako i kod najobrazovanije intelektualne elite.

Lemingarstvo nije intelektualni fenomen – nego psihološki, i zbog toga ni jedna socio-ekonomska klasa nije uspjela da ostane imuna njegovom zadavljujučem efektu.  Univerzitetski profesor može da bude leming isto toliko koliko i modom opsjednuta tinejđerka. Prvi slijepo prati posljednju teoriju koja je “u trendu”, dok ova druga samo prati posljednji modni stil. Da li ima neke razlike? Nijedno od njih dvoje ne može da se odbrani od sile prirode. Sila stapanja pojedinca sa svojom socijalnom sredinom može da bude nesavladiva. Za čovjeka – leminga, logika koja stoji iza neke misli nije bitna toliko koliko je bitan autoritet ili popularnost onoga ko ju iznosi. Čovjek se kao i leming socijalno ponaša, a drugačije ni ne može. Prirodno, svaka individua mora da ima tu osobinu, jer u suprotnom ne bi se mogao poduzeti ni najmanji korak prema ljudskoj civilizaciji. Lemingarstvo je jedna potrebna sociološka osobina za očuvanje društva, jedan urođeni instikt kod većine ljudi. Međutim, kao kod svih prirodnih fenomena i taj se može koristiti u štetne svrhe. Isti leming efekat koji omogućava masama u jednom pravednom društvenom sistemu da naprave jedan zajednički napredak, može istovremeno u u jednom nepravedno vođenom društvu, da učini mase nesposobnim za objektivno rasuđivanje.

Ovaj materijal sigurno neće biti leminzima ni od kakve koristi, zato što je za leminge negiranje i nipodaštavanje, fundamentalni odbrambeni mehanizam kojeg oni koriste ne samo radi svoje zaštite od neugodne stvarnosti, nego i da potvrde svoju lojalnost svojim pretpostavljenima.  Njihova vjerovanja i stavovi moraju po svaku cijenu da budu na “pravoj” strani. Leminzi jednostavno ne mogu da podnesu teret odgovornosti, ili nelagodnost u društvu, koja ide zajedno sa tim kad čovjek počne da razmišlja neovisno od ostalih. Oni su jedino sposobni da ponavljaju ono što čuju na televiziji ili pročitaju u novinama. Leminzi ne samo da će koristiti svu svoju energiju da se zaštite od uticaja koji mogu da promjene njihove dogme, nego se neće libiti ni da napadnu one koji dovode u pitanje njihova vjerovanja. Leminzi se užasavaju od pomisli da ih neko nazove ekstremistima ili teoretičarima konspiracija. Ono sto je ironično, isti ti leminzi koji ismijavaju sve konspirativne teorije su prvi koji progutaju najbesmislenije teorije koje se mogu zamisliti, kad su ove presentirane od strane vlade i režimskih medija!

Mi ćemo pokušati da otvorimo svijest leminzima i oslobodimo ih sljepila kojeg su sami sebi nametnuli, mada se nije nimalo lako boriti protiv sila koje su posljedica kondicioniranja, Pavljovljevog refleksa i ljudske prirode. Lanci ideološkog konformizma kojima je čovjek sputan, vrlo su jaki i veoma ih je teško raskinuti. Sa ograničenim sredstvima koja su nam trenutno na raspolaganju skoro je nemoguće natjecati se sa zvaničnim medijima, majstorima leminiziranja narodnih masa. Leminzi su već odavno programirani da se klanjaju medijskim autoritetima i vladajućoj eliti. Zbog toga se uvijek više vjerovalo lažima imperatora, nego istini seljaka. Bez obzira na to, neki od nas moraju da učine napor da se uspostavi makar jedan temelj na kome će možda nekada u budućnosti moći da nikne istina.

Biti neinformisan ne znači istovremeno biti leming. Svako može biti prevaren. Čovjek ne treba da se stidi ukoliko je pogrešno informisan. Ali perzistiranje na pogrešnom načinu razmišljanja i donošenju zaključaka,  čak i u slučaju kad smo izloženi nepobitnim dokazima i logici, onda je to krajnji stepen lemingarstva. Ima puno onih među nama, kojima njihov intelektualni kapacitet jednostavno ne dozvoljava da se oslobode ovog fenomena, međutim plemenitost karaktera je kad se samom sebi može priznati da smo do sad bili prevareni, a unutrašnja snaga je suočavanje sa činjenicom da smo zatvorenici jednog globalnog azila namjenjenog za ludake. One individue koje mogu da se moralno i mentalno uhvate u koštac sa ovom činjenicom biće spremne da prihvate istinu kad se ona presentira u čistom i logičnom stanju. Onima otvorenog uma i sposobnim da nezavisno razmišljaju, mogu da kažem sljedeće: U ovom tekstu ja imam namjeru da iznesem dovoljan broj neprikosnovenih dokaza koji će zauvijek da unište besmislenu teoriju da je jedan saudijski pećinski čovjek, sa grupom arapskih polu-utreniranih učenika pilotiranja, organizovao najsofisticiraniju terorističku operaciju u svjetskoj istoriji. Sama ta ideja je smješna, ali uz pomoć baraže gluposti kojoj nas je izložio kompleks vlade i medija, milioni zombi patriota su stvarno prihvatili ovu fantastičnu bajku kao istinu, na način koji se granići sa masovnim ludilom.

Kao jedan mali građanski doprinos mojim sugrađanima, koji su već sada možda beznadežno zastranili, ja ipak objavljujem ovaj materijal u nadi da će pomoći makar nekima da se oslobode efekata ispiranja mozga i državno sponzorisanih laži. Međutim, moram da priznam na moj motiv nije čisto altruistički, jer publicirajući ovaj moj rad želim i samog sebe da oslobodim bilo kakve odgovornosti da nisam ništa poduzeo da spriječim katastrofu koja ce uskoro da zadesi Ameriku, a i svijet uopšte. Kad budete u tolikim govnima kad više nećete moći ni da dišete, nemojte mene da krivite. Ja sam pokušao da vas upozorim! Imate li vi želju i snagu da se oslobodite i prestanete da budete leming? Ako imate, onda nastavite sa čitanjem! 

 

 

SOKRAT UZIMA ČAŠU OTROVA.  RAZMIŠLJAŠ LI SVOJOM GLAVOM……. ILI SI LEMING? ..."

U "Drugom delu":

"...

2-go Poglavlje

 

Izraelci igraju

Kao i većina Amerikanaca, doživio sam veliki šok, strah, tugu, gađenje i bijes kad sam posmatrao na televiziji užasni teroristički akt, 11 Septembra 2001-ve g. Posmatranje masovnog ubistva hiljada nedužnih građana bio je jedan od najgorih doživljaja u mome životu. Je li uopšte moguće da se iko normalan ne razbjesni kad vidi takvo nešto? Pa i kad čitamo o nekom davnom i dalekom genocidu u novinama ili nekoj knjizi, dovoljno je da se čovjek neprijatno osjeća. Međutim, biti sjedok ubistva hiljada nedužnih ljudi, to je takva trauma da ti srce stane. Ja nekoliko noći nakon toga, jedva da sam uspio da spavam i imao sam stalne noćne more. Pokušao sam da zamislim kako bi to izgledalo da sam ja morao da se javim svojoj familiji telefonom prije nego što skočim sa nekoliko stotina metara visokog nebodera; ostati razbijen kao jaje na njujorškom pločniku. Kakav užas! Prema rezultatima jedne ankete 65% američkih građana je plakalo 11-tog septembra. (1)

Međutim, nisu baš svi svjedoci ovog septembarskog događaja bili tužni i potišteni. Jedanaestog septembra, FBI je uhapsio petoricu bivših pripadnika izraelske armije nakon što ih je nekoliko svjedoka vidjelo kako igraju, tapšaju jedan drugog i slave, dok su istovremeno fotografisali rušenje Svjetskog Trgovinskog Centra iz New Jersey-a, koji je odmah s druge strane rijeke. Steven Gordon je advokat koji je kao volonter branio ovu grupu Izraelaca. Evo šta je on rekao kad su ga novinari jevrejskog lista Yediot America upitali zašto su ovi izraelski građani uhapšeni:

"Na dan nesreće, trojica od ovih pet momaka popela su se na krov zgrade u kojoj je bila kancelarija njihove kompanije. Nisam siguran da li su vidjeli samo rušenje nebodera ali u svakom slučaju fotografisali su ruševinu odmah nakon toga. Jedan od komšija pozvao je policiju tvrdeći da ih je vidio kako poziraju, igraju i smiju se, dok su gorili  tornjevi u njihovoj pozadini”. 

"Onda su njih trojica uzeli jedan kombi i otišli njime do jednog parkirališta, koje je locirano na nekih 5 minuta od njihove firme. Parkirali su kombi, popeli sa na njegov krov da bi imali bolji vidik porušenih nebodera i onda su napravili nekoliko fotografija. Jedna žena koja je bila u zgradi iznad parkirališta posvjedočila je da ih je vidjela kako plešu i grle jedan drugog. Onda su ona i još jedan susjed pozvali policiju i rekli im kako nekoliko ljudi igra na krovu kombija i da imaju srednjo-istočnjaćki izgled. Zabilježili su takođe i broj tablica njihovog vozila.” (2)

Izraelska novinska agencija Ha’aretz je onda objavila:

“Ministarstvo Inostranih Poslova kaže da je informisano od strane konzulata u New York-u da je FBI uhapsio ovu petoricu u vezi “čudnog ponašanja”. Razlog za hapšenje je, kako je rečeno, da su ovi uhvaćeni kako snimaju kamerom nesretni događaj, i kako su vikali, što je bilo interpretirano kao: ” uzvici ushićenja i radosti”.  (3)

Agencija Ha’aretz  je onda opisala kako su FBI agenti podvrgli ovu petoricu brutalnim ispitivanjima u toku od nekoliko dana, torturi kao i da su ih držali u samicama. Kada su njihove fotografije bile razvijene, na njima se vidjelo kako se oni smiju, dok je u njihovoj pozadini gorio Svjetski Trgovinski Centar. (4) Prema ABC-u, ne samo što su se ova petorica sumnjivo ponašala, nego je kod njih još pronađeno par skalpela, evropski pasoši i 4700 $ u kešu. (5)

Zašto su ovi Izraelci bili toliko oduševljeni ovim užasnim masakrom, koji se upravo bio odvijao pred njihovim očima? Kakav to toliko zao duh može da opsjedne ljude koji bi trebalo da budu američki saveznici, i koji primaju milione dolara svake godine kroz finansijsku i vojnu pomoć, da javno slave dok nedužni ljudi stradaju u požaru ili skačući sa 110-tospratnih nebodera (uključujući među njima i američke jevreje) Da li je moguće da su ovi razdragani bivši pripadnici izraelske armije na neki način - u vezi sa ovim teroristickim aktom? Upravo je to ono što su zvanični službenici koji su učestvovali u istrazi i rekli reporterima lista The Bergen Record, iz New Jersey-a.   

List, The Record, je objavio 12 Septembra 2001-ve godine da su Izraelci prvi put viđeni u parku Libery State Park, u New Jersey-u, u vrijeme prvog udara aviona u zgradu STC-a. Za one kojima nije poznat NY-NJ region, Liberty State Park je lociran direktno sa druge strane rijeke, i odatle se pruža najbolji mogući direktan pogled na STC. To je najbolje mjesto gde bi se oni koji su unapred znali šta će se dogoditi, mogli da postave, da bi nesmetano vidjeli cijeli događaj. U tekstu: “Petorica uhapšena kao osumnjićeni organizatori”, The Bergen Record je objavio sljedeće:

"Izvori kažu da je znak pojačanog opreza za FBI agente poznat kao:  BOLO ili "Be On Lookout," (“budi na oprezu prim. prev.) poslan u  3:31 ujutro, i da je glasio:

"Vozilo u mogućoj vezi sa terorističkim napadom na New York. Bjeli, Chevrolet 2000 sa natpisom odozada  “Urban Moving Systems” viđeno u Liberty State parku u vrijeme udara prvog aviona u zgradu STC-a.

"Tri lica viđena kako slave pored kombija nakon prvog udara i eksplozije. FBI Newark Field Office zahtjeva da se ovo vozilo locira i sve osobe iz njega privedu, da im se uzmu otisci prstiju i da se zadrže u svrhu istrage."(6)
Bez obzira što vam se u ovom momentu ideja o izraelskom učešću u organizaciji ovog terorističkog akta može činiti nevjerovatnom, besmislenom, smješnom ili paranoidnom, činjenica je da određeni elementi u izraelskoj vladi kao i Internacionalni cionistički pokret već veoma dugo organizuju razne terorističke napade, a onda za njih optužuju Arape, kako bi dobili podršku od strane Amerike i međunarodne javnosti.  Prije nego što počnemo da kompletiramo cijelu sliku onoga što se stvarno dogodilo 11-09-og, neophodno je da sagledamo istorijske aspekte izraelske i cionističke, vrlo podmukle, manipulacije Amerike (kao i drugih nacija), u svrhu ostvarivanja svojih vlastitih, sebičnih ciljeva. Bez osnovnog razumjevanja istorije ove manipulacije, nemoguće je razumjeti istinu. Zato, stavite sada na stranu sva svoja predubjeđenja, i zakoračite sa mnom malo u prošlost.

 




Šok….. Bjes…. Tuga. UŽASNUTI SVJEDOCI TERORISTIČKOG AKTA NA ZGRADU STC-a


U međuvremenu……





“Uzvici veselja - i podrugivanje!”



DOK SU SE PETORICA UHAPŠENIH MOSADOVIH AGENATA VESELILI (Lijevo)..."

ČUDNIJE OD FANTAZIJE

 

3-ĆE POGLAVLJE

 

 

Cionizam I Prvi Svjetski Rat

U drugoj polovini 19-tog vijeka u Evropi je nastao pokret poznat kao Cionizam. Cionizam je prvobitno imao za svoj cilj osnivanje jevrejske države na području Palestine. Danas se ovaj pojam odnosi na one Jevreje koji žele da prošire sadašnju državu i na okolne prostore koji su trenutno vlasništvo Palestinaca. U svom širem značenju, pojam “Cionist” se odnosi i na određene elemente iz jevrejske zajednice koji vjeruju u tzv. jevrejsku superiornost nad ostalim narodima, tako stavljajući svoje vlastite interese ispred interesa naroda države u kojoj borave. Velika je greška vjerovati da su svi Jevreji pobornici “Cionističke mafije” ili zagovornici jevrejske superiornosti. U stvari, neke od najačih osuda Cionizma upravo dolaze od strane pojedinih Jevreja.

Postoji mnogo anti-cionističkih knjiga i rukopisa pisanih od strane značajnih jevrejskih pisaca, istoričara i novinara kao što su John Sack,(1) Alfred Lilienthal (2) Noam Chomsky,(3) Israel Shahak,(4), Benjamin Freedman,(5) , Jack Bernstein, (6), Henry Makow (7), i Victor Ostovsky (Smile , samo par njih ovdje navodimo. Postoji takođe jevrejska vjerska grupa koja se naziva “Neturei Karta, Jews United Against Zionism” (Ujedinjeni Jevreji Protiv Cionizma). (9) Zbog svojih hrabrih istupa, ovi ljudi su morali da podnesu mnoge žestoke udarce cionističkih klevetničkih grupa kao što su the Anti Defamation League (ADL) – organizacija koja se specijalizovala u blaćenju, klevetanju i špijuniranju. Pisac Jack Bernstein najbolje je opisao prljavu prirodu ADL-a ovako:

Meni je veoma poznata vaša taktika, draga moja cionistička braćo, kojom se služite da ušutkate one koji pokušavaju da objelodane vaše subverzivne radnje. Ako ta osoba nije jevrejske nacionalnosti, vi ju odmah proglasite “anti-semitom” što je samo jedna dimna zavjesa koja vam služi za sakrivanje vaših prljavih rabota. Međutim, ako je osoba koja vas razotkriva Jevrej, onda se služite drugom taktikom:

* Prvo, ignorišete optužbe nadajući se da se informacija o tome neće daleko proširiti

* Ako se informacija proširi, onda ju vi pokušate da ismijete kao i  osobu koja ju promoviše.   

*Ako ni ovo ne radi, onda je vas idući korak – atentat na ličnost. Ako čovjek nije imao skandala iza sebe, onda ćete se vi potruditi da već izmislite neki. 

*Ako ništa od ovoga ne donese željeni efekat, vi se onda nećete libiti ni fizičkog napada na tu osobu.

Vi nikada niste pokušali da dokažete da je sama informacija netačna. Tako, prije nego što započnete svoje napore da me ušutkate, ja vam nudim jedan izazov: Vi kao cionisti skupite određen broj jevreja Cionista i svjedoka koji će zastupati vaše stavove; a ja ću skupiti isti broj osoba koji su anti-cionisti, pro-američki nastrojeni jevreji i svjedoci.

Onda će Cionisti i Anti-Cionisti objasniti i obrazložiti svoje stavove, a onda mogu da raspravljaju o ovoj knjizi i svom materijalu u vezi sa njom – a ova debata će se održati u televizijskom studiju. Hajde da prezentiramo sve informacije obeju strana i da pustimo američku publiku da sama odluči sta je istina a šta ne. Zar ovo nije pošten prijedlog? Vi ćete svakako rado prihvatiti ovaj prijedlog, ako ono što sam ja napisao nije istina. Ali ako se ponovo vratite na staro zapomaganje “Laži, sve su ovo laži!”, vi ćete onda time samo da potvrdite američkoj publici da je u stvari sve ovo što sam napisao- istina. (10)

Ne moramo ni da kažemo, da Bernstein-ov izazov nikada nije bio prihvaćen.

Međutim, cionistima skraja 19 – vijeka jedna od prepreka u šemi preuzimanja Palestine bila je ta što je Palestina u to vrijeme bila pod Turskom Otomanskom Imperijom, i u to vrijeme Turcima nije ni na pamet padalo da se odreknu tog komada teritorije, koju su smatrali svojim vlasništvom, u korist evropskih cionista.  Veoma malo jevreja je u to doba živjelo na području Palestine, i Jevreji inače nisu ni imali kontrolu nad tim prostorima sve od vremena Rimske Imperije. To ujedno i potire mit kako se “Arapi i Jevreji vijekovima bore oko ove teritorije”. Šačica arapskih Jevreja koja je u to vrijeme živjela u Palestini vrlo se lijepo slagala sa Muslimanima i nije izražavala nikakvu želju da zbaci s vlasti otomanske vladare i osniva izraelsku državu. Inicijativa odvajanja Palestine od Otomanske Imperije došla je direktno od strane evropskih cionista, koji su postali veoma uticajni u mnogim evropskim zemljama

Nekim “slučajem” cionističkoj mafiji se uskoro ukazala i jedna velika prilika. Došla je 1914-ta godina i počeo je veliki rat izmedu Njemačke, Austro-Ugarske i Turske, sa jedne strane, protiv Engleske, Francuske i Rusije, sa druge strane. Da bi se zadržali na temi septembarskog događaja i “Rata Protiv Terorizma”, nećemo ulaziti u analizu razloga i podloge za Prvi Svetski Rat. Ono što moramo da razumijemo je da su cionisti odigrali veoma vaznu ulogu u uvlačenju USA u ovaj krvavi evropski sukob -  rat u kome USA nisu imale apsolutno nikakvog vitalnog interesa da učestvuju.

Situacija je bila ovakva. Do 1916-te godine Njemci, Austrijanci i Turci  su skoro dobili taj rat. Rusija je bila u haosu i skoro da bude kompletno progutana komunističkom revolucijom. Francuska je imale strašne gubitke a Britanija je bila opkoljena njemačkim podmornicama. Njemačka je ponudila Britaniji prekid rata uz uslove koji su tada odgovarali Britaniji. Ali su Britanci kao i internacionalni cionisti imali još jednu igraču kartu.

Britanska vlada i cionistički lideri napravili su jedan prljav dogovor. Cioniste je vodio Chaim Weizmann, čovjek koji će kasnije postati prvim predsjednikom Izraela. Cionisti su obečali da ce uvući u rat moćnu USA na strani Britanije, koristeći svoje uticajne veze, tako da će onda ovi moći da slome Njemačku i Tursku, a zauzvrat Britanija će njih nagraditi preuzimanjem Palestine od poraženih Turaka, kad se rat završi. Britanci su prethodno htjeli da daju cionistima neka područja u Africi, za formiranje jevrejske države, ali Cionisti su bili ustrajni u svom zahtjevu za Palestinom. Tako, kad se Palestina nađe pod britanskom kontrolom, evropskim jevrejima će biti dozvoljeno da je nasele u velikom broju, i tako osnuju svoju državu.   

Cionistički moćnici kao Bernard Baruch, Louis Brandeis, Paul Warburg (osnivač Američke Banke Federalnih  Rezervi), Jacob Schiff, i drugi odmah su počeli sa obradom američkog presjednika Woodrow Wilson-a. Preko noći je američka stampa, većinom kontrolisana od strane cionista, pretvorila njemačkog kajzera i njegov narod u “krvožedne Hune”, odlučne da po svaku cijenu unište zapadnu civilizaciju. Tako su USA 1916-te godine, uz pomoć režiranog incidenta sa američkim brodom “Lusitania” (potopljen od strane Britanije, a optužili Njemačku) ušli u rat na strani Britanije, sa parolom “osiguravanja demokratije u cijelom svijetu”.

“Potprašimo Hune!” glasio je poznati propagandni poster  Freda Strothman-a, - taj slogan je postao i ratni poklič svih američkih patriota. Woodrow Wilson je bio zatečen jakom i čudnom silom koja je bila izvan njegove kontrole – silom koju je on sam već pokušao da opiše u svojoj knjizi “Nova Sloboda” intrigirajućim riječima:

"Otkako sam ušao u političke vode, mnogi ljudi su mi privatno povjeravali svoje tajne i stavove. Neke od najvećih ličnosti USA na poljima trgovine i industrije se plaše nečega. Oni vjeruju da postoji jedna tako moćna, tako organizovana, prepredena, sveobuhvatna i ubjedljiva sila, da samo sa šapatom mogu o njoj da govore”(11)

U međuvremenu u Njemačkoj, - gdje su cionističke snage takođe imale strahovito veliki uticaj na štampu i industriju – ratni entuzijazam je odjednom  splasnuo, razvodnjen pomoću medija, čiji su vlasnici mahom bili Jevreji. Takođe, marksističke i jevrejske vođe radničkih sindikata počeli su organizovati radničke štrajkove u njemačkim fabrikama oružja. Tako sa njemačkim odjeljenjem  internacionalne cionističke mafije koje je podrivalo Njemačku iznutra, i engleskim i američkim odjeljenjima koja su uspjela da uvuku Ameriku u rat, nije prošlo dugo dok Njemačka, Austrija i Turska nisu poražene  i njihove mape prekrojene od strane pobjedničkih sila, Versajskim Paktom (Treaty of Versailles), 1918-te godine. Uz mnoge cionističke bankare koji su prisustvovali i uticali na Versajski Sporazum, Cionisti su imali i svoju vlastitu delegaciju tamo, koju je predvodio Chaim Weizmann.

Velika Britanija je izdala Balfour-ovu Deklaraciju u Novemberu 1917-te godine, godinu dana prije njemačke kapitulacije, mada je ona bila pripremljena jos 20 mjeseci prije, uz Weizmann-ovu inicijativu. (12) Deklaracijom se dozvoljavala masovna imigracija Jevreja u Palestinu, uz obećanje zaštite prava Arapa. Arapi koji su živjeli u Palestini, nisu povjerovali u ova obećanja. Mada su žestoko protestovali, nisu mogli ništa da učine kako bi zaustavili talas jevreskih imigranata. To je bio prvi korak kreiranja onoga što će postati izraelska država, 20 godina kasnije.

Nekoliko godina nakon rata, jedan američki cionista, milioner, po imenu Benjamin Freedman prekinuo je sve svoje veze sa ovom organizacijom, i okrenuo se protiv nje. Freedman je bio vlasnik kompanije the Woodbury Soap Company i jedan od monogih cionista koji su prisustvovali Versajskom Sporazumu. Imao je vrlo dobre veze uključujući i nekoliko američkih predsjednika. Freedman-u se smučilo kriminalno ponašanje cionističke mafije I tako je posvetio veći dio svog bogatstva, i života, razotkrivanju istina u vezi oba svjetska rata, kao i cionističkih manipulacija u Americi. Prema Freedman-u, Wilson-a su Cionisti ucijenili javnom objavom jedne njegove vanbračne veze za vrijeme dok je bio predsjednik Princeton Universiteta. (13) Freedman-ova opsežni  (I sakriveni) rukopisi, govori, i knjige na ovu temu, predstavljaju obaveznu literaturu (ukoliko ih uspijete pronaći!). Jedan od lidera  Anti Defamation League - Arnold Forster - okarakterisao je Freedman-a kao “Jevreja koji mrzi samog sebe” (14) Ovdje je jedan kratak izvod iz govora kojeg je Freedman održao 1961-ve godine u  Willard Hotel-u, u Washington DC, u kome je opisao ove sile i pozadinu ulaska Amerike u Prvi svjetski Rat :

“Njemački cionisti, koji su predstavljali cioniste istočne Evrope, otišli su u Britanski Ratni Kabinet i – biću kratak pošto je ovo dugačka priča, ali imam dokumente kojima mogu da dokažem sve što  tvrdim – i rekli su: “Slušajte. Još uvijek možete da dobijete ovaj rat. Ne morate da se predate. Ne morate da prihvatite mirovne uslove koji su vam ponuđeni od strane Njemačke. Vi ćete dobiti ovaj rat ukoliko Sjedinjene Američke Države uđu u njega, kao vaš saveznik.  USA nisu bile u ratu u to vrijeme. Mi smo tada bili svježi, mladi, bogati i moćni. Rekli su Englezima:  "Mi vam garantujemo da ćemo uvući USA u rat kao vašeg saveznika, ako nam vi obećate Palestinu nakon što pobjedite u ratu”. Drugim rječima, dogovorili su se.

Engleska je imala toliko prava da obećava Palestinu bilo kome, isto koliko bi imale prava USA da obećaju npr. Japan – Irskoj, iz bilo kog razloga. Apsolutno je apsurdno da velika Britanija, koja nikad nije imala interese niti bilo kakva prava na području palestinske teritorije, da nudi Palestinu kao zalog kojim će platiti Cionistima uvlačenje Amerike u rat. Međutim, oni su dali to obećanje, u oktobru 1916.-te godine. Vrlo kratko nakon toga, ne znam koliko vas se toga sjeća, USA koja je bila totalno pro-njemački nastrojena u to vrijeme, ulazi u rat kao britanski saveznik. (15)

Mi možemo samo raspravljati u kojoj mjeri je ovaj prljavi dogovor između Britanaca i Cionista doprinjeo uvlačenju i pogibiji američke djece u ovom krvavom evropskom sukobu. Mnogi, kao i Freedman, vjeruju da je to bio i jedini razlog za ulazak Amerike u taj rat. Drugi, kao i ja, pisac ovog teksta, misle da je to bio samo glavni dodatni faktor.  Međutim, ono oko čega se možemo složiti je činjenica da – Cionistima nije ni malo smetalo da Amerikanci ginu zbog njihovih sebicnih interesa. Čak i u Enciklopediji Britanici, kao i u MS Encarta ( traži pod: "Balfour Declaration) potvrđuje se ova činjenica. Ovdje je jedan izvod:

 BALFOROVA  DEKLARACIJA. "Balforova deklaracija je dokumenat sačinjen u martu 1916 – te godine, a objavljen u novembru 1917.-te godine, za vrijeme Prvog Svjetskog Rata, od strane Arthur-a James-a Balfour-a, tadašnjeg ministra inostranih poslova Britanije…dokumanat je specifično izrazio podršku britanske vlade cionistima za osnivanje nacionalne države Jevreja na području Palestine.” Dokumenat je obavezao britansku vladu da učini sve napore u ostvarenju ovog zadatka” uz dodatak da se mora jasno da razumije da se ne smije ništa učiniti što bi narušilo prava postojeće ne-jevrejske zajednice u Palestini.”

"Svrha ovog dokumenta je bila da se zadobije podrška Jevreja kako iz zaraćenih država, tako i  Amerike. Kao rezultat ove deklaracije, 1948.-me godine došlo je do osnivanja Izraela kao nezavisne države, na naznaćenoj teritoriji”. (16)
Takođe je vrijedno pomena da je Britanija nakon 1-og Svjetskog Rata rascjepkala Otomansku Imperiju u mnogo manjih država. Kuvajt, marionetska kraljevina bogata naftom, formiran je odsjecanjem južnog obalnog dijela od države koja je danas poznata kao Irak. Kao rezultat tog akta prekrajanja mape ovog regiona, kreiran je stalni konflikt izmedu Iraka I Kuvajta. Irak je oduvijek smatrao Kuvajt svojom južnom pokrajinom. To je na kraju dovelo i do iračke invazije na Kuvajt 1991-ve godine, i Golfskog Rata.

 





WEIZMANN ------ BRANDEIS ------ BARUCH --------- WARBURG

ČETVORICA CIONISTA KOJA SU NAGOVORILA WOODROW WILSON-a (desno) na 1-vi Svjetski Rat ..."

 

 

 

   
IP sačuvana
social share
Ausvic , Buhenvald , Treblinka su "Nemacka Industrija Smrti" , a Jasenovac , Jadovno  - "Rucni rad Neovisne Drzave Hrvatske" ..., [b]
A EUropo zdaj...? "Nema alternativu" -  jel`te?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 779
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
"...

POGLAVLJE 16

 

STOTINE MOSADOVIH AGENATA UHVAĆENO KAKO  DIVLJAJU PO AMERICI!

 

Prethodno smo već dosta rekli o onoj petorici izraelskih “transportnih radnika” (Mosadovih agenata) koji su bili uhapšeni nakon proslave svog uspješno izvedenog terorističkog zadatka.  Oni su, u stvari, bili uhapšeni kad su namjeravali da dignu u zrak most the George Washington Bridge. Takođe smo vidjeli kako je izraelski vlasnik kompanije Moving Systems, - Dominick Suter – iznenada napustio svoju “transportnu kompaniju” i pobjegao u Izrael, 14 septembra. Međutim, bilo je dosta više izraelskih “transportnih radnika” kao i drugih izraelskih državljana čije ponašanje izaziva ozbiljnu sumnju. Još sumnjivije je to kako se oni stalno tiho otpuštaju iz zatvora i deportiraju napolje iz države. 

U oktobru 2001 g., još trojica izraelskih transpornih radnika bila su zaustavljena u Plymouth-u, PA,  zbog njihovog sumnjivog ponašanja. Ovi radnici jedne kompanije za selidbu bili su primjećeni kako izbacuju namještaj u blizini kontejnera za smeće koji je pripadao jednom restoranu! Kad je vlasnik restorana prišao vozaču, ovaj je pobjegao. Kasnije se ispostavilo da se radilo o jednom izraelcu pod imenom Moshe Elmakias. (1) Vlasnik restorana je zapisao podatke sa kamiona, tj. natpis koji je glasio "Moving Systems Incorporated" a onda je pozvao policiju. Kad je policija spazila kamion, dva druga izraelca,  - Ayelet Reisler i Ron Katar počela su sumnjivo da se ponašaju. (2) Policija iz Plymouth-a je onda pretražila kamion i pronašla jednu video traku. Izraelci su bili stavljeni u pritvor, dok je policija pregledala pronađeni video. Na videu je bio materijal snimljen u Čikagu sa Sears Neboderima u gro planu. (3) Policija je brzo upozorila FBI. Takođe je otkriveno da su i njihovi putni nalozi bili falsifikovani. (4) Ovi transporni radnici nisu čak bili u stanju ni da kažu ime klijenta za koga rade niti su imali njegov broj telefona. Čini se da su ovi izraelci bili na nekom prljavom zadatku, i da njihov stvarni posao nije imao ničeg zajedničkog sa preseljenjem nečijeg namještaja. Ovi izraelski špijuni imali su takođe i smisla za humor. Ime njihove kompanije za preselenje sadržavalo je u sebi riječ MOSSAD. Moving Systems Incorporated…           MOving SyStems IncorporAteD…….MOSSAD

Desetog oktobra, 2001, CNN je samo ukratko pomenuo kako su teroristi bili spriječeni u miniranju zgrade meksičkog parlamenta. Obećali su i to kako će kasnije donijeti jedan opširniji izvještaj o tome, međutim o ovom icidentu se nikada više u Americi nije čulo. Medutim, priča se pojavila na naslovnim stranicama svih glavnih meksičkih novina. (5) a bila je takođe objavljena i na zvaničnom vebsajtu meksičkog ministarstva pravde. (6) Dvojica osumnjičenih bili su uhapšeni i sprovedeni u jedan meksički zatvor (Mexican Chamber of Deputies). Uhvaćeni na djelu, oni su imali sa sobom pištolj, 9 ručnih granata i plastični eksploziv tipa C-4 (odličan za demoliciju zgrada!) (7) Za samo par dana ova senzacionalna priča jednostavno je isparila iz meksičke štampe a ovi Izraelci su bili tiho pušteni iz pritvora i deportirani! Ova dvojica terorista, Salvador Gerson Sunke i Sar ben Zui bili su naravno Jevreji. Sunke je bio meksički Jevrej a Zui je bio kapetan izraelskih specijalnih snaga. (MOSSAD). (Smile

Meksički list El Diario de Mexico je objavio da su ova dvojica cionističkih terorista imali pakistanske pasoše sa sobom. Da li se i ovdje radilo o pokušaju da se izvede jedan teroristički akt, pa onda za to svali krivica na nekoga ko to nije počinio? Najvjerovatnije, ideja je bila da se ovim aktom takođe uključi i Meksiko, koji je inače bogat naftom, u “Rat Protiv Terorizma”.  (Ili bolje rečeno u - Rat Protiv Neprijatelja Izraela). Meksiko nije neka moćna vojna sila, međutim, psihološka trauma nanesena od strane “arapskih terorista” vjerovatno bi ih navela da bar obezbijede veće količine jeftinog goriva za svoje američke “zaštitnike”. S meksičkim jeftinim gorivom, Amerikancima bi bilo kudikamo lakše da presijeku svoje veze sa nekim naftom bogatim arapskim zemljama, a posebno sa Saudijskom Arabijom. Nije slučajno zašto su planeri septembarskog terorističkog napada izabrali 15 saudijskih pasoša, odnosno, identiteta.

Mnoge meksikance je šokiralo puštanje na slobodu ove dvojice izraelaca. Međutim, s obzirom da je meksički Sekretar za Inostrane Poslove takođe jedan cionista po imenu Jorge Gutman, onda ovo već i nije neko iznenađenje! Cionistički pipci dosežu čak i do Meksika! Novinska agencija - La Voz de Aztlan, je objavila sljedeće:

"La Voz de Aztlan saznaje da je izraelska ambasada upotrijebila veoma snažak pritisak kako bi se ova dvojica izrealaca oslobodili. Hitan sastanak na visokom nivou održan je između meksičkog sekretara za inostrane poslove Jorge Gutman-a, generala Macedo de la Concha-e i specijalnog izaslanika Ariel-a Sharon-a, koji je doletjeo u  Mexico City specijalno za tu svrhu.  Elías Luf iz izraelske ambasade, danonoćno je radio kao i njihova predstavnica za štampu Hila Engelhart, koja je sada “ubacila u petu brzinu”, nakon jednog dužeg vremena ćutanja. Šta se događalo za vrijeme ovih sastanaka na visokom nivou nije nam poznato, međutim, mnogima u Meksiku još uvijek nikako nije jasno zašto su ovi teroristi pušteni na slobodu." (9)

U novembru 2001g., još 6 izraelskih terorista je uhapšeno u jednoj od država u USA, čije ime nije navedeno. Kod njih su takođe pronađeni skalpeli za otvaranje kartonskih kutija, planovi naftovoda kao i jedne nuklearne elektrane. (10) Lokalna policija je obavijestila federalnu policiju, međutim, službenici Odjeljenja za Imigraciju su preuzeli stvar i pustili ove na slobodu a da nisu ni obavjestili FBI. List, The Jerusalem Post je objavio ovu priču pod naslovom "FBI Sumnja na Izrealce u Vezi Nuklearnog Terorizma". (11) Listovi, The Miami Herald (12)  i the Times of London (13) takođe su prenijeli ovu nevjerovatnu priču i otkrili kako su zvaničnici iz FBI bili bijesni na one iz Odjeljenja za Imigraciju zbog puštanja na slobodu ovih terorista. Naravno, do grla korumpirani FBI sigurno bi u tom slučaju popustio pod pritiskom cionista iz Ministarstva Pravde, kao npr., Michael Chertoff-a, a takođe i njegovog partnera iz ADL-a, i šefa FBI,  Robert-a Mueller-a. Tako bi vjerovatno na kraju ovi teroristi ionako bili pušteni.

U decembru, 2001.g., dnevni list the Los Angeles Times objavljuje priču o dvojici jevrejskih terorista koji su se spremali da dignu u zrak kancelariju jednog američkog kongresmena arapskog porijekla - Darrell Issa (R-CA), i jednu kalifornijsku džamiju. (14) Irv Rubin i Earl Kruger pripadnici organizacije Jewish Defense League (JDL) bili su optuženi za pokušaj dizanja u zrak zgrade, uz pomoć eksploziva. Ova priča je takođe veoma brzo nestala iz dnevne štampe. Da li cionisti stvarno vole da miniraju zgrade i ubijaju nevine ljude?

U maju 2002.g., još jedan kamion za prevoz namještaja zaustavljen je u Oak Harbor-u, Washington, u blizini vojne baze the Whidbey Island Naval Air Station. Fox News je izvjestio da je razlog za zaustavljanje ovog vozila bila prekomjerna brzina i da se to desilo kratko nakon ponoći. “Transporni radnici” iz kamiona rekli su policajcima kako upravo prevoze neki namještaj i s obzirom da kasne sa isporukom, morali su malo “požuriti”. Policija nije povjerovala u ovu priču zbog toga što je već bilo kasno u noći. Onda su doveli psa treniranog za otkrivanje eksploziva i pas je otkrio prisustvo TNT-a i RDX plastičnog eksploziva u kamionu (ovo su takođe odlični eksplozivi za razvaljivanje zgrada!). I Fox News (15) i  list Ha'aretz iz Izraela (16) objavili su da su oba ova “transportna radnika” bili izraelski državljani.

U decembru, 2002.g., Ariel Sharon je dao jednu nevjerovatnu izjavu - da  agenti Al-Qaeda-e operišu unutar Izraela. Međutim, kada su palestinske vlasti uhapsile osumnjičene, ispostavilo se kako se radi o palestinskim izdajicama koji su se u korist Mossad-a predstavljači kao agenti Al-qaeda organizacije! Australijski list Sydney Morning Herald je objavio:

Palestinske snage za bezbjednost uhapsile su grupu palestinaca radi kolaboracije sa Izraelom i predstavljanja agentima al-Qaeda-ine terostičke mreže, izjavio je juče jedan visoki palestinski predstavnik. ..Ova hapšenja su uslijedila samo 2 dana nakon što je izraelski presjednik Ariel Sharon optužio al-Qaeda-u za njeno operisanje na području Gaze i Libana.

Ovo se smatralo iznenađenjem zbog toga što je pojas Gaze vrlo dobro izolovan od strane izraelske vojske. Izraelski predsjednik je takođe izjavio da članovi ove grupe saraduju sa libanskom milicijom Hizbollah” (17)

Znate šta, da Sharon nije toliko opasan ove njegove glupe izjave mogle bi da budu i komične!

Prema FOX news agenciji, od kraja 2000.g. i tokom 2001.g., ukupno 200 izraelskih špijuna bilo je uhapšeno. (18) Radilo se o najvećem špijunskom lancu koji je ikada bio otkriven u istoriji USA. The Washington Post je još takođe objavio da su neki od ovih Izraelaca bili uhapšeni u vezi sa istragom septembarskog terorističkog napada na STC. (19) . Carl Cameron, reporter telelevizijske stanice FOX News uradio je odličnu TV emisiju u 4 dijela na ovu temu. Međutim, Fox  je povukao ovu seriju nakon žalbi upućenih od strane nekoliko cionističkih grupa. FOX  je otisao čak toliko daleko da je skinuo sa svog vebsajta i transkripte ove serije!  Na njihovo mjesto stavili su onda jednu jezivu orvelovsku poruku koja glasi: "Ova priča više ne postoji." (20) Srećom, u ime istorije, ove Foxove transkripte prekopiralo je nekoliko vebsajtova tako da su njihova sva četiri dijela još uvijek dostupna onima koje to interesuje. (pogledaj bilješke.)

Ova FOX-ova serija kao i vijesti drugih većih medijskih izvora otkrili su kako su većina ovih veterana izraelske armije bili stručnjaci u rukovanju s elektroničkim uređajima i eksplozivom. Mnogi od njih takođe nisu prošli test detektora laži. Agenti FBI su rekli FOX-u kako su neka od njihovih istraživanja propala zbog toga što su osumnjičeni bili upozoreni od strane izraelskih specijalista za praćenje tj. prisluškivanje telefonskih komunikacija. Tako je i otkriveno da izraelske kompanije kao Comverse i Amdocs imaju mogućnosti da prisluškuju američke telefone (odlično za ucjenjivanje svih onih političara koji varaju svoje žene!). FBI agenti su takođe saopštili FOX-u kako oni vjeruju da su Izraelci unaprijed znali šta će se zbiti 11/9 (što vjerovatno objašnjava i zašto nijedan od Izraelaca nije poginuo u zgradama STC-a). Još jedan USA zvaničnik je informisao FOX da su neki od uhapšenih Izraelaca bili u vezi sa događajem 11/9, međutim, on je odbio da kaže o kakvoj se vezi radi. Taj službenik FBI je izjavio Carl-u Cameron-u, novinaru Fox-a, sljedeće:

"Dokazi koji povezuju ove Izraelce sa događajem 11/9 su strogo povjerljivi. Ja vam o tim dokazima ne mogu ništa da kažem. Oni su strogo povjerljive prirode." (21)


Tu je još bila i jedna mala armija izraelskih "studenata umjetnosti" koji su bili uhapšeni zbog pokušaja da se uvuku u strogo obezbjeđene američke federalne zgrade, kao i zbog špijuniranja 36 mijesta koja su pripadala Ministarstvu za Odbranu. Neki od ovih osumnjičenih “studenata umjetnosti” čak su se pojavljivali i na vratima privatnih kuća vladinih službenika. (22) Ron Hatchett, jedan od analitičara koji radi za Ministarstvo Odbrane, izjavio je za 11-ti Kanal, KHOU news agencije kako on vjeruje da su ovi ‘studenti umjetnosti” prikupljali podatke za buduće terorističke napade. Ovdje je jedan izvještaj kojeg je na osnovu svog istraživanja sastavila Anna Werner 1-vog oktobra 2001.g., za KHOU agenciju:

“Da li se možda vladine zgrade u Hjustonu i drugim gradovima nalaze pod prismotrom stranih obavještajnih organizacija? To je upravo ono što se neki eksperti pitaju nakon onoga što su neki službenici agencija za održavanje reda i bezbjednosti objavili u vezi veoma čudnog načina ponašanja grupe ljudi koji za sebe tvrde kako su studenti umjetnosti iz Izraela.”

Hatchett je rekao da su oni radili upravo ono što bi i on radio u slučaju da je terorista: "Prvo moramo da saznamo gdje se nalaze svi ulazi u određenu zgradu. Onda moramo da vidimo gdje se sve nalaze kamere za obezbjeđenje zgrade. Moramo da znamo koliko službenika obezbjeđenja čuva određenu zgradu, kada su im pauze za doručak i ručak". Hatchett kaže: Ovdje se ne radi o grupi momaka koji prodaju umjetnička djela."

“Ovaj bivši službenik Ministarstva za Odbranu vjeruje da obavještajne grupe skupljaju podatke za idući teroristički napad. "Neke organizacije, imajući u vidu mogućnost za potencijalnu osvetu američkoj vladi mogle bi već sada da izviđaju potencijalne mete … odnosno traže one mete koje su najranjivije."

Jedan drugi izvor tvrdi da se ista ova stvar nije događala samo u Houston-u i Dallas-u, nego i u New York-u, Floridi, i u 6 drugih država, a što još više zabrinjava, i 36 drugih senzitivnih objekata Ministarstva za Odbranu. "Jedan objekat za odbrambene svrhe bi se već mogao nekako objasniti," kaže Hatchett, "ali…….. Tridest šest? Tu se već radi o jednom organizovanom planu." (23)

Jedno od vladininih saopštenja kaže kako ovi “studenti umjetnosti” vjerovatno imaju neku vezu sa “islamskim terorističkim grupama”.  Najvjerovatnije, tu se i radilo o nekoj "Islamskoj terorističkoj grupi"! Sjećate li se podmetanja eksploziva u hotelu King David, 1946.g. i kako su “arapski teroristi” bili u stvari teroristi koji su pripadali izraelskoj Irgun terorističkoj organizaciji?  Sjećate li se onih cionističkih terorista koji su bili uhvaćeni u Meksiku sa arapskim pasošima? Da li se sjećate onog Mosadovog mota – Putevima Obmana Trebate Da Ratujete. Da li vam je sada cijela ova slika malo jasnija?

U jednom izvještaju koji je slijedio nakon par dana, KHOU Channel 11 je objavio kako je i Dallas takođe bio na meti:

"11 News je objavila kako su ljudi koji su se predstavljali kao studenti umjetnosti iz Izraela pokušali da se uvuku u vladine zgrade i objekte za odbrambene svrhe, i kako su ih osmatrali. Najmanje jedan od eksperata je izjavio kako bi sve ovo mogle da budu pripreme za neki teroristički napad. Sada, vladini izvori ne odbacuju mogućnost da bi sve ovo moglo da bude i u vezi sa terorističkim napadom 11 septembra, zbog sličnih događaja i u jednom drugom gradu u Teksasu.

U Dallas-u, takozvani studenti su pošetkom godine ušli u zgradu FBI-a, u zgradu Ureda za Borbu Protiv Droge i u vladinu Earle Cabell zgradu, gdje su radnici obezbjeđenja zatekli jednog od studenata kako šeta kroz hodnike s mapom zgrade u rukama..

Tako je Dallas INS digao uzbunu, pronašao i uhapsio tih 15 ljudi u martu mjesecu. Trinaest od njih su se predstavili kao Izraelci a dvojica kao Kolumbijanci. Međutim prema zvaničnim izvorima, njihovi pasoši su bili krivotvoreni. Iz jednog drugog vladinog izvora moglo se saznati kako su pronašli kod nekih od uhapšenih listu sa vladinim službenicima i njihovim kućnim adresama.

Svi 15 "studenata" bili su deportirani. Sada, otkako je naša prva emisija bila emitovana u nedelju uveće, nekoliko gledalaca nam se već javilo i saopštilo da su bili posjećeni od strane nekih osoba koje su tvrdile da su izraelski studenti koji prodaju umjetnička djela." (24)

Od ovoga se stvarno normalnom čovjeku vrti u glavi! Zašto su se ovi eksperti za eksploziv koji su se pretvarali da su studenti umjetnosti, motali po zgradama koje su pripadali američkoj vladi? Šta su izraelski armijski veterani, naoružani eksplozivom i detonatorima tražili u zgradi meksičkog kongresa? Šta su izraelski “transportni radnici” radili u kombiju u kome su pronađeni tragovi eksploziva? Da li su se ove tajanstvene osobe takođe ovako muvale po zgradama STC-a, prije 11 septembra? Da li su se oni vrzmali i oko američkih ambasada u Africi 1997.g.? Ili su se takođe šetali po turističkom odmaralištu na ostrvu Bali prije onog kobnog terorističkog akta?

Zašto nisu u TV emisijama kao što su "60 minutes", "Nightline", "20/20",  i ostatku cionistickih medija aktivnije pratili ovu priču o izraelskim “studentima umjetnosti” i “transportnim radnicima kompanija za preselenje”? Ovome se nije pridavalo na medijima ni hiljaditi dio pažnje koju se pridavalo proganjanju jednog katoličkog sveštenika pedofila (interesantno da još nikada nismo čuli o nekom jevrejskom rabinu – pedofilu). Nešto gadno smrdi u svemu ovome!

Od svih američkih televizijskih mreža, jedino je FOX News učinio jedan manji napor da se ovim misterijama pokloni malo više pažnje, međutim FOX je bio vrlo brzo i efektivno ućutkan od strane cionista. Ovo je još jedan dokaz njihove kriminalne aktivnosti! Prije nego što je bio ućutkan, reporter FOX-a, Carl Cameron izjavio je sljedeće:

"Inspektori organizacija kao što su DEA, INS, i FBI izjavili su FOX-u da se istraživanje izraelske špijunske aktivnosti, kao i bilo kakve sugestije da se uopšte radi o izraelskom špijuniranju – smatraju samoubistvom vlastite karijere." (25)


Da li ste razumjeli ovo? Ako se jedan federalni ispektor uopšte usudi da pomene izraelske špijunske aktivnosti, on je time automatski počinio “ubistvo svoje karijere”! A ako se jedan novinar tipa Cameron-a usudi da iznese ovaj skandal na svjetlost dana, i njega se odmah takođe ućutka. Ako oni i dalje insistiraju na ovome, onda ih se proglasi “anti-semitima” – a to je etiketa koja se smatra “smrtonosnim poljupcem” za svaku karijeru. To znači da Cionisticka Mafija može da radi šta god poželi, kad god poželi, i kako god poželi  - uključujući i orkestriranje, finansiranje, izvođenje i zataškivanje istinskih događanja na Bliskom Istoku, masakra 11-tog septembra kao i organizovanje “rata protiv terora” (odnosno, Rata Protiv Neprijatelja Izraela).

Da li se još uvijek sjećate onog Mosadovog upozorenja u vezi onoga kako se 200 “agenata Al-Qaeda organizacije" priprema da izvede jedan veci teroristički napad na području USA? (26) Do ovog momenta, kada pišem ovaj tekst, prošlo je već godinu dana najveće istrage u američkoj istoriji, i do dan danas još uvijek ni jedan od tih 200 “terorista” nije otkriven. (27) Međutim, ono što je otkriveno, to je 200 izraelskih špijuna, među kojima i mnogo bivših pripadnika njihove armije, stručnjaka za elektroniku, specijalista za prisluškivanje komunikacija, eksperata za eksplozive i demoliciju visokih zgrada.  (28) Logika, kao i zdrav razum navode nas na zaključak da su one "200-ne Al Qaeda-inih terorista" u realnosti bili, 200 cionističkih terorista koji su poslani da izvedu terorističke napade, a onda za sve to da svale krivicu na Arape, kao i da uvuku Ameriku u još jedan rat.  Po prvi put od britanske invazije i rata 1812.g., United States su napadnute od strane nečega što bi se najpreciznije moglo nazvati jednom nevidljivom stranom silom. Ove izraelske vojne snage bile su dobro potpomognute od strane njihovih simpatizera koji su na visokim položajima u medijima i vladi. I nijedan od hiljade Amerikanaca nije trenutno svjestan ovih događanja!

11 decembra 2002, Senator Bob Graham (D-FL), vodeći član Komiteta Senata za Obavještajne Aktivnosti ( the Senate Intelligence Committee), pojavio se kao gost Gwen-a Ifill-a, na TV programu PBS Newshour. Graham je iznenadio Ifill-a izjavom kako vjeruje da je jedna strana vlada ili vlade finansirala i podržala one teroriste.  Ovdje je jedan dio njihovog razgovora:

IFILL: "Vi tvrdite kako ste sigurni u to da je jedna strana država bila sponzor napada 11 septembra?"

GRAHAM: "Mislim da postoji dovoljna količina dokaza koja ukazuje na to da se bar nekima od terorista asistiralo ne samo u finansijskom smislu – mada je to bilo samo dio toga – od strane jedne strane, suverene vlade i da smo mi ometani prilikom istraživanja svega toga, u dubljem istraživanju tog slučaja, kao i u traženju dokaza koji bi navodili na na zaključak da sve ovo nije tačno, odnosno koji bi nas naveli da tražimo neke druge razloge kao odgovor na pitanje zašto je teroristima omogućeno da tako efektivno funkcionišu na području USA."

IFILL: "Da li mislite da će to ikada biti i javno objelodanjeno."

Čujte sada ovu bombastičnu Graham-ovu izjavu.........:

GRAHAM: "To će biti javno objelodanjeno kada arhive postanu dostupne javnosti, ali to će biti tek za nekih 20-30 godina. Mi bi trebali da imamo ove informacije dostupne sada, jer su one relevantne u vezi prijetnji s kojima je američki narod danas suočen." (29)

Senator Graham tvrdi da američka obavještajna služba zna koja je vlada pomogla teroristima, međutim, naša vlada će nam to reći tek za 30 godina! Uzimajući u obzir trenutnu situaciju u vezi sa anti-muslimanskom histerijom koju promovišu naša vlada i medija, zdrav razum nam govori da ukoliko bi se pronašlo da je neka arapska vlada sponzorirala ove teroriste, onda bi nam sigurno naša cionistički kontrolisana medija ponavljala ovu vijest non-stop, dan i noć. Samo ovo možemo uzeti kao jedan od dokaza da nijedna arapska vlada nije bila u vezi sa septembarskim terorističkim napadom.

To nije mogla da bude neka arapska vlada.  Zašto bi neka arapska vlada sponzorirala "Al-qaeda-u", organizaciju kojoj je cilj svrgavanje korumiranih arapskih režima koji su podržavani od strane USA? Koja bi to arapska vlada imala razloga za napad na svog najboljeg kupca nafte? Koja to arapska vlada ima sposobnost da se zaštiti od ekspozicije u US medijima? Koja bi to arapska vlada imala jedan takav samoubilački nagon, da isprovocira napad na sebe od strane najveće nuklearne sile na svijetu? Pa dobro, ako se ne radi o nekoj arapskoj vladi, kao glavnom sponzoru onog terorističkog napada, o kojoj drugoj vladi bi se onda moglo da radi? Obratite opet pažnju na ovo što je već jednom veoma jasno rečeno:

" Dokazi koji povezuju Izraelce sa događajem 11/9 su strogo povjerljivi. Ja vam o tim dokazima ne mogu ništa da kažem. Oni su strogo povjerljive prirode." (30)

Da bi dokazi koji povezuju Izraelce s napadom 11 septembra postali strogo povjerljivi, oni, na prvom mjestu – moraju da postoje! Drugo, oni moraju da budu i veoma, veoma ozbiljne prirode. Samo nešto što bi po svojoj prirodi moglo da bude i veoma ružno, može da dobije status “stroge-povjerljivosti”!"


Moguće je da ovaj dobri senator sam ne zna koja je država bila upletena. Graham može još uvijek da bude pod iluzijom da se radi o nekoj arapskoj vladi. Ili možda, kao jedan ogorčen patriota pokušava da na jedan suptilan način kaže kako bi Izrael mogao da bude u pozadini svega toga, a da istovremeno ne počini ubistvo svoje karijere, kao što je to bio slučaj sa mnogim anti-cionističkim političarima u prošlosti.  Istorija će objelodaniti istinu jednog dana, isto kao što je to uradila i u vezi Perl Harbour-a. Problem je u tome što u to vrijeme nikoga neće više interesovati ovaj teroristički napad, kao i “Rat Protiv Terorizma”.  Američka pažnja ne može da traje toliko dugo. Ona ne može da traje ni više od nekih 20 minuta, koliko traje i ekonomsko propagandni program na nekim TV kanalima. Ako čak i toliko!

Istorija se stalno ponavlja. Ali ko će tu istoriju podučavati američki narod, kad Cionisti kontrolišu i informativnu industriju? Cionistička mafija, kao i njeni karijeristički dupelizci iz medija, vlade, akademije i biznisa, već sada drže skoro sve u svojim rukama. .."



Lijevo: Prva strana lista DIARIO DE MEXICO. Ovdje vidimo kako onu dvojicu izraelaca izvode iz zgrade meksičkog Kongresa, nakon što su bili uhvaćeni sa eksplozivom i detonatorima

Desno: FOX TV NEWS REPORT O IZRAELSKIM TRANSPORTNIM RADNICIMA UHAPŠENIM U DRŽAVI VAŠINGTON. TRAGOVI C-4 EKSPLOZIVA SU BILI OTKRIVENI U NJIHOVOM KAMIONU.."

Prevod sa :

http://www.apfn.org/apfn/WTC_STF.htm

Preporucujem da "odete " na gornji sajt i pogledate i slike.

Ako "oni ovo rade prijareljima " ...sta li onda ...?  Smile
 

 
IP sačuvana
social share
Ausvic , Buhenvald , Treblinka su "Nemacka Industrija Smrti" , a Jasenovac , Jadovno  - "Rucni rad Neovisne Drzave Hrvatske" ..., [b]
A EUropo zdaj...? "Nema alternativu" -  jel`te?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.1.249.1064
od jesa je sve moguce
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1621
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
A vama sada zao prijateljske amerike?  Smile

Ono sto primecujem je da isti ti koji ovde optuzuju Jevreje za nedolicno ponasanje u SAD-u, pozdravljau napade islamskih fundamentalista u toj istoj drzavi i nekim drugim drzavama zapadne evrope. Verovatno u znak  zahvalnosti tim istim islamskim teroristima sto obucavaju kosovske albance ili ste mozda ljuti sto Izrael ne priznaje Kosovo.  Smile
« Poslednja izmena: 25. Maj 2010, 16:58:48 od framling »
IP sačuvana
social share
@nikolajovic "People arguing over gods, religions, and national boundaries, which are absolutely imaginary." - Neil Gaiman

Očekivano, momci sa manjkom pameti i viškom adrenalina su iskorišćeni, ali #BGPride je protekao mirno a čuo sam i da žurka tek počinje. Wink
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2137
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
SonyEricsson 
dvostruki aršini uber alles...uvek tako bilo i biće...neka dođu jevreji da budu protuteg islamskim fundamentalistima na kosovo...oni znaju kako se ratuje protiv njih...pa svi koji hoće oterati šiptare sa kosova mogu na obuku kod importovanih izraelaca.  Smile
IP sačuvana
social share
If electricity comes from electrons, does morality come from morons?
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
A vama sada zao prijateljske amerike?  Smile
ne,naprotiv,najsrecniji bi bio kada bi se medjusobno izrokali.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 779
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
dvostruki aršini uber alles...uvek tako bilo i biće...neka dođu jevreji da budu protuteg islamskim fundamentalistima na kosovo...oni znaju kako se ratuje protiv njih...pa svi koji hoće oterati šiptare sa kosova mogu na obuku kod importovanih izraelaca.  Smile

A da vam se `Merikanci , Njemci  i ostale kurte - murte ,ne mesaju u "protuteg"  pri takvim aktivnostima? Smile
Nema sankcija , "zena u crnom , belom , sarenom ", NVO-a ,"demoNkratske opozicije", lokalnih kleptomana ...?!  Smile
Oni na vas sa prackama , a vi na njih tenkovima ;
oni na vas sa AK-47 , a vi na njih helikopterima i avionima ... Smile
Plus oni Palestinci koje kao fol pustite iz zatvora , a oni ... Smile
Idiii... Smile
IP sačuvana
social share
Ausvic , Buhenvald , Treblinka su "Nemacka Industrija Smrti" , a Jasenovac , Jadovno  - "Rucni rad Neovisne Drzave Hrvatske" ..., [b]
A EUropo zdaj...? "Nema alternativu" -  jel`te?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
A vama sada zao prijateljske amerike?  Smile

Ono sto primecujem je da isti ti koji ovde optuzuju Jevreje za nedolicno ponasanje u SAD-u, pozdravljau napade islamskih fundamentalista u toj istoj drzavi i nekim drugim drzavama zapadne evrope. Verovatno u znak  zahvalnosti tim istim islamskim teroristima sto obucavaju kosovske albance ili ste mozda ljuti sto Izrael ne priznaje Kosovo.  Smile
Ех и тебе. Smile
Па како нећемо бити захвални када рокају амере а успут говно дигне себе у зрак.
Од једном комада два Smile,са изузетком дјеце коју не штеди нико у том сукобу. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.126 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.